Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Alkaa

mój również, jeszcze tylko troszkę, wytrzymamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość XYZ napisał:

Z dnia na dzień coraz bardziej nienawidzę tej pracy.. To co tu się odwala jest nie do wytrzymania. Psychicznie wysiadam. Ciagle jakieś zmiany na gorsze. O klientach nie wspomnę. Dzisiaj klientka wyzwala mnie od najgorszych, bo w naszym sklepie nie ma jej ulubionego kremu. Podobno chciałam ją oszukać i ogólnie jestem nikim i zasługuje na wszystko co najgorsze. I co w takim przypadku gdy klient jest agresywny? Ochrony brak, bo przecież szkoda pieniążków na bezpieczeństwo. Aż odechciewa się wszytskiego. Na szczęście już wypowiedzenie złożone. OBUDŹ SIĘ GÓRO!!! Jak tak dalej będziecie robić, to wszyscy uciekną i wtedy będziecie mieć problem. Pracuje w tej firmie 6 lat i tak źle jeszcze nie było. Miały być zmiany na lepsze, i co? Hebe juz zaciera rączki, bo większość klientów ucieknie do nich. U nas nie ma kto się nimi zająć, bo my latamy z jęzorami na wierzchu i nie mamy czasu. Ciagle jesteśmy po 2 na zmianie, to jest normalne?! Jak my mamy cokolwiek zrobić porządnie? Co zrobić jeżeli 4 klientów potrzebuje pomocy, a Ty jesteś sama, bo druga osoba siedzi ciagle na kasie? Najlepiej wypruwać sobie flaki, ważne że pieniążki się zgadzają. Nie mogę się doczekać ostatniego dnia w pracy, to będzie najszczęśliwszy dzień w moim życiu.

Brawo, brawo, brawo! Sama prawda jest tu zawarta. Pieniążki się zgadzają - ale nie pracownikom tylko w centrali! Odechciewa się wychodzić z zaplecza bo to priorytety klient za klientem coraz glupsze pytania zadaje a tu reklamacja zwrot problemy z d... wzięte, otwieranie rozrywanie opakowań a po zwróceniu delikwentowi uwagi obraza majestatu i najlepiej zejdź mu z drogi bo to ON tu RZĄDZI a ty jesteś malutka i jeszcze przepros że istniejesz!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do dzisiaj mam nocne koszmary związane z pracą w rossmannie.  A nie pracuje już rok. Stres jak był tak jest dalej:-/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalnek

Bożena odnieś co wyniosłas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nop

Ale za to dobrze płacą pracownikom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cepa
10 godzin temu, Gość ekp napisał:

 

Trochę hipokrytki z was, tutaj najeżdżacie na pracę a na workplace aż niedobrze od słodkości i zachwytów nad firmą. Widocznie nie wszędzie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
15 minut temu, Gość Cepa napisał:

Trochę hipokrytki z was, tutaj najeżdżacie na pracę a na workplace aż niedobrze od słodkości i zachwytów nad firmą. Widocznie nie wszędzie jest tak źle.

O właśnie, zapomniałam o tym wspomnieć w moim „opowiadaniu” :). Chociaż nie powiem, zauważyłam że dziewczyny coraz odważniej wypowiadają się na workplace, mam nadzieje, że jak najdłużej to będzie trwać i że „najodważniejszym” nie pousuwają kont 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość pfff napisał:

tylko słabeusze biorą lewe zwolnienia, więc schowaj sobie te złote rady

Słabeusze to jeszcze pracują bo nie maja odwagi się postawić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Nop napisał:

Ale za to dobrze płacą pracownikom!

