Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Aga
20 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Aga w mojej klinice zazwyczaj transferuja dwa po 35 r.z. a mi jeszcze trochę daleko do tego wieku 😉 poza tym ja raczej nie zdecydowałabym się na dwa, wiesz ja już mam jedno dziecko więc jeszcze jedno to byłby już szczyt moich marzeń a z tego co mówili to ten drugi jest słabszy więc też nie robię sobie jakichś wielkich nadziei że on do jutra dotrwa, jestem przygotowana niestety na to że mogę jutro usłyszeć że mam tylko jeden. No chyba że nadgoni i da się zamrozić to na pewno po niego wrócę 😊

A kto wie, moze ten slabszy potrzebowal tylko wiecej czasu i da sie zamrozic! Bede trzymac jutro kciuki🤗 Masz juz jedno malenstwo, czas teraz na drugie💗

Tak Ci zazdroszcze tego transferu, nawet nie wiesz! Ja z kolei dostalam juz miesiaczke, takze jakos super szybko poszlo. Objawy hiperki przechodza, ale lekarz i tak kazal mi odczekac jeden pelny cykl. Takze musze sie uzbroic w cierpliwosc i czekac na styczen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Aga napisał:

A kto wie, moze ten slabszy potrzebowal tylko wiecej czasu i da sie zamrozic! Bede trzymac jutro kciuki🤗 Masz juz jedno malenstwo, czas teraz na drugie💗

Tak Ci zazdroszcze tego transferu, nawet nie wiesz! Ja z kolei dostalam juz miesiaczke, takze jakos super szybko poszlo. Objawy hiperki przechodza, ale lekarz i tak kazal mi odczekac jeden pelny cykl. Takze musze sie uzbroic w cierpliwosc i czekac na styczen...

Aga, ważne, że szybko się zregenerowałaś i będziesz super przygotowana na styczeń, zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
15 minut temu, majami napisał:

Aga, ważne, że szybko się zregenerowałaś i będziesz super przygotowana na styczeń, zobaczysz!

Dzieki Kochana, nie mam innego wyjscia. Maz mi kupil jakies super ekstra witaminy dla kobiet planujacych ciaze i teraz pilnuje zebym brala 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Aga napisał:

Dzieki Kochana, nie mam innego wyjscia. Maz mi kupil jakies super ekstra witaminy dla kobiet planujacych ciaze i teraz pilnuje zebym brala 🤣

Dobrze, dobrze, niech pilnuje...musi mieć swój wkład 🙂😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
1 godzinę temu, Werka 1993 napisał:

Kochana a ty jak się czujesz  ? Przypomnij mi czy ty miałaś jakieś objawy przed  badaniem BETY? 

Dobrze, bóle mam czasami takie podobne jak na okres, ale bardziej takie ciągnące do dołu...nie wiem jak to opisać. W poniedzialek kolejna weryfikacja 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Lexy napisał:

Dobrze, bóle mam czasami takie podobne jak na okres, ale bardziej takie ciągnące do dołu...nie wiem jak to opisać. W poniedzialek kolejna weryfikacja 😘

Kochana ;* czy ty tez się tak mega stresowalas  przed  wynikiem tej BETY ? Bo ja zaraz oszaleje  a boję się że to zle wpłynie na maluszka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Majami, super ze beta rośnie!!! Też bym chciała zeby moja rosła 🙏🙏  wiem ze sie stresujesz, to normalne, ale zobaczysz ze będzie dobrze!!!❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
2 minuty temu, Werka 1993 napisał:

Kochana ;* czy ty tez się tak mega stresowalas  przed  wynikiem tej BETY ? Bo ja zaraz oszaleje  a boję się że to zle wpłynie na maluszka :(

Ja sie okropnie stresowalam, to chyba normalne, a wyniki ktore mialam miec o 16 to przyszły chwile przed 17. Kochana będzie dobrze 😘😘😘🙏🙏🙏❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Lexy napisał:

