Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewcia27

Jakie miałyście objawy ciąży?

Polecane posty

Gość asia83
Witajcie obecne i przyszle mamy.Nie wiem jeszcze czy jestem w ciazy bo jestem dzien przed spodziewana miesiaczka.Mam jednak pewne objawy,ktore mnie zastanawiaja.Powiekszyly mi sie piersi i bola mnie przy dotyku.Brodawki sa spuchniete.Oprocz tego mam lekki bol w podbrzuszu i nabrzmialy brzuch.Test zrobie za jakies 3 dni.Boje sie jednak,ze znowu sie rozczaruje.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mopsss.
Witam. Mam kilka pytań... Dzis jest 17.01... okresu powinnam dostac 23 poprzedniego miesiąca. Mam ''śmietanowe'' hmmm upławy... nabrzmiałe piersi jak przy mięsiaczce. Chciałabym zaznaczyc ze zawsze mialam regularne okresy. Generalnie wydaje mi sie ze jestem za mloda na ciąże wiec nie spiesze sie z testem... zyje jeszcze swiadomoscia ze nie jestem w ciazy. Ale napiszcie czy upławy również są objawem ciąży.? dziękuje z góry za wszystkie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mopsss.
aha i jeszcze jedno... nie sugerujce sie moim meilem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziwny problem,od 2 miesiecy nie mam okresu i mam wszystkie objawy ciązy!!1Ale każdy test jest za każdym razem negatywny wczesniej byłam u ginekologa ale nic nie wykrył wiec jak mam na to patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel17czarnulka
niewiem co mam zrobic odokolo3miesiecy mam dziwny okres nieregularny raz mi sie leje troche a raz w ogole i tak przez okolo4 dni teraz mi sie znowu spoznia ostatnio mam czesto biegunke bole brzucha jakw okresie ale nie dostaje okresu.boje sie.dzis kupilam test ciazowy ale wole go uzyc jutro rano bo najlepiej strasznie sieboje jak myslicieto jest ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Właściwie nie powinnam być w ciąży bo okres w styczniu miałam normalnie (chociaż troche mniej obfity jak zawsze) ale od tygodnia ciągle chce mi się spać,mam zawroty w głowie że czasami aż muszę usiąść by się nie przewrócić i nic mi się nie chce robić chociaż powinnam się uczyć do sesji ale nie moge się przełamać-nigdy tak nie miałam. A i jeszcze często boli mnie głowa.Może ktoś mi napisze czy te objawy mogą oznaczać ciążę? Koleżanka mówiła mi że ona po zajściu w ciąze miała normalnie okres. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
zapomniałam o emailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobitki! zrobilam 3 rozne testy i wszystkie pozytywne:) a byla to nasza premierowa proba -3 tydzien wilczy apetyt choc z natury jestem chudzielcem i niejadkiem -ciagniecie w brzuszku zaczelo sie juz na kilka dni przed spodziewana @ ktora nie przyszla -temperatura utrzymuje sie powyzej 37 teraz byle do przodu! powodzenia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaka
witam dziewczyny powiedzcie mi czy to ciąża powinnam już dostać okres 5 dni temu a tu nic ma bule i skurcze brzucha jak na okres a tu nici caly czas mam wrazeni ze zaraz dostane okres a tu nie ma jak myslicie powiedzieci mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam problem a mianowicie boje sie ze jestem w ciazy!uprawialam petting, po ok 3tyg normalnie dostalam okres ale po jego zakonczeniu pojawily sie dziwne krwawe uplawy a teraz okres spoznia mi sie juz ponad tydzien naprawde bardzo sie martwie!czy myslicie ze jaeset w ciazy??PROSZE ODPISZCIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qulunia
Po ilu dnaich od stosunku mogę zrobić test ciążowy, tak, aby wynik był prawidłowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_aa1
czy zagniezdzanie sie zarodka zawsze powoduje plamienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_aa1
i jeszcze chcialabym zapytac po ilu dniach mozna juz mierzyc temperature, od momentu zaplodnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagnierzdzeniu zarodka nie musi towarzyszyc plamienie ( u mnie na przykład tak było) Natomiast jesli chodzi o drugie Twoje pytanie to sprawa jest nieco skomplikowana Mianowicie od mometu owolacji temperatura ciała wzrasta - taki stan trwa az do momętu miesiaczki lub jesli doszło do zapłodnienia - dłuzej . Wiec tak naprawde mierzenie temp nic Ci nie powie .. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_aa1
dziekuje za informacje, niezwykle cenne...rowniez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
boloace piersi, pobolewanie brzucha jak przed okresem i picie ogromnych ilosci wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka1234
hej dziewczyny!!! my z mezem staralismy sie o bobaska jakies 3miesiace miesiaczka spoznia mi sie 10dni dzis zrobilsam test i wyszedl pozytywnie bardzo sie cieszymy z tego oboje a moje objawy zawroty glowy bolace piersi i bol brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek172
