Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewcia27

Jakie miałyście objawy ciąży?

Polecane posty

Oczywiście, że tak. Ale ja zrobiłabym test na twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inesa 20
Wiem, ze jeli doszlo do zaplodnienia to w dniu spodziewanej miesiaczki, temperatura powinna byc wyzsza o 1 stopien nawet... no wiec mialam wcczoraj wyzsza temp. o 5 kresek (dzien spodziewanej @), ale dzis juz 36.5... czy to mozliwe ze jestem w ciazy ?? Czy w ciazy ma sie wyzsza temp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38latka
dzieczyny czy jestem za stara na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJKTAHSGDBC
Witam!!!!!!!!!!! Dziewczyny pomózcie !! Kochalam sie z chlopakiem 5 dni pzed spodziewanym okresem(czyli w dni nieplodne) bez prezerwatywy ... nie doslzo do wytrysku we mnie oczywiscie,musialam chlopakowi dokonczyc\"recznie\".Dostalam orkesu tak jak wyliczylam,mialam wsyztskie objawy,okres byl obfity tak samo dlugi jak zawsze.Jednak zaraz po miewalam dziwne nudnosci i brzuch mnie bolal, a gdy chcialam isc sie zalatwic czulam taki bol brzucha jak przy biegunce i zalatwialam sie tak jak przy biegunce...zrobilam test.wyszedl negatywny i mysle ze te mdlosci byly spodowane moja psychika. Uspokoilam sie na kilka dni.jednak teraz zaczely mnie bolec piersi a jest to moj 14 dzien cyklu(okresy mam b.regularne-zawsze 28dni).czasem odczuwam bole w podbrzuszu jednak zastanawiam czy to nie jest kolejna objawa ktora sobie wmawiam...Zadnych innych objawow nie mam . jak myslicie? czy jestem w ciazy??/ blagam pomozcie tak bardzo sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonija
witam, moj problem jest podobny do wielu tutaj. probuje zajsc w ciaze i doszukuje sie objawow dosc rozpaczliwie. jestem 3 dni po teoretycznym terminie @ (romalnie cykle mam bardzoregularne, 28 dni) i czuje bole w podbrzuszu, miewam dziwne bole glowy od tygodnia, myslalam ze to zatrucie, bo mialam tez problem z jelitami, nudnosci i zawroty glowy, ale niestety test wyszedl mi dzis negatywnie... smutne, ale jeszcze mam nadzieje, ze za pare dni się to zmieni. staram sie powstrzymac od zrobienia kolejnego testu, ale @ nie nadchodzi. martwie sie, ze to dlatego, ze sie nakrecam. czy zdarzyly wam sie nieprawdziwe wskazania testu, ale juz po terminie miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanikowana
hej! mam pytanie,moze troche nie na temat,ale jestem jednym wielkim klebkiem nerwow i potrzebuje czyjejs opinii. Otoz 1czerwca spalam ze swoim chlopakiem(bylym) bez zabezpieczenia,ale juz po ok 9godzinach od tego zdarzenia poszlam do ginekologa po cos zapobiegawcego(zaproponowal mi zastrzyk jako antykoncepcja"po" ,podobno tak samo silny jak tabletki "po". no i po tym zastrzyku nie wystepuje okres przez 3miesiace,a czasmi dluzej i moga wystepowac plamienia. u mnie bylo tak,ze po jakichs dwoch tyg od zastrzyku zaczely mi sie plamienia z krwia-trwaly non-stop ok 6-7tygodni(podobno to normalne) zastrzyk powinien przestac dzialac po 90dniach-czyli w moim wypadku 31sierpnia. okresu nie dostalam,ale 10wrzesnia zaczely mi sie plamienia troche z krwia. zaczelam strasznie sie stresowac,bo poczytalam sobie o objawach ciąży-u mnie zadnych niby nie ma poza brakiem okresu(moze od zastrzyku).ostatnio mam tez podwyzszona temperatura- ponad 37,wydaje mi sie ze odparu dni czesciej oddaje mocz(troche piecze,moze to zapalenie pecherza),piersi mi nie bola ani nie sa powiekszone(ale jak mocno scisnelam sutki to wyplynela kroplek bialo-przezroczystego plynu, co mnie juz w ogole totalnie rozbilo),apetyt w normie, itd ale juz 2dni boli mnie glowa z tylu. zrobilam juz 4testy ciazowe-wszystkie negatywne. dwa robilam 3tygodnie temu(negatywne),kolejny po tygodniu-rowniez negartywny, no i dzis tez zrobilam(quick vue)-rowniez negatywny.