Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Sdf

Przez cały lipiec mam siedem dni na rano, reszta to popołudniówki. Ponoć jest to sprawiedliwe, bo inna asystentka też tak ma. Na rano ma kiero i wirtualne. Wszyscy to widzą i nikt z tym nic nie robi. Walka z wiatrakami. Powinno być tydzień na tydzień, ale problem taki że kierowniczka prawie drgawek dostaje jak ktoś oprócz niej miał by tyle na rano. U Nas 3 asystentki i wszystkie 3 na popołudnie, to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Będzie dziś wypłata? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahdg

Jest wypłata pko bp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Dziewczyny, nie ma czasu czytać wszystkich instrukcji, powiedzcie mi czy premie zabierają tez za uz w poniedziałek? Myślałam ze tylko piątek sobota niedziela. 

Firma robi z nami co chce , nie może być już nagłego wypadku w weekend? Myślałam ze poniedziałek i piątek to normalne dni 🤬🤬 szału dostanę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc ross
Dnia 8.04.2019 o 14:25, Gość Hhh napisał:

 

Wyplata jest pko bp mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Domi napisał:

Dziewczyny, nie ma czasu czytać wszystkich instrukcji, powiedzcie mi czy premie zabierają tez za uz w poniedziałek? Myślałam ze tylko piątek sobota niedziela. 

Firma robi z nami co chce , nie może być już nagłego wypadku w weekend? Myślałam ze poniedziałek i piątek to normalne dni 🤬🤬 szału dostanę 

Możesz tylko we wtorek środę i czwartek mieć wypadek losowy w przeciwnym razie zostaniesz ukarana zabraniem premi regulaminowej!ciężko nawet bez przekleństw to skomentować (w granicy praca,zgodnie z prawem,ale bez serca nie ludzko)😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolk
1 godzinę temu, Gość Sdf napisał:

Przez cały lipiec mam siedem dni na rano, reszta to popołudniówki. Ponoć jest to sprawiedliwe, bo inna asystentka też tak ma. Na rano ma kiero i wirtualne. Wszyscy to widzą i nikt z tym nic nie robi. Walka z wiatrakami. Powinno być tydzień na tydzień, ale problem taki że kierowniczka prawie drgawek dostaje jak ktoś oprócz niej miał by tyle na rano. U Nas 3 asystentki i wszystkie 3 na popołudnie, to normalne?

Ale jest to zgodne z regulaminem, wiec o co krzyk? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan
12 godzin temu, Gość Gościówa5 napisał:

Będzie niedoszła. Jak urodzi to może nie wróci. 

Ciekawe...to jakieś potwiedzone info o  przyszłej/niedoszłej  Kr z podkarpacia MW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Nie ma wyplaty oszustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest
Dnia 4.07.2019 o 07:52, Gość Gość napisał:

 

Jest wypłata PKO potwierdzam 🙂 PKO zawsze ma pierwsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

A co się dzieje z tymi KR? Otsochodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka

wogóle coś się dzieje, ludzie w firmie fixują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekp

Możesz wziąć uż w obojętnie jaki dzień. Nikt nie może wam zabrać za to premii... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Możesz tylko we wtorek środę i czwartek mieć wypadek losowy w przeciwnym razie zostaniesz ukarana zabraniem premi regulaminowej!ciężko nawet bez przekleństw to skomentować (w granicy praca,zgodnie z prawem,ale bez serca nie ludzko)😭

Naprawdę tak jest? W jakiej instrukcji moge to doczytać? Powiem szczerze ze nawet nie wiedzialam ze za uż zabieraja premie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milo

Jest pensja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 godzinę temu, Gość Werka napisał:

Nie ma wyplaty oszustki

oszustki! Oszustki! Ja nie mam to wy tez nie macie! Oszustki!

Brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa
2 minuty temu, Gość ... napisał:

oszustki! Oszustki! Ja nie mam to wy tez nie macie! Oszustki!

Brak slow

Weź się nie rzucaj PKO ma pensje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

Śląskie ma pko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebe
1 godzinę temu, Gość ekp napisał:

Możesz wziąć uż w obojętnie jaki dzień. Nikt nie może wam zabrać za to premii... 

Haha do prawdy? Moje dziecko trafiło w piątek do szpitala, musiałam wziać uż, premii na pasku już nie zobaczyłam w tym miesiącu. To tak samo jak w jednym miesiącu zostałam z dwoma koleżankami ukarane naganą od ks, ale jedna mimo wszystko premię dostała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa5
2 godziny temu, Gość Stefan napisał:

Ciekawe...to jakieś potwiedzone info o  przyszłej/niedoszłej  Kr z podkarpacia MW?

Sama nie wie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayas

Nie ma pko wyplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....

o matulu, ty nie masz! a to, że tobie jeszcze przelew nie doszedł to nie znaczy że inni nie mają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wixa
Dnia 3.07.2019 o 15:39, Gość Gość napisał:

 

Wiecie co? Po co wy się tak przejmujecie ta premia? Te pieniądze starczają na waciki, więc darujcie sobie i idźcie na L4. Przynajmniej odpoczniecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfff

tylko słabeusze biorą lewe zwolnienia, więc schowaj sobie te złote rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsysPalma

Santander wielkopolska mam wypłatę : ] moje zdziwienie jest tak samo wielkie jak wasze że tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa5

Getin Bank jest wypłata. Czyżby sezon urlopu się zaczął i szybciej przelewy poszły? Nic, tylko się cieszyć dobra nowina w poniedziałek 

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gościówa5 napisał:

Getin Bank jest wypłata. Czyżby sezon urlopu się zaczął i szybciej przelewy poszły? Nic, tylko się cieszyć dobra nowina w poniedziałek 

🙂

chyba wypłaty i podwyżki to jedyne dobre wiadomości w Ross 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Santander brak dolnyslask 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa

MBank jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Z dnia na dzień coraz bardziej nienawidzę tej pracy.. To co tu się odwala jest nie do wytrzymania. Psychicznie wysiadam. Ciagle jakieś zmiany na gorsze. O klientach nie wspomnę. Dzisiaj klientka wyzwala mnie od najgorszych, bo w naszym sklepie nie ma jej ulubionego kremu. Podobno chciałam ją oszukać i ogólnie jestem nikim i zasługuje na wszystko co najgorsze. I co w takim przypadku gdy klient jest agresywny? Ochrony brak, bo przecież szkoda pieniążków na bezpieczeństwo. Aż odechciewa się wszytskiego. Na szczęście już wypowiedzenie złożone. OBUDŹ SIĘ GÓRO!!! Jak tak dalej będziecie robić, to wszyscy uciekną i wtedy będziecie mieć problem. Pracuje w tej firmie 6 lat i tak źle jeszcze nie było. Miały być zmiany na lepsze, i co? Hebe juz zaciera rączki, bo większość klientów ucieknie do nich. U nas nie ma kto się nimi zająć, bo my latamy z jęzorami na wierzchu i nie mamy czasu. Ciagle jesteśmy po 2 na zmianie, to jest normalne?! Jak my mamy cokolwiek zrobić porządnie? Co zrobić jeżeli 4 klientów potrzebuje pomocy, a Ty jesteś sama, bo druga osoba siedzi ciagle na kasie? Najlepiej wypruwać sobie flaki, ważne że pieniążki się zgadzają. Nie mogę się doczekać ostatniego dnia w pracy, to będzie najszczęśliwszy dzień w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×