Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werrewrew

On mnie zaprosił a potem zasugerował ze mam placic

Polecane posty

Gość werrewrew

poznałam faceta ktory zaprosil mnie na wyjazd o Trojmiasta, znalismy sie krótko wiec to był pierwszy wyjazd , powiedzial zebym sie "niczym nie martwiła" bo on ogarnie hotel i transport

oboje mamy podbną sytuacje finasową chociaz o pieniadzach nie gadalismy nigdy

potem dowiedzialam sie że z racji tego że ma firmę to wiekszosc rzeczy rozliczy sobie w koszty swojej firmy, 

 

jednak jak juz bylismy na miejscu zasugerował abym ja stawiała obiady

 

czy zachowal sie jak dzentelman? czy to jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esox

To burak. Daj sobie z nim spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Facet musi mieć głowę na karku i kontrolować wydatki. Widocznie obiadów nie mógł odliczyć i to mu się nie kalkulowało, choć powinien cię uprzedzić o tym, że nie ma darmowych obiadów... W sumie to nie ma nic złego w solidarnym dokładaniu się do wydatków, jeśli obie strony są tego świadome. Wręcz patologiczne jest pełne utrzymywanie przez faceta swojej wybranki. Dziwię się takim pantoflarzem, którzy dają się tak wykorzystywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrwrw

sama chciałam płacic za obiady i pokazac swoj honor, ale zaskoczyło mnie to że sam z tym wyskoczył,....................

 

 

Nie mowie tu o sytuacji gdzie ludzie są wmalzenstwie i dziela sie wydatkami tylko o początkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

On transport i hotel, ty obiady. Sprawiedliwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxgff

ale co tu sprawiedliwego skoro to on ją zaprosił, i nie było mowy o wspolnych wydatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

On transport i hotel, ty obiady. Sprawiedliwie. 

I tak powinno być, a nie że facet ma tylko płacić za wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fbn

"sama chciałam płacic za obiady i pokazac swoj honor, ale zaskoczyło mnie to że sam z tym wyskoczył,...................."

I takie są właśnie kobiety. Robią gownoproblem z niczego. Normalnie facet jakby się spotkał z facetem, to by się podzielili po połowie i cześć. A kobieta będzie to roztrząsać, dywagować, rozpamiętywać.... Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem co myśleć. Z jednej strony jeśli on płaci za hotel i transport to mysle ze nie ma nic złego w tym żebyś Ty płaciła za obiady... Z drugiej, to on zaproponował wyjazd to powinien tez płacić za posiłki. 🤷🏽‍♀️ Mogliście ustalić przed wyjazdem jak to wszystko dokładnie ma wyglądać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd

widocznie nie rozkraczyłaś sie tak jak tego chciał, więc musisz płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola13331
3 minuty temu, Gość Fbn napisał:

"sama chciałam płacic za obiady i pokazac swoj honor, ale zaskoczyło mnie to że sam z tym wyskoczył,...................."

I takie są właśnie kobiety. Robią gownoproblem z niczego. Normalnie facet jakby się spotkał z facetem, to by się podzielili po połowie i cześć. A kobieta będzie to roztrząsać, dywagować, rozpamiętywać.... Ehhh...

no tak, bo co to za facet że piluje od poczatki znajomosci zeby bylo po równo i w dodatku nie uprzedził jej o tym że ona ma za coś płacić??

co innego po roku znajomosci, wiadomo ze trzeba sie dzielic wydatkami itp ale na poczatku taka akcja źle wrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola13331
11 minut temu, Gość Facet napisał:

I tak powinno być, a nie że facet ma tylko płacić za wszystko...

ale to on ją zaprosił na wyjazd wiec nie powinien oczekiwac , w dodatku sam sobie wrzucił w koszty firmy a ją narazil na wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe

żałosny typ ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ale kazal za swoje placic? W sumie sie nie dziwie. Powiedzial, ze zalawi hotel i przejazd, o jedzeniu nic nie mowil. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ale kazal za swoje placic? W sumie sie nie dziwie. Powiedzial, ze zalawi hotel i przejazd, o jedzeniu nic nie mowil. 

ja wywnioskowałam że za oboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Ten kto zaprasza, ten płaci, to w dobrym tonie. Chyba ,że umawiamy się na podział kosztów, wyżywienia i podróży. Chyba, że jest skąpy, to zmienia postać rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, blackglitter napisał:

Nie bardzo wiem co myśleć. Z jednej strony jeśli on płaci za hotel i transport to mysle ze nie ma nic złego w tym żebyś Ty płaciła za obiady... Z drugiej, to on zaproponował wyjazd to powinien tez płacić za posiłki. 🤷🏽‍♀️ Mogliście ustalić przed wyjazdem jak to wszystko dokładnie ma wyglądać 

