Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Go艣膰 Emiska 30

Czasem mam tez troche wyrzuty sumienia bo zdarza sie ze 4 razy w tyg pojde na zumbe, on siedzi z dzieciakami. Ale gdyby chcial moze isc gdy ja wroce albo przed.

Pola nie waz sie codziennie, ewantualnie co drugi dzien jesli faktycznie to Cie bedzie dopingowac.聽Inaczej wpadniesz w manie wazenia.

Krupniczek z wkladka miesna wciagniety:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 PannaPola

Kupujecie sobie jakie艣 nagrody za spadki?

Ja za start kupi艂am sobie wymarzone i pieru艅sko drogie serum 馃槃

Na 85 kg mam w planach Huntery - mo偶e tak podo艂am.

I do tego wigilia firmowa - jezuuu, ju偶 si臋 denerwuj臋, b臋d臋 wygl膮da艂a okropnie.

Jak si臋 ubra膰? Gdzie kupi臋 fajne ubrania L/XL?

A偶 nie mam ochoty p贸j艣膰...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emisja 30

Pola ja jeszcze za wiele nie zgubi艂am 偶eby jako艣 specjalnie si臋 nagradzac;) ale przyznam szczerze ze my艣la艂am po prostu o jakiej艣 艂adnej sukience w kt贸rej b臋d臋 dobrze wygl膮da膰;) co do sklepu gdzie kupi膰 ubrania nie mam poj臋cia, siedz臋 z dzie膰mi w domu wiec nosze same jeansy, dresy. Gdy pracowa艂am bardzo lubi艂am sklep Orsay, jako艣 te sukienki, bluzki, 偶akiety mi najbardziej odpowiadaly. Ale to tez zale偶y od tego co lubisz nosi膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Emiska skoro tak聽 聽 to dobrze. Pzynajmniej maz nie bedzie tego robil zosliwie, ani ze zwykego przekamazania sie z toba.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰 Marysia28

Ja tez myslalam o tym zeby sie nagradzac za spadki ale narazie to tez wlasnie nie mam za co. Na pewno jak tylko uda mi sie zrzucic wiecej kg to kupie sobie jakas fajna bielizne Bedzie to聽prezent dla mnie i dla meza, wiem ze on bardzo by chcial zobaczyc mnie w czyms takim bardziej odwaznym ale jak narazie to moze pomarzyc.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Marysia juz niedlugo maz cie zobaczy聽馃槈 , zycze ci tego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰 Marysia28

Dzieki Ajenka:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

Marys ja tez myslalam o bieliznie ale za te jego tosty to dostanie fige z makiem;) nie zasluzyl, juz wole kiecke:) albo pojde w koncu do kosmetyczki zrobic paznokcie (wstyd sie przyznac ale przy dzieciakach聽聽troche sie zaniedbalam - z waga wlacznie- wiec czas cos ze soba robic). Ale Ty Marysia juz zacznij cos przegladac, moze zmotywuje Cie to troche! Ja za to chyba kupie bielizne wyszczuplajaca zeby w swieta jakos wygladac - wyjezdzamy do rodziny meza

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Qkartko zauwa偶ywszy ze jem聽 聽 聽 聽mniej wiecej o聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 tych samych godzinach co jadlam,聽 聽 聽 jem tez podobne porcje. Takze wiecej聽 聽niz jadlam nie jem. Nawyk jednak zostal.Jakby聽 聽nie bylo start聽 byl 2010 roku. Teraz聽 聽 聽 聽 聽 czekam na聽 spadki聽馃構.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Emiska duzo cwicz, zobaczysz, ze na wyjezdzie bedziesz sie swietnie czuc. Do swiat akurat z ciebie zejdzie woda i bedziesz wygadac suer聽馃尣

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

Ajena boje sie ze mi to wlasnie juz ta woda zeszla. Do srody musze sie troche oszczedzac, ale pozniej znow rusze dupsko. Juz wczesniej ktoras pisala ze musi byc pot i lzy zeby byly efekty. Wazne zebym chociaz grubsza juz nie byla;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰 Marysia28

Emi ja tez bym sobie zrobila paznokcie i duzo innych rzeczy tylko dla siebie ale wlasnie przy dzieciach to i zajecie jest i wydatki. Ja powiem mezowi ze jak wezmie sie troche za siebie to bedzie nagroda:-) zobaczymy czy to zadziala.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Emiska staraj sie zeby聽 byl pot,聽 聽 聽a lzy same聽 聽 przyjda czego ci nie聽zycze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Marysia聽 聽 czyli ze聽 meza czeka聽 聽powazna聽 聽rozmowa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

Marysia znam ten bol dlatego choziazby glupia henne na brwi od jakiegos roku robie sama, jakos wychodzi, na聽pewno lepiej niz bez i taniej. Chociaz niby 30 zl na miesiac ale zawsze cos

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

Ajena jestes bardzo ciepl膮 i zyczliwa osoba. Dziekuje Ci ze nas wspierasz kochana!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Emiska bardzo ci聽 聽dziekuje za mile slowa 馃槝. W koncu聽 聽 聽taki jest cel tego forum.聽 Jestesmy tu聽 聽po to, zeby sie wspierac聽馃槈.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Paulina

Czesc dziewczyny. Ja tez wskoczylam na diete (nawet psa odchudzam) i ciesze sie bardzo, ze grupe wsparcia tutaj znalazlam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰 Marysia28

Czesc dziewczyny. Witaj Paulina:-) napisz cos o sobie i o聽 twojej diecie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰 Marysia28

Na sniadanie dwie bulki z wedlina i pomidorem, na obiad kupilam golonke z indyka ale jeszcze nie wiem jak ja zrobie a na kolacje jakas salatka bedzie.

