Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

50 minut temu, Gość HEjo napisał:

Dziewczyny  może któraś z Was wie i mnie uświadomi. Zakwalifikowałam się na dofinansowanie do wczasów, do ośrodka w którym zakwaterowanie jest w domkach 6 lub 11 osobowych. Jeśli jadę tylko z mężem i dzieckiem, to dostaniemy cały domek dla siebie? np. 6-osobowy? o tym gdzie nas zakwaterują dowiemy się dopiero na miejscu, czy będzie jeszcze jakaś informacja przez wakacjami?

Sami będziecie napewno , podejrzewam że ten mniejszy domek ale napewno nie będziecie z jakąś inną rodzina  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggg
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Są już odpowiedzi kto się załapał? Ktoś jeszcze dostał?

Kto się załapał, to mu przedwczoraj z wypłaty już sciagneli że 3 stówy, wystarczy sprawdzić... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
5 godzin temu, Gość ... napisał:

Te premie za obrot grudniowy to tez smiech na sali, u mnie na sklepie bardzo rzadko ktora asystentka siedzi na kasie, kasjerli siedza po 4-5 h a za obrot grudniowy kasjer dostaje ok 170 zl a asystent dwa razy tyle.. 

Ta premia to żart na pewno za taką kasę już nie będę się naginać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Ccc napisał:

Dziewczyny, wielkie zaskoczenie bo ks i zks maja premie, no taka maja umowę i takie stanowiska. Nikomu nie obniżając ale zadaniem kasjera jest głównie siedzenie na kasie i kasowanie klientów, a kierownik i zastępca maja inne zadania i z innych rzeczy jest rozliczany. Takie są warunki umowy, która każda z nas podpisała, ale oczywiście trzeba napisać swoje żale jak to w pracy złe i strasznie bo kasjer siedzi na kasie... 

Ale nikt tu nie podważa pracy ks zks czy kogo kolwiek w ross chodzi TYLKO o to że na obrót pracujemy wszyscy,a skoro TYLKO WYBRANI dostają premię za to to taki asystent czy kasjer będzie miał głęboko w poważaniu czy sprzeda mleczko kosmetyczne czy mleczki kosmetyczne tonik i płatki (sprzedaż komplementarna)czy sprzeda podkład czy korektor+podkład+puder itp. można tak wymieniać w nieskończoność.Tyle w temacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ale nikt tu nie podważa pracy ks zks czy kogo kolwiek w ross chodzi TYLKO o to że na obrót pracujemy wszyscy,a skoro TYLKO WYBRANI dostają premię za to to taki asystent czy kasjer będzie miał głęboko w poważaniu czy sprzeda mleczko kosmetyczne czy mleczki kosmetyczne tonik i płatki (sprzedaż komplementarna)czy sprzeda podkład czy korektor+podkład+puder itp. można tak wymieniać w nieskończoność.Tyle w temacie 

Dostałam 173zl w grudniu obrotowej buha ha mam już wyj****e....i niech nikt nie śmie mówić że warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dostałam 173zl w grudniu obrotowej buha ha mam już wyj****e....i niech nikt nie śmie mówić że warto!

Ale przecież od samego początku było podane jakie stawki są ze względu na stanowisko za wyrobienie obrotu w grudniu, skąd to oburzenie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll

Dokładnie. Pamiętam, jak kierowniczka straszyła, żeby nie brać L4 w grudniu, bo przepadnie premia, jakby to nie wiadomo ile hajsu było, olaboga :D śmiech na sali, już nigdy więcej nie będę się przejmować jakimś zwolnieniem lekarskim. Mogą sobie straszyć utratą premii. Za takie pieniądze to waciki sobie mogę kupić, na promocji hah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr
44 minuty temu, Gość Jola napisał:

Ale przecież od samego początku było podane jakie stawki są ze względu na stanowisko za wyrobienie obrotu w grudniu, skąd to oburzenie? 

To nie oburzenie,to tylko stwierdzenie faktu że nie warto się naginać dla TAKIEJ KASY i tyle,oburzenia tu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr
45 minut temu, Gość Jola napisał:

Ale przecież od samego początku było podane jakie stawki są ze względu na stanowisko za wyrobienie obrotu w grudniu, skąd to oburzenie? 

