Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Xyz
Dnia 8.07.2019 o 08:22, Gość Gość napisał:

 

Mi dziś przyszła wyprawka pierwszoklasisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 11.07.2019 o 07:56, Gość Gość napisał:

Skoro zostałaś asystentem to ktoś powinien cię przygotować do tej roli. Miałaś rekrutacje, szkolenie około 2 tygodni  a teraz piszesz, że nie wiesz jak zamknąć dzień?  Pogadaj z ks, zostawia na tobie taką odpowiedzialność?. To chyba żart albo coś na prawdę poszło nie tak?😉

Nie bój się wszystko idzie ok 😉  Jestem przed szkoleniem i po prostu chcę wiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 11.07.2019 o 00:58, PalmaMaNapalma napisał:

systemowo (market):

Rozliczenie kasjerow 

Druk raportów anulacji/wypłat reklam./obrot dzienny/superrata manko

rozliczenie sejfu+zamkniecie

spinasz dokumenty razem podpinasz ewentualne druki z anulacji bądź wypłat pod druki z kompa te wcześniejsze

zamknięcie dnia - > koniecznie kliknąć ok

 

bez dp zeszyt obrotów z wydajnoscia policzyć zic, wyslac (generowanie raportów w app _>wygeneruj zic

z dp zeszyt obrotów bez wydajnosci flagi no i dobrze zmienjszyc priorytety do minimum

sprawdzić czy wszyscy się wylogowali ew wprowadzić korektę 

może czegoś zapomniałam ale potem działasz jak automat nawet nie myślisz co robisz 😛

Dzięki śliczne 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Hej, hej ! Czy jakaś dobra duszyczka, która pracuje już w tym 3 miesięcznym okresie rozliczeniowym może mi mniej więcej wytłumaczyć jak to działa ? Czy jak mam 3/4 etatu to i tak co miesiąc muszę mieć swoje godziny zapewnione ? A te ponadwymiarowe poprostu się rozpisuje na 3 miesiące czy jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmanka

Mam pytanie odnośnie premii inwentaryzacyjnej...skoro okres rozliczeniowy jest od stycznia do czerwca i wtedy nie chorowalam ponad 15 dni,to będąc np. teraz na chorobowym w okresie wypłacania premii mogą mi jej nie dać? Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy

Powiedzcie mi jak policzę wszystkie flagi to co dalej? Wchodzę w STS i jest opcja wyślij? Czy coś innego/jeszcze robię? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość lucy napisał:

Powiedzcie mi jak policzę wszystkie flagi to co dalej? Wchodzę w STS i jest opcja wyślij? Czy coś innego/jeszcze robię? 

W STS należy po prawej stronie odznaczyć "ptaszkiem" wszystkie policzone pozycje klikając "wybierz" i następnie nacisnąć "Przygotuj zica dla wybranych pozycji" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hjahskdh

Królowa z Wilanowa do dymisji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 godziny temu, Gość Klinik napisał:

Halo centralo - czy się coś zmieni w temacie Królowej z Wilanowa , czy ta szarańcza nadal będzie gnębić i wykorzystywać ludzi przypisując sobie ich zasługi ? Serio wierzycie że tych pochwał sama na siebie nie pisze . Buhahaha

Nie mogę w to uwierzyć porządnych ludzi wyrzucają  z pracy a królowa nadal pracuje. Dziewczyny w firmie można zgłosić mobing komisja wtedy się za nią weźmie i ciocia jej nie pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuczka
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie mogę w to uwierzyć porządnych ludzi wyrzucają  z pracy a królowa nadal pracuje. Dziewczyny w firmie można zgłosić mobing komisja wtedy się za nią weźmie i ciocia jej nie pomoże. 

No właśnie królowa wykańcza porządnych ludzi bo są dla niej realnym zagrożeniem w momencie kiedy zabraknie pleców cioci . Coś na zasadzie „ podstawię komuś nogę , to będę wyższa „ . Centralo jeśli czytasz to przyjrzyj się uważnie tematowi Królowej Marty. To wampir energetyczny level expert . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 12.07.2019 o 10:47, Gość Boruta napisał:

Prawda jest taka, że 5 lat temu jak się zatrudniałam czułam że praca w Rossmannie to praca w porządnej międzynarodowej korporacji, teraz czuje jakbym w firmie kogucik pracowała. Praktycznie same zmiany na popołudnie, a jak masz na rano to i tak Ci zmienią na popołudnie, bo grafik jest ruchomy cały miesiąc, ochrony brak, asystentów tylko 2, brak przerwy, nie ma możliwości pujścia do toalety bo słyszy się dzwonek na kasę. Layouty takie, że cały dzień można jeden robić, a gdzie dziury, dbanie o wygląd sklepu. Kto ma to robić jak na zmianie jesteśmy we dwie, nawet nie zawsze mamy chłopaka na dostawie bo szkodach godzin. Kierowniczka pełni funkcje reprezentacyjną, bo nie lubi za bardzo pracować. A wypłaty marne. 

