Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewcia27

Jakie miałyście objawy ciąży?

Polecane posty

Gość Aniulek
Dziewczyny, wszystkie piszecie, ze boli was brzuch jak przed okresem. Jestem zaskoczona bo mnie nigdy w zyciu nie bolał brzuch przed okresem. Mnie boli i to bardzo ale dopiero gdy okres dostanę. Boli mnie cały pierwszy dzień.czy tylko ja tak mam? Odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikana
W poprzednim miesiącu wydawało mi się ze mogę byc w ciązy. Zrobiłam test 6-tego dnia od stosunku. Wynik negatywny. Ale czekałam z nadzieją ze nie dostane okresu. Dostałam :( Mimo to nadal mam objawy które wydaje mi się, ze mogą wskazywac na ciąże: bóle w dole brzucha ( nigdy takich nie miałam), bół piersi jak przed okresem ale tym razem trwa zdecydowanie dłużej niż zwykle bo ponada dwa tygodnie, powiększenie piersi, często chodze do łazenki, od dwóch miesięcy wstaję do łazenki nawet w nocy (czasem kilka razy w nocy). Nigdy tak nie miałam. Nie boli mnie głowa, nie mam mdłosci. 21-ego powinnam mieć nastepny okres. e za chwilke kupić test ciązowy bo nie wytrzymam do okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ikanko... a moze to Twoja podświadomość tak działa??? Mam nadzieję, że test wyjdzie pozytywny. A jesli nie to głowa do góry. Acha pamietaj tets wyjdzie najbardziej prawidłowy jesli zrobisz go z samego rana przy pierwszym siusianiu. Wtedy pozimom hormonów ciążowych jest największy. Powodzenia i trzymam kciuki. Ja zanim zaszłam czekałam rok :-) Wczoraj mój synek obchodził 2 urodziny więc myslę ze i Tobie sie uda!! Pozdrawiam!!! ps. mnie w ciązy na samym poczatku także brzuch nie bolał, nie miałam nudności, totalnie zaden objaw... tylko tydzien spóźnienia okresu po 10 dniach jak sie nie pojawił dopiero zrobiłam test wyszedl pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikana
Dzięki Renika za ciepłe słowa. Próbujemy od 5-ciu miesięcy. Znowu sie nie udało :( Bedziemy próbowac do skutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez było ciezko bo baaardzo chcelismy to tez przeszkadza, i steres a zaszłam w najmniej spodziewanym momencie... trzymam mocno kciuki napisz na mój adres tlenowy (renika78@tlen.pl) jak Wam sie juz uda powodzenia trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mam poznac czy jestem w ciazy skorojeszze karmie pierwsze dziecko a okresu jeszcze taz nie dostalam.? Alicjaaaaaa:NIE TRAFILAS BIEDACZKO WIDAC NA KOGOS KTO BY CIE KOCHAL...Moj maz uwielbial mne w ciazy i teraz taz marzymy o kolejnym dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może powinnaś zrobić test?? w Twoim przypadku to może być rozwiązaniem, poza tym możesz miec typowe objawy, nudności zachcianki i takie tam.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjoooooooooooo, dobra rada dla Ciebie: wiesz ja kiedyś podobnie myślałam (no może nie aż tak kategorycznie) i wiesz co. Teraz mam 26 lat, uważam że cnm. kilka lat temu mogłam urodzić I dziecko, a tymaczasem moje szanse na nie maleją z każdym miesiącem, w dzisiejszych czasach kobieta w tym wieku traci powoli swoją płodność, mnie też wydało się to szokujące, gdy usłyszałam to od swojego lekarza, nawiasem mówiąc wybitnego specjalisty. Więc radzę Ci, szybko wydoroślej, bo czasu masz niewiele. Z takim podejściem do kobiecości szybko doczekasz sie zdrady którą straszysz te szczęśliwe mamy lub pragnące nimi być. Większość z tych które się tu wypowiadają są cnm wykształcone tak jak Ty a wiele na pewno lepiej, wiec nie uzależniaj realizacji życiowej od braku dziecka, bo jeśli jest między tymi sprawami związek to wręcz przeciwny. Życzę Ci abyś tego nie doświadczyła w tym sensie w którym zabrzmiała Twoja wypowiedź, bo jeśli tak się akurat ułoży Twoje życie to będzie Ci bardzo ciężko. Pozdrawiam i życzę wiele owocnych przemyśleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina 27
