Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Gosa

A nam przychodzi trzykrotnie większa dostawa niż w smsach. Nie mamy już co robić z towarem, wszystko leci na lep, nie ma czasu na inne rzeczy..  A centrala ma w nosie nasze zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1
4 godziny temu, Gość Gosa napisał:

A nam przychodzi trzykrotnie większa dostawa niż w smsach. Nie mamy już co robić z towarem, wszystko leci na lep, nie ma czasu na inne rzeczy..  A centrala ma w nosie nasze zgłoszenia.

U nas to samo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 84

Mam pytanie z LuX medu mozna zrezygnowac w kazdej chwili?jak cos gdzie to zglosic,dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z lux medu można zrezygnować rok po podpisaniu umowy. W styczniu była jakaś aktualizacja i jak ktoś podpisał to dopiero w styczniu będzie mógł. A jak ktoś m dłużej to w dowolnej momencie. Trzeba napisać sd do BHP o przysłanie dokumentów do rezygnacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dziewczyny jak wygląda u was sprawa z grafikiem.Macie na czas. Dzisiaj koniec miesiąca a u nas nie ma jeszcze na nowy miesiąc.To jakaś masakra, nic nie można zaplanować...gdzie to zgłosić?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ross
2 godziny temu, Gość ona napisał:

My dostalysmy dopiero wczoraj... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość ona napisał:

 

jak nie macie grafiku zgłoś to wyżej, to jest nie dopuszczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny czy u Was w miastach zwalniają się pracownicy. W moim mieście mimo mało ofert pracy w ostatnich miesiącach odeszło z ross kilka osób, głównie asystentki. Sama jestem asystentką i też mam ochotę rzucić to w hol...ę. Wynagrodzenie nie jest adekwatne do pełnionych obowiązków, a premię są znacznie niższe od premii KS. Kierownicy też narzekają ale od ponad 10 lat te same osoby siedzę na krzesłach i nie ma możliwości awansów. No cóż mimo większych obowiązków, premię, a szczególnie inwentaryzacja pozwalają na godne i spokojne życie...a nie na życie od wypłaty do wypłaty...pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Hej. Czy ktoś ma potwierdzone info z kadr kiedy premie inwntaryzacyjne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Dnia 27.07.2019 o 23:08, Gość Ono napisał:

W jakich miesiacach wyplacane sa premie obrotowe?

premie obrotowe sa dla kierownikow, zastepcow i osob pracujacych na stanowiskach starszego asystenta, sa wyplacane 3-4 raz w roku, wszystko masz w regulaminie premiowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacha
23 godziny temu, Gość Gosa napisał:

A nam przychodzi trzykrotnie większa dostawa niż w smsach. Nie mamy już co robić z towarem, wszystko leci na lep, nie ma czasu na inne rzeczy..  A centrala ma w nosie nasze zgłoszenia.

i bedzie miec w nosie, bylo pismo w tej sprawie ze beda wieksze dostawy albo mniejsze niz w smsach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Premia

Hej,który sklep nie dostanie jeszcze w sierpniu premii inwentaryzacyjnej??Bo nie ma takiego progu w którym się ponoć mieścimy.????🤔🤔🤔.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Premia
Dnia 29.07.2019 o 13:12, Gość Aaa napisał:

Kiedy premie inwentaryzacyjne przelane będą? Ktoś ma info?

Ponoć sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Premia
Dnia 25.07.2019 o 19:48, Gość Rossmanka napisał:

Witajcie czy jest tu ktoś ze sklepu co miał poprawkę inwentaryzacji? Macie już wyniki? Czy dalej czekamy?

My mieliśmy w świętokrzyskiem taką sprawdzająca i okazało się że wyszła b.źle i premii ... nie dostaniemy teraz w sierpniu.Złodzieje i tyle! Godziny ochrony ucięli,nie ma kto pilnować sklepu,praca 2na2,a złodzieje wynoszą po całych torbach.Masakra, zamiast w umowie asystent powinnyśmy mieć ochroniarz 😛Po co motywacja i zapierdalanka na sklepie,jak i tak te Rossmanowskie złodzieje nas okradają ze zasłużonej premii!!!!!!!! Się pytam,po co ta gadka!:classic_laugh:Ochronę niech oddadzą.🤪Ale niestety nie mamy takiej siły przebicia żeby zareagować i się sprzeciwić.Bo co my jesteśmy białe murzyny a Prezesi mają pełne portwele,naszym kosztem-bo przecież na nich robimy.😬Kiedyś Rossmann to był potentat a teraz to chińskie ..... .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

myślę, że powinnyście się cieszyć, że nie musicie spłacać niedoborów:) ha,ha,ha - może dojrzewają do tego tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodzia

Żeby spłacać niedobory,musisz mieć totalnie zabezpieczony sklep przez:bramki,ochronę i inne.W innym razie nie można pociągnąć personelu co spłat.Niedługo wy będziecie stały z siekierami na perfumerii😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matra

Troche nietrafne okreslenie bo napisac "zasluzonej premii" to takie "nalezy mi sie za piekne oczy".. To tylko dobra wola firmy ze daja cos takiego jak premie inwentaryzacyjna i to firma ustala na jakich zasadach jest ona przyznawana .. Nie wszystkie sklepy to maja.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej czy któraś może mi powiedzieć ile wynosi premia inw za 2 próg? 50% średniej wypłaty z okresu rozliczeniowego? Ps. Zgubiłam ten aneks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 29.07.2019 o 18:25, Gość Gość napisał:

