Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Aga
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dziewczyny jaki jest dodatek za urlop? Byłam 2 tygodnie i czego mogę spodziewać się w najbliższej wypłacie? 

nie ma zadnego dodatku za urlop. skad ty to wzielas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 2.02.2019 o 11:55, Gość Koleżanka z pracy napisał:

A jak tam koleżanki nowy kierownik sklepu K.W. w Będzinie? Pewnie jesteście zadowolone z powrotu konfidenta przed którym niektóre z was uciekły z M1. 

Chyba nie tylko dziewczyny zwalniały się z M1 w Czeladzi przez kierowniczkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Aga napisał:

nie ma zadnego dodatku za urlop. skad ty to wzielas?

Nie wiem, myślałam, że coś jest dodatkowo. W mojej poprzedniej pracy był dodatek... Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oczywiście że jest dodatek za urlop. Ja za tydzień dostałam ok 100 zł więcej. Ale jak się go dokładnie przelicza to nie powiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscc

Jest jeszcze rozgraniczenie na sklepy wysokoobrotowe i nieskoobrotowe,czy wszyscy maja takie same wyplaty? Jestem asystentka z wysokoobrotowego i chcialabym przejsc na niskoobrotowy na to samo stanowisko w tym samym miescie ,czy bede zarabiac tak samo,czy mniej? Kiedys byly dodatki dla sklepow wysokoobrotowych,a jak to teraz wyglada? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Goscc napisał:

Jest jeszcze rozgraniczenie na sklepy wysokoobrotowe i nieskoobrotowe,czy wszyscy maja takie same wyplaty? Jestem asystentka z wysokoobrotowego i chcialabym przejsc na niskoobrotowy na to samo stanowisko w tym samym miescie ,czy bede zarabiac tak samo,czy mniej? Kiedys byly dodatki dla sklepow wysokoobrotowych,a jak to teraz wyglada? 

wszystko teraz jest tak samo w danym mieście. Nie ma róznicy wysoko czy niskoobrotowy. Róznicę masz tylko przy ilośc godzin nocnych i pracujących niedziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

wszystko teraz jest tak samo w danym mieście. Nie ma róznicy wysoko czy niskoobrotowy. Róznicę masz tylko przy ilośc godzin nocnych i pracujących niedziel

nie ma dodatku za sklep wysokoobrotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff
10 minut temu, Gość gość napisał:

nie ma dodatku za sklep wysokoobrotowy

Aż sie wypowiem żeby sprostować i ludzie wiedzieli, ze jest dodatek za sklep wysokoobrotowy ok 100 zl netto . Pzdr Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś na pasku było zaznaczone: dodatek sklep wysokoobrotowy. U mnie miałyśmy 250 zł brutto, w tamtym roku zamienili to na dodatek do godzin nocnych i do godzin niedzielnych. Nie musze chyba dodawać że wyszłyśmy na tym na minus bo czasem nie mam żadnej niedzieli pracującej a dostawa potrafi przyjechać na 1.00 w nocy więc godziny nocne są liczone od 1.00 do 6.00 rano. Brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 5

Ja jestem VIPem i moje koleżanki ze sklepu również. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Dnia 13.04.2019 o 14:15, Gość Gość napisał:

Drogie koleżanki czy wy wiedziałyście wcześniej że w kwietniu są Święta i kolorówka??? Bo centrala chyba w ostatniej chwili się dowiedziała i dodała tyle godzin😂. Przecież my nie musimy przygotować Świąt, zrobić zakupów itp. No ale ile zarobimy przecież, nieważne że w Wielką Sobotę będziemy siedzieć na kasie i wyglądać jak kasjer-widmo😂

No tragedia.. Narzekanie na wyplaty ze malo ze zle, a jak daja wiecej godzin i mozna wiecej zarobic to tez zle.. W dupach sie przewraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość ... napisał:

No tragedia.. Narzekanie na wyplaty ze malo ze zle, a jak daja wiecej godzin i mozna wiecej zarobic to tez zle.. W dupach sie przewraca

To samo pomyślałam 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam problem... dostałam dofinansowanie do wczasów. Wniosek składałam tylko dla siebie bez osób towarzyszących a chciałabym zabrać męża i córkę. Wiem że w domkach nie robią problemu, że nikt nawet nie sprawdza ile osób jest ale ja mam hotel a tam jeszcze nie byłam i nie wiem czy się zgodzą... jak myślicie? Może zadzwonić do tego hotelu, przedstawic sytuację i liczyć na to że zgodzą się żebym przyjechała z rodziną? Czy jechać z nimi w ciemno? Miał ktoś taką sytuację? Z góry dzięki za odpowiedź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wczasy

