Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Go艣膰 Go艣膰

Hey馃槉 Dosta艂 ju偶 kto艣 przelew po偶yczki?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 JagoscGosc
2 godziny temu, Go艣膰 Sryyy napisa艂:

Odechciewa sie przychodzic do pracy, asystenci ktorzy robia tak naprawd臋 wszystko dostaja o 100 zl wiecej wyplaty od kasjera, kt贸ry ma zero ambicji i checi do zrobienia czegokolwiek, u nas na sklepie asystenci dwoja sie i troja i to za 100 zl wiecej, porazka. Byc kasjerem i miec wszystko w nosie, na tym sie wychodzi najlepiej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Szacunek

Szanuj kasjera po pewnie nim kiedys tez bylas albo twoja kolezanka asystentka nim kiedys byla.Jak zwykle widac ten ogromnyszacunek jaki macie tu do siebie na kafeterii.Rola kasjera to siedzenie na kasie.U naskasjer mnostwo czasu spedza nakasie wiec co ma robic w tym czasie jak nie liczyc ludzi.Moze dosuwac caly sklep z1....U mnie jest jeden taki kasjer ze wiecej robi niz niektore asystentki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rkrktk

Chcia艂abym pracowa膰 w centrali...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Henrywodz
Dnia 8.07.2019 o 23:40, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Niestety te偶 mia艂am nieprzyjemno艣c spotka膰 tego wieloryba,聽zjecha艂a mi psychike I obrzydzi艂a mi Rossmanna.聽

Najlepsze jest, kiedy si臋 chwali do pracownik贸w co to ona nie mo偶e, kim to ona nie jest, opowiada jak si臋 stawia艂a kr-ciotuni, a w rzeczywisto艣ci trz臋s艂a si臋 przy niej jak osika I ba艂a odezwa膰.

To jest bardzo infantylna osoba, kt贸ra w rzeczywisto艣ci ma niskie mniemanie o sobie i brak jej wiary w siebie, skoro potrzebuje ci膮g艂ych zapewnie艅 od innych, jaka聽to ona jest cudowna, I traktuj膮c innych z g贸ry, podnosi swoj膮 samoocen臋.聽

Oj 聽infantylna do pot臋gi . A ciotunia to ...ka bo jeszcze nie raz jej si臋 przez Martuni臋 z Wilanowa , wody do dupy naleje . No ale r臋ka r臋k臋 myje a kasa w rodzinie musi si臋 zgadza膰 . Nie dziwi mnie 偶e wielorybica ma niskie mniemanie o sobie . Naj艣mieszniejsze jest jak si臋 chwali na sklepie , komu poza m臋偶em szpary popuszcza .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Piotr
7 godzin temu, Go艣膰 JagoscGosc napisa艂:

Odechciewa sie przychodzic do pracy, asystenci ktorzy robia tak naprawd臋 wszystko dostaja o 100 zl wiecej wyplaty od kasjera, kt贸ry ma zero ambicji i checi do zrobienia czegokolwiek, u nas na sklepie asystenci dwoja sie i troja i to za 100 zl wiecej, porazka. Byc kasjerem i miec wszystko w nosie, na tym sie wychodzi najlepiej.

Co za burak to napisa艂!!ambicji?a jak膮 to ma ambicj臋 asystent? Przecie偶 to nadal supermarket!!komu艣 chyba ross z prac膮 w s膮dzie si臋 pomyli艂 te偶 mi presti偶 phi 馃槢

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Nie ma ju偶 Rossa.Zosta艂o tylko nazwisko.Spe艂niacie swoje ambicje w Chi艅skiej korporacji."Ucz si臋 kochana bo p贸jdziesz do rossmana"

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Oferent

NutriProfits to najwi臋kszy w Europie system partnerski umo偶liwiaj膮cy zarabianie na najbardziej popularnych i ch臋tnie kupowanych produktach z kategorii uroda i zdrowie. Mo偶esz zarabia膰 tu nie tylko polecaj膮c sklepy i poszczeg贸lne produkty ale i sam program.

Prowizje s膮 bardzo wysokie:

- 40% od sprzeda偶y ka偶dego poleconego produktu;

- sta艂e 20% od ka偶dego powracaj膮cego klienta;

- 10% sumy wypracowanej przez partnera kt贸remu polecisz program

Zacznij zarabia膰 ju偶 teraz!: http://nplink.net/Hro5c42X

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Oferent

Witaj

Zapraszam Ci臋 do panelu internaut贸w Opinie.pl.

