Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość AAa
Dnia 29.07.2019 o 13:48, Gość Gość napisał:

W przeciągu dwóch lat Śląsk miał KR który jak były braki kadrowe na iwenteryzacji nikogo nie pytając jechał na sklep i liczył z innymi.Nikt ani ks-i ani personel nie skarżyły się na nią.Otworzyła mnóstwo sklepów zapiepszała równo z personelem.Nie wyzywała ludzi od głupich bab co było standardem w tym środowisku.Zapracowała na degradację, niestety nie ustawiła się w tym elitarnym gronie.Szok i masakra.Tu powinna wejść prasa popytać , wysłuchać ludzi.To jest korpo na najniższym poziomie.Tylko przez media można zatrzymać ludzi przed tym syfem.Miałam to szczęście że wypłynęły do mnie pewne opowieści z wewnątrz tej grupy.Ale powoli pokolei,pikantniejsze kawałki zastawię na koniec.

Też miałam KR profesjonalistę ale też dobrego człowieka i szok degradacja.Straszne  traktowanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAa
Dnia 29.07.2019 o 13:48, Gość Gość napisał:

W przeciągu dwóch lat Śląsk miał KR który jak były braki kadrowe na iwenteryzacji nikogo nie pytając jechał na sklep i liczył z innymi.Nikt ani ks-i ani personel nie skarżyły się na nią.Otworzyła mnóstwo sklepów zapiepszała równo z personelem.Nie wyzywała ludzi od głupich bab co było standardem w tym środowisku.Zapracowała na degradację, niestety nie ustawiła się w tym elitarnym gronie.Szok i masakra.Tu powinna wejść prasa popytać , wysłuchać ludzi.To jest korpo na najniższym poziomie.Tylko przez media można zatrzymać ludzi przed tym syfem.Miałam to szczęście że wypłynęły do mnie pewne opowieści z wewnątrz tej grupy.Ale powoli pokolei,pikantniejsze kawałki zastawię na koniec.

Też miałam KR profesjonalistę ale też dobrego człowieka i szok degradacja.Straszne  traktowanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa
4 godziny temu, Gość Gosia napisał:

Hej, ja trafiłam 1.04, 9 miałam CC 12.04 wyszłam i nie dostałam ani grosza. Pobyt w szpitalu zakończony porodem ...się nie liczy....

ja dostałam w marcu za cc składałam online wniosek.. a jakie miałas wskazania do cc? bo to ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leslaw

My jeszcze półtora roku temu mieliśmy super kierowniczkę , prawdziwy manager . Potrafiła rozwiązać każdy konflikt , dbała o interes firmy . Ale buch , nie spodobało się coś pewnej fałszywej KR , z całej ekipy po zwolnieniu KS zostało nas dwie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

I co nikt nic nie wie o tym, ze zwolnili KR ??? albo przeniesli do innego dzialu ??? Cisza na ten temat, az dziwne... zawsze byly jakies przecieki. 

Którą kr zwolnili? Nic u nas nie słychać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvi
4 godziny temu, Gość Gośśćć napisał:

Hej

Też myślę nad powrotem. Może są osoby, które były w takiej sytuacji i mogą cos powiedzieć na ten temat?

Kto o zdrowych zmysłach chce tam wracać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie ,których nikt nigdzie nie chce.Rossmann też nie bardzo,bo mogą opowiadać młodemu nieświadomemu narybkowi jak było kiedyś.Młody narybek ucieknie np. przed grudniem.I co wtedy?Personalna izolacja starych od młodych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddd
11 godzin temu, Gość ewa napisał:

ja dostałam w marcu za cc składałam online wniosek.. a jakie miałas wskazania do cc? bo to ma znaczenie

A gdzie te wskazania? Na wypisie? Kurcze nie wiadomo o co chodzi, jedni dostaną a drudzy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa
32 minuty temu, Gość Ddd napisał:

A gdzie te wskazania? Na wypisie? Kurcze nie wiadomo o co chodzi, jedni dostaną a drudzy nie

z jakiego powodu miałaś cc??  dziecko źle ułożone, kardiologiczne bo masz wade serca czy np neurologiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

cesarka była planowa czy nagła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

cesarka była planowa czy nagła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
12 godzin temu, Gość ewa napisał:

ja dostałam w marcu za cc składałam online wniosek.. a jakie miałas wskazania do cc? bo to ma znaczenie

12 dni po terminie, brak reakcji na oxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hej dziewczyny, wiem że już pewnie nie raz poruszany był ten wątek ale z kadrowa ciężko i kontakt. 

URODZIŁAM dziecko jak co teraz muszę zrobić by załatwić Macierzyński i dopisać Dziecko do swojego ubezpieczenia? 