(testy robione przeze mnie to dwa bobo-test, pink test i quick vue-wszystkie plytkowe). dodam,ze jeszcze nie chce miec dziecka,caly czas od jakiegos miesiaca sie stresuje caly czas,jestem jednym wielkim chodzacym klebkiem nerwow;(( strasznie sie boje,ze moge byc w ciazy,naczytalam sie ze testy moga sie mylic,ale jak sadzicie-czy 4 testy by sie pomylily?podobno tez sa ciaze bezobjawowe-strasznie sie shizuje ze tak moze byc w moi przypadku. gdybym byla w ciazy to bylby juz ok 3,5miesiac.nie mam zaokraglonego brzucha.ale nie wiem co o tym wszystkie sadzic;(( BŁAGAM, POMOCY! prosze o odpowiedzi na tego posta:( PROSZE PROSZE PROSZE:(( odpiszcie nawet na maila,BŁAGAAAAAAM;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 82
dla marty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ======
Hello Ja z takim pytankiem Przedostatnio okres mialam 12 sierpnia trwal 5 dni 2 wrzesnia kochalismy sie z chlopakiem i w szczytowym momencie pekla nam gumka Od tego czasu 9 dnia zaczelam krwawic na czerwono natomiast drugiego dnia krew byla brazowa i to trwalo tak przez 1,5 dnia Tyle mialam okres Dodam ze bolaly mnie piersi ale jak przestalam krwawic to ustalo to Teraz mam bole glowy lekkie klucia w podbrzuszu mdlosci powiekszone piersi ale nie bola Juz nie wiem czy to ciaza czy tak co tez czesto siusiam Nie mam regularnych cykli We wtorek chyba zrobie test zreszta nie wiem moze lepiej poczekac..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radze zrobic test, pokazalby juz ciaze ale jak na moje to nikle szanse na ciaze... no ale kto wie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi19
mam pytanie, pilnie prosze o wypowiedzi na ten temat wczoraj współżyłam z moim chłopakiem, zabezpieczyliśmy sie prezerwatywą (dodam że było to 8 dzień mojego cyklu), a po naszym stosunku ze mnie wydobyła sie dziwnie biała sybstancja. Prezerwatywa nie pękła ani sie nie zsuneła, choć moim zdaniem dziwnie mało było w niej nasienia. Chłopak mie uspokaja że wszystko jest ok, ale mnie po głowie chodzi postinol, bo w końcu minęło jakieś 24 godziny, czyli nie jest za późno. Co sądzicie, czy ja tylko panikuje, czy moje zdanie jest uzasadnione???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student med
Moje Drogie. Nigdy nie ma się okresu będąc w ciąży! Mylicie krwawienie wynikające z etapami zagniezdzania się zarodka(cytotrofoblastu) w endometrium macicy z miesiączką. Otoż zarodek wydziela enzymy proteolityczne ( trawiące białka), po to by strawic sciankę macicy i dotrzec do spiralnych naczyn krwionosnych, ktore zostają przerwane dochodzi do krwawienia! Spiralne naycznia krwionosne w późniejszych tygodniach ciąży, etapami oczywiscie przekształcają się w kosmki! Wytwarsza się łożysko. Trochę edukacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi19
