Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewcia27

Jakie miałyście objawy ciąży?

Polecane posty

Gość Aduś....
Kochane pomóżcie...uprawiałam petting z chłopakiem...teraz od tego momentu minęły niecałe 3 tyg....w tym czasie dostałam okresu ale podczas niego strasznie piekła mnie pochwa...teraz mam bóle w podbrzuszu przy oddawaniu moczu do tego mam bolące piersi ale tylko jak przycisnę...czy ja mogę być w ciąży??? W poniedziałek wybieram się do ginekologa....ale tak strasznie się boję...Czemu musi być tak że kobieta, która nie chce mieć dziecka, wcale się o nie nie stara a jednak zachodzi, a niektóre starają sie nawet kilka lat i im to nie wychodzi??? Życie jest tak okropnie perfidne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reginap
Witam. 19 czerwca mialam ostatnia normalna miesiaczke, jakis czas po niej wspolzylam z chlopakiem. Nastepnie nie caly miesiac po @ wyjechalam za granice w celach zarobkowych. 18 lipca dostalam nastepna miesiaczke (bedac juz za granica) tak mi sie wydawalo bo to nie byla to taka sama miesiaczka jak poprzednie poniewaz krew byla mocno zageszczona i przypominalo to gesty czerwony sluz i trwalo to znacznie krucej niz zwykle jakies 3-4 dni a ja zazwyczaj mam 6-7 dni.Od tego momentu wszystko mi sie rozregulowalo... nie wiedzialam czy mam dni plodne czy nie,raz bylo wilgotno a raz sucho, w miedzyczasie wspolzylam z chlopakiem parerazy bez zabezpieczenia ale zdazyl wyjsc ze mnie w pore..... tylko raz sie zdazylo ze nie zdazyl:/. nastepne krwawienie bylo 27sierpnia ktore trwalo raptem 2 dni i tj przerodzilo sie w dni plodne.... bylam caly czas mokra, wydobywal sie ze mnie sluz taki dosyc zadki. Trwa to do tej pory tylko teraz ten sluz jest lekko bialawy i wydobywa sie w nieco mniejszych ilosciach. W czasie miedzy @ w terminach 18 lipca a 27sierpnia robilam dwa testy ciqzowe i wynik byl zadowalajacy mnie czyli pokazalo ze nie jestem w ciazy ale teraz mam watpliwosci.....Mierzylam wczoraj temperature i mialam 37,2 'C. jestem teraz troche przeziebiona czy ta temperatura byla wywolana przeziebieniem czy to jest objaw ciazy????? prosze o odpowiedz bo odchodze od zmyslow!!!!!!!!! Sprawdzalam w internecie jakie sa objawy ciazy i jestem teraz zdezorientowana poniewaz nie mam nudnosci ani nie wymiotuje, piersi mnie nie bola brzuch tak samo, wzroslo mi laknienie i w przeciagu nie calych dwoch miesiecy troche przybralam na wadze:/ a naleze do osob raczej chudych. Powiedzcie mi co ja mam teraz robic? czy to ciaza? czy tylko rozregulowane okresy przez codzienna prace fizyczna za granica, w innym klimacie? zamierzam kupic test ciazowy tylko ktorego dnia moge go zrobic? prosze o szybka i madra odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reginap
Nasowa mi sie jeszcze jedno pytanie od ktorego momentu po zaplodnieniu podnosi sie temperatura do lub powyzej 37'C i jak dlugo to trwa? tylko w pierwszym trymestrze ciazy czy przez cala ciaze? Brakuje mi wiedzy na ten temat bo nigdy nie bylam w takiej sytuacji. Pomuzcie prosze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivetgp
