Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Gskhdhdh
16 godzin temu, Oxana12 napisał:

Nie poczytaj regulamin

Tak, bo osobiscie pytałam kadrowej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ono

W jakich miesiacach wyplacane sa premie obrotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oxymm

Apeluje o wszystkie niedziele niehandlowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

A Ja o wszystkie handlowe, pozdrawiam pracownik weekendowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysia

a wypierdalać!!! dwie na dwie dwie pracujące dwie nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Mogę pracować w niedzielę ale niech wszyscy pracują a nie tylko sklepy, urzędy też, będzie sprawiedliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 godzin temu, Gość Ono napisał:

W jakich miesiacach wyplacane sa premie obrotowe?

Też jestem ciekawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asdf
1 godzinę temu, Gość Beti napisał:

Poszło ogłoszenie o rekrutacji Kierowników Regionalnych na całą Polskę.Mam nadzieję że mają zamiar zwolnić pozostałości po regionie RZ.

Chodzi ci o rekrutacje na kierownika regionalnego wirtualnego ? Czy ogólnie na każde województwo osobno? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widzieliście tą reklamę o wycofaniu przez rossmanna opalanki z filtrem niższym niż 10 ?? U nas pisma żadnego nie ma a zastanawiam się jak będzie z wszystkimi przyspieszaczami... Wiecie może czy one też do wycofania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Widzieliście tą reklamę o wycofaniu przez rossmanna opalanki z filtrem niższym niż 10 ?? U nas pisma żadnego nie ma a zastanawiam się jak będzie z wszystkimi przyspieszaczami... Wiecie może czy one też do wycofania ?

Przyspieszacze nie są kremami do opalania wiec będą normalnie w sprzedaży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Beti napisał:

Poszło ogłoszenie o rekrutacji Kierowników Regionalnych na całą Polskę.Mam nadzieję że mają zamiar zwolnić pozostałości po regionie RZ.

Hej!
Może pomóżmy Centrali ocenić pracę naszych  kierowników regionalnych, opisując  zdarzenia i fakty ale takie, które Centrala może sprawdzić świadczące,  że  kr nie są tacy święci  bo :
  
-  wchodzą w nieformalne układy z ks (np. awansują znajome, kryją lub faworyzują  przyjaciółki , przymykają  oko na zachowanie i nieróbstwo pupilek, nierówno traktują osoby, itp.)


-  naciskają na  ks by zatrudniać  ich znajome lub członków ich rodzin.


-  ukrywają prawdę o tym, co wydarzyło się na sklepie przed kierownikami sprzedaży.

Opisujcie przypadki:
- karygodnych zachowań kr na sklepach (np. zastraszanie zwolnieniem, poniżanie, ośmieszanie, krytykowanie przy innych osobach, czy też wulgarne zachowanie, wykrzykiwanie, niepanowanie nad sobą),


- wywierania presji na ks aby wykonywać  ich polecenia za wszelką cenę bez względu na to, że wiąże się to z naciskami na personel do podwójnie wydajnej pracy, co powoduje odchodzenie z pracy i narażanie się ks na złą ocenę.


Podawajcie  region  i piszczcie wyłącznie prawdę. Od tego co napiszecie i czy to będzie możliwe do sprawdzenia zależeć będzie czy Centrala zostawi czy pozbędzie się takiego kr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Beti napisał:

Poszło ogłoszenie o rekrutacji Kierowników Regionalnych na całą Polskę.Mam nadzieję że mają zamiar zwolnić pozostałości po regionie RZ.

Może w końcu wszystkie polecą bo tylko na to zasłużyły , pracowałam z wieloma KR ale żadna  nie nadaje się są fałszywe i jak nie jest po ich myśli to każdego traktują jak śmiecia i to one wprowadzają zament i mobing w sklepach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodzia

Podam taki przykład.Dzwoni do KR kierownik sklepu,któremu w sobotę wieczorem zadzwonił pracownik informując go że ojciec ciężko zachorował więc nie może przyjść do pracy w niedzielę.Kierownik zadeklarował swoją obecność prosząc o godziny nadliczbowe bo już wypracował etat.Kr na to......Nie nasz na to zgody..... Śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti

Nie dziwcie się że KS dzwonią do Was wieczorami.Zajmuję się szukaniem pracowników na dzień następny,w swoim wolnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ross
Dnia 8.07.2019 o 12:51, Gość Bebe napisał:

 

A czy wszyscy już mają grafik na sierpień. Bo my nadal czekamy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb

Grafik był już dawno do zrobienia , 7 dni przed końcem miesiąca trzeba go zaakceptować . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Kiedy premie inwentaryzacyjne przelane będą? Ktoś ma info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemu

Czemu tak nie szanujecie pracy ks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W przeciągu dwóch lat Śląsk miał KR który jak były braki kadrowe na iwenteryzacji nikogo nie pytając jechał na sklep i liczył z innymi.Nikt ani ks-i ani personel nie skarżyły się na nią.Otworzyła mnóstwo sklepów zapiepszała równo z personelem.Nie wyzywała ludzi od głupich bab co było standardem w tym środowisku.Zapracowała na degradację, niestety nie ustawiła się w tym elitarnym gronie.Szok i masakra.Tu powinna wejść prasa popytać , wysłuchać ludzi.To jest korpo na najniższym poziomie.Tylko przez media można zatrzymać ludzi przed tym syfem.Miałam to szczęście że wypłynęły do mnie pewne opowieści z wewnątrz tej grupy.Ale powoli pokolei,pikantniejsze kawałki zastawię na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 5

O kim mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

W przeciągu dwóch lat Śląsk miał KR który jak były braki kadrowe na iwenteryzacji nikogo nie pytając jechał na sklep i liczył z innymi.Nikt ani ks-i ani personel nie skarżyły się na nią.Otworzyła mnóstwo sklepów zapiepszała równo z personelem.Nie wyzywała ludzi od głupich bab co było standardem w tym środowisku.Zapracowała na degradację, niestety nie ustawiła się w tym elitarnym gronie.Szok i masakra.Tu powinna wejść prasa popytać , wysłuchać ludzi.To jest korpo na najniższym poziomie.Tylko przez media można zatrzymać ludzi przed tym syfem.Miałam to szczęście że wypłynęły do mnie pewne opowieści z wewnątrz tej grupy.Ale powoli pokolei,pikantniejsze kawałki zastawię na koniec.

To jest patokorpo! Najlepsze jest to, że firma chyba nie do końca zdaje sobie sprawę z faktu zatrudnienia na sklepach młodych, wykształconych ludzi, którzy z chwilowego braku innej opcji zasilili jej szeregi i na pewno nie pozwolą sobie na takie traktowanie jak ,,doświadczeni” pracownicy z wieloletnim starzem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starz

no jak tak wykrztałceni.... gimgazy wykrztałcone na testach:( ....to o jakim starzu my mówimy,ha,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy
22 minuty temu, Gość starz napisał:

no jak tak wykrztałceni.... gimgazy wykrztałcone na testach:( ....to o jakim starzu my mówimy,ha,ha,ha

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

W przeciągu dwóch lat Śląsk miał KR który jak były braki kadrowe na iwenteryzacji nikogo nie pytając jechał na sklep i liczył z innymi.Nikt ani ks-i ani personel nie skarżyły się na nią.Otworzyła mnóstwo sklepów zapiepszała równo z personelem.Nie wyzywała ludzi od głupich bab co było standardem w tym środowisku.Zapracowała na degradację, niestety nie ustawiła się w tym elitarnym gronie.Szok i masakra.Tu powinna wejść prasa popytać , wysłuchać ludzi.To jest korpo na najniższym poziomie.Tylko przez media można zatrzymać ludzi przed tym syfem.Miałam to szczęście że wypłynęły do mnie pewne opowieści z wewnątrz tej grupy.Ale powoli pokolei,pikantniejsze kawałki zastawię na koniec.

To mieliście dobrze.. Nasza to dzwoni i cytuje" masz dać 2 osoby na inwentaryzacje, nie interesuje mnie jak to zrobisz" a spróbuj powiedzieć że nie. Jak promocja wtedy to 2 osoby na całą noc trzeba zrobić jej to nie obchodzi a sama 4 liter nie ruszy... KR DK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyy

30 sierpnia za inwenture 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help ,,,,

Dzień dobry. Czy w Rossmanie przyjmują na pół etatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggg
3 godziny temu, Gość Help ,,,, napisał:

Dzień dobry. Czy w Rossmanie przyjmują na pół etatu?

Na pół etatu z miłą chęcią Cię wezmą, ale jak nie będzie ludzi do pracy to i tak będziesz grać po 8h i wyjdzie cały etat z ponadwymiarowymi,więc ja się pytam po jakiego grzyba Ross zatrudnia na pół etatu,jednocześnie mogąc dac pracownikowi cały etat.Wtedy każdy był by zadowolony i zwolnień by nie było.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dostawa

Mam pytanie o dostawy. Cały czas jakiśch boksów nam brakuje czy u was też są takie przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Do nas pół dostawy potrafi nie dojechać. Caly czas błędy i to duże. To co teraz dzieje się teraz w firmie pokazuje że sfawolka jest na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Ggggg napisał:

Na pół etatu z miłą chęcią Cię wezmą, ale jak nie będzie ludzi do pracy to i tak będziesz grać po 8h i wyjdzie cały etat z ponadwymiarowymi,więc ja się pytam po jakiego grzyba Ross zatrudnia na pół etatu,jednocześnie mogąc dac pracownikowi cały etat.Wtedy każdy był by zadowolony i zwolnień by nie było.

 

Jak po co? Po to że jak nie ma godzin to robisz swoje pół etatu a jak są to wiecie. Jakby Ross dał etaty to czy jest ruch czy nie ma płacić by musiał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×