no i minęło 6 dni i zrobiłam test...tylko zamiast rano w południe. Wyszedł negatywnie, ciąży nie ma- ale jak miała być skoro z gumką wszystko ok było- panikara jestem i tyle. Nigdy więcej, dostałam już recepte od ginekologa na tabletki- logest. Czekam teraz na miesiączke by wziąć pierwszą. Dziewczyny nie bawcie sie w gumki, chyba że w tabletki i gumki- ja tak zamierzam. Z prezerwatywami jak dla mnie za duży wskaźnik Perla i chyba dlatego tak panikowałam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 19
Nie miałam stosunku zmoim chłopakiem ale była palcówka. Najpierw on dokończył za mnie i miał wytrysk , potem wytarł ręke husteczką ale włożył mi palca na chwile. Nie wiem czy moje obawy są słuszne ale i tak się boje. Nie mam okresu. Niby niemam regularnego cyklu. Byłam ostatnio przeziębiona. To było w 10 dniu cyklu więc teoretycznie były to dni niepłodne. To było miesiąc temu ale teraz zaczęłam się martwić na serio. Nie mam objawów. Nie bolą mnie piersi ani brzuch. Testu boje się zrobić. Podobno nie wszystkie kobiety coś odczuwaja. Kiedyś niesmakowała mi herbata i jest mi troche niedobrze chwilami ale może to moje przewrażliwienie bo w normalnej sytuacji nie zwróciłabym na to uwagi. RATUNKU!!! Napiszcie mi czy moje obawy są słuszne. Prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika19
Nie uprawiałam seksu z moim chłopakiem ale była palcówka. Dokończył za mnie i miał wytrysk , potem wytarł ręke husteczką i za chwile włożył mi palca. Trwało to chwile. Było to w 10 dniu cyklu czyli teoretycznie w dni niepłodne. Teraz jest 36 dzień cyklu a ja nadal nie mam okresu. Nie mam objawów kóre są tu opisane. Czasami na chwile jest mi niedobrze ale nie rano. Kiedyś niesmakowała mi herbata i się wystraszyłam, ale to pewnie dlatego że jestem przewrażliwiona na tym punkcie bo w innych okolicznościach nie zwróciłabym na to uwagi. Ostatnio byłam przeziębiona więc może dlatego. Nie wiem czy mam się martwić. Pomózcie mi bo jednak wolałabym odwlec ten czas kiedy zostane mamą. Moje obawy są słuszne? Z góry dziękuje za wszystkie wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca_dzidziusia
Staramy się od sierpnia...i nic :( Mam bardzo nieregularne cykle więc ciężko mi "wyliczyć" dni płodne. Ale znam swój oragnizm więc mniej więcej czuję kiedy jest owulacja.Ale i tak nie wychodzi. Około 20-tego powinnam dostać okres. Czuję od trzech dni bóle w podbrzuszu, czasami kłujące jajników. Od wczoaj mam zgagę i zaczęły mnie dzisiaj boleć piersi. Niestety coś mi mówi, ze to jednak oznaki przedokresowe. A zgaga - bo się przejadłam :). Nie myślałam nigdy, że to może być takie ciężkie. Staram sięnie załamywać bo to dopiero 4m-ce starań ale zawsze jakoś tak smutno się robi jak kolejny m-c nic nie wyjdzie. Gratuluję wszystkim mamusiom i życzę dużo szczęścia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha 24
Proszę o odpowiedz dziewczyny, może któraś z was miała podobne objawy "domniemanej ciąży" otóż 24 października dostałam miesiączkę, 5 listopada kochaliśmy się z mężem bez zabezpieczenia cykle mam ok. 30 dniowe więc to był dzień płodny. Czy jest możliwe żebym już miała objawy ciążowe tzn. bolą mnie strasznie piersi i urosły( nie mieszczą się w staniku) poza tym jestem strasznie pzremęczona i na okrągło chce mi się spać, ale to może być przyczyną jesiennej pogody. ????? Do okresu mam jeszcze jakieś 10 dni... A może jestem jakaś przewrażliwiona i sobie wmawiam ciąże.... tak bardzo bym już chciała nosić pod sercem moją kruszynkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deseperte