Witajcie...bardzo prosze o odpowiedz...wiec..od kilku dni coś dziwnego dzieje sie wmoim brzuchu.. -mam lekkie bóle jakby na okres -kłoje mnie prawy jajnik -kłoje mnie zaraz pod żebrami zwłaszcza jak napinam brzuch -mam zgage -cofają mi sie do przełyku posiłki po zdjedzeniu ale mnie nie mdli -mam straszne wzdęcia i gazy -boli mnie lewa piers ale sutki nie prawa boli minimalnie -jestem bardzo nerwowa i osłabiona czy to jest to co myśle...wypowiedzcie sie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tak czytam Wasze wypowiedzi i wynika z tego że objawy które mam to ciąża....bardzo bym chciała, bo staramy sie juz od ponad 6 miesiecy i nic. Dziś mam jeden dzień po terminie@ i od dwóch dni boli mnie w podbrzuszu...tzn. taki dziwny inny troche ból, wczoraj i przedwczoraj nawet jajnik prawy mnie bolał, piersi juz nie bolą tak bardzo, ale kilka dni wczesniej strasznie mnie bolały i prawy sutek w szcególności, a nigdy nie odczuwałam takich bóli, no i jakoś do kawy mnie nie ciągnie choć piuje rano ale juz słabszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciąży
stelka to rób test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce zapeszać!!juz tylke testów zrobiłam (a wszytkie negatywne) przez ten cały okres starania sie, że sie boję, wolę choć przez chwilę mieć nadzieję:)) nie wiem co z tym bólem w podbrzuszu czy to na @ czy raczej dzidzia sie zagnieżdza!! taki ten ból kłójący (albo sobie juz sama wmawiam), i tylko w jednym miejscu ten ból nie promieniuje na cały brzuch tak jak przy@....sama juz nie wiem, nie chcę po raz kolejny sie zawieść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten ból się nasila jak usiądę, bo jak wstane to mniej boli...czy naprawde może tak boleć brzuch na ciążę?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość objawy mogą byc różne
ja byłam bardzo senna non stop chciało mi sie spać.pozatym nie bolał mnie brzuch czy jajniki i nie bolały mnie piersi co było dla mnie dziwne bo przed okresem zawsze mnie bolały.gdy zmierzyłam sobie temperature miałam lekko ponad 37 a to tez jest objaw wczesnej ciąży.potem zaczeły się nudności,ale to juz gdy wiedziałam że jstem w ciąży.nie ma się co niepotzrebnie nakręcać idź po test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny na tym forum jestem 1 raz i bardzo pragne zostac mamusia jak wiele z was.dzis jest moj 22 dzien cyklu i czekam na @ ktora ma byc ok 27 od 4 dni boli mnie bardzo brzuch kluje okropnie tak jak na okres i mam wrazenie ze za chwilke go dostane.ja probuje zajsc w ciaze wedlug testow owulacyjnych ktore wykonuje codziennie od 4 dnia cyklu do konca owulacji.mam nadzieje ze sie uda bo o tym marze ale brzuszek boli jakby miakla przyjsc lada moment :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi26
Witam wszystkie kobietki!!Ostatnio jest cos ze mna nie tak.Moja ostatnia miesiaczka byla 31.08 i trwala do 3.09,z moim mezem kochalismy sie bez zabezpieczenia 6.09,17.09, a miesiaczki sie spodziewalam dopiero 30.09,a dostalam ja 26.09.W dodatku piersi zaczely mi rosnac juz trzy tygodnie temu,A do C i wygladaja jak sylikony,kluja i bola strasznie.Tylko jak mam wytlumaczyc teraz ten okres. Bol piersi nie ustepuje, brzuch boli jak diabli do tegojakbym polknela pilke, do tego jak bym miala niestrawnosc,non stop sikam,a tak duzo nie pilam,choc ostatnio mam sucho w ustach tak jakbym zjadla cos ostrego i miala pragnienie,glowa boli.Czy mozliwe ze jestem w ciazy, mimo okresu??Dodam ze jest obfity taki normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana juz kompletnie
