Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewcia27

Jakie miałyście objawy ciąży?

Polecane posty

Gość ekm
ja bym chciala zajsc w ciaze. chyba juz do tego doroslam. i probowalismy pierwszy raz 2 tyg temu, i co?? i dostalam okres! czy mam teraz usiac i zalamac sie? dlaczego nie zaszlam w ciaze? znacie jakies magiczne sztuczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litka
Mam pytanko! Bo czesto swędzo mnie wargi,usta czy to też jest jakiś dowód o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJ
Cześć Wszystkim Mamom i przyszłym Mamom !!! A ja nie chcę pytać o objawy tylko o to jak co niektóre z Was zaszły w ciążę wtedy kiedy chciały? Czy jest na to jakiś świetny sposób? Ja i mój mąż staramy się od roku o dziecko. Przeczytałam wszystkie Wasze wypowiedzi i bardzo mamom i przyszłym mamom gratuluję, ślę uściski i bardzo zazdroszczę. Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akalai
Dla wszystkich kobietek ktore tu pytaja jak zajsc w ciaze mam sposob ktory akurat u mnie zadzialal choc w zasadzie nie bylo to planowane:) Bardzo dlugo nie myslalam o Dziecku zaczelam myslec kiedy poznalam obecnego Tatusia mojego Dziecka i podczas stosunku "pozwolilam"sobie w myslach zajsc w ciaze-bez obaw , blokad,w pelni otwarcie.Wczesniej mialam meza gdzie przez 2 lata - NIC pomimo,ze niczego nie uzywalismy.Przez 9 lat bylam wdowa i narodzilo sie wiele blokad odnosnie zajscia w ciaze , teraz poprostu czulam ze CHCE.Tak to bylo u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek13
Witam wszystkich!!! Jestem mężatką od roku. Od pół roku staramy się z mężem o dziecko. Wydaje mi się, że próbowaliśmy już wszystkiego. Tak bardzo chciałabym mieć dziecko. Dzisiaj, najpóźniej jutro powinnam dostać okres. Trzymajcie za mnie kciuki, żeby go nie było!!!!. Wszystkim mamom i przyszłym mamą gratuluję z całego serca. Do usłyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotka
U mnie powiększył się znacznie biust, to mnie zaniepokoiło najbardziej i to właśnie skłoniło mnie do zrobienia testu ciążowego..:) Zrób sobie taki za parę dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina
a takie pytanie: po jakim czasie mialyscie pierwsze objawy? np bolace piersi, zwiekszony apetyt, uczucie zmeczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, jak tak czytam to tez mam takie objawy...Zrobiłam test ale wynik był negatywny. Dopiero za kilka dni powinnam miec okres. Jestem zmęczona, senna , sypiam po 12 godzin! Bolą mnie piersi. w sumie zawsze mnie bolą przed okresem ale teraz bola znacznie bardziej i zaczęły boleć wczesniej niż zwykle. Od czterech miesięcy próbuję zajśc w ciążę. mam pytanie: kiedy pojawia sie taki objaw jak powiększenie piersi? Czy juz przed spodziewanym okresem miesiączki miałyście objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nell311
cześć mam pytanie: chciałam się dowiedzieć czy jestem w ciąży, moje objawy to: 4 dniowe spoznienie okresu, czeste sikanie, sennosc, ból piersi i ich powiekszenie(jednak to mam zawsze przed okresem). Pomózcie mi bo nie wiem co mam zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi się
okres spóźnia już hoho! - dzisiaj mam niby 45. dzień cyklu hehe, nigdy mi się okres nie spóźniał. Mam częstomocz i bóle w dole brzucha, nieco podwyższoną temperaturę ciała, dłużej niż zwykle śpię, a lekarz powiedział że nie stwierdza ciąży ;-) Test (ale robiony w gabinecie, w południe) też ciąży nie wykazał. Kazano mi czekać jeszcze tydzień i ew. powtórzyć test rano, więc musiałam uzbroić się w cierliwość i czekam. I co na ten temat myśleć - sama nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKALAI
Sorki :) Moje objawy najwcześniejsze to bolące piersi i poranne nudności.Pamiętam że to właściwie mój Ukochany wysłał mnie po test, bo nie było to non stop i w sumie do wytrzymania i długo to ignorowałam , czekając na okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turbis
Ja nie mam narazie zadnych :d a jak bede mial to dostane nobla :D tak czy inaczej milo sie to czyta to co baby moga napisac ...troche sie posmialem pozdrowienia dla wszystkich przyszlych mam a w szczegolnosci dla tej jednej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnika24
nie masz po co isc do lekarza wczesniej, jak w 7 tygodniu od daty ostatniej miesiaczki, bo ciaza jdopiero wtedy moze byc rozpoznawalna za pomoca badania. JA poszlam do ginekologa zaraz po zrobieniu testu ciazowego, ktory wyszedl pozytywnie i lekarz powiedziałmi, ze być moze jestem w ciazy, ale badaniem ginekologicznym nie da sie niestety tego potwierdzić - kazał mi przyjść powtórnie za 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka1
można isc do ginekologa wcześniej niż po 7 tyg, ale do takiego prywatnego, co to ma usg dopochwowe, jak sie jest w ciąży to zobaczy pęcherzyk. Moje pierwsze objawy to takie jak zwykle przed okresem: bolące powiększone piersi, pobolewanie brzucha, a także cały czas temp. 37. Potem odrzut od kawy i wszelakiego mięsa, kiełabasy. Teraz brykająca córcia. Pozdrowienia i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety
