Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

AS już nie pracuje? Chodzi o Śląsk?

A Sy czy A So ? Bo sa dwie na Śląsku  😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmantozlo

Haha dziewczyny dostałam wypowiedzenie 🙂 podobno za jakoś pracy, aczkolwiek wiem , ze im się nie podobało, że się odzywałam głośno o warunkach jakie panują w tej pracy. Czuje się w końcu wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
52 minuty temu, Gość Rossmantozlo napisał:

Haha dziewczyny dostałam wypowiedzenie 🙂 podobno za jakoś pracy, aczkolwiek wiem , ze im się nie podobało, że się odzywałam głośno o warunkach jakie panują w tej pracy. Czuje się w końcu wolna

Oni bardzo dużo teraz osób zwalniają podając jakieś dziwne powody . Ja  tez dostałam takie wypowiedzenie ... i tez poczułam ulgę  chociaż trochę przykro mi było w jaki sposób mnie potraktowali . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ross

Obcieli nam 260h na sierpień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmantozlo

No mi też było przykro, bo jest dużo więcej ludzi ktorzy słabiej pracowali, no ale nie ma co się przejmować. Teraz znaleźć lepszą pracę trzeba. Ale dali 2 dni na znalezienie pracy, hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość...

Hej, jak się pracuje na nockach z osobami z zewnątrz? Dają radę, przychodzą, oceniają temat? Za 3 miesiące wchodzimy i my i mamy obawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.07.2019 o 20:29, Gość Kumorek napisał:

Kierownikom głowę ciosa jak nie wyjedzie na wycieczkę , niektóre KS u psychiatry wylądowały i ma prochach jadą w pracy .Także ten

DK teraz to nie wiem o co jej chodzi bo wycieczek już nie ma a dalej wymyśla i wyżywa swoje niezadowolenie na KS lub jak go nie ma to na asystentach. Jestem ciekawa kiedy ktoś pęknie i opowie jak "wspaniała" współpraca jest z nią.... Życzę jej sukcesów w studiu figura które ma może schudnie w końcu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość... napisał:

Hej, jak się pracuje na nockach z osobami z zewnątrz? Dają radę, przychodzą, oceniają temat? Za 3 miesiące wchodzimy i my i mamy obawy...

Porażka. Czeste zmiany pracowników. Za każdym razem trzeba wykonywać większość pracy za nich bo nie znają sklepu i asortymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościuuu

To co z tym śląskiem? Alicja czy Aleksandra poleciała? A może czas nadszedł na obie panie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb
6 godzin temu, Gość Rossmantozlo napisał:

Haha dziewczyny dostałam wypowiedzenie 🙂 podobno za jakoś pracy, aczkolwiek wiem , ze im się nie podobało, że się odzywałam głośno o warunkach jakie panują w tej pracy. Czuje się w końcu wolna

Jakie miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymmm

jakie stanowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziel.oka
Dnia 18.07.2019 o 20:52, Gość Olooo napisał:

Wypłata jubileuszowa na koniec miesiąca będzie 😊

A jaka to kwota za 10lecie w Ross? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

DK teraz to nie wiem o co jej chodzi bo wycieczek już nie ma a dalej wymyśla i wyżywa swoje niezadowolenie na KS lub jak go nie ma to na asystentach. Jestem ciekawa kiedy ktoś pęknie i opowie jak "wspaniała" współpraca jest z nią.... Życzę jej sukcesów w studiu figura które ma może schudnie w końcu... 

DK tez robi czystki w naszym regionie. Sodówka jej do głowy uderzyła. Ma swój biznes, jak poleci z rosska to i tak spadnie na cztery łapy. A że poleci to myślę kwestia czasu bo prędzej czy później znajdzie się ktoś odważny kto w końcu powie jak się cudownie i bezstresowo z tą panią pracuje. Ma swoich pupilkow, a reszta jest nikim, można nimi pomiatać. Ci co jej wycieczki wygrywali są na piedestale. Fałszywa i obłudna z tym swoim uśmiechem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umowa

Mam pytanko pierwsza moja umowa była na 33 miesiące a kolejna będzie na jaki okres? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
5 godzin temu, Gość Umowa napisał:

Mam pytanko pierwsza moja umowa była na 33 miesiące a kolejna będzie na jaki okres? 