mieisac tmu spozni sie okres 40 dni ale dostalaam,teraz kochalam sie z mezem po okresie 13 dni ,nie mam pojecia jak teraz sie cykl ulozyl bo jak juz wspominalam ostani cykl mial 40 dni..teraz po stosunku mam pieczenie w pochwie,uplawy brazowe ze sluzem czasem troszeczke krwi ,czy to jest objaw ciazy..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessi26
No i jak kobietki!!Moj trzeci dzien miesiaczki i wlasciwie ostatni,nigdy tak nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej tu Ala
hhhjhjk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygnębiona
hej wam wszystkim jestem zakłopotana i bardzo sie boje. wydazyło sie to 2-4 sierpnia. ja z moim chłopakiem siedzieliśmy naławce w parku i tam takie szmerki bajerki usiadlam jemu w roskrok i zaczelismy się troche piescic ocierać . czy plemnik moze przedostać sie przez ciuch?? mysle ze nie ale no stop dreczą mnie te myśli. dostałam okres 2 wrzesnia ale boje sie że moge byc w ciązy. mialam mdłosci ale tłumacze sobie ze to na tle nerwowym bo tez tak czasami mam, piersi mnie bolaly ale to chyba przed oktesm, chyba nie można zajśc w ciąze przez ubrania???? i chyba nie ma takich objawów juz tego samego miesiąca?? i wkońcu milam okres ale moja siostr mila okres i byla w ciąży. prosze was napiszcie mi coś bo naprawde sie boje a niemam z kim otym porozmawiać jestem jeszcze bardzo mloda i nie przezylabym chyba tego prosz was bardzo to pewnie głupio wszysko brzmi ale mi lam takie objawy jak na ciże. a jk sie jest w ciący to ma sie upłwy biele? bo zcytalam ze wtedy sa dni niepłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża...
jakie są pierwsze objawy ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Staraliśmy się z mężem o dziecko było bardzo ciężko ale się udało po roku zaszłam.Byłam w 3 miesiącu ciąży jak się dowiedziałam o ciąży nawet nie miałam żadnych objawów wcześniej że jestem nawet miałam co miesiąc okres:):)Dowiedziałam się przypadkiem,jestem fanką kawy wypijałam kiedys ok5-6 w ciągu dnia aż tu pewnego dnia na zapach jeszcze nie zaparzonej kawy wzieło mnie na wymioty od razu wiedziałam że to jest mój mały bobasek:):):) Przez całą ciąże nie byłam w stanie pić a nawet czuć aromatu kawy,nie byłam w stanie jeść kurczaków ale za to polubiłam inne warzywa i owoce których kiedyś nie nawidziłam.Koszmarem dla mnie było wszelkie wody kolońskie,perfumy i dezodoranty oraz ludzie niedbajacy o higienę.Obecnie mam prawie 5-letnią śliczną córeczkę i staramy się od jakiegoś czasu o synka:) jest znowu ciężko ale naszczęście nie siada mi psycha jak przy \"robieniu\"córki.Troche przeraża mnie cała ciąża bo było bardzo ciężko ale bardzo pragniemy rodzeństwa dla naszej Juleczki:):).Dziewczyny życze powodzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zab12345
Robiłam test tzy razy z różnych firm i w rożnych dniach za każdym razem pozytywny ale pozatym żadnych objawów czy jestem w ciąży . Ostatnia miesiaczka 25 wrzesnia i do dzisiaj jej brak? Odpowiedzcie proszę czy to ciąża??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zab...