Mam takie objawy jak niektore z Was...Brak okresu, dziwne uczucie w brzuchu i duże piersi. Niby nic takiego ciąża, mąż się cieszy (rok po ślubie) ale ja już myślę o strasznym porodzie... No i moje ambitne plany -nie wiem jak się pogodzę z tym że nie będę w stanie ich zrealizować. W sumie czuję tylko lęk i chciałabym nie być w ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaS
Okres mi się spóźnia 2 dni (aż!!!!). Boli mnie podbrzusze, piersi mam całkiem, całkiem (mężowi się podobają - z rozmiaru B idą na C) ale mnie nie bolą!!! W pracy dzisiaj ledwo wysiedziałam i oczywiście mnie mdliło. Z mężwm staramy się od 6 miesięcy o dzieciaczka i do tej pory nic. Mam nadzieję, że nie dostanę okresu, a test wyjdzie mi pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia
powiem wam ze ja zaszlam 2 lata temu w ciaze dzieki tabletka antykoncepcyjnym - logest - bralam nie regularnie - opuszczalam specjalnie dni - czyli bralam w kratke - a co sie potem okazalo to ginekolog powiedzial mi ze tabletki brane nieregularnie pomagaja zajsc w ciaze poniewaz wzmagaja jajeczko . teraz od tygodnia stosuje 2 raz ta metode i powiem wam ze chyba jestem w ciazy test wypadl pozytywnie :) polecam goraco zwlaszcza w pierwszym tygodniu brania tabletek .POWODZENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaxxxxxxxxxxx
6 lipca mialam stosunek . mialam juz dwa razy miesiaczke normalna ,[nie zadne male uplawy ale tak jak zawsze] bylam u ginekologa 13 tego ale nie stwierdzil nic -podobno za wczesnie ] zxrobilam test 9 dni po stosunku-negatywnie,to moje dni plodne ,on mial gumke ale wczesniej dotykalam jego malego a potem zakladalam prezerwatywe.na stan dzisiejszy-powiekszony brzuch [moze to z obzarstwa in ic nie robienia?]+bolacaj edna piers [szczegolnie sutek ijakby wezly po pachami juz od 3 tygodni] prosze wiec o odpowiedz mamy -od kiedy zaczynaja bolec piersi i czy bolaly tak jak u mnie?i od kiedy leci ..mleko'' z piersi[podobno zanim sie dziecko urodzi jest cos takiego] dziekuje z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitta
Hej Zrozpaczona! U mnie pojawiła się siara już w 4-tym m-cu, ale tylko kilka kropelek - trzeba uważać przy jasnych, obcisłych bluzkach. Zaś ból i kłucie w sutkach - to jest JEDEN Z PIERWSZYCH OBJAWÓW !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama do zrozpaczonej
piersi mnie bolaly tydzien po poczeciu.....i to na prawde okrotnie...nie mozna bylo sie dotknac...do tego sutki zachowywaly sie zupelnie inaczej niz zwykle, z reguly mi nie sterczaly ale teraz to juz zupelnie sa "wyluzowane"... i mialam bol w dole brzucha...skorcze jakby jajnikow ale nad koscia lonowa. poza tym to nie mialam zadnych innych objawow... poza tym ja wiedzialam ze jestem w ciazy wiec zrobilam test-po 10 dnia wyszedl mi juz pozytywny, ale od 6 lipca minelo juz sporo czasu...dwa miesiace? zrob test i idz do lekarza...moze tylko sobie wmawiasz ciaze skoro okrees masz normalnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaxxxxxxxx
drogie dziewczyny! nie wiem ............jedna pisze ze te klucia w sutkach to jeden z objawow ,,,,,,,druga ze wmaawiam...byc moze,,,,,,,,,,,,,,ale wiecie co- przeczytalam na jednym forum iz kobiety mialy okres a byly w ciazy !!! to mnie zwiodlo!!!dlatego teraz mam metlik w glowie i prosze o odpowiedz wlasnie od kiedy sa te bole w sutkach......eeh........w sumie wszystko opisalam kiedys na jednym z topikow - jak chcecie zobaczyc dokladniej jak to bylo to podaje temat- CZY TO MOZLIWE ZE JESTEM W CIAZY- DZIEWCZYNY RADZCIE!.........nie wiem co o tym myslec.........niby mam okres , powinnam sie cieszyc ,ale ze opinie innym kobiet ze mialy okres ibyly w ciazy przerazaja mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadnych chyba ze natychmiastowa konsumcja sledzi sie do nich zalicza;) Przed zajsciem nie cierpialam sledzi, wiec jak tylko mi sie ich zachcialo, to okazalo sie ze zaszalm;) Na a po 7 miesiacach wyszedl jeden maly sledzik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy sa rozne, to prawda ze mozna miec okres, ja tak mialam. Piersi nabrzmiewaja takze przed okresem. Wiec naprawde kazda z nas inaczej przechodzi ten okres,nie ma na to reguly, tylko badania to potwierdzaja, nawet testy czasem wychodza negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona idz do lekarza, niech cie zbada to bedziesz wiedziala na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaxxxxxxxxxxx
chcuialam isc ponownie ale dopiero mialabym wizyte za miesiac [tyle trzeba czekac ]a na test narazie nie mam pieniedzy:( ps co sie tyczy ,ze osoby majha okres ]nawet w ciazy - czy jest to okres jak zawsze ,czy moze takie uplawy lekkie? ja mialam jak zawsze okres normalny , mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka
Ja zauważyłam z moim chłopakiem że urosły mi piersi i to dużo.Na dodatek mnie bolą.Chodzę często siusiu,boli mnie głowa a rano jak coś zjem to mi sie cofa.Jednak okres powinnam dostać dopiero 10-tego.Zobaczymy, ale przeczuwam że jednak będę mamą.Tylko co ja powiem rodzicą.Mam dopiero 16 lat.nie wiem co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×