Majami, super ze beta rośnie!!! Też bym chciała zeby moja rosła 🙏🙏  wiem ze sie stresujesz, to normalne, ale zobaczysz ze będzie dobrze!!!❤

Będzie rosła, zobaczysz, masz super punkt wyjścia 🙂...ja chyba mam taką specyfikę i już, w końcu te "widełki" w zakresach są tak duże, że i uwzględniają mój przypadek 🙂 i tak mieszczę się pośrodku dla 4tc...chyba muszę wyluzować, tylko poczekamy na Werkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Lexy napisał:

Ja sie okropnie stresowalam, to chyba normalne, a wyniki ktore mialam miec o 16 to przyszły chwile przed 17. Kochana będzie dobrze 😘😘😘🙏🙏🙏❤❤

Ja sie cała trzęse i sobie myślę... kurcze  a jak sie udalo i to źle wplynie na maluszka  ;/ jestem w pracy i nawet  nie potrafię się na niej skupić ;/ nie potrafię się uspokoić, dostałam  jakieś paniki ;/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Werka 1993 napisał:

Ja sie cała trzęse i sobie myślę... kurcze  a jak sie udalo i to źle wplynie na maluszka  ;/ jestem w pracy i nawet  nie potrafię się na niej skupić ;/ nie potrafię się uspokoić, dostałam  jakieś paniki ;/ 

Nie myśl o tym, że stres coś zaszkodzi, mnie lekarz zapewnił, że ciąży na tym etapie może zaszkodzić tylko farmakologia i za niski progesteron...dopytałam, bo też jak widzicie przeżywam każdy test czy wizytę...Już za chwilkę będziesz się cieszyć i też nie skupisz się na pracy 🙂 i tak jeszcze długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Werka 1993 napisał:

Niestety  kochane  😞 beta 0.100 ; (

OMG 😞 Werka...tak mi przykro, aż brak słów, bo co powiedzieć, jak pocieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
5 minut temu, Werka 1993 napisał:

Niestety  kochane  :( beta 0.100 ; (

Przykro mi bardzo 😢 tak wierzyłam że się uda, trzymaj się kochana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka
6 godzin temu, Keffy napisał:

Dziewczyny już jakiś czas temu miałam Wam to napisać czy wy też tak macie że... Niby się nie znamy mamy te same problemy, poszukujemy wsparcia ale macie obawę przed dzielenie się tymi dobrymi wiadomościami? Chodzi mi o to że jak wiem że mam zaraz weryfikację czekam na betę to boję się powiedzieć aby czasem jakim sposobem ktoś odebrał mi ta moja radość. Wiecie boję się chwili tym że mam coś czekam... W obawie że jak powiem to nic z tego nie będzie. Tak jakbym za wczasu się cieszyła a tak naprawdę nic nie mam. Nie wiem jak to opisać ale takie dziwne uczucie mnie trapi... Nie wiem może przez to że całe to in vitro jest u mnie wielka tajemnica. Może przez to że osoby które wiedzą o moich staraniach zaraz będą si epytac i jak i co czujesz i kiedy... I to jakoś mnie zaczyna blokować, denerwować... Sama nie wiem... Może jest tu ktoś mądry kto zna odpowiedź ale umie mi to wytłumaczyć? Męczy mnie to strasznie i chyba już dłużej nie chce tego trzymać... Nie ukrywam iż Wasze sukcesy z beta i radość i wsparcie troszkę mnie zmotywowalo do otworzenia. Bo ja Wam gorąco kibicuje bo wiem jaka to walka i trudna i długa droga ale jakoś boję się z tym wychylac.. 