Jest to og贸lnopolska spo艂eczno艣膰 badawcza, w kt贸rej uczestnicy wype艂niaj膮 ankiety on-line i dziel膮 si臋 swoimi opiniami na temat produkt贸w, us艂ug, kwestii spo艂ecznych. Za ka偶d膮 wype艂nion膮 ankiet臋 przyznawane s膮 punkty, kt贸re mo偶na wymieni膰 na wynagrodzenie pieni臋偶ne. Dlatego my艣l臋, 偶e mo偶e Ci si臋 spodoba膰!

Je艣li chcesz zosta膰 cz艂onkiem panelu Opinie.pl, kliknij na poni偶szy link:

http://rejestracja.opinie.pl/?u=76441767&src=4

i wype艂nij ankiet臋 rejestracyjn膮 (zajmie to nie wi臋cej ni偶 5 min.).

Do zobaczenia na panelu Opinie.pl!

Pozdrawiam:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Dziewczyny by艂aby kt贸ra艣 tak mi艂a i napisa艂a co po kolei trzeba zrobi膰 na zamkni臋cia dnia? 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
4 minuty temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Dziewczyny by艂aby kt贸ra艣 tak mi艂a i napisa艂a co po kolei trzeba zrobi膰 na zamkni臋cia dnia? 馃槈

Jestem kasjerem wi臋c nie bardzo pomog臋. Nie mia艂a艣 偶adnego szkolenia? Albo nie masz mo偶liwo艣ci zapytania kogo艣 ze swojego sklepu tak 偶eby sobie zanotowa膰 na spokojnie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
2 godziny temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Dziewczyny by艂aby kt贸ra艣 tak mi艂a i napisa艂a co po kolei trzeba zrobi膰 na zamkni臋cia dnia? 馃槈

systemowo (market):

Rozliczenie kasjerow聽

Druk raport贸w anulacji/wyp艂at reklam./obrot dzienny/superrata manko

rozliczenie sejfu+zamkniecie

spinasz dokumenty razem podpinasz ewentualne druki z anulacji b膮d藕 wyp艂at pod druki z kompa te wcze艣niejsze

zamkni臋cie dnia - > koniecznie klikn膮膰 ok

bez dp zeszyt obrot贸w z wydajnoscia policzy膰 zic, wyslac (generowanie raport贸w w app _>wygeneruj zic

z dp zeszyt obrot贸w bez wydajnosci flagi no i dobrze zmienjszyc priorytety do minimum

sprawdzi膰 czy wszyscy si臋 wylogowali ew wprowadzi膰 korekt臋聽

mo偶e czego艣 zapomnia艂am ale potem dzia艂asz jak automat nawet nie my艣lisz co robisz 馃槢

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc 84

Czy jezeli mam odbior a jestem na zwolnieniu to liczy mi sie to do tych dni ,do premii ze nie dostane powyzej 15 dni?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
9 godzin temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Dziewczyny by艂aby kt贸ra艣 tak mi艂a i napisa艂a co po kolei trzeba zrobi膰 na zamkni臋cia dnia? 馃槈

Skoro zosta艂a艣 asystentem to kto艣 powinien ci臋 przygotowa膰 do tej roli. Mia艂a艣 rekrutacje, szkolenie oko艂o 2 tygodni聽 a teraz piszesz, 偶e nie wiesz jak zamkn膮膰 dzie艅?聽 Pogadaj z ks, zostawia na tobie tak膮 odpowiedzialno艣膰?. To chyba 偶art albo co艣 na prawd臋 posz艂o nie tak?馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Xxx

Hej, hej ! Czy jaka艣聽dobra duszyczka, kt贸ra pracuje ju偶 w tym 3 miesi臋cznym okresie rozliczeniowym mo偶e mi mniej wi臋cej wyt艂umaczy膰 jak to dzia艂a ? Czy jak mam 3/4 etatu to i tak co miesi膮c musz臋 mie膰 swoje godziny zapewnione ? A te ponadwymiarowe poprostu si臋 rozpisuje na 3 miesi膮ce czy jak to jest ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jajaj

