Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Gość

Jeśli chodzi o ten szum wokół podwyżek i premii to drogie koleżanki przeanalizujmy to dokładniej. Przed podwyżkami kasjer przy niepełnym etacie tj. np. 150 godzin zarabiał średnio u mnie na sklepie 2100, po podwyżce i zmianie regulaminu premiowania ( za noce i niedziele) kasjerowi ciężko jest wyrobić więcej godzin niż 3/4 etatu bo centrala nie daje więcej godzin kasjer zarabia teraz 1700-1750 zł.Jak dla mnie to KS i ZKS wyszli na tym na plus.Ja osobiście wolałabym tej podwyżki nie dostać a pracować na starych zasadach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeśli chodzi o ten szum wokół podwyżek i premii to drogie koleżanki przeanalizujmy to dokładniej. Przed podwyżkami kasjer przy niepełnym etacie tj. np. 150 godzin zarabiał średnio u mnie na sklepie 2100, po podwyżce i zmianie regulaminu premiowania ( za noce i niedziele) kasjerowi ciężko jest wyrobić więcej godzin niż 3/4 etatu bo centrala nie daje więcej godzin kasjer zarabia teraz 1700-1750 zł.Jak dla mnie to KS i ZKS wyszli na tym na plus.Ja osobiście wolałabym tej podwyżki nie dostać a pracować na starych zasadach. 

Ale zmniejszenie liczby godzin nie ma nic wspólnego z podwyżkami tylko z wprowadzeniem optymalizacji czasu pracy przy dostępności polkowejpółkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Czy w tym transporcie pracują ułomni ludzie? Do śluzy wysyłają po 3 boksy więcej niż ona mieści, my we dwie na sklepie i musimy rozkładać żarty sobie robią normalnie. Zglaszam to a oni w d**ie to mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhjkhgv567

Czesto się u was zdarza że przychodzicie rano same albo zostajecie np. robić leyout same nocą? Nie podoba mi się ta zmiana, dawniej nie można było zostać w pojedynkę w sklepie a teraz wez siedź sama w pustym sklepie nocą.. potem zamykaj sama. Nie czuję się bezpiecznie. Może ktoś mnie napaść podczas wychodzenia albo mogę spaść z drabiny podczas robienia leyoutu a nie będzie nikogo do udzielenia pomocy. Wiem, mówi jak ostatnia oferma ale uważam że to cholernie nie w porządku wobec nas. A co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Hhjkhgv567 napisał:

Czesto się u was zdarza że przychodzicie rano same albo zostajecie np. robić leyout same nocą? Nie podoba mi się ta zmiana, dawniej nie można było zostać w pojedynkę w sklepie a teraz wez siedź sama w pustym sklepie nocą.. potem zamykaj sama. Nie czuję się bezpiecznie. Może ktoś mnie napaść podczas wychodzenia albo mogę spaść z drabiny podczas robienia leyoutu a nie będzie nikogo do udzielenia pomocy. Wiem, mówi jak ostatnia oferma ale uważam że to cholernie nie w porządku wobec nas. A co Wy o tym myślicie?

Miało nie być jednak zmian w pojedynkę, właśnie ze względu bezpieczeństwa hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara
8 godzin temu, Gość ross napisał:

Ja przechodząc na asystenta teraz widzę jak się dostaje po dupie od KS, w dodatku trzeba pilnować sejfu, jak się nie zgadza to my go spłacamy. Więc mogę sobie zrobić manko na kasie, w sejfie i jeszcze dostać po gębie od złodzieja bo ochrony nie ma cały dzień 🙂 Marudzicie, że jako kasjerki siedzicie po 4-5h? Serio? To dla was dużo? Ja jako kasjer siedziałam i po 8-9h 🙂 U nas kasjerka jest w stanie skasować ponad 400 klientów. A Wy marudzicie bo kilka godzin siedzicie.... Oj widzę niektórym przydałoby się popracować na wysokoobrotowym sklepie... Serio zrozumiałabym jakby nasze kasjerki marudziły. Ale jakoś nie marudzą. I szczerze to je podziwiam, bo ja zmieniłam stanowisko między innymi ze względu na siedzenie na kasie. I to normalne, że ktoś na wyższym stanowisku ma większą pensje i dodatki. Nienormalne są dla mnie dodatki dla KS i KR. Bo to my wszystkie zapierniczamy, a one jedynie potrafią dzwonić i opierniczać. 

Tylko że kilka lat temu to na kasie się kasowało a teraz trzeba milion rzeczy wygłosić przy okazji a to zdziera gardło i ciężko byłoby ciągiem niż 4 h siedzieć,już to widzę jak koleżanka powyżej mówi 8-9h o aplikacji impulsie (korzysci,%taniej itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość 123 napisał:

Szkoda, że wszyscy zapomnieli, że premia o której tak krzyczycie została przydzielona jak kasjer i asystent dostali regularną podwyżkę do stawki godzinowej, a KS i ZKS takowej noe otrzymali. Te premie były zamiast podwyżek corocznych.