Zadzwon do działu socjalnego i się zapytaj. Wogole nie rozumiem jak można składać wniosek na 1 osobę jak wiesz ze chcesz jechać z  rodziną.  A ja np z 6 osobami chciałam jechać i niestety się nie załapałma na urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 5

My też dostaliśmy dodatkowe godziny i nie ma kiedy ich wziąć bo kierowniczka tak rozplanowala grafik ze najwięcej godzin mymy przed świętami i w kolorowke a w pierwszym tygodniu pracowalysmy po 4 godziny albo dziury miałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość ... napisał:

No tragedia.. Narzekanie na wyplaty ze malo ze zle, a jak daja wiecej godzin i mozna wiecej zarobic to tez zle.. W dupach sie przewraca

A czy droga koleżanko napisałam że mam małą wypłatę? Ja osobiście nie potrzebuję pracować cały etat dlatego zatrudniłam się w tej firmie gdyż odpowiada mi taka umowa o pracę jaką dostałam.Weź też pod uwagę to że nie każdemu odpowiada fakt że przez pierwsze dwa tygodnie kwietnia ma się przepracowane dwadzieścia kilka godzin a w tygodniu przedświątecznym ponad czterdzieści. Tak ja wiem że to praca w handlu, ale dlaczego w ostatniej chwili dodają godziny do tych przed Świętami i wychodzi pięćdziesiąt? Do tego dochodzi fakt że są zamknięte szkoły i przedszkola i dużo dziewczyn ma problem. Nie oceniaj wszystkich jedną miarą. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

chyba ze sklep robi obrót mi9esięczny powyżej miliona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mógłby ktos napisać jaka była odpłatonść za kolonie dla dzieci w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Boże, jaki ten Rossmann jest nieogarnięty. Kolorówka od rana nie wchodziła na kasach... Co to ma być. Same problemy w pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Mam problem... dostałam dofinansowanie do wczasów. Wniosek składałam tylko dla siebie bez osób towarzyszących a chciałabym zabrać męża i córkę. Wiem że w domkach nie robią problemu, że nikt nawet nie sprawdza ile osób jest ale ja mam hotel a tam jeszcze nie byłam i nie wiem czy się zgodzą... jak myślicie? Może zadzwonić do tego hotelu, przedstawic sytuację i liczyć na to że zgodzą się żebym przyjechała z rodziną? Czy jechać z nimi w ciemno? Miał ktoś taką sytuację? Z góry dzięki za odpowiedź. 

Dobra sciema.Zadzwon bo pewnie bedziesz musiala za nich zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorówkowy szał

Żeby tradycji stało się zadość, Centrala Rossmanna pokazała jak bardzo jest do przodu technologicznie i jak dba o swoich klientów. Pierwszy dzień promocji dla Vipów i oczywiście awaria systemu... nic się nie rabatuje na kasie. Brawo wy, tylko szkoda, że to my od rana słuchałyśmy tych epitetów i uwag w stylu "oszuści". Bo która gwiazda, pojedzie do centrali i wykrzyczy, że jest nie zadowolona, albo zadzwoni, skoro dodzwonić się do centrali to też walka z wiatrakami. Lepiej przyjść na sklep sponiewierać cała załogę, która z uśmiechem na twarzy, będzie obsługiwać te wysokiej klasy klientki, bo Pan i Władca Rossmann każe. Jak 2 tygodnie temu słyszałam, że vipów będzie mało i nie ma sensu denerwować się zamówieniami to mówię ok. Ale po wczorajszym dniu niech te swoje proroctwa w d... sobie wsadzą, nie wiem jak się nazywam po wczorajszym dniu. Tyle zamówień nam wpłynęło, że do wieczora nam zajęło ich zrealizowanie, bo przecież we 3 osoby przez cały dzień w taką akcję damy radę, bo co my tam robimy. Jedna cały dzień na kasie, druga biega w tą i z powrotem , bo na kasę nie wchodzi rabat i trzeba usuwać, albo zgłaszać wszystko sd. A trzecia próbuje zrobić 30 zamówień z czego większość jest po 20 pozycji.... Dramat! nam skompletowanie jednego zamówienia zajmowało 30 minut, bo oczywiście pełny sklep i co chwilę a nie ma pani tego podkładu w szufladzie, a nie ma tych tuszów nie otwartych, a może dobierze mi pani szminkę. Super realizuje się zamówienia w godzinę w takich warunkach. No i od 10:00 wycieczki klientek po swoje zamówienia, które swoją drogą są jeszcze nie zrobione, bo jak...?? I te pytania:"ale wy chyba macie godzinę na zrealizowanie tego zamówienia", "a ja czekam już 2 godziny". Normalnie aż człowiek ma ochotę powiedzieć, a co ja niby robię od x godzin jak nie te zamówienia. Dziękuję bardzo, po tym wszystkim co przeżyłam wczoraj mam dość. Aż nie chcę się tam wracać! tak centrala dba o swoich pracowników, najpierw max wtopa z tymi nocnymi zakupami, żal, to teraz z vipami na kolorówkę. A najbardziej opr dostaje się nam na sklepach. Byłam 12 godzin w pracy i nic nie jadłam, bo nie było kiedy, bo non stop sms zamówienie internetowe, dzwonek na kasę, bo coś się nie zgadza, klientka potrzebuje pomocy no i oczywiście priorytety rosną jak szalone i flagi! Mam dość, zadzwonię sobie do pipu i zapytam jak to jest, co jest ważniejsze, moja przerwa, której nie mam w zamkniętym pomieszczeniu przez 12 godzin, czy zamówienie internetowe? Niech niektórzy w tej firmie pukną się w głowę  3 razy, bo od początku kwietnia to tak dają ciała, że aż szkoda patrzeć na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc3456