Mam pytanko... Ostatnio pierwszy raz współżyłam z moim mężczyzną :) zabezpieczylismy sie i wogole. Okres dostalam w terminie tak jak zawsze. I wg mnie byl normalny. Ale teraz po 3 tygodniach od tamtego zdarzenia zaczely mnie troszke bolec piersi i staly sie wieksze. Zadnych innych objawów ciąży nie mam wie co to moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacznoa
mam ogrmony problem. Nie mam chłopaka, z nikim nie spałam! a mimo to oker spóźnia mi sie o tydzień. No i zamiast tego mam dziwna wydzielinę, brązową z dziwymi grudkami. Pewnie myślicie ona histeryzuje... Ale co to może oznacząc?? I czy do zapłodnienia mogło dość w inny spoósb?? to wyszytko wydje mi sie chore! boję się i nie wiem co robić. nie mogę być w ciąży mam dopiero 16 lat :( z piersiami w porzadku jedzniem też. Może to jakaś choroba wiecie cos o tym??? prosze błagam odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam brac tabletki rowno miesiac temu i w jak do tej pory nie mam okresu nie wiem czemu =(( w miedzy czasie podczas stosunku z chłopakiem pekla nam gumka ale to juz byl ktorys raz z kolei ze sie kochalismy. Boje sie ze moge byc w ciazy =( choc moja znajoma twierdzi ze nie ma szans zebym zaszla w ciazy (bo ona jest lekarzem ) ale nie wiem czy jej wierzyc =(i również się zastanawiam czy mam isc do ginokologa . Prosze odpiszcie jak najpredzej bo sie boje najgorszego =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziullek
Witam. Mam małe pytanie. Otóż 23 marca przespałam się z chłopakiem, dodam że nie używaliśmy zabiezpieczenia ale do wytrysku też nie doszło. Jeszcze dodam, że z tego co liczyłam wtedy mialam dni bezpłodne. do tego dostałam okresu 27marca. Noi teraz zaczyna się problem. Jest 8 maja, a ja okresu ponownie nie dostalam. dodam, ze nie mam żadnych objawów ciązowych ( a czy moge je miec?), czy moge byc w ciazy? to troche bezsensu... czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monica_20
Witam Cię Madziullek. moim zdaniem nie masz sie czym martwić :) skoro wtedy były dni niepłodne a raczej takie były, a poza tym kochaliście sie bez wytrysku więc naprawdę nie ma powodów do obaw. w tej wydzielinie która pojawia sie na członku na początku jest zaledwie 2% spermy. wiem że jest ale to nie wiele. miałaś okres po tym zajściu więc jeśli się teraz spaźnia to może być wynikiem stresu tą sytuacją, może być wywołane choroba lub jeszcze innymi różnymi przyczynami. Nie martw się tym a będzie good :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia - CZY TO CIĄŻA
Czesc dziewczyny ! Mam 18 lat. Moj problem jest taki: kochałam się bez zabezpieczenia - stosunek przerywany - 8 marca. A tak to już normalnie z zabezpieczeniem. Wystarszyłam się że ciąża. Ale dostałam okres 9 kwietnia. Poprzedni miałam 25 luty. Trwał 5 dni. Ogólnie mam nie regularny okres. Lekarze nic mi na to nie poradzili. Teraz znow czekam na okres. I lipa... Bołą mnie cholernie piersi. Wydaje mi się że są większe. Jestem zmęczona i wogole jakaś dziwna. Czasami mam lekkie momentalne ukłucie w podbrzuszu. Dwa dni temu robiłam test - negatywny. Przerażają mnie te piersi LOL. Czy moge byc w ciazy? Poradzcie mi coś dziewczyny ! ! ! PROSZE O POMOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monica_20
Skoro to był stosunek przerywany i nie doszło do wytrysku to raczej nie powinnaś być w ciąży. Później miałaś okres więc wszystko powinno być ok. Nie martw się a wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia - CZY TO CIĄŻA
Monika_20 Dziekuje Ci bardzo :* cały czas czekam na ten okres. Mam nadzieje ze bedzie i wszystko bedzie ok. :) Tylko te piersi są większe i bardzo bolą. A nigdy mnie tak nie bolały. Poczekam i zobaczymy. :* Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitra
Najlepiej to Ty sobie pomożesz jak zrobisz po rpsotu test ciążowy, będziesz miec pewność... po co się martwić... Po takim czasie napewno wykaże dokladnie... Leć do apteki i rób teścik a nie zadajesz pytania czy możesz być w ciąży... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitra
A skoro już robilaś raz test i jest negatywyny to czym Ty sie dziewczyno martwisz!!! Twoja psychika wmawia Ci objawy ciąży, której się obawiasz... A co do klucia w podbrzuszu... Hmm... O takim objawie ciąży slyszę pierwszy raz... Daj sobie spokój z zamartwianiem się... A jeśli nadal masz wątpliowsci to lekarz kochana i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia - CZY TO CIĄŻA
Hehe ;) Spoko ok ;) Moze rzeczywiscie za duzo sie stresuje coz ja na to poradze ;) A na ten okres to ja poczekam bo test nic nie wykazal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziullek
dziekuje za odpowiedz. myslę, zaniedługo wybrac sie do lekarza, bo to juz bedzie 12dzien jak mi sie spoznia, a dziwne zeby tak bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia - CZY TO CIĄŻA
Co dziewczyny nie piszecie? :) Kurcze mnie wciąż te piersi bolą a @ jeszcze nima. Wciąż czekam. Jutro będę robić drugi test i zobaczymy. Buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×