My nikomu o ciąży nie mówimy, pomimo że zaczynamy 8tydz.a w związku z lekami antyporonnymi, zastrzykami w brzuch, brzuch mam dość duży jak na wiek ciąży i ciężko go ukryć.. Boję się że jak komuś powiem to się coś stanie, że znowu poronię.. O wszczesniejszej ciąży wiedzieli tylko rodzice i tesciowie, i mimo to, szczerze miałam dość tych telefonów, pytań a co, a czemu... Jak zabieg.. To było tak dolujace dla mnie, ciężkie.. Wolałam być wtedy sama i mieć św. spokoj.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, majami napisał:

Dziewczyny...mam wyniki...trochę się martwię...ale może taka moja uroda? Co 48h mam wzrost wartości średnio o 70%...dziś to 217mIU...kurcze, niby wg norm podwaja się co 2-3 dni a co 48h to minimum 66%, ale czy to mimo wszystko nie za wolno, czyżbym była typem, że jednak trwa to nieco dłużej a  końcu ruszy...? Dwa dni temu było 125, więc wzrost jest, ale czy z kropkiem wszystko ok? Jejku...wizyta dopiero we środę...

Majami, jest cudnie! Przecież właśnie ostatnio sam lekarz Cię uspokajał, że wynik jest dobry. Beta ma przyrastac co najmniej o 66%,u Ciebie przyrosla 70%. Czyli WSZYSTKO jest w jak najlepszym porządku! Gratuluję Ci z całego serca ❤️ Liczby nie kłamią! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka
8 minut temu, Werka 1993 napisał:

Niestety  kochane  😞 beta 0.100 ; (

Strasznie mi przykro.. Mocno przytulam ❤️😓😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Aga napisał:

Zostana, zostana 🙂 bedziesz mialam najpiekniejszy prezent na Swieta😍

Niczego bardziej nie pragnę. Dziekuję❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
13 minut temu, Werka 1993 napisał:

Niestety  kochane  😞 beta 0.100 ; (

Werka tak mi przykro... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
12 minut temu, Werka 1993 napisał:

Niestety  kochane  😞 beta 0.100 ; (

😢 Tak mi przykro 😞 Trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Werka 1993 napisał:

Niestety  kochane  😞 beta 0.100 ; (

Werka... Brakuje słów, tak bardzo trzymałam kciuki za Ciebie. Musisz to przeżyć, przeplakać jeśli potrzebujesz i zbieraj siły do kolejnej próby. Jesteś mega twardą babką, nie zapominaj o tym i nie opuszczaj maty! Jeszcze nie koniec walki! 

Edytowano przez Ola_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ola_ napisał:

Majami, jest cudnie! Przecież właśnie ostatnio sam lekarz Cię uspokajał, że wynik jest dobry. Beta ma przyrastac co najmniej o 66%,u Ciebie przyrosla 70%. Czyli WSZYSTKO jest w jak najlepszym porządku! Gratuluję Ci z całego serca ❤️ Liczby nie kłamią! 

Dziś nawet 73%...dzięki Olu, Twoje kropki też się już meblują, ale radość połowiczna, bo mamy tu dziś i smutne wieści...eh, dziewczyny, jeszcze kilka lat temu nigdy bym nie pomyślała jaki los mnie czeka, ale dobrze, że mogę to wszystko z Wami dzielić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
20 minut temu, Werka 1993 napisał:

Niestety  kochane  :( beta 0.100 ; (

Kochana moja 😭 płacze z Tobą... tak BARDZO mi przykro 😔😔😔😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Werka, jaki masz plan B? Masz śnieżynki? Ile podejść w programie? Napisz jak już wyschną łzy...my tu płaczemy hurtowo razem z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Werka 1993 napisał:

Niestety  kochane  😞 beta 0.100 ; (

Werka 😞 trzymaj się ;* i nie poddawaj proszę  ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinka

Werka...przykro mi bardzo...wiem co czujesz...ogromny ból, rozpacz i smutek...Ale uwierz mi, ten czas minie i podniesiesz sie jeszcze silniejsza, niz bylas wczesniej. Pamietaj, ze po nieudanym podejsciu szansa nigdy nie gasnie i zawsze trzeba probowac i walczyc dalej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Werka 1993 napisał:

Niestety  kochane  😞 beta 0.100 ; (

Bardzo mi przykro trzymaj się   i nie poddawaj 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Werka pamiętaj że jesteśmy w tym wszystkim razem i nie jesteś sama!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×