Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewcia27

Jakie miałyście objawy ciąży?

Polecane posty

Gość Martucha18
Hej mam straszny problem. pierwszy raz współzyłam z chłopakiem. Była prezerwatywa. niby wszystko ok. jednak kilka dni po dostałam mdłosci pózniej doszły ból piersi i podbrzusza. dostałam okres jednak trwał tylko 4 dni i przypominał bardziej plamienie. Byłam u ginekologa powiedział ze to wszystko raczej tylko mój stres i wyobraznia, ze kobieta jest w stanie sobie wszystko wmówic. jednak objawy nie mineły. wczoraj zrobilam laboratoryjne badanie moczu . wynik negatywny. moje sutki sa zaczerwienione i bardzo bolesna. czuje sie dziwnie, ciagle mnie mdli. czy to mozliwe ze sobie to wmówłam czy wynik mógł być mylny?? moze moje stęzenie HCG jest jeszcze zbyt małe??? co o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takie pyt. po jakim czasie widać objawy ciąży na brzuchu?Czy staje sie on twardy itp?Poza tym czy Ktoraś z was miała taka syt, ze wpadla biorac tabl. anty?Ja biore i nie chcialabym wpasc podczas ich zazywania bo nie wiem kiedy zauwazylabym ze jest cos ze mna nie tak a chcialabym zaplanowac i urodzic zdrowe dziecko, zabezpieczajac sie wczesniej biorac kw. foliowy i dobrze sie odzywiajac m.in.bez alkoholu.Czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niewiem co ze mna. bo wspolczyłam ze swoim chłopakiem w plodne dni.biore folik od 3 miesiecy i od 3 miesiecy nie biore tabletek. Co za tym idzie, moje piersi stały sie drażliwe,ale nie az tak bardzoo, jestem zmęczona a pochłaniam megastyczne ilości jedzenia :) kilka dni po owolacji kuł mnie lewy jajnik, w wczoraj prawy.Mam małe pobolewania w podbrzuszu,ale czy to ciążą?? dziś powinnam dosc okres,i tak szczerze to mi sie do niego nie spieszy :P ale moze powinnam sie spodziewac jeszcze jakis objawów?? na test poczekam, ale czy sama moge jeszcze cos zaobserwowac u siebie? pozdrawiam wszystkie dziewczynki bedace mamusiami, przyszlymi mamusiami i te które tego progna tak samo jak ja :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia ...
Pomocy !!! od jakiegoś czasu okres mi sie spóźnia po 2 tyg, ale później dostaje!! robiłam już nie raz testy ale wychodziły dobrze!! kocham się od pół roku z chłopakiem bez gumek i jest tak ze we mnie dochodzi :/ -może my jestesmy bez płodni ?? skoro pół roku bez gumek i nie wpadliśmy :/ pomocy :/!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Miesiąc temu miałam bardzo stresujący okres choć nie odczułam tego bo zażywałam tabletki na uspokojenie Xsanax i też na ten okres musiałam odstawić plastry antykoncepcyjne. Nie mam okresu już od 8 dni i nie wiem co może być prawdziwym powodem tego, czy zażywanie leku, czy odstawienie plastrów (czytałam ze po ich odstawieniu szybko zachodzi sie w ciążę i trzeba uważać)? Często ze swoim partnerem się kocham i niestety robiliśmy to też w najbardziej płodny dzień w moim całym cyklu co sprawdziłam później(bez zabezpieczenia-czego bardzo żałuję teraz).Denerwuje się i to bardzo bo zawsze miałam regularne miesiączki i nigdy nie spóźniały mi się więcej niż 2 dni. Robiłam test w tym samym dniu jak miałam dostać okresu ale wynik wyszedł nie do końca pozytywnie ani negatywnie bo miałam dość dobrze zaznaczona 1 kreskę i niewyraźnie 2. Tak jak miał mi sie zacząć okres zaczęły mnie boleć bardzo sutki a piersi bardzo się zwiększyły co bardzo sie spodobało mojemu facetowi. Cały czas jestem senna i zmęczona jak również zdenerwowana. Miewam też duszności i na okrągło mogłabym leżeć w wannie z zimną wodą. Jak wstaję z rana muszę coś szybko zjeśc bo robi mi się słabo. Mam też ukłucia z lewej strony brzucha. Na pewno sobie tego nie wmawiam. Doradźcie mi co mam w takiej sytuacji zrobić bo nie mam się kogo spytać a mama przeżyłaby szok bo jestem za młoda(mam 19 lat i planuję iść na studia techniczne o których od zawsze marzyłam). Mam nadzieję że nie zostanę sama z tym problemem i mnie nakierujecie co mam w takiej sytuacji zrobić. Czekam na odpowiedź i z góry już Wam dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeanna witaj ! no wiesz mozesz byc w ciazy jednak nie musisz jednak swiadczy o tym ze mozesz byc test , ja jak robilam pierwszty test to ta 2 kreseczka tez byla bladsza i ciensza jednak gdy powtozylam go za pare dni to byla juz ciemniejsza i grubsza nie bylam tego jeszcze potwierdzic u lekarza bo jest jeszcze za wczesnie ale mam tez inne objawy , okresu juz nie mam 15 dni i podwyzszona temp . apetyt i bol sutkow wiec radzilabym ci zrobuc drugi test ja robilam ,,pre-test\'\' i miez sobie temp rano w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asu