Prubujesz podbić prawdę jaką piszą ludzie,których traktuje się jak zero.W rosie dostajesz płacę minimalną,reszta którą widzisz powyżej płacy minimalnej to zapłata za;brak prywatności,zero życia ,telefon przy dupie cały czas,zdeformowany kręgosłup,zniszczona psychika.Dziewczyny piszcie to wszystko za wszelkich portalach w opiniach o pracodawcy to jest naprawdę skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 7.07.2019 o 20:42, Gość Kutakla napisał:

Królowa z Wilanowa dawno powinna zostać zwolniona . Tak mi zbrzydziła prace że musiałam się zwolnić bo wylądowałam na lekach uspokajających . Szerokim łukiem omijam rossmanny . Czy musi się stać tragedia żeby góra przejrzała na oczy . Mając na myśli górę nie mówię o cioteczce . Gdyby tłusta królowa nie miała wsparcia to by kafelki po kiblach szorowała .

Niestety też miałam nieprzyjemnośc spotkać tego wieloryba, zjechała mi psychike I obrzydziła mi Rossmanna. 

Najlepsze jest, kiedy się chwali do pracowników co to ona nie może, kim to ona nie jest, opowiada jak się stawiała kr-ciotuni, a w rzeczywistości trzęsła się przy niej jak osika I bała odezwać.

To jest bardzo infantylna osoba, która w rzeczywistości ma niskie mniemanie o sobie i brak jej wiary w siebie, skoro potrzebuje ciągłych zapewnień od innych, jaka to ona jest cudowna, I traktując innych z góry, podnosi swoją samoocenę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nakj
Dnia 3.07.2019 o 15:39, Gość Gość napisał:

 

Ogólnie na workplace dziewczyny skarżą się na wypłaty. Może tak jakiś protest? Tyle do robienia, godziny zaczynania pracy jak w jakiejś fabryce, dostawy wielkie, że kartonami i kuwetami można się zakryć... Gdzie tu docenienie pracownika? Jak wyżyć z takich pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina3452

Ja jeszcze nie mam wypłaty.  mbank podkarpacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pracuję w tej firmie już kilkanaście lat i sama nie wiem już co o tym wszystkim myśleć. Śmiać się czy płakać? Ta firma to upadnie z wielkim hukiem bo do tego zmierza. Ludzie się zwalniają na potęgę, trzymiesięczny okres rozliczeniowy niczego nie zmieni na dobre. Jak zaczną Mopsy wypłacać 500+ na pierwsze dziecko to dopiero posypią się wypowiedzenia i kim będą łatać dziury? Praca sama w sobie nie byłaby zła gdyby nie sposób rządzenia i cięcie kosztów. Premia inwentaryzacyjna jaką teraz mamy dostać to pewnie już ostatnia, następnej nie zobaczymy, do tego to wszystko dąży. Kiedyś to może i był prestiż pracować w tej firmie teraz to ostatnia deska ratunku. Trochę żal tylu lat pracy😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szczera prawda kiedys z chęcią się szło a teraz z musu .Permia to byl pewniak a teraz wynosza ze sklepu kiedy tylko chcą jak my we dwie na zmianie bez ochrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejej

hej hej mazowsze co tam u was, jakoś tak cicho, czyżby przed burzą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 84

Czy ktos moze napisac jakiej premii mozemy sie spodziewac jezeli jestesmy w 1 progu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc 84 napisał:

Czy ktos moze napisac jakiej premii mozemy sie spodziewac jezeli jestesmy w 1 progu ?

Dodaj sobie swoje zarobki od stycznia do czerwca bez premii i sumę podziel przez 6 to wyjdzie ci średnia i to podziel na 2 tyle powinnaś otrzymać ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zrobili ten okres na wypłatę premii 60 dni to pewnie przelewu zrobią ostatniego dnia, bo a nóż ktoś wypowiedzenie złoży albo naganę dostanie i firma zaoszczędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Film "Dzień Kobiet"dzis w "kino Polska po 22.00 . Dziewczyny każda z Was powinna obejrzeć ten film.Zrozumiecie Waszą sytuację i zobaczycie prawdę o stanowisku KS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Zrobili ten okres na wypłatę premii 60 dni to pewnie przelewu zrobią ostatniego dnia, bo a nóż ktoś wypowiedzenie złoży albo naganę dostanie i firma zaoszczędzić

