Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Facet stan magazynowy

Nigdy nie dotykałem kobiety:(

Polecane posty

Gość Ave szatyn
6 godzin temu, Gość Gjkfh napisał:

zrób makijaż ,zapuść z deka włosy 

Najlepiej corpse paint 🤘👹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawikTegoROku

a ja jestem nieśmiały i dlatego jestem prawikiem, bo kobiety pierwsze nei zagadują 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawikTegoROku
5 minut temu, Argen napisał:

Polskie babki nie. Zagraniczne -  i owszem.

Masz rację. Jak byłem swego czasu w Manchesterze to mnie 2 dziewczyny zagadały! Jedna na ulicy, druga w pubie! W Polsce nigdy 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiecie, że na podstawie tego tematu powstał artykuł na kobieta wp? Gratulacje 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn
13 godzin temu, Gość PrawikTegoROku napisał:

Masz rację. Jak byłem swego czasu w Manchesterze to mnie 2 dziewczyny zagadały! Jedna na ulicy, druga w pubie! W Polsce nigdy 😕

Bo w Polsce to są same księżniczki ,jego mać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W Polsce podejdziesz i zagadasz do dziewczyny, to jeszcze cię wyśmieje i rozpowie koleżankom. Będzie miała pretensje, że jak taki świniopas mógł startować do niej - księżniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

Baby w Polsce są poje/bane !!! Wysłać na przymusowe pracę , a później rozstrzelać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość Onn napisał:

Baby w Polsce są poje/bane !!! Wysłać na przymusowe pracę , a później rozstrzelać 

W łeb se strzel, pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

W Polsce podejdziesz i zagadasz do dziewczyny, to jeszcze cię wyśmieje i rozpowie koleżankom. Będzie miała pretensje, że jak taki świniopas mógł startować do niej - księżniczki.

To startuj na swoim poziomie, takie to trudne? Jesteś 3/10 to szukaj 3/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość rada napisał:

To startuj na swoim poziomie, takie to trudne? Jesteś 3/10 to szukaj 3/10

Spoko, próbowałem tak na studiach. I co? Nico! Problem w tym, że nawet dziewczyny 3/10 chcą facetów  co najmniej 6/10. Facet 3/10 może co najwyżej startować do panny 1/10, ale to jak sądzę, mija się z celem. Lepiej zdechnąć w samotności jako prawik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDD
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Wiecie, że na podstawie tego tematu powstał artykuł na kobieta wp? Gratulacje 🙂

 

dasz link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Spoko, próbowałem tak na studiach. I co? Nico! Problem w tym, że nawet dziewczyny 3/10 chcą facetów  co najmniej 6/10. Facet 3/10 może co najwyżej startować do panny 1/10, ale to jak sądzę, mija się z celem. Lepiej zdechnąć w samotności jako prawik.

masz racje, żadna nie chce faceta 3/10. A nawet jeśli weźmie to na chwile z braku laku. Kobiety są interesowne i one za nic tak po prostu cie nie pokochają.

Najlepiej to na kurvy iść, tylko dobrze rozeznaj sie na forum garsoniera, bo jak masz stracić cnote z divką to musi być porządna, tam są opinie i można na laseczke 9/10 trafić jak z okładki, zadbana itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość XDD napisał:

dasz link?

Próbowałem ale nie mogę wstawić. Wpisz w wyszukiwarkę tytuł tego tematu, czyli Nigdy nie dotykałem kobiety, to wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

Bóg tworzył świat :  Pierwszego dnia stworzył mężczyznę popatrzył na niego i rzekł , jesteś piękny i nie będziesz musiał się malować . Drugiego dnia Bóg stworzył zwierzęta , popatrzył na nie i rzekł jesteście piękne i nie będziecie musieli się malować . Następnego dnia rośliny i tak dalej i tak dalej . Siódmego dnia Bóg stworzył kobietę , popatrzył na nią i rzekł , niestety ale Ty będziesz musiała się malować 🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka

ale mizerny ten artykuł buhehehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość beka napisał:

ale mizerny ten artykuł buhehehe 

Też to zauważyłem, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Roskosmos napisał:

Witam, ja w dalszym ciągu nie mam żadnej kandydatki na dziewczynę.

Wiadomość dnia! 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahaha
25 minut temu, Roskosmos napisał:

To jest bardzo przesrana wiadomość. Cholera nic się nie zmienia in plus w moim życiu. Jest takie samo każdego dnia. Popychanie dnia za dniem do przodu, bez celu.

jesteś przegrywem prawiczku92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Roskosmos napisał:

Ale nie chcę nim dłużej być.