Ano przeprasza w takim razie zwracam honor te 80groszy do godziny to jest COŚ!!😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jeśli chodzi o ten szum wokół podwyżek i premii to drogie koleżanki przeanalizujmy to dokładniej. Przed podwyżkami kasjer przy niepełnym etacie tj. np. 150 godzin zarabiał średnio u mnie na sklepie 2100, po podwyżce i zmianie regulaminu premiowania ( za noce i niedziele) kasjerowi ciężko jest wyrobić więcej godzin niż 3/4 etatu bo centrala nie daje więcej godzin kasjer zarabia teraz 1700-1750 zł.Jak dla mnie to KS i ZKS wyszli na tym na plus.Ja osobiście wolałabym tej podwyżki nie dostać a pracować na starych zasadach. 

W punkt!👏👏👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gosia napisał:

Czy w tym transporcie pracują ułomni ludzie? Do śluzy wysyłają po 3 boksy więcej niż ona mieści, my we dwie na sklepie i musimy rozkładać żarty sobie robią normalnie. Zglaszam to a oni w d**ie to mają.

Nic Ci to nie da. My mamy 8 boksów w śluzie i zawsze musimy zostawać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa5
8 godzin temu, Gość Hhjkhgv567 napisał:

Czesto się u was zdarza że przychodzicie rano same albo zostajecie np. robić leyout same nocą? Nie podoba mi się ta zmiana, dawniej nie można było zostać w pojedynkę w sklepie a teraz wez siedź sama w pustym sklepie nocą.. potem zamykaj sama. Nie czuję się bezpiecznie. Może ktoś mnie napaść podczas wychodzenia albo mogę spaść z drabiny podczas robienia leyoutu a nie będzie nikogo do udzielenia pomocy. Wiem, mówi jak ostatnia oferma ale uważam że to cholernie nie w porządku wobec nas. A co Wy o tym myślicie?

A to można zostać samemu po zamknięciu sklepu? U mnie KS powiedziała że tylko na rano może przychodzić osoba i sama otworzyć . Wieczorem nie! Ewentualnie po nocy może zostać sama no od 5 czy 6. Do otwarcia. I jest to kasjer otwierający i jak sama nazwa wskazuje to otwiera a nie zamyka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziwne rzeczy jak widać zaczynają się dziać w Rossmannie. Nie ma ludzi i żeby miał sklep w ogóle działać, to robi się takie chyba niezgodne z BHP działania jak to żeby tylko  jedna osoba była w nocy. Nie sądzę aby centrala coś na ten temat wiedziała. Pewnie to zatrzymało się na poziomie KR.
Będzie "dobrze" dopóki któraś nie będzie miała wypadku na sklepie albo nie daj Boże zemdleje i okaże się że nie miał jej kto udzielić pomocy medycznej. Rossmann się nie wypłaci i wtedy posypia się głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscia
8 godzin temu, Gość Barbara napisał:

Tylko że kilka lat temu to na kasie się kasowało a teraz trzeba milion rzeczy wygłosić przy okazji a to zdziera gardło i ciężko byłoby ciągiem niż 4 h siedzieć,już to widzę jak koleżanka powyżej mówi 8-9h o aplikacji impulsie (korzysci,%taniej itp)

Przecież tak jest często w Nd, jeśli jest kasjer i asystent we dwójkę na 9, 5 godziny..... Kasjer tylko na przerwę na 15 min schodzi, a prawie 8 na kasie i klepie regulki, reszta to otwieranie, zamykanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dziwne rzeczy jak widać zaczynają się dziać w Rossmannie. Nie ma ludzi i żeby miał sklep w ogóle działać, to robi się takie chyba niezgodne z BHP działania jak to żeby tylko  jedna osoba była w nocy. Nie sądzę aby centrala coś na ten temat wiedziała. Pewnie to zatrzymało się na poziomie KR.
Będzie "dobrze" dopóki któraś nie będzie miała wypadku na sklepie albo nie daj Boże zemdleje i okaże się że nie miał jej kto udzielić pomocy medycznej. Rossmann się nie wypłaci i wtedy posypia się głowy.

na to zostawanie w sklepie w pojedynkę jest procedura więc centrala doskonale o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka
21 godzin temu, Gość ross napisał:

