Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewcia27

Jakie miałyście objawy ciąży?

Polecane posty

Aha- no i piersi mnie bolą, i trochę się powiększyły. Myślałam, ze powiększa się znacznie bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziagirl
mam pytannie a raczej potrzebuje porady. Ponad dwa tygodnie przed planowanym okresem mialam juz wszystkie objawy okresu - bolące piersi - wielkie jak baloniki i skurcze w (podbrzuszu - takie jak przed okresem) no i tak dzisiaj jest 33 dzień cyklu skurcze w podbrzuszu sie nasiliły - sczególnie jak się gwałtowanie porusze. I może bym i nie panikowała, gdyby dokładnie 3 tygodnie temu nie stało się coś co nie powinno się stać. No i pytanie : czy któraś z was miała podobne objawy ? i co mogą oznaczać te dziwne skurcze w podbrzuszu ? i dlaczego od ponad dwóch tygodni czuje że za chwilke zacznie mi się okres ...aha mój cykl to 30-32 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petting
czesc dziewczyny i mamy!ja jeszcze sexu nie uprawialam,ale razem z moim chlopakiem uprawiamy petting!spoznia mi sie okres i boje sie ze jestem w ciazy!jaka jest szansa zebym zaszła w cziaze podczas pettingu?bardzo sie boje bo mam 19 lat i nie wiem o tym powiedziec mamie,ale jesli chdzi o mnie to czasami az sie usmiecham jak mysle otym malenstwie:)ostanio siepiescilismy 2 tg temu .prosze o odp i jakies rade,na co powinnam zwrocic uwage?a moze jakas mama chetnie poradzi mi na gg:)bede bardzo bardzo wdzieczna:)bo chce z kims o tym pogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina 27
Eli! Jak strasznie Ci zazdroszę, jednocześnie Twoja wypowiedź jest dla mnie niezwykłym pocieszeniem. Staramy się już 8 miesiąc. I powoli zaczynam tracić nadzieję, że mi się uda. To jest okropne- czuję się pusta, zupełnie jakbym nie wiedziała czy mogę być w pełni kobietą. I przykre uwagi, które słysze od Bogu ducha winnych znajomych, a któe tak strasznie mnie bolą! Niech napisze ktoś - kto stara się długo! Może poczuję sie troszkę lepiej!Nie ma to jak pogadać z kimś o podobnym problemie! Pozdrawiam i sorrka, że tak smęcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina 27
Eli! Jak strasznie Ci zazdroszę, jednocześnie Twoja wypowiedź jest dla mnie niezwykłym pocieszeniem. Staramy się już 8 miesiąc. I powoli zaczynam tracić nadzieję, że mi się uda. To jest okropne- czuję się pusta, zupełnie jakbym nie wiedziała czy mogę być w pełni kobietą. I przykre uwagi, które słysze od Bogu ducha winnych znajomych, a któe tak strasznie mnie bolą! Niech napisze ktoś - kto stara się długo! Może poczuję sie troszkę lepiej!Nie ma to jak pogadać z kimś o podobnym problemie! Pozdrawiam i sorrka, że tak smęcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycata-hogata
Czesc. Byc moze troszke Cie pociesze. Moja kuzynka 4 lata sie starala, pila ziolka, byla u znachorow, ginow i nic. W koncu wyluzowala i zaszla od razu. I to w ciaze blizniacza :D Musisz wyluzowac, bo to przez blokade psychiczna nie mozesz zajsc. Znajdz sobie jakies hobby, kup pieska, zacznij hodowac kwiatki, rob cokolwiek co pozwoli nie myslec. Bede trzymac kciuki. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina 27
Dzięki zapocieszenie. Teoretycznie urządzam mieszkanie, uprawiam kwaiatki, posiadam zwierzątko, pracę mam b. zajmującą i niestety wiem, że powinnam się tym nie zajmować. /Teraz w pracy dojdzie mi potrójnie obobwiązków......A ciąża bliźniacza....marzę o niej. Wielkie dzieki i pozdrawiam Hogato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia23
Moja miesiączka trwała 2,5 dnia - czy to jest objaw ciąży? Oprócz utraty apetytu nie mam żadnych innych objawów - czy ktoś miał podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina 27
OOOOOOOO długo sie nikt nie odzywał. Co za zastój....Niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczkaaa
czy test ciążowy koniecznie trzba robić rano czy moge tez zrobic po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kttttooosssiikk