Bardziej o chorobowe na wakacje....oni dobrze kalkulują na pewno nie wypłacą teraz tylko koncem sierpnia...😤😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .. ;)

Dziewczyny ma może któraś ściągawkę dla początkującego asystenta? Przyjęcie dostawy, otwarcie sklepu, zamknięcie? Albo może coś od siebie napisać? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .. ;)

Dziewczyny ma może któraś ściągawkę dla początkującego asystenta? Przyjęcie dostawy, otwarcie sklepu, zamknięcie? Albo może coś od siebie napisać? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .. ;)

Dziewczyny ma może któraś ściągawkę dla początkującego asystenta? Przyjęcie dostawy, otwarcie sklepu, zamknięcie? Albo może coś od siebie napisać? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pracowałam w Ross kilka lat, zwolniłam się, poszłam do innej drogerii. I tak: kręgosłupa nie wysilam, przerwa normalnie,  nie ma biegania za wszystkim, nie ma czas, czas. Grafik normalny, stabilizacja. Ale i nie ma premii za niechorowanie, dodatku za Nd itd. Nie ma dofinansowania na wakacje takiego, jak w Ross. Finalnie zarabiam teraz przy pełnym etacie tutaj, a dla porównania czastkowym w Ross że 200 zł mniej. Też narzekalam na zarobki w Ross i cała resztę. Ale spokój fizyczny i psychiczny. Coś za coś. Powodzenia tym, które chcą odejść, ale się jeszcze boją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci

Pracowałam w Ross kilka lat, zwolniłam się, poszłam do innej drogerii. I tak: kręgosłupa nie wysilam, przerwa normalnie,  nie ma biegania za wszystkim, nie ma czas, czas. Grafik normalny, stabilizacja. Ale i nie ma premii za niechorowanie, dodatku za Nd itd. Nie ma dofinansowania na wakacje takiego, jak w Ross. Finalnie zarabiam teraz przy pełnym etacie tutaj, a dla porównania czastkowym w Ross że 200 zł mniej. Też narzekalam na zarobki w Ross i cała resztę. Ale spokój fizyczny i psychiczny. Coś za coś. Powodzenia tym, które chcą odejść, ale się jeszcze boją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A dziewczyny jak wygląda wynagrodzenie kasjera pełniącego obowiązki asystenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hey😊 Dostał już ktoś przelew pożyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sryyy
55 minut temu, Gość gość napisał:

A dziewczyny jak wygląda wynagrodzenie kasjera pełniącego obowiązki asystenta?

Dostajesz około 100 zł na rękę więcej. Nie polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko
2 godziny temu, Gość Gosci napisał:

Pracowałam w Ross kilka lat, zwolniłam się, poszłam do innej drogerii. I tak: kręgosłupa nie wysilam, przerwa normalnie,  nie ma biegania za wszystkim, nie ma czas, czas. Grafik normalny, stabilizacja. Ale i nie ma premii za niechorowanie, dodatku za Nd itd. Nie ma dofinansowania na wakacje takiego, jak w Ross. Finalnie zarabiam teraz przy pełnym etacie tutaj, a dla porównania czastkowym w Ross że 200 zł mniej. Też narzekalam na zarobki w Ross i cała resztę. Ale spokój fizyczny i psychiczny. Coś za coś. Powodzenia tym, które chcą odejść, ale się jeszcze boją. 

Nie masz dofinansowania do wakacji bo może nie płacisz socjalnego u nas jest 40 zł /miesiąc to daje 480 zł na rok.Z tąd dofinansowanie na wakacje.Moja droga to nie jest za nic.Premia za niechorowanie -Za takie coś powinni zamykać.Są ludzie , którzy żeby nie stracić kilku złotych nie leczą się.Ale to Ci bez szacunku dla samych siebie -przeważnie starzy pracownicy.Młody tak nie zrobi.200 złotych mniej niż w ross.ale :zdrowa psychika i kręgosłup i twój stały grafik.Perzenyśl ile kupisz za 200 zł.?a ile zapłacisz za leczenie nerwicy, kręgosłupa?O czasie prywatnym nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×