To nie oburzenie,to tylko stwierdzenie faktu że nie warto się naginać dla TAKIEJ KASY i tyle,oburzenia tu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr
45 minut temu, Gość Jola napisał:

Ale przecież od samego początku było podane jakie stawki są ze względu na stanowisko za wyrobienie obrotu w grudniu, skąd to oburzenie? 

To nie oburzenie,to tylko stwierdzenie faktu że nie warto się naginać dla TAKIEJ KASY i tyle,oburzenia tu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Troll napisał:

Dokładnie. Pamiętam, jak kierowniczka straszyła, żeby nie brać L4 w grudniu, bo przepadnie premia, jakby to nie wiadomo ile hajsu było, olaboga :D śmiech na sali, już nigdy więcej nie będę się przejmować jakimś zwolnieniem lekarskim. Mogą sobie straszyć utratą premii. Za takie pieniądze to waciki sobie mogę kupić, na promocji hah ;)

Kierowniczka chyba swoją premią obrotową się martwiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość94

Hej dziewczyny, widziałam tu podobne pytanie innej użytkowniczki na forum, ale ja również zapytam. Obecnie mijają już prawie 3 tygodnie odkąd pracuję, umowy na oczy nie widziałam, ciągle tylko słyszę, że przyjdzie na dniach z centrali. O co tu może chodzić? Czy któraś z Was tak miała? Czy chcą mnie wyrolować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEjo

Ktoś wyżej napisał, że kasa na dofinansowane wczasy była już pobrana z marcowej wypłaty, a to nieprawda. Pieniądze będą potrącone z wypłaty za kwiecień i za maj, w dwóch ratach. Czyli dostaniemy mniejszą wypłatę w maju i w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość Jolka napisał:

Przeciez centrala z lodzi wie o tym forum i mysle ze czytaja na bierzaco

Masza rację 🙂 przychodzimy rano do pracy i pierwsze co to..... odpalamy komputery Kafeteria Rossmann cz. 12 no i oczywiście kawka ..... mniam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ale nie biorą tego raczej na poważnie, skoro to tylko forum. A bezpośrednio do nich nie ma żadnych skarg i zazalen i sugestii. Raczej nikt kompetentny zarządzający firma nie bierze tego żalu na forum na poważnie 

Chyba że naprawdę tam pracują ...e i biorą wszystko na poważnie. To jest tylko forum. Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypadek

Hej czy któraś z Was miała problem z otrzymaniem 100% l4 po wypadku który miał miejsce w pracy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
1 godzinę temu, Gość HEjo napisał:

Ktoś wyżej napisał, że kasa na dofinansowane wczasy była już pobrana z marcowej wypłaty, a to nieprawda. Pieniądze będą potrącone z wypłaty za kwiecień i za maj, w dwóch ratach. Czyli dostaniemy mniejszą wypłatę w maju i w czerwcu.

Racja, przepraszam, to za kolonie już teraz potrącali 🙂

A co do dyskusji o premii, ten, kto napisał, że kasjer tylko siedzi na kasie chyba nie pracuje w Ross. Bo to kasjer przerzuca tony dostawy, wszak kiero i zcy maja zwykle 1 lub 0 nocek. To kasjer wywozi towar, kasjer i asystent robi priorytety, flagi, zamówienia itd. A na kasie nie siedzi, tylko klepie głupie regulki.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhh
5 godzin temu, Gość Gosci napisał:

Racja, przepraszam, to za kolonie już teraz potrącali 🙂

A co do dyskusji o premii, ten, kto napisał, że kasjer tylko siedzi na kasie chyba nie pracuje w Ross. Bo to kasjer przerzuca tony dostawy, wszak kiero i zcy maja zwykle 1 lub 0 nocek. To kasjer wywozi towar, kasjer i asystent robi priorytety, flagi, zamówienia itd. A na kasie nie siedzi, tylko klepie głupie regulki.... 