Z samego rana stężenie hormonów jest największe. Potem będziesz miałą wąstpliwości czy na pewno- znam z własnego doświadzenia- lepiej rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do objawów, nie uwierzycie. Dowiedziałam się że jestem w ciąży w 11 tygodniu! Takie były moje objawy - czyli żadne. Brakiem okresu się nie przejmowałam bo zawsze miałam nieregularny. RAZ miałam mdłości, po których to właśnie zrobiłam wkońcu test. No i dwie kreseczki! Szok maksymalny. A jeszcze większy był jak się dowiedziałam który to tydzień! A cały czas narzekałam że nie mogę dopiąć się w żadnej bluzce, bo mi tak biust strasznie urósł ;) i to tyle właściwe. Acha, jeszcze jakiś tydzień po zapłodnieniu miałam lekkie krwawienie. Właściwie to myślałam, że dostanę okres. Potem się okazało, że to jajeczko się zagnieżdżało:) Dopiero jak już się dowiedziałam to tak: absolutnie nie mogłam patrzeć na mięso, jadłam właściwie tylko chleb z pomidorami, potem przez tydzień same arbuzy, i już do końca ciąży tony owoców! Do tych, które starają się już długo - zdrowej parze może to zająć nawet rok! Dopiero potym czasie można dostać skierowanie na bardziej szczegółowe badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaa
witam!i prosze o pomoc!! ostatni okres zaczął mi się pod koniec marca i od tamtej pory.. nic !! Już zdażało mi się by okres dużo się opóżnił , ale z każdym dniem coraz bardziej nabieram podejżeń co do ciąży. chłopak z którym wtedy byłam zdążył przed wytryskiem wyjść ze mnie ( skończył na moim brzuchu ) ale później dalej pieściliśmy się oralnie, dotykałam go , a później siebie.. kilka razy jeszcze miał wytrysk a po oralu jeszcze we mnie wchodził i chociaż nasienia nie było już widać (nie umiem tego ładniej nazwać ale mówiąc prostym językiem-zlizałam je..) to zapewne się tam znajdowało :/ To było wtedy , a teraz -oprócz spóźniającego się okresu zaobserwowałam, że: *moje miejsca intymne zmieniły kolor-u wejścia do pochwy maja tak jak by "fioletowy" kolor *troche zwiększył mi się obwód talii (ale musze powiedzieć przy tym ,że zawsze miałam "troche" ciałka i to nie dziwiło mnie ,że jestem grubsza bo ostatnio przybierałam na wadze. Tylko że nabrałam troszke ciałka "po bokach", choć na brzuchu też troche.. *od paru dni jestem bardzo senna i nie moge za długo posiedzieć.Już przed 10 zasypiam mimo woli.Choc moze to być też spowodowane stresami w szkole.. wystawiane ocen i wogule. przynajmniej tak to sobie tłumacze.ale to nie jest tak żebym siedziała nad książkami i z przemęczenia bo aż tak to mnie nigdy nie ciągło do nauki *ostatnio też mam silne bóle głowy np. teraz :/ *do toalety chodze troszku częściej , chyba.. *piersi tez troszku sie zwiekszyly ale to tłumaczyłam sobie przybraniem na wadze.nie powiekszyły się dużo, jeśli wogule.. bo może mi sie tylko zdaje.. *ostatnio miałam problemy i bardzo często rano odwiedzałam toalete (za ta druga potrzeba) *brzuszek pobolewa tak jak przy okresie -(ale nie zawsze miałam bole przed miesiaczką) *nastroje sie wachaj ale chyba tak miałam już przed ostatnia miesiaczka *poza tym jestem troche nadwrażliwa na ból,gdy niechcący mnie szturchną albo się przypadkiem o coś obije, ktoś mocniej złapie mnie za ramie *śluz z pochwy jest białawy i dosyć gęsty- zostaje na bieliźnie istnieje też obawa, że mogłam zajść przed tym ostatnim okresem ( bo przecież może w czasie wystapić krwawienie) bo on też mi się spoznial -chociaż zdecydowanie mniej , bo kilka dni albo tydzień. Wtedy jednak bardzo uważałam i był tylko peeting.. raczej mało prawdopodobne. Od ostatniego okresu mineło już 2 miesiące, testu nie mam jak i gdzie kupić , narazie do ginekologa nie moge pójśc bo tam gdzie mieszkam odrazu by sie rozeszło ( za małe miasto). Chciałabym bym nie była w ciąży i ciągle mam nadzieje że to moje urojenia :/ ciągle czuje jakbym właśnie dostawała ten okres a to tylko ten śluz tak czuje. przekonuje sie o tym kiedy ide sprawdzić do toalety i od razu si ę podmywam. a moze dostałam jakiegoś zapalenia? bardzo prosze nie piszcie tylko o tescie i ginie bo narazie nie mam jak dopiero na przyszły tydzień może.. a do tego czasu chyba zwariuje!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja pierwszy
