Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Gość 1

Ja właśnie dostałam pita do domu . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok.
8 godzin temu, Gość Aaa napisał:

Hej. Czy ktoś pamięta przez jaką stronę można założyć kartę ok system? Wiem, że można to zrobić w domu 🙂 jestem na zwolnieniu, dlatego nie mam możliwości sprawdzenia w pracy. 

http://oksystem.emaillabs.info.pl/click/?lt=aHR0cHM6Ly9wYWtpZXR5b2tzeXN0ZW0ucGwvbG9naW58TkRabU0ySXpaR0psTWpnNE5HTXlZakJrTW1SbU1qSmhObUk0TURCbU5HWkFjR0ZyYVdWMGVXOXJjM2x6ZEdWdExuQnNmRk5oZEN3Z05TQktZVzRnTWpBeE9TQXhNam94TlRvd01pQXJNREV3TUh4aFoyRXlOMkpBWjIxaGFXd3VZMjl0ZkRFdWIydHplWE4wWlcwdWMyMTBjSHh5WldSbmNtbGtNakE9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziel.oka
Dnia 17.02.2019 o 18:34, Gość Gosia napisał:

Ja też czekam mam nadzieję że w tym tygodniu dostaniemy PIT 

Drukujemy pity w systemie po potwierdzeniu odbioru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik
10 godzin temu, Gość Ziel.oka napisał:

Drukujemy pity w systemie po potwierdzeniu odbioru. 

Wydrukować może tylko osoba obecnie pracująca ale ta która np. jest w ciąży na chorobowym nie wydrukuje w systemie wiem bo obecnie jestem w takiej sytuacji i też czekam na PIT widocznie go dostałam na maila i przez przypadek musiałam skasować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Dziewczyny jak PITy te co nie dostały na mail albo przez przypadek skasowały ze skrzynki myślicie że nam przyślą do domu czy musimy im zgłosić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc
1 godzinę temu, Gość Monika napisał:

Dziewczyny jak PITy te co nie dostały na mail albo przez przypadek skasowały ze skrzynki myślicie że nam przyślą do domu czy musimy im zgłosić 

W tamtym roku nie odebrałam PITu na meilu do danego dnia,to mi przyslali poczta. Moze czekaja. Albo lepiej sprawdź jaki adres masz podany, czy aktualny. Kiedys mimo zmian i tak korespondencja szla na calkiem inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Ja nie pracuje od kilku m-cy w ross i też czekam na PIT. Na mailu nic nie mam. Czas mają do końca lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik
19 minut temu, Gość Gość gość napisał:

Ja nie pracuje od kilku m-cy w ross i też czekam na PIT. Na mailu nic nie mam. Czas mają do końca lutego.

Czyli się nie spieszą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fssgb

Mogą wysłać nawet 28 bo liczy się data stempla pocztowego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pit

PIT jest na stronie gov...wystarczy zalogować się przez profil zaufany i wszystko idzie elektronicznie. Jest wgląd  także widzicie wszystko itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa

Tylko tam nieraz są błędy trzeba porównać z pitem 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Dziewczyny. Własnie tydzień temu urodziłam . Będę załatwiać urlop macierzyński. Czy normalnie w marcu dostanę już wypłatę.? Też wypłacają 10go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalala

Tak dostaniesz normalnie na 10  tu się nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 22.02.2019 o 12:09, Gość aga napisał:

Oczywiście elektroniczne rejestrowanie wyjscia i wyjścia przy drzwiach z zaplecza pod kamerą wg mnie było by to najlepszym pomysłem bo są osoby które lecą w kulki. U mnie na sklepie asystenka wylogowywała kasjerkę jej hasłem bo ta podała  a ta szła se 40 min wczesniej do domu ...

Jakie miasto? Nr sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 22.02.2019 o 12:09, Gość aga napisał:

Oczywiście elektroniczne rejestrowanie wyjscia i wyjścia przy drzwiach z zaplecza pod kamerą wg mnie było by to najlepszym pomysłem bo są osoby które lecą w kulki. U mnie na sklepie asystenka wylogowywała kasjerkę jej hasłem bo ta podała  a ta szła se 40 min wczesniej do domu ...