A kogo obchodzi czego ty chcesz? Ważne co ty sam sobą reprezentujesz. Bezrobotny socjopatyczny 26 latek na utrzymaniu matki najgorsza możliwa opcja. Gdybyś miał mózg to już dawno to wiedział i próbował to naprawić (terapia) lub zaakceptował to że nie nadajesz się na pantera dla kogokolwiek i żył jakby kobiety nigdy nie istniały. I po co ja to piszę. I tak będziesz tu siedział dopóki matka opłaca internet i potarzał te same teksty jak mantrę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

A kogo obchodzi czego ty chcesz? Ważne co ty sam sobą reprezentujesz. Bezrobotny socjopatyczny 26 latek na utrzymaniu matki najgorsza możliwa opcja. Gdybyś miał mózg to już dawno to wiedział i próbował to naprawić (terapia) lub zaakceptował to że nie nadajesz się na pantera dla kogokolwiek i żył jakby kobiety nigdy nie istniały. I po co ja to piszę. I tak będziesz tu siedział dopóki matka opłaca internet i potarzał te same teksty jak mantrę. 

A ja mam pracę,  dom , dużą działkę , w miarę luksusowe auto , nie jestem też jakimś straszydłem , nie siedzę na czyimś utrzymaniu .  Próbowałem już wszystkiego i wciąż jestem sam  . Mam peszka w miłości ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A ja mam pracę,  dom , dużą działkę , w miarę luksusowe auto , nie jestem też jakimś straszydłem , nie siedzę na czyimś utrzymaniu .  Próbowałem już wszystkiego i wciąż jestem sam  . Mam peszka w miłości ? 

Nie wiem bo Cie nie znam. Jakaś musi być tego przyczyna tylko jeszcze nie odkryłeś co to może być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Roskosmos napisał:

Spiertalaj w końcu ... ode mnie. Ja nie chcę tu słyszeć tych twoich wywodów żałosnych.

A może kłamie? Jeżeli tak to wykaż to. Nie bez powodu boisz się podejść do dziewczyny bo podświadomie wiesz że to nie ma obecnie sensu bo nie jesteś jej wart. Mógłbyś być lepszy, ale ci się nie chce bo jesteś leniwy dzięki nadopiekuńczej matce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem bo Cie nie znam. Jakaś musi być tego przyczyna tylko jeszcze nie odkryłeś co to może być. 

Odkryłem i niby są dwie przyczyny , a zwłaszcza jedna . Cóż takie życie , ale panie co niektóre mogą tylko żałować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda
19 minut temu, Roskosmos napisał:

Ja nie podchodzę do żadnej dziewczyny bo  już każda ma chłopaka. A zresztą to głupie z tym podchodzeniem. Same niech mnie podrywają.

Juz Lece ciebie podrywac!!!!!!

Bo Ty piękny, bogaty i mądry jestes i masz mi tyyyyyyyyyle do zaoferowania 😂 

Koleś, zejdz na 🌏 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
23 minuty temu, Roskosmos napisał:

Ja nie podchodzę do żadnej dziewczyny bo  już każda ma chłopaka. A zresztą to głupie z tym podchodzeniem. Same niech mnie podrywają.

Przestań się śmiać z ofiar katastrof to może któraś cię weźmie heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Roskosmos napisał:

A ty co sobą reprezentujesz? Eksperyment Klaudiusz - mówi ci to coś?! Dobitnie pokazał, że kobiety mają gowno do zaoferowania a wymagania z kosmosu.

Gdyby ktoś stworzył projekt Klaudyna to byłoby to samo. Ty chyba nie starujesz do ...ek z portali randkowych czy do zwykłych dziewczyn dziewczyn? Nie bycie nierobem na utrzymaniu matki to nie są wymagania z kosmosu no chyba że dla ciebie opóźniony w rozwoju geniuszu. W twoim wieku już każdy przyzwoity człowiek pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Roskosmos napisał:

Ja też będę pracował tylko studia muszę najpierw skończyć.

To się jeszcze okaże czy będziesz pracował czy nie. Obecnie jesteś z niczym. Z tak słabym CV jak twój to może ci się nie udać nawet z dyplomem. Jest teraz pełno bezrobotnych absolwentów którzy poza zaliczaniem kolokwiów i egzaminów nie umieją nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Roskosmos napisał:

Ja też będę pracował tylko studia muszę najpierw skończyć.

A co studiujesz? Doktorat robisz? 

Bo Studia to sie kończy w wieku 24 lat a nie skacze po kierunkach czy lata powtarza... Niektórzy pracują od 18 roku życia i studiują jednocześnie. 

Jesteś leniem i tyle. 

Uważasz, ze należy ci sie cos na co inni pracowali a tobie sie nie chce. No 👏 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda

Ambicja i zdolność do samodzielnego zaspokajania swoich podstawowych potrzeb to zadna ujma. Nie kazdy ssie mamusinego cycka. W młodym wieku można zaczynac od sprzątania a skończyć jako dyrektor firmy. Właśnie od tego jest młodość. By nauczyć sie szacunku do pieniądza i poznać jego wartość. To czas na odkrywanie siebie i eksperymentowanie. Również na polu zawodowym. Poza tym - własne pieniądze. Nie wstyd by ci było brać od mamy na prezerwatywy czy na kolacje dla dziewczyny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×