Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Marianna

Wszystkie pracowniczki Rossmanna są siebie warte. Ujadacie i tylko najeżdżacie na innych. Wariatki. Zgnijcie w tej firmie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty Marianna a tabletki dzisiaj wzięłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
37 minut temu, Gość Marianna napisał:

Wszystkie pracowniczki Rossmanna są siebie warte. Ujadacie i tylko najeżdżacie na innych. Wariatki. Zgnijcie w tej firmie 

To Ty zaczęłaś ujadać o tym jaką to biedną singielką jesteś. Dziewczyna napisała rzeczowego posta, a Ty musiałaś doczepić się do jednego zdania, którego sensu nie zrozumiałaś, a następnie poubliżać tym którzy starali Ci się wytłumaczyć o co chodzi. Zamiast dalej dawać popis, spójrz na siebie i wysnuj jakieś wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie niech tego nie robi.Niech zmieni dilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayas

jak jestem na wypowiedzeniu nalezy mi sie premia inwentaryzacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xena

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
Dnia 16.07.2019 o 12:54, Gość była rosska napisał:

ja już depresje miałam, awantury w domu, brak czasu dla męża i dziecka.

Mąż powiedział: albo się zwalniasz, albo koniec. Wiadomo ,że wybrałam rodzine. Teraz żyjemy , pracuje w biurze po uwaga 10 latach w rossie, mam weekendy wolne, obiady z mężem i dzieckiem, czas na życie i brak problemów z kręgosłupem. a nawet jako klient omijam rossa

A możesz napisać co zrobić aby się dostać do pracy w biurze? Też chciałabym zmienić. Siadają mi już nogi i kręgosłup jak muszę non stop latać 8 albo 9 godzin 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xena

Niestety na wypowiedzeniu co się nie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

Kiedy kasa za inwenture? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Czy któraś z was rozwiazala krzyżówkę z naszej gazety pracowniczej, Co można było wygrać w ostatnim numerze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia

Z tego co mi wiadomo to kasa dopiero w sierpniu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Aneta napisał:

Czy któraś z was rozwiazala krzyżówkę z naszej gazety pracowniczej, Co można było wygrać w ostatnim numerze ?

Obiecuje, że jak wrócę jutro po 12 godzinnej dostawie (21 boksów) o 8 rano, to w ramach relaksu  rozwiąże i wyśle ci hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Obiecuje, że jak wrócę jutro po 12 godzinnej dostawie (21 boksów) o 8 rano, to w ramach relaksu  rozwiąże i wyśle ci hasło.

Fajnie, miło z Twojej strony, doceniam 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy

A ja mam nadzieję, że firma jednak miło nas zaskoczy i będzie po 20 w lipcu 😉😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A potem po wypłacie premii my miło zaskoczymy firmę i wyrwiemy na letnie L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 84

Przeciez okres rozliczeniowy za premoe byl do konca czerwca wiec jak ktos poszedl juz na l4 teraz przed wyplata tej premii to nie ma wplywu na to teraz.To czego tak piszecie ze posypia sie l4 po wyplacie premii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celyna

Ja juz też mam dość tej pracy, ciagłe zmiany grafiku,  juz pare razy musiałam zmieniać termin wizyty do lekarza,  pracuje ponad 10 lat i  na zwolnieniu  byłam może z 5 razy ale niestety w tym okresie rozliczeniowym o premii muszę zapomnieć, przykro:( ze się nie docenia takich długoletnich pracowników, firma nie dba  o klienta, klienci chodzą po sklepie i pytają czy jest jeszcze ktoś z obsługi, nie mają się kogo  zapytać  o poradę bo  niestety pracujemy po 2 osoby na zmianie i mamy 1000 zadań do wykonania,  ochronę zabrali bo mieli w tym cel, żeby wyniki inwentaryzacji wyszły złe- żeby nam nie dać premii, co chwila wprowadzają jakieś innowacje, nowy SOK na kasach, kręgosłup przez te nocki  juz tez mam zryty, nagrywam juz sobie nowa prace 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam pytanie odnośnie przeniesien do innego sklepu.jesli to jest ten sam region to stawkę i etat zachowuję ten sam ?czy mają prawo zmienic mi np stawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asystent66
Dnia 5.07.2019 o 20:18, Gość JagoscGosc napisał:

 

Jak przenosisz się do mniejszego miasta to stawki są mniejsze. Ja przenosilam się z Warszawy do mniejszego miasta to pierwsze pytanie było czy wyrażę zgodę na zmniejszenie stawki godz. Bo tam są inne stawki. I o 3 zł mam teraz mniejszą stawkę. Etat został ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asystent66

A ktoś wie czy firma już przesłała wypłacać za 10 lat pracy ? Bo mi właśnie minęło w tym miesiącu 10 lat zapier.... w ross i żadnej premii nie dostałam. A rok temu koleżanka dostała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No tak jak z Warszawy to wiem ze z dużego miasta na mniejsze to jest różnica w stawkach ale z malego miasta do małego miasta w tym samym regionie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ten sam region to ta sama stawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olooo
1 godzinę temu, Gość Asystent66 napisał:

A ktoś wie czy firma już przesłała wypłacać za 10 lat pracy ? Bo mi właśnie minęło w tym miesiącu 10 lat zapier.... w ross i żadnej premii nie dostałam. A rok temu koleżanka dostała. 

Wypłata jubileuszowa na koniec miesiąca będzie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reni

Nie prawda ze ten sam region to ta sama stawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Reni napisał:

Nie prawda ze ten sam region to ta sama stawka

W naszym regiońie są trzy różne stawki na stanowisku kasjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No zależy od stażu pracy przecież.chidzi o to ze przenosząc się na inny sklep niedaleko macierzystego(czyli ten sam rejon) zostaje przy tej samej stawce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Mi się wydaje, że z tymi stawkami - inne w każdym rejonie to nie jest sprawiedliwe, mi podchodzi pod dyskryminację. Każdy sklep jest taki sam, ma takie same standardy, taki sam system na kasach, w komputerach, takie same półki, produkty, procedury, wszystko robi się tak samo, kwestia tylko mniejszej bądź większej ilości klientów, co nie znaczy, że w każdym większym mieście w każdym sklepie są duże obroty. Uważam, że stawka nie powinna w żadnym stopniu zależeć od miejsca położenia sklepu a od lat pracy, doświadczenia, stanowiska. Zamiast tych różnych stawek może lepiej zrobić dodatki za obroty które teraz ma tylko kierownik, i często siedzi całą zmianę w biurze, wciąż zmienia grafik, o pracy na kasie wogóle zapomniał, i jaki on ma wpływ na obrót za który dostaje premię co miesiąc? Jedynie może pogonić innych do roboty 😁ale z reguły dobry pracownik sam wie co ma robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek
Dnia 17.07.2019 o 12:30, Gość Marianna napisał:

Nie tylko pracownica, która ma dzieci ma obowiązku. Przykładowo taka 20-latka też ma masę obowiązków, problemów i innych rzeczy do załatwienia, więc proszę nie umniejszać singlom i nie wmawiać, że to praca marzeń dla takich osób. Madki półki tylko najbiedniejsze.

Co te wszystkie stare panny powymyslaly!!single?stare panny ,starzy kawalerowie!!proszę nazywać rzeczy po imieniu😤dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny czy kierowniczka może odmówić mi urlopu planowanego na wakacje? Np przez l4 innej pracownicy? Mam wykupiony wyjazd i trochę się martwie... 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×