Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Kuttarnia

Czemu nie AC z mazowieckiego ? Przecież to największa szuja w tej firmie . Jak ma do nas przyjść to dostaję rzucawki ze stresu . Niby się uśmiecha a wredne to nieziemsko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Kuttarnia napisał:

Czemu nie AC z mazowieckiego ? Przecież to największa szuja w tej firmie . Jak ma do nas przyjść to dostaję rzucawki ze stresu . Niby się uśmiecha a wredne to nieziemsko .

Na cześć DK się nazwałeś/a? 😂😂 W sumie to obie panie chyba za sobą nie przepadają, choć takie same sucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffff

nikt za darmo nie wtylatuje

tym bardziej na takim stanowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HdgsgsvHgy111
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

A nie jest tak, że pierwszego i drugiego miesiąca dostaje się za goły etat a dopiero za trzeci miesiąc jest wyrównanie za nadgodziny bądź oddane są za to dni wolne? Ja słyszałam,że tak to ma wyglądać.

Nie. Tak jak było wyżej napisane. Idę przepracowanych godzin jest taka wypłata. Nie mą żadnej średniej ani nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNn

A czy to prawda, że wszystkie kasjerki będą musiały przyjmować dostawę ? Moja KS nieźle kłamie i coś jej nie wierzę. Teraz , choć bardzo rzadko  to  wyznaczone kasjerki przyjmują dostawę. Ale wszystkie bedziemy musiały sie nauczyć tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odp

Dokładnie tak będzie że każda kasjerka będzie musiała przyjąć dostawę a to za sprawą projektu w którym będzie tylko 1 dziewczyna ze sklepu oraz 2 chłopaków z zewn firmy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Odp napisał:

Dokładnie tak będzie że każda kasjerka będzie musiała przyjąć dostawę a to za sprawą projektu w którym będzie tylko 1 dziewczyna ze sklepu oraz 2 chłopaków z zewn firmy 

U mnie w sklepie zapytano się czy kasjerki chcą przyjmować dostawy, każda odmówiła. Zmusić nie mogą. Są podobno sklepy gdzie kasjerki faktycznie przyjmują dostawy, ale to tylko ich dobra wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajcara

Premia inwentaryzacyjna wypłacana będzie najpóźniej do końca sierpnia . Info potwierdzone z kadr. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

No. Oczywiście, e do końca sierpnia bo tak mija termin płatności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

Ponoc już naliczane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwww

No przeciez jak trochę pobędą na koncie rossmanna NASZE pieniążki to bedzie miał niezłe z tego odsetki. A MY będziemy z tego miały nic. ha, ha, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmanka
Dnia 12.07.2019 o 22:55, Gość Xxx napisał:

 

Witajcie czy jest tu ktoś ze sklepu co miał poprawkę inwentaryzacji? Macie już wyniki? Czy dalej czekamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.07.2019 o 13:27, Gość Gość napisał:
Dnia 24.07.2019 o 00:07, Gość Gość 1 napisał:

DK tez robi czystki w naszym regionie. Sodówka jej do głowy uderzyła. Ma swój biznes, jak poleci z rosska to i tak spadnie na cztery łapy. A że poleci to myślę kwestia czasu bo prędzej czy później znajdzie się ktoś odważny kto w końcu powie jak się cudownie i bezstresowo z tą panią pracuje. Ma swoich pupilkow, a reszta jest nikim, można nimi pomiatać. Ci co jej wycieczki wygrywali są na piedestale. Fałszywa i obłudna z tym swoim uśmiechem. 

Ostatnio dużo się słyszy o układach między KS a KR. O co konkretnie chodzi z pupilkami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

jakie sa koszty pakietów medycznych po trzech latach pracy? jakie to koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

 

W końcu koleżanki to układy mają. Jestem ciekawa jak długo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość ewa napisał:

jakie sa koszty pakietów medycznych po trzech latach pracy? jakie to koszty?

Tylko podatek niecałe 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

U mnie w sklepie zapytano się czy kasjerki chcą przyjmować dostawy, każda odmówiła. Zmusić nie mogą. Są podobno sklepy gdzie kasjerki faktycznie przyjmują dostawy, ale to tylko ich dobra wola.