Hej! Tak czytam i czytm i nie wiem... po 1 okres dostalam 18 pazdziernika ostatni stosunek 4 listopada choc przerywany... sprawa wyglad tak... moje miesiaczki nei sa regulrne trwja dosc dlugo bo okolo 7-8 dni czasami mam czescie i jest mniej, jestem po dosc dlugiej podrozy... powinnam juz dostac okres...choc jestem przyzwyczjona do tego ze sie spoznia... jakies 2 dni temu ustpily mi ostre bole jajnikow... poza tym nic sie nei zmienilo... piersi takie same jak byly i nic nie bola, jak pale papierosy tak nadal pale, kawe nadal pije,piwo nadal mi smakuje, zdnych humorow, zadnych smakow, nudnosci. Tyle ze jednak martwi mnie ten brak okresu... bo jednak jeszcze nie planuje dziecka... jaka jest mozliwosc ze moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka17
Kilka Dni Po Stosunku Ze Swoim Facetem Coś Mnie Naszlo zeby zrobic test mialam jakies dziwne przeczucia moze dlatego ze pekla nam prezerwatywa no i zrobilam test ciazowy ktory wyszedl pozytywnie...poszlam do ginekologa ale pani doktor stwierdzial ze jest jeszcze troche za wczesniej i zebym przyszla za tydzien a na drugi dzien dostalam okres tylko on byl taki dziwny skapy i w kolorze brazowym po tygodniu poszlam do lekarza i powiedzialam jej o tym na co ona mi odpowiedziala ze najprawdopodobiej ciaza dalej jest i kazala mi usiasc na fotelu zaczela mnie badac wsadzila mi palca do pochwy co mnie bardzo zabolalo i wtedy pani doktor mi powiedziala ze boli mnie szyjka macicy a to jest normalne we wczesnej ciazy nastepnier obliczyla sobie cos na takim okraglym kalendarzyku powiedziala pod nosem 6 tygodni i wpisala mi to w karte pozniej wypisala mi skierowanie na Wr,Morfologie Ogólną i Badanie grupy krwi a teraz boli mnie podbrzusze i piersi niby normalnie jutro powinnam dostac okres ale nigdy przed okresem nie bolal mnie brzuch ani piersi...jestem senna ale nie zawsze moge zasnac nie mialam nudnosci ani nie wymiotowalam...teraz to bylby juz 8 tydzien a 4 dni temu bardzo bolal mnie brzuch i tata zawiozl mnie do szpitala jak powiedzialam ze jestem najprawdopodobniej jestem w ciazy i zrobili mi USG ale dziecka nie bylo widac...w zwiazku z tym mam pytanie czy ja jestem w ciazy??odpiszcie mi szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia20
WITAM MAM TAKIE PYTANKO JESTEM 10 DNI PRZED MIESIACZKA I BOLA MNIE PIERSI I SUTKI ORAZ DZIS RANO BARDZO ZACZAL MNIE BOLEC BRZUCH W DOLE I BARDZO PIEKLO MNIE I BOLALO W POCHWIE NIEWIEM MOZE JAKAS INFEKCJA CZY PRZEZIEBIENIE?PS KOCHALAM SIE WCZORAJ Z CHLOPAKIEM I WOGOLE CZESTO SIE KOCHAMY ALE OD 5 MSC STOSUJE ZABEZPIECZENIE ANTYKONCEPCYJNE TABLETKAMI MICROGYNUM 21 .CO WY NA TO POMOZCIE MOZE TO BYC CIAZA?JAK UWAZACIE PLIS CZEKAM NA WYPOWIEDZI!DZIEKI WSZYSTKIM! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 30
Hej , zaraz po zapłodnieniu zaczęły boleć mnie piersi ale myślałam, że to objaw zbliżającej się miesiączki. Później w czasie spodziewanej miesiączki czułam ciągłe zmęczenie i senność. Zrobiłam test i okazało się, że jestem w ciąży ale dla pewności po tygodniu zrobiłam jeszcze jedn i znów wyszły dwie kreseczki. Mam cały czas podniesioną temp. 37 C, noi niestesty drażnią mnie wszystkie zapachy ale staram się nie wymiotować. Od pępka w dół pojawiła się ciemna linia noi ciągle chce mi się sikać:) Pozdrawiam wszystkie Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA WWW