Jak skompletowac zamowienie internetowe? Raz mi pokazaly i tyle... pracuje w sklepie gdzie dziewczynu bie sa skore do pomocy..raczej wysmiewania...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kuncfot

Kr贸lowa z Wilanowa nied艂ugo zostanie sama , no mo偶e z 2 przydupasami bo ju偶 nikt z tym nie chce pracowa膰 . Chora kobieta kt贸ra wyr臋cza si臋 kim mo偶e. A g贸ra g艂upia bo nie robi nic z oszustem , z艂odziejem i leserem .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
47 minut temu, Go艣膰 Jajaj napisa艂:

Jak skompletowac zamowienie internetowe? Raz mi pokazaly i tyle... pracuje w sklepie gdzie dziewczynu bie sa skore do pomocy..raczej wysmiewania...

Jak ci wp艂ynie zam贸wienie to dajesz drukuj produkty i masz list臋 do skompletowania. Gdy masz ju偶 wszystko to dajesz:

-podejmij zam贸wienie,聽

- boczna strona podj臋te zam贸wienia

- rozpocznij zam贸wienie

I skanujesz po kolei reklam贸wka i produkty kt贸re ci si臋 wy艣wietlaj膮 i ok aby potwierdzi膰 ilo艣膰. Po zeskanowaniu wszystkiego wy艣wietli ci si臋 偶e wszystko poprawnie i potwierdzasz a偶 ci zniknie. P贸藕niej kontrola i te偶 podejmij, boczna strona, rozpocznij kontrol臋 i jak jeste艣 pewna 偶e wszystko jest toozesz klikn膮膰 偶e pomijasz. P贸藕niej:

- wy艣lij na kas臋, drukujesz paragon

- drukuj etykiet臋

- dalej聽

- faktura

- sprawd藕 paragon

- gotowe do odbioru 馃槉

My艣l臋 偶e jasno napisa艂am 鈽猴笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hajajaj

Jezuuuu...jak ja Ci dziekuje....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 艢wie偶ak

Czy kto艣 mi powie jak to jest z wypowiedzeniem? Obecnie jestem zatrudniona w Rossmannie na stanowisku kasjer-sprzedawca na 3/4 etatu, z g贸ry m贸wi艂am na spotkaniu rekrutacyjnym oraz p贸藕niej kierowniczce聽ze b臋dzie to moja praca wakacyjna. Mam podpisan膮 umow臋 o prace na okres 33 miesi臋cy, ile trwa okres wypowiedzenia 聽w takim przypadku?聽聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ddd
Dnia 10.07.2019 o 12:16, Go艣膰 JagoscGosc napisa艂:

Odechciewa sie przychodzic do pracy, asystenci ktorzy robia tak naprawd臋 wszystko dostaja o 100 zl wiecej wyplaty od kasjera, kt贸ry ma zero ambicji i checi do zrobienia czegokolwiek, u nas na sklepie asystenci dwoja sie i troja i to za 100 zl wiecej, porazka. Byc kasjerem i miec wszystko w nosie, na tym sie wychodzi najlepiej.

A u mnie jest odwrotnie.聽 Asystentka wykorzystuje na maxa kasjerki a sama odpoczywa. Musimy robic niektore rzeczy co powinni robic asystenci

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dziewczyny czy przysz艂y ju偶 wyprawki dla dzieci ? Jestem na macierzy艅skim i nie wiem czy to przyjdzie do sklepu czy do domu?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 godzin臋 temu, Go艣膰 艢wie偶ak napisa艂:

Czy kto艣 mi powie jak to jest z wypowiedzeniem? Obecnie jestem zatrudniona w Rossmannie na stanowisku kasjer-sprzedawca na 3/4 etatu, z g贸ry m贸wi艂am na spotkaniu rekrutacyjnym oraz p贸藕niej kierowniczce聽ze b臋dzie to moja praca wakacyjna. Mam podpisan膮 umow臋 o prace na okres 33 miesi臋cy, ile trwa okres wypowiedzenia 聽w takim przypadku?聽聽

Je艣li nie min臋艂o ci p贸艂 roku pracy to 2 tygodnie masz wypowiedzenia najlepiej sprawd藕 w umowie tam jest to uwzgl臋dnione