Kasjerki przyjmują dostawy ale mają za to dodatkowe pieniądze, tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pppppppp

jak w końcu jest z ta premia inwentaryzacyjna? Przepracowałam okres do końca czerwca i od lipca już tu nie pracuje, myślałam ze premia mi się nie należy ale widzę tu różne wypowiedzi dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 minut temu, Gość Pppppppp napisał:

jak w końcu jest z ta premia inwentaryzacyjna? Przepracowałam okres do końca czerwca i od lipca już tu nie pracuje, myślałam ze premia mi się nie należy ale widzę tu różne wypowiedzi dlatego pytam

nie należy Ci się premia. Premia nie nalezy się osobom, ktore w momencie wypłaty sa na wypowiedzeniu lub juz nie pracują. Tak jest w regulaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurtarniarakara

AC wywieźć na taczce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ross

Premia inwentaryzacyjna na wypowiedzeniu się należy jeśli przepracowany został okres rozliczeniowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja..

Jak liczony jest ekwiwalent za niewykorzystany urlop? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ross

Ile można mieć maksymalnie godzin w tygodniu pracy przy całym etacie ? Bo ostatnio było pismo ale nie pamiętam ile tam było napisane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cvbnmkjgfd
3 godziny temu, Gość Ross napisał:

Ile można mieć maksymalnie godzin w tygodniu pracy przy całym etacie ? Bo ostatnio było pismo ale nie pamiętam ile tam było napisane 

Ogólnie to 40 godzin przy całym etacie a 39 przy niepełnym, ale w 3 miesięcznym można przekroczyć 40 godzin gdyż rozlicza się to w ciągu 3 miesięcy i wiadomo że jeśli w jednym tygodniu będziesz mieć np 50 godzin to w innym będzie mniej tak aby się wyrównało np 30 godzin w następnym lub w dwóch tygodniach po 35. Nie wiem czy jest jakaś górna granica ile można w tygodniu, max 12 godzin dziennie ale nie sądzę że ktoś tak grafik zrobi. Mam nadzieję że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość gość napisał:

nie należy Ci się premia. Premia nie nalezy się osobom, ktore w momencie wypłaty sa na wypowiedzeniu lub juz nie pracują. Tak jest w regulaminie.

Oczywiście ze ci sie należy bo w okresie rozliczeniowym pracowałaś a kiedy wypłacają nie ma znaczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość Ross napisał:

Premia inwentaryzacyjna na wypowiedzeniu się należy jeśli przepracowany został okres rozliczeniowy. 

Nie poczytaj regulamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy

Myślałam do końca, że firma tą premię wypłaci jednak. Ważne, że oni mają a reszta to zero. Zawiodłam się kolejny raz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cepa
13 godzin temu, Gość Cvbnmkjgfd napisał:

Ogólnie to 40 godzin przy całym etacie a 39 przy niepełnym, ale w 3 miesięcznym można przekroczyć 40 godzin gdyż rozlicza się to w ciągu 3 miesięcy i wiadomo że jeśli w jednym tygodniu będziesz mieć np 50 godzin to w innym będzie mniej tak aby się wyrównało np 30 godzin w następnym lub w dwóch tygodniach po 35. Nie wiem czy jest jakaś górna granica ile można w tygodniu, max 12 godzin dziennie ale nie sądzę że ktoś tak grafik zrobi. Mam nadzieję że pomogłam

W zeszłym roku jeszcze przed wejsciem w dp, miałam tzw "ciąg" od piątku do czwartku, 7 dni w pracy. Wyrobiłam ponad 70 godzin, bo niestety weszłam w zmianę miesiąca. W ciągu tych 7 dni, mialam cztery 12. Szłam i wyłam w pracy, ale oczywiście grafik mnie puszczał 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfg

Za nocki kasjerki dostają 40 zł . Wiec kiedys zarobiłam 120 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasjer

40 zł, ale brutto za prowadzenie nocki, czyli 31,20 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×