WITAM WAS JA MIAŁAM NADZIEJĘ W MINIONYM MIESIACU ALE PO DWÓCH TYGODNIACH JE STRACIŁAM. OKRES BYŁ DWA DNI NORMALNY POTEM SKĄPY I BRĄZOWAWY, ALE NADZIEJE ROZWIANE TERAZ ZNOWU SĄ OKRES POWINNAM MIEĆ POD KONIEC MIESIĄCA MAM NADZIEJE ŻE GO NIE BĘDZIE. PO MIESIĄCU STARAŃ CHYBA NIE MAM SIĘ CO MARTWIĆ? CHOCIAŻ POPŁAKAŁAM SOBIE ZA SMUTKU(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA WWW
zapomniałam dodać że próbowaliśmy w dniach które z moich wyliczeń powinny być płodne choć mam nieregularne cykle a czy to normalne że w dni płodne nie wyszło?? jak miałyście podobną sytuację to podpowiedźcie mi coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula35
Jestem w 8 tyg. ciąży. To maja druga ciąża i przebiega zupełnie inaczej. Nie bolą mnie piersi. Niepokoję się tym faktem, ponieważ piszecie, że zazwyczaj są obolałe. Może ktoś miał podobne doświadczenie. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 23
mam problem staram sie o dziecko. 23 lutego mam dostac okres. mam bardzo wilkie piersi i bardzo mnie bola. boli mnie brzuch nad pepkiem i plecy z tylu. czy moze byc to ciaza? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciężarnej
heheh ja zygalam przez cakla ciaze dalej niz widziałam i chlopaczek jest.Daj sobie spkój z takim zabobonami:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziak-21
A ja się zastanawiam jak to jest. Czytam tu i Ci co bardzo chcą to nie mogą a ci co nie planowali będą rodzicami. Ja jestem z tych drugich. Dziś dowiedziałem się że będe tatusiem. Pomimo że mam dopiero 21 lat (wiem że są młodsi) to nie boję się samej ciązy tylko boję sie tej machiny , która ruszy i bardzo się boje o to aby dziecko urodziło się zdrowe. Mamusia dziecka jest w drugim-trzecim tygodniu jakoś a ja już obnosze się z nią jak z jajkiem z czego się smiejemy. Jutro idziemy na badania, które potwierdzą test ciążowy. Jednak na ulotce pisze że test jest wiarygodny w 99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaca o dziecku
hej! prawdopodobnie jestem w 6 tygodniu. po tygodniu od spodziewanego okresu, po dwóch testach o wynikach pozytywnych poszlam do lekarza. on powiedzial, ze skoro testy wyszly pozytywnie to w ciazy jestem, ze musimy poczekac do 7-ego tygodnia by uslyszec serduszko. ide raz jeszcze za pare dni. mam nadzieje, ze wszystko jest dobrze i ze serduszko bije. cieze sie i bardzo martwie jednoczesnie. bardzo chcemy z mezem miec dziecko. powiedzcie czy wiecie jak czesto zdarza sie ze serduszko nie zabije? wiem ze powinnam myslec pozytywnie, ale to trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjaa
od jakichś 2,5 tygodnia kochając sie z chłopakiem idziemy na całość ( wiadomo o co chodzi ). Chcielibyśmy juz miec dzidziusia i czekamy.jesli dobrze obliczylam to nasz pierwszy taki stosunek odbyl sie w dzien plodny, potem chyba za 2 dni znowu, no i do tej pory działamy dale.niewiem co z tego wyjdzie, mam dostac okres ok 4 maja,mam nadzieje ze sie nie pojawi. w sumie piersi az tak nadzwyczajnie mnie nie bola to nie wiem czy tak moze byc, ale tak od 3 dni czuje lekki ból w dole brzucha. Jak tak sobie usiąde spokojnie to wtedy to czuje.a tak wogóle to jestem jakos dziwnie rozdrazniona, wszystko mnie wkurz. niewiem czy to jeden z objawów moze byc. w sumie przed okresem tez tak miewam. Kupiłam juz test i czekam na wlasciwy moment żeby go użyc, chciałabym juz ale nieweim czy warto tak po 2 , kilka dni przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×