Na stale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2006

Jeśli chodzi o Śląsk-zwolniony został Pan... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos

Części , czy to prawda że od stycznia w rossmanach ma nie być ochrony. To jakaś paranoja , U nas kradną na potęgę. ...czy coś wiecie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Ktoś: już teraz są sklepy bez ochrony i wszystko do tego zmierza. Chora polityka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroc

czekam aż M.Ch wypadnie z obiegu - KR masakra, obłudna,fałszywa i tępa baba ze swoją świtą która jej klaska i potakuje a reszta to nic, zero, null. Dobrze że ja mam to za sobą:) i dobrze mi z tym - ale wierzę i tak że wszytko co co zrobiła i robi odbije się jej czkawką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nbjjb

Czy któraś może powiedzieć jak wyglada w 3 miesiecznym okresie rozliczeniowym wyplata dla 3/4 etatu ?Czy dostaje sie co miesiac stawkę za gole 120 h i po 3 miesiącach wyrównanie za nadgodziny , czy jak to wygląda finansowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupii

ARCZI??  NO W KOŃCU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 5

Dostajesz za tyle ile przepracowals. Np. w sierpniu przepracujesz 150 godzin to za tyle Ci zapłacą, we wrześniu 130 to za 130 Ci zapłacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Gość Gość... napisał:

Hej, jak się pracuje na nockach z osobami z zewnątrz? Dają radę, przychodzą, oceniają temat? Za 3 miesiące wchodzimy i my i mamy obawy...

Nie do końca to się sprawdziło, obiecywano że osoby funkcyjne będą im pomagać a jest odwrotnie. Dla kasjerów to spoko bo nie chodzą na nocki dla reszty gorzej. Poza tym często te osoby z zewnątrz się zmieniają więc od nowa trzeba szkolić i tak w kółko a to spowalnia tylko pracę. Nie znają towaru, nie wiedzą co gdzie leży, robią odłożenia byle jak a potem po dostawie flagi i priorytety są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość gość 5 napisał:

Dostajesz za tyle ile przepracowals. Np. w sierpniu przepracujesz 150 godzin to za tyle Ci zapłacą, we wrześniu 130 to za 130 Ci zapłacą.

A nie jest tak, że pierwszego i drugiego miesiąca dostaje się za goły etat a dopiero za trzeci miesiąc jest wyrównanie za nadgodziny bądź oddane są za to dni wolne? Ja słyszałam,że tak to ma wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Gość 1 napisał:

DK tez robi czystki w naszym regionie. Sodówka jej do głowy uderzyła. Ma swój biznes, jak poleci z rosska to i tak spadnie na cztery łapy. A że poleci to myślę kwestia czasu bo prędzej czy później znajdzie się ktoś odważny kto w końcu powie jak się cudownie i bezstresowo z tą panią pracuje. Ma swoich pupilkow, a reszta jest nikim, można nimi pomiatać. Ci co jej wycieczki wygrywali są na piedestale. Fałszywa i obłudna z tym swoim uśmiechem. 

W tym rejonie kto ma trochę szacunku dla samego siebie to odejdzie, bo współpraca z KR jest beznadziejna. Nie raz na coś się umawiała ze mną a później udawała że o niczym nie wie. Albo pojechała po którymś pracowniku że to nie jest osoba funkcyjna ona powinna być kasjerem, albo usłyszałam od niej że tępego mam pracownika... Mam wrażenie że żadnego kierownika sklepu ona nie szanuje tylko jak coś chce to podlizuje się ile to ty nie zrobiłaś itp. i niektóre się na to łapią i cieszą się jak dziecko z cukierka... Cieszę się że mnie już niedługo tu nie będzie i nie będę musiała znosić jej humorów i obgadywania za plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

Kto to jest dk? Czemu zwolnili as?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Kto i czemu zwolnił as?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEEEAH

czemu? chyba czemu dopiero teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiecie kiedy przeleja za inwentaryzację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona
43 minuty temu, Gość JEEEAH napisał:

czemu? chyba czemu dopiero teraz

a co on wam takiego zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×