Hej ! Dziewczyny z Łęczycy, wy też macie dość takiej pracy i nerwowej współpracy jak w Zgierzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Dziewczyny wiadomo coś kiedy wypłaca premie inwentaryzacyjna? Będzie pod koniec lipca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Daria napisał:

Dziewczyny wiadomo coś kiedy wypłaca premie inwentaryzacyjna? Będzie pod koniec lipca?

W sierpniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik firmy

Na sklepie nie ma ochrony. Non stop sklep jest okraday. O premi możemy zapomnieć. Tylko pytam się kogo to wina nasza. Więc z jakiej racji konsekwencje nieudolnego żarzadzania firma ponoszą pracownicy. Czy to jest zgodne z prawem.? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

W sierpniu. 

To sprawdzone info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga

A królowa. Wilanowa spija śmietankę biorąc premie właściwie za wszystko . Jak dostanie 8000 na rękę w danym miesiącu to płacze że nie ma jak związać końca z końcem . Ciocia dba o finanse 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Pracownik firmy napisał:

Na sklepie nie ma ochrony. Non stop sklep jest okraday. O premi możemy zapomnieć. Tylko pytam się kogo to wina nasza. Więc z jakiej racji konsekwencje nieudolnego żarzadzania firma ponoszą pracownicy. Czy to jest zgodne z prawem.? 

 

No właśnie tez mnie to nurtuje. Dlaczego my mamy ponosić konsekwencje nieudolnej polityki góry? Poucinali godziny ochrony, każdy praktycznie jak chce, bez większego wysiłku może wynieść ze sklepu co mu się tylko podoba. Następna inwentaryzacja na pewno wyjdzie poza progami i co? Premii nie dostaniemy bo co? Bo nie upilnowalysmy? Jestem kasjerem a nie ochroniarzem. Zresztą nawet jakbym zauwazyla że jakis łepek kradnie to udalabym że nie widzę. Firma i tak jest ubezpieczona a nie wiadomo co to za typ, różne chodzą ostatnio po ulicach, a moze mialby nóż. Nie zamierzam narażać swojego zdrowia i życia dla rossmanna. A premia to pewnie już ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyy

Podobno w lipcu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jutro zamierzam dzwonić i pytać kiedy wypłacą,więc dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brak ochrony to nie jest nieudolność góry, tylko świadome działanie. Firma jest ubezpieczona od kradzieży, ochronie już płacić nie trzeba, a skoro inwentaryzacje będą wychodzić źle to premii też wypłacać nie będą musieli, dodatkowe zabezpieczenie w postaci 14 dni na l4 w przeciągu pół rocznego okresu rozliczeniowego=Brak premii. To wszystko jest przemyślanym działaniem mającym na celu zaoszczędzeniu jak najwięcej kasy kosztem pracownika. Czas się obudzić, firma jest w obecnej chwili nastawiona na zysk, a nie na dobro swoich pracowników. Nie ma co ukrywać firma lata świetności ma już daleko za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turi

Do tych, które już nie pracują w Rossmannie; gdzie znalazłyście lepszą pracę? Chcę odejść, ale boje się bezrobocia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
21 minut temu, Gość Turi napisał:

Do tych, które już nie pracują w Rossmannie; gdzie znalazłyście lepszą pracę? Chcę odejść, ale boje się bezrobocia 

Ja inna drogeria, dwie koleżanki sklepy z butami itp. Też się bałam, ale nadarzyla się okazja i raz kozie śmierć, jak to mówią. Mam teraz kręgosłup, który ostatni raz bolał mnie w Ross. Mam czas dla rodziny, śpię normalnie, przerwa normalna, kawa, kanapka w spokoju. Zapomniałam, co to flagi i priorytety, wieczne przebudowy, promki z naklejkami na podłogę, plakaty w oknach itd. Żyje! Powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja znalazłam w biurze. Koleżanka poszła do Hebe i mówi że warunki pracy o niebo lepsze. Nie ma wariactwa i ganiania bo 2 na zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz

Hej. Czy ktoś ma sprawdzone info kiedy wypłata premii inwentaryzacyjnych ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Premia po 20 sierpnia sprawdzone info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja znalazłam w biurze. Koleżanka poszła do Hebe i mówi że warunki pracy o niebo lepsze. Nie ma wariactwa i ganiania bo 2 na zmianie.

Coś jeszcze potrafisz powiedzieć o pracy w hebe? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie pytałam o szczegóły ale praca na cały etat. W ross była funkcyjną więc latała jak wariat i robiła za trzy. Tu tego nie ma. Nie ma braków kadrowych. I wreszcie nie zżerają ją nerwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Turi napisał:

Do tych, które już nie pracują w Rossmannie; gdzie znalazłyście lepszą pracę? Chcę odejść, ale boje się bezrobocia 

Dziewczyny nie ma co się bać każda inna praca lepsza jest niż praca w Rossmanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy

Serio dopiero w sierpniu premia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Lucy napisał:

Serio dopiero w sierpniu premia? 

no pewnie tak - bo okres urlopowy trwa to żeby nikomu nawet nie śniło się na L4 iść, masz pracować aż będzie więcej ludzi a potem sajonara 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×