To mieliście dobrze.. Nasza to dzwoni i cytuje" masz dać 2 osoby na inwentaryzacje, nie interesuje mnie jak to zrobisz" a spróbuj powiedzieć że nie. Jak promocja wtedy to 2 osoby na całą noc trzeba zrobić jej to nie obchodzi a sama 4 liter nie ruszy... KR DK

U nas jej nie widać tylko dzwoni i opieprza przez telefon że tu godzina za mało, tam za dużo a info że jest ktoś na L4 ma już pierwszego dnia i nie wiem chyba jej szare komórki rzadko się spotykają żeby dodać 2+2. Coraz gorzej w tym regionie, tylko podpierdalacze mają dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Hej czy któraś może mi powiedzieć ile wynosi premia inw za 2 próg? 50% średniej wypłaty z okresu rozliczeniowego? Ps. Zgubiłam ten aneks

Bez dodatków i jeszcze chyba wynik podzielić przez 6 m-cy... Tak jak normalna premia dawniej była jedna trzecia średniej z 3 kolejnych wypłat okresu rozl. czyli 3 wyplaty było podzielić na 3 w celu średniej i to jeszcze na 3. Zatem analogicznie dzielusz jeszcze na 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 5

My w grudniu dostalysmy premie za drugi próg a potem się okazało, że jednak jesteśmy w pierwszym ale już wyrównania nie dostalysmy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Premia
1 godzinę temu, Gość Matra napisał:

Troche nietrafne okreslenie bo napisac "zasluzonej premii" to takie "nalezy mi sie za piekne oczy".. To tylko dobra wola firmy ze daja cos takiego jak premie inwentaryzacyjna i to firma ustala na jakich zasadach jest ona przyznawana .. Nie wszystkie sklepy to maja.. 

Nie wiem czy nie trafne.Bo to nie personel wynosi towar(jestem pewna na 100%)tylko klienci. A wina leży po stronie firmy,bo jakby była ochrona i pilnowała sklepu nie byłoby tyle złodziejstwa a i inwentaryzacja byłaby w 1 progu.A tak to co,ochrona zdjęta 2osoby na sklepie w tym kasjerka na kasie i samowolka.A firmie to na rękę bo nie musi wypłacić pracownikom 2 razy do roku premii inweryzacyjnej np.8 pracowników,do tego niech dojdzie kilkaset takich sklepów.Firmie ochroniarskiej nie trzeba płacić, wtedy można zatkać braki z kradzieży.Można? Można.Chodzi mi o to żeby nie zachęcali nas i motywowali do tej premii bo to nie ma nic wspólnego z naszą pracą.Poprostu niech nie piszą i zmienią zapis w regulaminie premiowania.😠I tyle.Bo to przykre,że koleżanki z sąsiedniego sklepu wezmą kasę a my nie bo przypadkowo mieliśmy "dodatkową"inwenture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gościu napisał:

Bez dodatków i jeszcze chyba wynik podzielić przez 6 m-cy... Tak jak normalna premia dawniej była jedna trzecia średniej z 3 kolejnych wypłat okresu rozl. czyli 3 wyplaty było podzielić na 3 w celu średniej i to jeszcze na 3. Zatem analogicznie dzielusz jeszcze na 6.

 

 

To wychodzi na to ze czekamy pół roku na 300 zł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddd

🙂Dziewczyny czy za cesarke jest wypłacane z warty? I czy za pobyt w szpitalu, np. leżąc 6 dni wypłaca pieniądze za każdy dzień? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I co nikt nic nie wie o tym, ze zwolnili KR ??? albo przeniesli do innego dzialu ??? Cisza na ten temat, az dziwne... zawsze byly jakies przecieki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etst
47 minut temu, Gość Gość napisał:

I co nikt nic nie wie o tym, ze zwolnili KR ??? albo przeniesli do innego dzialu ??? Cisza na ten temat, az dziwne... zawsze byly jakies przecieki. 

A którym mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
3 godziny temu, Gość Ddd napisał:

🙂Dziewczyny czy za cesarke jest wypłacane z warty? I czy za pobyt w szpitalu, np. leżąc 6 dni wypłaca pieniądze za każdy dzień? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Hej, ja trafiłam 1.04, 9 miałam CC 12.04 wyszłam i nie dostałam ani grosza. Pobyt w szpitalu zakończony porodem ...się nie liczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca

Hej.

Czy teraz naprawde jest problem by dostac sie do Rossmanna? Bylam na dwoch rozmowach (niestety spotkanie rekrutacyjne w hotelu w Warszawie) w przeciagu 3 miesiecy i cisza... Jestem bylym pracownikiem i chcialabym wrocic - czy to moze stanowic problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośśćć
56 minut temu, Gość praca napisał:

Hej.

Czy teraz naprawde jest problem by dostac sie do Rossmanna? Bylam na dwoch rozmowach (niestety spotkanie rekrutacyjne w hotelu w Warszawie) w przeciagu 3 miesiecy i cisza... Jestem bylym pracownikiem i chcialabym wrocic - czy to moze stanowic problem? 

Hej

Też myślę nad powrotem. Może są osoby, które były w takiej sytuacji i mogą cos powiedzieć na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośśćć
56 minut temu, Gość praca napisał:

Hej.

Czy teraz naprawde jest problem by dostac sie do Rossmanna? Bylam na dwoch rozmowach (niestety spotkanie rekrutacyjne w hotelu w Warszawie) w przeciagu 3 miesiecy i cisza... Jestem bylym pracownikiem i chcialabym wrocic - czy to moze stanowic problem? 

Hej

Też myślę nad powrotem. Może są osoby, które były w takiej sytuacji i mogą cos powiedzieć na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×