raz w zyciu doznalam uczucia zgagi :] i mimo iz do okresu jeszcze 5 dni to po dwoch dniach zlosliwej zgagi zrobilam tyest....wyszla bardzo slabiutka druga kreseczka ale jestem pewna na 100% ze byla. za te 5 dni powtorze test ale jak myslicie to ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaa
czy moje objawy świadczą o ciąży..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do weroniki
nie wiem co ci nap[isac..... z tego co widze to prawdopodobne jest abys byla w ciazy..... najlepiej zrobic test ale skoro nie masz mozliwosci to i tak musisz isc do gina....!!!! nawet jesli to nie ciaza to 2 miesiace braku okresu sa wystarczajacym powodem udania sie do lekarza...no chyba ze czesto tak masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfvytbjzsd
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmhfujjtyjdytev6g6 iyv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyb
uytubu j nuhf uynhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy18
jestem jeszcze dziewicą ale z moim chlopakiem uprawialismy wczoraj petting mimo ze robilismy to juz wiele razy tym razem boje sie ze moglam zajsc w ciaze... tylko niewiem czy bylo to mozliwe gdyz okres spoznia mi sie juz 10 dni mam nadzieje ze bylo to spowodowane stresem i zlym odzywaniem sie...czy w takiej sytuacji mozna zajsc w ciaze i jak duze jest prawodopobienstwo prosze kogos kompetentnego o rade...bałagam... za ile dni moge zrobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riannonn
czesc wszystkim od 2 miesiecy staram sie o 2 dziecko-mam juz 6letniego syna.Dotychczas nic-a teraz-piersi mnie bolą przed kazdzym okresem-ale teraz ajkos inaczej-nie są twarde i zbite tylko takie jakbym miala w piersiach groch-taka struktura dziwna-i mam ślinotok jak cholera(ups-przepraszam).Mam nadzieje ze sie udało...czekam dwa dni i robie test.Trzymajcie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusia
Objawy ciazy w moim przypadku: -brak okresu -obolale spuchniete piersi (lacznie z 9 tygodniem ciazy, teraz przeszlo) ,ciemniejsze sutki -podwyzszona temperatura, czasem nawet napady goraca jak przy menopauzie (tez pierwsze tygodnie zaraz po zaplodnieniu) -zawroty glowy (juz po) -konski apetyt (ktory teraz jeszcze sie tylko zwiekszyl) -i niezwykle wyczulony nos na zapachy, niektore zapachy wywolywaly wrecz mdlosci, zwlaszcza czosnek i przetwory miesne, albo pot innych ludzi, o zgrozo!!! -drobne klucia w pochwie na poczatku i zdecydowanie silniejsze klucia w jajnikach, pojawiajace sie na przemian, tez juz minelo, obecnie zero boli, obecnie czyli w 10-tym tyg. -niesamowite zmeczenie, niewazne ile sie spalo, teraz tez spie jak susel -musze chodzic siku nawet w nocy, co jest dla mnie prawdziwa udreka -a kawa rzeczywiscie juz tak nie kusi -dodam jeszcze tylko, ze snia mi sie niesamowicie czesto koszmary. Nigdy wczesniej nie mialam tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusia
No i jak moglam zapomniec o najwazniejszym? -mialam niesamowita hustawke hormonalna, bylam placzliwa, mialam pretensje do rodziny o glupoty, jednym slowem zamienilam sie w jedze, mala wiedzme, wybuchy zlosci i moja agresja byly polaczone z bardzo depresyjnymi nastrojami i nawet podejrzewalam u siebie jesienna depresje albo powazniejszy kryzys. No ale juz wiem, ze to byly hormony i staram sie panowac nad swoim samopoczuciem. Pomaga zdrowe odzywianie sie i witaminki. Pozdrawiam wsyzstkie przyszle mamy, mi udalo sie po 7 miesiacach prob.... ale jeszcze dluga droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kochlam sie z chlopakiem w gumce ktora byla cala dostlam okres przez ok 2 dni bardzo obfity pozniej juz nie ale teraz jestem w 11 dniu cyklu i od 5 dni boi mnie podbrzusze i jajniki rano tem 36,6 jak sobie przypomne o ciazy to caly czas jest mi nie dobrze i czuje ucisk w zoladku :( myslicie ze to ciaza :( i jeszcze sutki mi sie powiekszyly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana Kasiu ****