Ja przechodząc na asystenta teraz widzę jak się dostaje po dupie od KS, w dodatku trzeba pilnować sejfu, jak się nie zgadza to my go spłacamy. Więc mogę sobie zrobić manko na kasie, w sejfie i jeszcze dostać po gębie od złodzieja bo ochrony nie ma cały dzień 🙂 Marudzicie, że jako kasjerki siedzicie po 4-5h? Serio? To dla was dużo? Ja jako kasjer siedziałam i po 8-9h 🙂 U nas kasjerka jest w stanie skasować ponad 400 klientów. A Wy marudzicie bo kilka godzin siedzicie.... Oj widzę niektórym przydałoby się popracować na wysokoobrotowym sklepie... Serio zrozumiałabym jakby nasze kasjerki marudziły. Ale jakoś nie marudzą. I szczerze to je podziwiam, bo ja zmieniłam stanowisko między innymi ze względu na siedzenie na kasie. I to normalne, że ktoś na wyższym stanowisku ma większą pensje i dodatki. Nienormalne są dla mnie dodatki dla KS i KR. Bo to my wszystkie zapierniczamy, a one jedynie potrafią dzwonić i opierniczać. 

U nas 400 klientow potrafia kasjerki skasowac w ciagu tych 4 h ktore siedza na kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nic Ci to nie da. My mamy 8 boksów w śluzie i zawsze musimy zostawać. 

Co w tym dziwnego? Tak było i jest. Możesz pisać i tak nikt nie odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Drogie koleżanki czy wy wiedziałyście wcześniej że w kwietniu są Święta i kolorówka??? Bo centrala chyba w ostatniej chwili się dowiedziała i dodała tyle godzin😂. Przecież my nie musimy przygotować Świąt, zrobić zakupów itp. No ale ile zarobimy przecież, nieważne że w Wielką Sobotę będziemy siedzieć na kasie i wyglądać jak kasjer-widmo😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgyfu

kolezanki drogie, od kiedy kolorowka VIP, od 16stego? Wiadomo czy w tym roku też kopnie nas ten zaszczyt? P.S dla czepialskich, pytam bo jestem na zwolnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość tgyfu napisał:

kolezanki drogie, od kiedy kolorowka VIP, od 16stego? Wiadomo czy w tym roku też kopnie nas ten zaszczyt? P.S dla czepialskich, pytam bo jestem na zwolnieniu.

Tak od 16.04. U mnie w sklepie nigdy żadna z nas nie była Vip-em. Nie wiem dlaczego, może pracownicy nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qufa

Tak, kolorówka przed samymi świętami wielkanocnymi. To będzie piękne po prostu 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mogą bo sama nim byłam. Ale nie wiem od czego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giscc

Vipami byłyśmy (pytalysmy się nawzajem o to, czy naprawdę ) na kolorowce jesienią, ale rok temu nie. Dodatkowo jesienią poza VIP moglysmy potem znów zrobić zakupy w promo cenach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve

u nas też wszystkie miały dostęp do vipowskiej przedsprzedazy, byloby to przydatne też teraz skoro wprowadzili kategoryczny zakaz odkladania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam pytanie, byłam teraz na 2tyg urlopie. Czy należy mi się za niego jakiś dodatek? Jeśli tak to jaki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ez asystent

Dlatego nie przedłużyłam umowy w tym burdelu!  W ross byłam asystentem dymającym za pół mało ogarniającej załogi, w innej firmi jestem zast kiero który ma fajną załoge nie marudzacą pół dnia bo "znów klient przszedl i coś chce". Otrząśnijce się dziewczyny! W ross z przemęzenia nie ma siły na nic innego poza marudzeniem. Odeszłam i nagl przestałam przeklinac ;))) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość ez asystent napisał:

Dlatego nie przedłużyłam umowy w tym burdelu!  W ross byłam asystentem dymającym za pół mało ogarniającej załogi, w innej firmi jestem zast kiero który ma fajną załoge nie marudzacą pół dnia bo "znów klient przszedl i coś chce". Otrząśnijce się dziewczyny! W ross z przemęzenia nie ma siły na nic innego poza marudzeniem. Odeszłam i nagl przestałam przeklinac ;))) Powodzenia!

Świetnie, ale w rossmannie też zależy dużo od załogi. U nas pomimo ciężkiego dnia nie narzekam, bo atmosfera która panuje w pracy mi to wynagradza. Dużo też zależy od charakteru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaa

Hej, jest tu ktoś kto ma już kolorowke w dostępności? Ciekawi mnie jak to wygląda i czy da się to ogarnąć 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek

Marta S przestań kraść perfumy , kierowniczce nie wypada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek

Marta S przestań kraść perfumy , kierowniczce nie wypada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ułan bator

Ta kufa jeszcze funkcjonuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny jaki jest dodatek za urlop? Byłam 2 tygodnie i czego mogę spodziewać się w najbliższej wypłacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×