to napewno ciąża. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazsew
napewno jesteś w ciązy! ale Ci dobrze!. ja też chcę być mamuśką, ale jeszczse nie mam takiej możliwości;) zazdroszczę moim cieżarnym koleżankom! jestem okropna ale nie mogę na nie patrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieiwiemcomammysleć
A wiecie jak jest u mnie, ostatni okres mialam 18 pazdziernika, robiłam dwa testy i sa negatywne, nigdy nie miałam regularnych miesiączek, dlatego nawet nie wiem czy powinnam juz dostac okres czy jeszcze nie, i mam bialy śluz, a robiłam to z 2 na 3 listopada z finalem we mnie i nie wiem co mam myśleć...:( A Wy co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyka
Witam miałam normalnie okres dosc obfity i nadzwyczaj długi.Potem zaczełam mdlec denerwowac sie byle czym i miałaam wstret do jedzenia, teraz piersi mi bardzo urosły i wydziela sie z nich mleko na dodatek mam dziwne bóle i lekki brązowy śluz Robiłam test i wyszedl negatywnie czekam za wizyta u ginekologa czy to ciaża????ODpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GANDZIA 88
witam, mam do was pytanie, a chodzi tu o to ze nie jestem pewna czy jestem w ciazy. poniewaz mialam okres dostac 7 grud., a dostalam 2 grud. i to nie byl wogole okres tylko jakies ciemne uplawy.mialam to przez 2 dni i to sie lalo i nie lalo. nie wiem co to moze byc. zawsze przed i wczasie okresu bola mnie piersi i brzuch a tu mnie wogole nic nie bolalo. miesiaczkuje co 30 dni, a od tyg. mam zawroty glowy i mnie mdli. do papierosow wogole mnie nie ciagnie, co to moze byc?bardzo was prosze o szybka odpowiedz na adres izabela.osw@poczta.fm, czekam na wasza odpowiedz z niecierpliwoscia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia88
Takie małe pytanko mam. Wiem, że to zależy od kobiety, ale napiszcie mi proszę, ile czasu po zapłodnieniu miałyście nudności, mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... spóźnia mi się okres nigdy nie miałam regularnie zawsze 2 mies lub tak w tych granicach... jednak zauważyłam że urósł mi brzuszek jestem chora ostatnio źle się czuje uprawiałam sex ale zabezpieczyłam się czy mogę być w ciąży pomóżcie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było tak, że jakiś tydzień przed okresem (test jeszcze wtedy negatywny) odrzuciło mnie momentalnie od kawy, którą piłam codziennie. W tym czasie zauważyłam też, że zaczęły mi się zmieniać piersi tzn. stały się duże i nabrzmiałe, naczynia krwionośne stały się bardzo widoczne, a na brodawkach wokół sutka pojawiły się takie jakby małe guzki. Same brodawki zrobiły się ciemniejsze. Do tego jeszcze temperatura powyżej 37, ogólna senność i kiepskie samopoczucie. Za to żadnych mdłości i bólów brzucha. Drugi test zrobiłam w dzień spodziewanej miesiączki i ten był już pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczalenanime
Ja jestem bardzo ciezkim przypadkiem regularnie co miesiac od maja tego roku podejzewalam ciaze.mialam wszystkie objawy.W listopadzie z moim ukochanym ustalilismy date slubu na 16 sierpnia 2008.I przestalam sie nakrecac powiedzialam sobie jak ma byc tak bedzie .Moj luby poszedl do wojska 6 listopada. Pierwszy raz od 2 lat mielismy taka przerwe ponad miesiac bez sexu. kiedy pierwszy raz przyjechal bylam w 11 dc. cykle mam zazwyczaj od 29 do 31. dzis jest 32dc. i nie wiem wszystko mnie boli jak na @ od okolo tygodnia moze nawet troche wiecej. temp. ciala podwyzszona 37.2' .ogromna chec na jedzenie szczegolnie ciasta wszelkiego rodzaju. co pol godziny czuje glod. postanowilam zapytac bo wrocily checi zajscia:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczalenanime
zapomnialam jeszcze dodac ze chodze nie wyspana i zniechecona d wszytkiego czasami mam przblyski dobrego nastroju ale tak przed @ jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, czy ból brzucha jak na okres moze byc objawem ciąży...? @ mialam dostac 25.12 i do dzisiaj nic ale czuje troche pobolewanie brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×