Dziewczyny widze zajete od rana.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

super ze tyle osob! Paulinka tak napisz jaki plan ile chcesz schudnac itd

Ajenka a pamietasz jak tylko we dwie pisalysmy:) jeszcze ten pomysl z przenosinami... jednak dobrze ze wrocilysmy:)

ja w sob niestety poleglam i to jeszcze na slodyczach!!! nie no masakra jakas, za to wczoraj pokutowalam za te slodkosci, mam nadzieje ze juz bede sie trzymac planu i nie poddam sie slodyczom! a niech te paczki mikolajowe juz sie pokoncza bo moze byc ze mna roznie;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

Czesc dziewczyny! Ja na sniadanie bulka wieloziarnista z maslem, pomidorem i 2 plasterki wedliny z kurczaka pieczonego - zjedzone przed chwila. Niestety przeglodzilam sie i dalej bym cos wciagnela ale walcze;) Od rana chodze z moimi zolnierzami po lekarzach, kontrole, skierowania, morfologia. Ja w dodatku dostalam jakies kropelki do oka bo mam cale zaropiale i spuchniete. Ale dobrze ze chlopcy juz lepiej.

Witamy Paulino:) ile masz do zrzucenia? A Twoj psiak?;) swoja droga pamietam jak moja ciocia odchudzala kota bo po sterylizacji sie strasze roztyl;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

a ja na sn twarozek i jab艂ko, na obiad bedzie gotowany indyk z kapusta kiszona

Emi naprawde Ci wsp贸艂czuj臋, to chyba najgorsze jak dzieci choruja i jeszcze to lazenie po lek itd, ale do 艢wiat na pewno wydobrzejecie:)

ja swego czasu odchudzalam swinke morska - sposob prosty: ziarno dostawa艂a w malej ilosci tylko1 x dziennie, za to wiecej sianka
odchudzilam ja, ale ostatnio dieta zmienila sie calkowicie, jest juz stara i tak zaczela chudnac, ze teraz co chwila podsypuje jej ziarno, rozne odzywki, smakolyki, witaminy itd a do tego kawalek placka, bulki slodkiej czy chleba /bo b lubi/ ( nie no oczywiscie ze do tego tez warzywa, owoce itp) ale widze ze juz nie ma apetytu, chudnie w oczach, tak wiec nawet te kaloryczne rzeczy nie pomagaja,

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

wITAM WSZYSTKICH.

wITAM pAULINKO, USMIALAM SIE Z ODCHUDZANIA TEGO PSA HEHE...

聽jA DZIS RANO聽 聽 JAK ZAWSZE KAWA I聽 聽 KANAPKI Z MASLEM PLUS KABANOS WIEPRZOWY. pOZNIEJ 2 JABLKA I ZA CHWILE KAWA.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Jeszcze kanapki z maslem i szynka. Syrop - lekarstwo liczyc?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰 Marysia28

Goloneczka z indyka wyszla bardzo dobra mieciutka ale najadlam sie za duzo i kolacji juz nie bedzie chyba ze maly jogurcik.聽聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

Hej hej! Na drugie sniadanie bylo pol bulko wieloziarnistej z maslem, pol kabanosa, dwa cieniutkie plasterki oscypka (tez na szczescie sie powoli konczy) i pomidor. Na obiad dzisiaj skromnie bo ziemniaki z jajkiem sadzonym plus szklanka kefiru, na deser jeden nalesnik z dzemem. Obiad mnie mimo wszystko zapchal i jakos tak mniej mnie wszystko kusi.

Marys narobilas ochoty na indyka, oj narobilas. Chyba jutro z rana ide na zakupy;) a jak ja w聽koncu zrobilas? Mi zazwyczaj wychodzi ze zupa robie zeby dzieciaki mialy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Sniadanie i obiad musza byc sycace. To glowne posilki. Widac ze pozadnie lekcje odrobilas聽馃槈.

Edytowano przez Ajena

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰 Marysia28

Zrobila w takim sosie z cebulka, oczywiscie sos bez maki i bez smietany. Jedlismy z ziemniakami i surowka.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 PannaPola

Aaaaaa, mog艂am si臋 nie wa偶y膰 馃槥聽89,50...

A偶 si臋 zdenerwowa艂am, bo nic takiego nie zjad艂am. Szlak.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×