ja z miom chlopakiem nie uprawialismy seksu..jednak byly pieszczoty...wiem ze od tego tesh mozna zajsc w ciaze bo nasienie moze sie dostac poprzez dotyk...czy jush dzien po zaplodnieniu moga byc jakie obajwy ciazy...ciagle boli mnie dolna czesc brzucha czy to moze byc ciaza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to za wczesnie na objawy no ale poczekaj do spodziewanej miesiaczki i jezeli sie nie pojawi to zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Z męzem chcemymiec dziecko, jednak na razie nie panikujemy. Mam pytanie bardzo ważne: Od którego dnia od współżycia (mającego na celu zapłodnienie), odczuwa się i jakie objawy? Ja mam takie: - ból głowy - skurcze w dlebrzucha - wrazliwosć piersi (alejeszcze nie sutków) - senność - małe napady gorąca - zasiniona pochwa Ostatnia miesiączka( pojawiła soę po 22 dniach, choc zwykle cykl trwał 27 dni, krew brazowawa, na drugi dzien czerwona, krótko. Możliwe, ze jestem w ciązy pierwszy lub drugi tydzien, hmm. Dzisiejszy test poranny wyszedł negatywny. Proszę o analizę tej sytuacji. Czy mozliwe, że test był zrobiony zbyt wcześnie? Miesiączkę powinnam dostać za tydzien, parę dni. Proszę kochane, odpowiedzcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do hoho mnie tez pobolewal brzuch krotko po zaplodnieniu pozniej strasznie bolaly mnie piersi i bylam senna do tego zylki na piersiach zrobily sie bardzo widoczne.Okres spoznial mi sie i dlatego zrobilam test i teraz wiem ze w marcu zostane mama jesli wszystko bedzie dobrze. Mysle ze to moze byc ciaza i zycze Ci tego ale z testem poczekaj do przwidywanego dnia okresu wtedy powien Ci pokazac dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuje za odp. skarbus. Poczekam :) i napiszę potem (za tydzien) czy minus czy plus. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beetti1
mi spoznial sie okres i bolaly piersi niby jak przed okresem ale troche mocniej. to tyle objawow:) po tygodniu zrobilam test i wyszlo ze jestem w ciazy!!! z radosci nie moglam uwierzyc wiec na drugi dzien polecialam do lekarza i widzialam swoje naprawde malenstwo na USG bo to dopiero byl poczatek. jestem w 8 tyg. dodatkowe objawy to zmiana upodoban kulinarnych i sennosc. po pracy drzemka obowiazkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko od trzech dni nie mam okresu, dzisiaj mija 30 dzień a zawsze okes mampo 23 - 26 dniach max. Piersi mnie nie bolą, tylko brzuch tak jak na okres i plecy. Test robiłam wczoraj i negatywny, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w ciaży :) Piąty tydzień, hurrraaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 20000
MAM PYTANIE!!! okres mi sie spoznia juz od miesiaca tak po tydzien, teraz nie mam 2 tydzien , ale brzuch mnie boli tak jak na okres! nie wiem czy to moze byc ciaza czy nie!! pozmozcie!! testa sobie robilam z 2 tyg temu przed tym jak mialam dostac okres i wyszedl negatywnie, czy powinnam go powtorzyc, czy nie?? help :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka30
Witam.mam 2 córki a teraz staramy sie o synka,okres mam dostać w sobotę i mam pytani:czy objawy na chłopca są takie same jak na dziewczynkę czy mogą być inne? :) bardzo prosze o odpowiedż.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka30
A może różnią sie tylko trochę?:)proszę o odpowiedż doświadczone mamy.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 20000
jednak zrobiłam test i wyszedł pozytywny, poszłam do lekarza i niestety ale mam jakies problemy poniewaz lekarz nie umial znalesc zarodka w macicy:/ powiedzial ze albo to jest wczesna ciaza i jeszcze zarodek jest tak maly ze go nie widac albo jest to ciaza pozamaciczna :(:( skierowal mnie na badanie krwi po którym wiadomo czy sie jest na 100% w ciazy,jesli wyjdzie wynik ujemny lekarz wyola u mnie miesiaczke tabletkami, a jesli dodatni to bedzie szukac zarodka w macicy jak go nie bedzie to odrazu czeka na mnie szpital :(:( dzisiaj o 14 odbieram wyniki i sama nie wiem jaki chcialabym miec wynik:( moglabym miec dodatni ale zeby to nie byla ciaza pozamacica, a jak bedzie ujemny to tez fajnie :D strasznie sie boje!! mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze !! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka30