Proszę pomóżcie. DZIĘKI 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Sama po porodzie nic nie zalatwisz. Najlepiej udac sie do swojego sklepu. Dziewczyny wydrukija wszystkie potrzebne druki, zadzwonicie do kadrowej- ona wszystko wyliczy i powie jak wypelnic. Ogarnij to w miare jak najszybciej ;)

Dobrze jak dziecko juz ma ustalony pesel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga
41 minut temu, Gość Wiola napisał:

Sama po porodzie nic nie zalatwisz. Najlepiej udac sie do swojego sklepu. Dziewczyny wydrukija wszystkie potrzebne druki, zadzwonicie do kadrowej- ona wszystko wyliczy i powie jak wypelnic. Ogarnij to w miare jak najszybciej ;)

Dobrze jak dziecko juz ma ustalony pesel ;)

mi powiedzieli że do naszych ubezpieczeń nie da się dopisać dziecka;/ jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa
3 godziny temu, Gość Gosia napisał:

12 dni po terminie, brak reakcji na oxy

to ci się nie należy. ja miałam wskazania neurologiczne, planową cesarkę ze wzgledu na podejrzenie choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilalila
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ludzie ,których nikt nigdzie nie chce.Rossmann też nie bardzo,bo mogą opowiadać młodemu nieświadomemu narybkowi jak było kiedyś.Młody narybek ucieknie np. przed grudniem.I co wtedy?Personalna izolacja starych od młodych.

 

Czyli mamy rozumieć, ze pracujesz tam ponieważ nigdzie cię nie chcieli? Dlaczego oceniasz aż tak kogoś, kogo nawet nie widziałaś na oczy, tylko po jednym komentarzu?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość Gosciu napisał:

Którą kr zwolnili? Nic u nas nie słychać? 

chyba każdą ? ogloszenia sa na stronie rossmanna na regionalnego kazdego wojewodztwa i raczej nie jest to dotrudnianie bo jest w opisie 25-30 sklepow, czyli tyle ile mial moj regionalny dotychczas. blad raczej to tez nie jest bo na stronie pracuj.pl tez sa ogloszenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

Dziewczyny jak starać się o bezzwrotną zapomogę? Nie chcę przez kierownika bo mnie nie zna jestem obecnie na l4 ze względu na chorobę ... czy mogę sama gdzieś napisać? do kadr, do prezesa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Lilalila napisał:

Czyli mamy rozumieć, ze pracujesz tam ponieważ nigdzie cię nie chcieli? Dlaczego oceniasz aż tak kogoś, kogo nawet nie widziałaś na oczy, tylko po jednym komentarzu?! 

Dokładnie.Nie jestem z tego dumna ale mieszkam w pipiduwie i pracuję w pipiduwie.Szansa była tylko do rossmana,Lidla i Kauflandu.Wybralam kosmetyki.Mam chorych rodziców nie mogę wyjechać.Wystarczy że u nich jest zawsze potrzeba to już o czymś świadczy.Wstydzę się tego.Nie miałam wyjścia.Dziś mnie tresują i wykorzystują ale wiedziałam że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilalila
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie.Nie jestem z tego dumna ale mieszkam w pipiduwie i pracuję w pipiduwie.Szansa była tylko do rossmana,Lidla i Kauflandu.Wybralam kosmetyki.Mam chorych rodziców nie mogę wyjechać.Wystarczy że u nich jest zawsze potrzeba to już o czymś świadczy.Wstydzę się tego.Nie miałam wyjścia.Dziś mnie tresują i wykorzystują ale wiedziałam że tak będzie.

No wiec wychodzi na to, ze każda ma jakiś prywatny powód dla którego chce tam wracać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 5

Co myślicie o nowej premii uznaniowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalakuta

Może wreszcie zdobią wyeb AC z mazowieckiego . Szukają ludzi o wysokiej kulturze osobistej , tak więc zapewne się zorientowali że managment z wyższej Polki odbiega od normy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pppp

Jaka nowa premia uznaniowa? Co trzeba zrobić żeby dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i wzięli się za kierowników...

Dnia 26.07.2019 o 00:45, Gość Nati napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Za ks? Gdzie i za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość Xyz napisał:

Za ks? Gdzie i za co?

W różnych regionach. A za co? Za mobbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kas

Zgłaszam ciągle do KR że mamy problemy z dostawami. Planowane 12 przyjeżdża 5, potem przyjeżdża 20 a później znowu 5 zamiast 13. Czy ktoś w ogóle może pomóc. Transport w ogóle nie odbiera telefonów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Kas napisał:

Zgłaszam ciągle do KR że mamy problemy z dostawami. Planowane 12 przyjeżdża 5, potem przyjeżdża 20 a później znowu 5 zamiast 13. Czy ktoś w ogóle może pomóc. Transport w ogóle nie odbiera telefonów. 

nic nie zrobią bo mi odpisali na SD że takie rozbieżności moga występować ze względu na to że jest przebudowa magazynu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie chcę by zmieniła mi się KR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×