przy takiej niskiej temperaturze nie ma szans na ciaze !!!!! A bol piersi i podbrzusza czy jajniko na pewno jest zwiazany z owulacja pzreciez sama piszez, ze to 11 dc, a owu jest miedzy 10-16 dniem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtg
ło matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek 25
Hejka dziewczynki!!! Czytam wesze wypowiedzi i zastanawiam sie na sobą. Otóż od około 5 miesiecy z meżem staramy się o upragnionego maluszka, jak na razie NIC. Za dwa dni powinnam dostać okres i zastanawiam nad moimi wcześniejszymi objawami. Ostatnio czuje sie zdecydowanie inaczej, nie wiem tylko czy to nie moja podświadomość płata mi figla. Od jakiegość czasu, tzn. kilka dni po owulacji nabrzmiały mi piersi, jestem strasznie znudzona i nie mam wachania nastrojów, boli mnie cały brzuch, a i ostatnio zauważyłam że jestem wrażliwa na zapach mięsa (zawsze gdy ide zrobic zakupy w mięsnym sklepie)... Zastanawiam się czy to ciąża!!! Wiem, muszę być cierpliwa ale chciałabym wkońcu ujrzeć dwie kreski na teście!!! Przeraża mnie to oczekiwanie- czasami mam ochotę się poddać. Trzymajcie kciuki!!!(żeby nie było okresu) Serdecznie pozdrawiam wszystkie mamusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sprawdzić czy to ciąża jeśli się nie ma regularnych miesiączek? Mój problem polega na tym, że nie mam regularnego cyklu, czasami okres pojawia się po 1,5 miesiąca, a czasami nie ma go nawet 3 miesiące. U mnie to norma, ale nie wiem kiedy zrobić test ciążowy. Od kilku dni mam dziwne zachcianki na śledzie, codziennie biegam do sklepu i kupuję je na śniadanie, jestem strasznie zmęczona i śpiąca, poza tym pobolewały mnie piersi, były powiększone, od tygodnia mam straszne wzdęcia i nie mogę wciągnąć brzucha, jednak zero jakichkolwiek mdłości. Tłumaczę sobie, że to może okres nadchodzi, chociaż chciałabym aby to były objawy ciąży. Od 2 dni noszę się z zamiarem kupienia testu, ale tak bardzo boję się rozczarowanie, że codziennie mijam aptekę i mówię sobie to jeszcze nie czas, nie masz wystarczających dowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara20
hej...mam straszny problem nie wiem co robić!4 miesiące temu kochałam się z chłopakiem,mielismy prezerwatywę,a w dodatku on nie miał wytrysku,nie dotykałam też jego członka,ani nic z tych rzeczy.Po tamtym zajściu dostałamdwa razy okres,jednak teraz martwię się bo nie mam miesiaczki od prawie dwóch miesięcy..boję się!!!Dodam że czuję się zupełnie normalnie nic mnie nie boli ,nie mam mdłości ani zaburzeń apetytu,bóli brzucha,piersi,czuję sie zupełnie normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek22
A ja wam powiem tak: jak miałam 18 lat zaszłam w ciążę( oczywiście chcianą i bardzo oczekiwaną:)) oczywiście nie mam pojęcia jakiego dnia to nastąpiło.....ale okres zaczął mi sie spozniać. Oczywiście niewierzyłam, ze mogę być w ciąży, ponieważ wcześniej zawsze okres mi sie spozniał nawet do tygodnia i nic. Ja natomiast (jeszcze niewiedząc, ze jestem w ciąży) nie miałam żadnych objawów oprócz mięsiączkowych...piersi mnie wogóle nie bolały!!!!!! Brzuch jak zwykle mocno bolał, nic innego sie nie działo dziwnego==>na 4 dzień po spoznieniu sie miesiączki postanowiłam sobie zrobić test ciążowy wieczorkiem przed snem(niewiem tak jakoś mnie naszło)...........oczywiście wynik pozytywny:D. Jeszcze około miesiąca miałam objawy nie ciąży ale jak przed okresem. W pewnym momencie nawet pomyslałam, ze test mnie okłamał i zaraz dostane miesiączke:;/ ale na szczęście nie dostałam i dziś jestem szczęśliwą mama;D więc chciałam Wam tylko napisać ,ze każda kobieta jest inna i inaczej przeżywa okres, ciąże czy inne dolegliwośći. a tak na marginesie to nawet jedna kobieta przeżywa inaczej kolejne ciąże i inaczej sie czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutka 25
jestem mężatką od 2 lat od roku próbuję zajść w ciążę dziś mam 35 dzień cyklu (zawsze mam tak 29) bolą mnie piersi i od kilku dni brzuch tak trochę inaczej niż przed okresem nie chcę robić jeszcze testu bo kilka razy już się zawiodłam czy to mogą być objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×