Wygodnickie podejście polskich pasożytek. Jak ktoś zaprasza, to ma płacić za wszystko? Tylko baby mają tak nasrane we łbach. Bo same nie zapraszają, więc "sprytnie" tłumaczą, że jak zaprasza to płaci.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość ola13331 napisał:

no tak, bo co to za facet że piluje od poczatki znajomosci zeby bylo po równo i w dodatku nie uprzedził jej o tym że ona ma za coś płacić??

co innego po roku znajomosci, wiadomo ze trzeba sie dzielic wydatkami itp ale na poczatku taka akcja źle wrozy

Fakt, źle wróży jeżeli chodzi o nią. Widać, że jest pasożytniczo nastawiona wobec facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość ola13331 napisał:

ale to on ją zaprosił na wyjazd wiec nie powinien oczekiwac , w dodatku sam sobie wrzucił w koszty firmy a ją narazil na wydatki

A jakby ona jego zaprosiła, to płaciłaby za niego wszystko, także posiłki? Babska hipokryzja nie zna granic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Lola napisał:

Ten kto zaprasza, ten płaci, to w dobrym tonie. Chyba ,że umawiamy się na podział kosztów, wyżywienia i podróży. Chyba, że jest skąpy, to zmienia postać rzeczy. 

Kolejna "sprytna" lalunia. Słyszałaś kiedyś, żeby jakaś Polka zaprosiła jakiegoś faceta? I jeszcze za niego płaciła? Obłuda do potęgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

oczywiście że ten kto zaprasza to płaci kretyni, tak było jest i będzie... ja bym mu już dupy nie dała... rozumiem któryś wyjazd z kolei, a le początek, pierwszy wyjazd i takiego z siebie kretyna zrobić hahah, daremny kolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 546
9 minut temu, Gość Gość napisał:

A jakby ona jego zaprosiła, to płaciłaby za niego wszystko, także posiłki? Babska hipokryzja nie zna granic. 

No tak , płaciłaby . Płaci ten kto zaprasza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 54645
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Kolejna "sprytna" lalunia. Słyszałaś kiedyś, żeby jakaś Polka zaprosiła jakiegoś faceta? I jeszcze za niego płaciła? Obłuda do potęgi.

Sprytna lalunia ? A może to on wyrachowany a nie ona lalunia ?

pamietaj ze faceci więcej zarabiają od kobiet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola54535
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Wygodnickie podejście polskich pasożytek. Jak ktoś zaprasza, to ma płacić za wszystko? Tylko baby mają tak nasrane we łbach. Bo same nie zapraszają, więc "sprytnie" tłumaczą, że jak zaprasza to płaci.  

Sprytnie zaprasza babę a potem naraża ja na wydatki ? Czemu nie ustalił tego przed wyjazdem? I nikt buraku nie pisze tutaj ze on ma ja utrzymywać , chodzi o ten wyjazd ze wyszedł na sknere wyliczonego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość gość napisał:

oczywiście że ten kto zaprasza to płaci kretyni, tak było jest i będzie... ja bym mu już dupy nie dała... rozumiem któryś wyjazd z kolei, a le początek, pierwszy wyjazd i takiego z siebie kretyna zrobić hahah, daremny kolo

Masz mentalność prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Ona 546 napisał:

No tak , płaciłaby . Płaci ten kto zaprasza 

Nie udawaj głupszej niż jesteś. Wiadomo, że kobiety w tym kraju nie zapraszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Masz mentalność prostytutki.

a ty żałosnego skąpca... poza tym jak ktoś tak się zbłaźnił to traci całą męskość a to już by zakrawało o gwałt 🙂  Trzeba umiec być mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Porażka. Tyle w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kolejna "sprytna" lalunia. Słyszałaś kiedyś, żeby jakaś Polka zaprosiła jakiegoś faceta? I jeszcze za niego płaciła? Obłuda do potęgi.

Takie są zasady i twoje miauczenie tego nie zmieni. Jeśli wiesz ze cie na coś nie stać to nie zapraszaj bo później oczekiwanie na zapłatę przez kobietę stawia cię w świetle prostaka. I to dotyczy zaproszeń wszelakich chłopa przez chłopa też. Rzygać się chce na poziom dzisiejszych mężczyzn. Kobieta może zaproponować ze się dołoży do kosztów ale jako mężczyzna i to ten który sam zaprosił powinieneś odmówić. No ale komu ja to tłumacze 😄 niby nic a powie ci o człowieku więcej niż można przypuszczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość Ola54535 napisał:

Sprytnie zaprasza babę a potem naraża ja na wydatki ? Czemu nie ustalił tego przed wyjazdem? I nikt buraku nie pisze tutaj ze on ma ja utrzymywać , chodzi o ten wyjazd ze wyszedł na sknere wyliczonego 

Buraczko, ale ona z góry założyła sobie, że on za wszystko płaci. Jakim prawem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×