Wszystkie skargi odbijaja sie na kierownikach sklepow. Centrala odpowiedzialnosci nie ponosi zadnej,poniewaz to KS jest zobowiazany ustalic przerwy Pracownikom.  A to, ze KS sam z przerw nie korzysta, to juz inna kwestia. Dziewczyny! Glowa do gory , kiedys beda lepsze czasy 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika
Dnia 16.04.2019 o 09:30, Gość Gość napisał:

A czy droga koleżanko napisałam że mam małą wypłatę? Ja osobiście nie potrzebuję pracować cały etat dlatego zatrudniłam się w tej firmie gdyż odpowiada mi taka umowa o pracę jaką dostałam.Weź też pod uwagę to że nie każdemu odpowiada fakt że przez pierwsze dwa tygodnie kwietnia ma się przepracowane dwadzieścia kilka godzin a w tygodniu przedświątecznym ponad czterdzieści. Tak ja wiem że to praca w handlu, ale dlaczego w ostatniej chwili dodają godziny do tych przed Świętami i wychodzi pięćdziesiąt? Do tego dochodzi fakt że są zamknięte szkoły i przedszkola i dużo dziewczyn ma problem. Nie oceniaj wszystkich jedną miarą. Pozdrawiam:)

A nie mozna isc do kierownika i powiedziec ze chce sie pracowac tylko godziny ze swojego etatu i nadgodzin nie chcesz robic? Przeciez masz do tego prawo..  Na pewno sa osoby ktore z checia wezma za Ciebie te godziny i dorobia wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Gosc3456 napisał:

Wszystkie skargi odbijaja sie na kierownikach sklepow. Centrala odpowiedzialnosci nie ponosi zadnej,poniewaz to KS jest zobowiazany ustalic przerwy Pracownikom.  A to, ze KS sam z przerw nie korzysta, to juz inna kwestia. Dziewczyny! Glowa do gory , kiedys beda lepsze czasy 🙂

 

Będą, wtedy  kiedy Inspekcja Pracy się weźmie za rossmanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość monika napisał:

A nie mozna isc do kierownika i powiedziec ze chce sie pracowac tylko godziny ze swojego etatu i nadgodzin nie chcesz robic? Przeciez masz do tego prawo..  Na pewno sa osoby ktore z checia wezma za Ciebie te godziny i dorobia wiecej.

Nie ma ludzi KR każe wszystkim pracować, bo sama będzie za chwile musiała podwinąć rękawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość monika napisał:

A nie mozna isc do kierownika i powiedziec ze chce sie pracowac tylko godziny ze swojego etatu i nadgodzin nie chcesz robic? Przeciez masz do tego prawo..  Na pewno sa osoby ktore z checia wezma za Ciebie te godziny i dorobia wiecej.

Byłam i mówiłam, są dziewczyny które chętnie wezmą godziny, ale co z tego? Te co chcą to ich nie dostają a te co nie chcą to mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjdj

Taka wielka firma, tak się reklamują, a ... potrafią zorganizować. Wstyd !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjdj

Taka wielka firma, tak się reklamują, a gufno potrafią zorganizować. Wstyd !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ludzie w centrali pracują   na zasadzie  ścisłego wykonywania poleceń, zero własnej  twórczej inwencji bo tak bezpieczniej. Są tego pierwsze efekty -  położona  promocja za którą "płacą" sklepy swoimi nerwami tj. tłumaczeniem, przyjmowaniem krytyki, uwag a czasem obelg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam pytanie czy w rossmanie jako pracownik mogę wziąść nie wielki kredyt? Wiem że jest jakiś na remont mieszkania ale interesuje mnie gotówkowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×