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰 go艣膰
3 godziny temu, Ptaczka napisa艂:

Dziewczyny czy przysz艂y ju偶 wyprawki dla dzieci ? Jestem na macierzy艅skim i nie wiem czy to przyjdzie do sklepu czy do domu?聽

Przyjdzie do domu oko艂o 3 miesi膮ce po porodzie聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Monia

Dziewczyny, urodzi艂am synka w poniedzia艂ek, w poniedzia艂ek te偶 ko艅czy艂o mi si臋 l4. Gdzie i jak zg艂osi膰 narodziny dziecka?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Trallla
26 minut temu, Go艣膰 Monia napisa艂:

Dziewczyny, urodzi艂am synka w poniedzia艂ek, w poniedzia艂ek te偶 ko艅czy艂o mi si臋 l4. Gdzie i jak zg艂osi膰 narodziny dziecka?

Potrzebujesz druki z eross zak艂adka sprawy kadrowe dokumenty rodzicielskie: wniosek o udzielenie urlopu rodzicielskiego w ca艂o艣ci je艣li idziesz na ca艂y rok jest on p艂atny 80%, o艣wiadczenie i druk zmian osobowych. Wype艂niasz聽 je艣li dziecko ma by膰 ubezpieczone przy Tobie. Zadzwo艅 do KS wszystko Ci powie lub do kadrowej. Potem wype艂nione dokumenty wysy艂asz listem lub teczka 偶e sklepu. Musisz jeszcze do艂膮czy膰 akt urodzenia. Masz na to 21dni. Ale najlepiej zrobi膰 to jak najszybciej. Urlop liczysz od dnia porodu czyli od poniedzia艂ku a l4 by艂o do niedzieli.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Kiedy mo偶na si臋 spodziewa膰 wyprawki dla pierwszoklasistow?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Boruta

Prawda jest taka, 偶e 5 lat temu jak si臋 zatrudnia艂am czu艂am 偶e praca w Rossmannie to praca w porz膮dnej mi臋dzynarodowej korporacji, teraz czuje jakbym w firmie kogucik pracowa艂a. Praktycznie same zmiany na popo艂udnie, a jak masz na rano to i tak Ci zmieni膮 na popo艂udnie, bo grafik jest ruchomy ca艂y miesi膮c, ochrony brak, asystent贸w tylko 2, brak przerwy, nie ma mo偶liwo艣ci puj艣cia do toalety bo s艂yszy si臋 dzwonek na kas臋. Layouty takie, 偶e ca艂y dzie艅 mo偶na jeden robi膰, a gdzie dziury, dbanie o wygl膮d sklepu. Kto ma to robi膰 jak na zmianie jeste艣my we dwie, nawet nie zawsze mamy ch艂opaka na dostawie bo szkodach godzin. Kierowniczka pe艂ni funkcje reprezentacyjn膮, bo nie lubi za bardzo pracowa膰. A wyp艂aty marne.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Monia
12 godzin temu, Go艣膰 Trallla napisa艂:

Potrzebujesz druki z eross zak艂adka sprawy kadrowe dokumenty rodzicielskie: wniosek o udzielenie urlopu rodzicielskiego w ca艂o艣ci je艣li idziesz na ca艂y rok jest on p艂atny 80%, o艣wiadczenie i druk zmian osobowych. Wype艂niasz聽 je艣li dziecko ma by膰 ubezpieczone przy Tobie. Zadzwo艅 do KS wszystko Ci powie lub do kadrowej. Potem wype艂nione dokumenty wysy艂asz listem lub teczka 偶e sklepu. Musisz jeszcze do艂膮czy膰 akt urodzenia. Masz na to 21dni. Ale najlepiej zrobi膰 to jak najszybciej. Urlop liczysz od dnia porodu czyli od poniedzia艂ku a l4 by艂o do niedzieli.

Dzi臋kuj臋 馃槉

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Klinik

Halo centralo - czy si臋 co艣 zmieni w temacie Kr贸lowej z Wilanowa , czy ta szara艅cza nadal b臋dzie gn臋bi膰 i wykorzystywa膰 ludzi przypisuj膮c sobie ich zas艂ugi ? Serio wierzycie 偶e tych pochwa艂 sama na siebie nie pisze . Buhahaha

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×