Najzabawniejsze historie to wyjścia do domu bez zdania kasetki 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Najzabawniejsze historie to wyjścia do domu bez zdania kasetki 🤣

zdała kasetkę ale np 13.30 grafil do 14 , wychodziła 13.40 a asystentka ja wylogowywała z czasu pracy.... z pepu czy tak trudno to pojąć? obowiązuje tajemnica na bank na forum nie podam miasta i numeru sklepu. podac to ja moge ale rewizji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa

Zresztą to było około pół roku temu. Teraz skład na sklepie się rozwalił. Asystentka poszła na inny a kasjerka na l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mam pytanie, czy w waszych sklepach tez ks i zks pracuja tylko 1 dzien  weekendowy w miesiacu a asystenci i kasjerzy po 4 -5 dni? czy to normalne i sprawiedliwe?mamy w koncu taka sama umowe o prace z rossmanem i kazdy powinien rowno pracowac, gdzie karta sprawiedliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubble

Tak pracuje Ewa ks z Reymonta,bo uzasadniła to tym że ma życie prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trrrr

Ta Ewa sex fit bomba,aaaa ratunku, wstrętny bazyliszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

mam pytanie, czy w waszych sklepach tez ks i zks pracuja tylko 1 dzien  weekendowy w miesiacu a asystenci i kasjerzy po 4 -5 dni? czy to normalne i sprawiedliwe?mamy w koncu taka sama umowe o prace z rossmanem i kazdy powinien rowno pracowac, gdzie karta sprawiedliwosci?

Jeśli chodzi o kartę sprawiedliwości to trzeba na nią patrzeć pod katem stanowisk. Kasjerów porównywać z kasjerkami, asy z asy i kiero z zastępca. Kiero i zastępca czasami ma mniej weekendów bo centrala w te dni nie pracuje wiec lepiej żeby byli w tygodniu gdzie trzeba coś zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość niedzielny

Czy wiecie, co będzie dalej z doradcami? Podobno likwidują i przy przedłużeniu umowy jest proponowane stanowisko kasjera sprzedawcy na 3/4 etatu. Ktoś coś?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Ccc napisał:

Jeśli chodzi o kartę sprawiedliwości to trzeba na nią patrzeć pod katem stanowisk. Kasjerów porównywać z kasjerkami, asy z asy i kiero z zastępca. Kiero i zastępca czasami ma mniej weekendów bo centrala w te dni nie pracuje wiec lepiej żeby byli w tygodniu gdzie trzeba coś zalatwic

kierownik i zastępca mają być w dniach wzmożonego ruchu, większego czyli właśnie popołudnia weekendy czy dni przed świętami dłuższymi wolnymi, niestety w wiekszości przypadków to tak nie wygląda, zachrzania asystent który ma dużo mniej kasy od ks a niewiele więcej od kasjera, karta sprawiedliwości w tej firmie to fikcja, szkoda że kr tego nie sprawdza pod kątem tego który pracownik jaki ma układ grafiku w ciągu miesiąca ks zks ranki asystenci nocki popołudnia i całe dnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chcialabym się przenieść do centrum Warszawy. Którego sklepu unikać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest , mam etat 7/8 ale chciałabym po macierzyńskim zmniejszyć na rok do 1/2 , czy po roku wrócą mi moje 7/8 czy już zostanę na polowce? Chodzi o to czy mam to zagwarantowane A nie od widzimisie kierownika ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cccc
16 minut temu, Ptaczka napisał:

Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest , mam etat 7/8 ale chciałabym po macierzyńskim zmniejszyć na rok do 1/2 , czy po roku wrócą mi moje 7/8 czy już zostanę na polowce? Chodzi o to czy mam to zagwarantowane A nie od widzimisie kierownika ? 

Oczywiście ze nie masz zagwarantowane. Nie jest to widzimisie kierownika tylko potrzeby sklepu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakie dokumenty trzeba złożyć do Warty aby dostać pieniadze za urodzenie dziecka? I jak długo się na nie czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccxxxcz
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakie dokumenty trzeba złożyć do Warty aby dostać pieniadze za urodzenie dziecka? I jak długo się na nie czeka?

Wystarczy wejść na stronę warty aby złożyć wniosek i tam jest info o dokumentach. Pieniądze są zazwyczaj na drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość niedzielny

Czy naprawdę nikt nic nie słyszał na temat dalszych losów doradców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×