witaj Kasiunie martw się,🌼napewno wszystko będzie dobrze,jeśli naprawde jesteś w ciąży to napewno jest za wcześnie żeby stwierdzić ją badaniem ginekologicznym, a ciąże pozamaciczne zdażają sie ale przeważnie u kobiet które mają założoną spirale i cudem zachodzi do zapłodnienia.jeśli twój lekarz dalej będzie wciskał ci takie banaluki to poprostu zmień lekarza albo odczekaj z 2 tyg.i wtedy idż do niego to po takim czasie powinien już bez problemu stwierdzić ciąże .głowa do góry i sie nie martw .pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 20000
minka30 dzieki za poprawe humorku ;p badania krwi wykazaly ze na 10% jestem w ciazy w srode ide do lekarza wiec mysle ze mi powie cos wiecej czy to jest ciaza dobra czy niestety pozamacica!! mam nadzieje ze wszystko bedzie oki :) pozdroski i dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka30
hej,hej Kasiuto idziemy łeb w łeb.ja robiłam test w czwartek i wyszły mi 2 grube krechy.❤️ u mnie też jest jeszcze za wcześnie na ginekologiczne potwierdzenie ciąży ale mimo to jade w poniedziałek do swojego gina tak dla własnego sumienia tym bardziej że wyjeżdża on po niedzieli na 3 tyg.na wczasy.,no i jakieś witaminki trzeba zacząć brać bo do tej pory łykałam tylko Folik.napisz jak już będziesz wiedziała czy wszystko w porządku. pozdrawiam:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 20000
to znowu ja!!! niestety ale ze mna kiepsko :( jutro ide do szpitala :/ kiepsko ze mna tzn z moim dzieckiem najprawdopodobniej jest to ciza pozamaciczna jutro sie powinno wszystko okazac w szpitalu, az sie boje :(:( mam nadzieje ze u ciebie wszystko gra!! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariBe
mam pytanie jestem 5dni przed okresem najpierw bolal mnie brzuch ,mialam nudnosci a teraz dwa dni mialam plamienie 5dni przed ta miesiaczka co ma byc.... kochalam sie z chlopakiem dos czesto nwet kiedy mialam owulacje czy to moze byc ciaza?? od czego to plamienie prosze o odpowiedz dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos444
CZy możliwe jest że mimo okresu jest się w ciąży? bardzo się boję chociaż zawsze zabezpieczaliśmy się prezerwatywą Nie mam żadnych objawów ae strasznie się boję że cośmożę być czy testy ciążowe często się mylą robiłam dwa wynik negatywny czy możliwe ze pomimo tego jestem w ciąży pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonkoo
hej.. Czy np krew na bieliżnie może być objawem tego że jestem w ciąży?? Miałam już okres chwilę temu a teraz w nocy miałam krew na bieliźnie i tylko przez noc.., pomorzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka30
Kasiu co u ciebie?co z twoim dzidziusiem?przykro mi bardzo że jednak lekarz miał racje ale cały czas sie zastanawiam co u ciebie?co powiedzieli w szpitalu?a może jednak on sie mylił?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczyny narazie nieśmiało chciałabym dołączyć do waszego grona. Nie wiem czy nie za wcześnie dopatruję się czegoś, ale muszę powiedzieć, że zaczynają mnie pobolewać sutki i jakieś dziwne kłucie w brzuchu zaczyna się pojawiać. Mam nadzieję, że to moja upragniona dzidzia robi sobie miejsce tam w środku ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 20000
minka30 niestety ale nie jestem mamusia :(:(:( lerzalam tydzien w szpitalu i okazalo sie ze to bylo poronienie niezupelne! tzn poronilam jak mialam okres ale o tym nie wiedzialam, poronilam nie do konca i dlatego mnie bolal brzuch, zrobili mi zabieg, "łyżeczkowanie" wyczyscili mi macice :(:( przezylam szok ale powoli dochodze do siebie :( w poniedzialek ide jeszcze po jakies wyniki i 5 wrzesnia do lekarza na kontrole, lekarz powiedzial ze mam sie nie martwic e ze jeszcze bede miec duzo dzieci!! ale i tak sie zalamalam :(:( a co tam u ciebie minka 30??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka30
bardzo mi przykro kasiu :(ale nie martw sie ja też pierwszą ciąże poroniłam w 7 tyg.i także lerzałam w szpitalu i miałam łyżeczkowanie,też było mi bardzo smutno i strasznie płakałam i to było 12 lat temu , teraz mam 2 wspaniałe córki i 3 dzidzia w drodze.napewno nie będziesz miala żadnych problemów z zajściem w ciąże ale napewno w każdej będziesz na początku tak jak ja sie bała żeby wszystko było ok.nie martw sie wszystko bedzie dobrze, a to że poroniłaś to jednak był jakiś powód że tak sie stało.ja do dzisiaj nie wiem dlaczego i dlatego nawet teraz strasznie sie boje tych pierwszych 3 m-cy.pozdrawiam cie i głowa do góry:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×