Otoz to, wiec jak mozna napisac tak jak wyzej ze kasjer nie pracuje na obrot, nawet to ze siedzi i kasuje te produkty to jest wyrabianie obrotu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kler

A ta premia w lipcu to średnia wyliczana z jakiego okresu? Jest tu mądra głowa i mi wyjaśni? Dzięki z góry 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma znaczenia,czy wyrobi się obrót czy też nie, KS i ZKS dostaną dodatkową premię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wert

Okres rozliczeniowy to od 01.01 do 30.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kler

Tak, to wiem. Ale ile procent z tych pensji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kierowniczka chyba swoją premią obrotową się martwiła....

A ile twoja kierowniczka nocek w miesiącu ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia
2 godziny temu, Gość Kler napisał:

Tak, to wiem. Ale ile procent z tych pensji? 

Premia obrotowa jest uzależniona od wysokości obrotu sklepu. Maks to jest 3000 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ross

Ja przechodząc na asystenta teraz widzę jak się dostaje po dupie od KS, w dodatku trzeba pilnować sejfu, jak się nie zgadza to my go spłacamy. Więc mogę sobie zrobić manko na kasie, w sejfie i jeszcze dostać po gębie od złodzieja bo ochrony nie ma cały dzień 🙂 Marudzicie, że jako kasjerki siedzicie po 4-5h? Serio? To dla was dużo? Ja jako kasjer siedziałam i po 8-9h 🙂 U nas kasjerka jest w stanie skasować ponad 400 klientów. A Wy marudzicie bo kilka godzin siedzicie.... Oj widzę niektórym przydałoby się popracować na wysokoobrotowym sklepie... Serio zrozumiałabym jakby nasze kasjerki marudziły. Ale jakoś nie marudzą. I szczerze to je podziwiam, bo ja zmieniłam stanowisko między innymi ze względu na siedzenie na kasie. I to normalne, że ktoś na wyższym stanowisku ma większą pensje i dodatki. Nienormalne są dla mnie dodatki dla KS i KR. Bo to my wszystkie zapierniczamy, a one jedynie potrafią dzwonić i opierniczać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 123

Szkoda, że wszyscy zapomnieli, że premia o której tak krzyczycie została przydzielona jak kasjer i asystent dostali regularną podwyżkę do stawki godzinowej, a KS i ZKS takowej noe otrzymali. Te premie były zamiast podwyżek corocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A wracając do tematu, ktoś potrafi uśrednić ta premie za inwentaryzacje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roszpunka

Co wy się tak sracie z tą premia inwentaryzacyjna? Będzie to będzie... Kasjer dostanie pewnie niewiele ponad 150 zł, a reszta kokosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jestem z-ca ta premia obrotowa jest naprawdę w moim przypadku niewielka.Wy dostalyscie podwyzki a my premie co 3 miesiące zamiast tej podwyzki co Wy.W miom.przypadku wychodzi to samo co Wasza podwyzka więc nie wiem o co pretensje do Nas,ze kokosy mamy.Osobiscie uwazam,ze kazdy powinien dostac podwyzkę i kazdy premie obrotową.Wszyscy rowno zapiep... az sil brak...😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola
4 godziny temu, Gość ross napisał:

Ja przechodząc na asystenta teraz widzę jak się dostaje po dupie od KS, w dodatku trzeba pilnować sejfu, jak się nie zgadza to my go spłacamy. Więc mogę sobie zrobić manko na kasie, w sejfie i jeszcze dostać po gębie od złodzieja bo ochrony nie ma cały dzień 🙂 Marudzicie, że jako kasjerki siedzicie po 4-5h? Serio? To dla was dużo? Ja jako kasjer siedziałam i po 8-9h 🙂 U nas kasjerka jest w stanie skasować ponad 400 klientów. A Wy marudzicie bo kilka godzin siedzicie.... Oj widzę niektórym przydałoby się popracować na wysokoobrotowym sklepie... Serio zrozumiałabym jakby nasze kasjerki marudziły. Ale jakoś nie marudzą. I szczerze to je podziwiam, bo ja zmieniłam stanowisko między innymi ze względu na siedzenie na kasie. I to normalne, że ktoś na wyższym stanowisku ma większą pensje i dodatki. Nienormalne są dla mnie dodatki dla KS i KR. Bo to my wszystkie zapierniczamy, a one jedynie potrafią dzwonić i opierniczać. 

Jak zostaniesz kierownikiem to zobaczysz na czym ta praca polega i od razu zmienisz zdanie ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×