Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewcia27

Jakie miałyście objawy ciąży?

Polecane posty

Gość ka_ch_a
mam pytanie czy na pocztaku ciazy brzuch odrazu jest twardy czy niee< jaks ie go zlapie to wyglada tak jakby byl grubawy tzn faldka tuszczu, czy nie da sie zlapac skory> prosze odpowiedzcie mi na to pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalony
Moja dziewczyna ma bule brzucha od 3 dni i wymiotuje czy jest w ciąży to jest niby dopiero 6 dzień i test wykazał ze nie jest.. nie wiem co mam robic ?? prosze o jakos rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowa lala
siemka:) chcialabym sie was poradzic...bo nie mam z kim nawet pogadac o tym dobrze:p powinnam dostac okres 2 tyg temu a moj facet zrobil to we mnie 17 lipca.. jestem ciagle zmeczona i spaca strasznie sie nudze io jestem drazliwa... bardzo wyczulil mi sie wech i w dodatku baaardzo bola mnie sutki...brzuch boli tak jak przy okresie ale okresu nie mam pobolewa mnie juz tak tydzien moze troszke wiecej... przytylam nie chce mi sie jesc i czesto jest mi niedobrze...czy moge byc w ciazy:) tak bardzo tego chce...a borykam sie z problemem nieplodnoci chlopaka...;(pozdrawiam was wszytskie io plis niech ktos mi odpisze:) 3majcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowa lala
prosze niech mi ktos odp;( :P:P:P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylasta
babnanowa lala i Ty tyle czasu czekasz czemu nie robisz testu ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiapoz
Hej! Witam was wszystkie serdecznie. Słuchajcie, ja dwa dni temu robiłam test ciążowy i wyszły mi dwie kreseczki. Ale nie robiłam go na czczo, zdążyłam przedtem wypić kawkę. Sądzicie, że to może mieć jakiś wpływ na wynik testu? Byłam u ginekola i powiedział mi, że jeszcze jest za wcześnie żeby cokolwiek stwierdzić(34dzień bez @)ale i tak zrobiła mi usg i powiedziała, że na 80% jestem w ciąży i mam przyjść za tydzień to mi powie na 100%. Ale zastanawiam się czy jej jakoś nie na kierunkowałam, bo jak tylko weszłam to powiedziałam o teście...Więc może dlatego pow. że coś widzi a tak naprawdę nic nie ma....?Kurde nie myślcie, że ja nie chcę tej ciąży ALE PO PROSTU NIE MOGĘ W TO UWIERZYĆ!!!!!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikty
cześć potrzebuje waszej pomocy od 17 do 19 powinnam dostać okres i nic mam temperature 37.4 , robiłam test i nic no i bhcg tesznic co myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikty
błagam pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze jak beta pokazala ze ciazy nie ma to ciazy nie ma i trzeba isc do lekarza i sprawdzic co tam sie dzieje ze okres nie przyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikty
MaMani dzięki a można zajść w ciąże w dniu spodziewanego okresu albo p[o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikty
bo jedyna możliwość ze zaszłam w ciąże to jest 18 czyli w dzień miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikty
dziewczyny pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty kurczaczek
Zrobiłam dzisiaj test - dwie kreseczki. Nie moge w to uwierzyć... cieszę się i boje jednocześnie. Ale czułam to od rana tak mi było niedobrze cały dzież. Piersi bolą od kilku dni. Ale fajowo... Na razie nikomu nie mówię to będzie moja i Wasza tajemica - nie mówcie nikomu. Kupię taki malutki kubraczek i podaruję narzeczonemu - on będzie pierwszy który sie dowie, ale to dopiero jak na 100% potwierdzę u ginekologa. Czyste szaleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikty
dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Błagam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxine mlodziutka 20stka
nikty ile ty masz lat?? Jeśli kochałaś się w 1 dzień okresu, to nie możesz zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxine mlodziutka 20stka
nawet w 2 i 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikty
27 lat i dzisiaj w nocy dostałam okres ale temperatura nie spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtbush
Hej chcialabym sie zapytac jakie mialyscie objawy ciazy ?? Wlasnie podejrzewam ze jestem w ciazy bo tak okres mi sie spoznil fakt ze go dostalam ale trwa tylko 2 gora 3 dni i byl bardzo slaby, pozniej zaczal mnie bolec brzuch w dole, glowa to mi czasem az peka szczegolnie w okolicach skroni a jeszcze na dodatek wydaje mi sie ze przytylam ale przytylabym jakbym byla w ciazy w 2 miesiacu ?? Aaaa jeszcze znim dostalam ten okres to tak si niecierpliwilam kiedy nadejdzie i zrobilam sobie test ktory wyszedl negatywnie czy to mozliwe ze moge byc w ciazy ?? Prosze o odpowiedz. Pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikty
no nie jesteś w ciąży tym bardziej ze test z krwi wyszedł negatywny z własnego doświadczenia wiem że psychika potrafi nieżle namieszać w organiżmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booka
Powiedzcie mi prosze czy ja jestem w ciaży ?? Tak ostatnio mialam strasznie niedobrze mi bylo i slabo ale tak nagle, nagle mi sie cieplo zrobilo, i juz myslalam ze zemdleje. Zaobserwowalam ze jak mi tak zle to musze sie poprostu najesc wtedy mi wszystko mija i czuje sie swietnie. A malo nie jadam. Wczesniej moglam nie jesc nawet dzien. Fakt dzien wczesniej pilam alkohol...to możliwe ze to od alkoholu?? Zaczynam sie szczerze mowiac bac :/ Jeszcze mam takie cos.. ale to od dawna ze ni z tad ni z owat zaczyna mi cieknac woda z pochwy i to tak bardzo ze po nogach mi cieknie. Odpiszcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki9999
dziewczyny czy jak kochałam sie z moim facetem trzy dni przed miesiączką to mogę być w ciąży??? miałam już co prawda 4 miesiączki ale niepokoi mnie mój brzuch ponieważ sie zaokrąglił. Odpiszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88
Tak szybko to on sie nie zaokragli. brzuch to zaczyna byc widac w 4 miesiacu tak przecietnie. a zaokraglil ci sie bo jestes przed okresem 4 miesiaczki i juz uprawiasz seks ?? ile Ty masz lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYSA89
MAM OGROMNY PROBLEM kochałam się z chłopakiem w kwietniu, na początku czerwca i jakoś pod koniec czerwca lub na początku lipca... teraz spóżnia mi sie okrez już tydzień.. w poprzednim cylku spóżnił mi się z kilka dni zrobiłam test i wyszedł negatywny zaraz jakoś po dwóch dniach dostałam okres jednak teraz mi się spóżnia mam wrażenia ze napuchły mi piersi i przytyłam na brzychu , moge go normalnie wciągnąg .. boli mnie lewy jajnik czasem prawy i do tego brzuch... czy jest opcja ze moge byc w ciązy >????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefirka23
hej!!!staramy sie z partnerem o dzidzie ponad rok i jak narazie nic.teraz mam dostac okres 10tego ale juz od 3 dni mam dziwne bolesci w dole brzucha i okropnie bola mnie piersi a powiekszyly sie tak ze wylewaja mi sie ze stanika i w zaden sie nie mieszcza:(czy to moga byc objawy ciazy czy to tylko moje chore urojenia??dodam ze mam podwyzszona temperature 37,2 i boli mnie glowa i jestem bardzo senna ale nie spie dlugo i w ciagu dnia tez nie bo nie jestem przyzwyczajona zeby sie klasc w ciagu dnia.budze sie normalnie ale leze w lozku z 2-3 godz. proszee o pomoc!!!czy to moze byc ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefirka23
ups!!!zawiesil mi sie komp i tyle razy wyslalo moja wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryshya
Witam wszystkich! jestem na forum po raz pierwszy i też się zastanawiam czy moje objawy mogą oznaczać ciążę. Okres spóźnia mi się już min. 3 tygodnie. Zbytnio się nie przejmowałam, bo u mnie odchylenia od normy występują dość często. Od 3 tyg chwilami miewam bóle brzucha identyczne jak przed okresem, makabrycznie bolą mnie piersi, sutki są przewrażliwione no i ta ciągła ochota na s*x. Jem dużo więcej niż zazwyczaj, ale nie mam mdłości. Nie wiem co myśleć:( Chyba najprościej zrobić test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefirka23
no ja bym na Twoim miejscu radzila zrobic test.ja jestem jeszcze przed miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryshya
Jutro rano zrobię. Trochę się boję, bo mieliśmy z mężem zacząć starania dopiero w wakacje. Mam nadzieję, że to fałszywy alarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×