Po waszych wypowiedziach, złapałam doła. Staramy się krótko, ale mam wrażenie że im bardziej zależy tym trudniej wychodzi. Kiepściuchno bo mi zależy ogromnie, to dopiero początki, ale ogromnie mnie to przeraża. Pilnowanie z jednej strony, bo nie wiadomo czy się udało, czy na imprezce pić, czy można ćwiczyć. nie mogę się już doczekać. A najgorsze figle płata podświadomośc....Ja miałam w ubiegłym miesiącu wszystkie objawy... Niezłe jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Gina 27,masz rację . Jak się bardzo chce to i objay sa. ja tez miewam objawy. a Ciązy jak nie było - tak nie ma. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna
dziewczyny! nie jest tak zle! ja mam 33 lata i po pierwszym miesiacu kiedy przestalismy stosowac zabiezpieczenia - juz jestem.... zobaczymy jak dalej pojdzie, mam nadzieje ze dobrze ale czytalam a duzo teraz czytam ze jakis procent ciaz ulega w pierwszych 3 miesiacach poronieniu- wiec czekam a narazie sie ciesze! mozecie poczytac wczesniej moje rozwazania - jestem czy nie - po czym zrobilam test i wyszly dwie czerwone kreski na tescie teraz ide do lekarza na potwierdzenie pozdrawiam starajace sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igrek
Właśnie w łóżeczku pomrukuje sobie przy mnie mój kilkunastodniowy synek. Skąd wiedziałam, że jestem w ciąży?? Pomiar temperatury. Praktycznie po kilku dniach od przewidywanego terminu miesiączki wiedziałam, że jestem w ciąży, bo temperatura nie spadała. Póżniej doszły inne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina 27
Tylko pozazdrościć. U mnie po teoretycznym zapłodnieniu temperatura podskoczyła do 37.2 i co ....rozczarowanie. Ale nic Eli trzymajmy się! Ja zaczynam drugi miesiąc starań. No i mam nadzieję że się wyluzowałam dziebko bardziej. Inaczej to sfiksować można. Trzymajcie się !Ponoć jak za długo się nie udaje lekarze polecają urlopik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina 27
Eli nie ma co, lekko nie jest. Dziewczyny piszecie że temperatura jest wskaźnikiem, ja miałam podwyższoną do 37,2 No i co z tego......nici. Nasza psyche płata figle. Jak nie będzie się udawało to zaciągnę ukochanego na krótki urlopik, ponoć to pomaga......Polecają też zajęcie pilnie czymś innym, meblowanie mieszkania itp. Zobaczymy, zgłoszę się jak działa, aby sprzedać patant! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam
czesc kobitki!!! Ja zrobilam juz dwa testy, ktore wyszly negatywnie a ostatni okres mialam 30 lipca i dotej pory nic sie nie pojawilo rok temu przestalam prac tabletki anty i miesiaczki mam raczej nieregularne a do tego wyjechalismy z mezem i obecnie ciezko pracujemy w Irlandii, nie wiem co mam robic bo kochalismy sie w gumce nie pekla nie spadla ale okresu nie mam moze wiecie czy to moze bys spowodowane zmiana klimatu?denerwuje sie troche bo boje sie ze zaszkodze dziecku ja bede tak pracowac do tego ciagle czuje sie jak przed okresem ale bez wiekszych objawow.Na wszelki wypadek juz od tygodnia biore kwas foliowy.Prosze napiszcie mi co myslicie na ten temat.Nie mam mdlosci tylko duzo jem!nie wiem co myslec testy robilismy poprawnie juz po terminie miesiaczki wiec nie wiem co jest???czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze byłam wrażliwa na zmiany klimatu, podróże, przemęczenie, okres czasami spóźniał mi się nawet o miesiąc! dlatego w pierwszym momencie nie zauważyłam, że jestem w ciąży, nawet miałam wizytę u ginekologa (z dwa dni po tym jak powinnam dostać okres) i usg dopochwowe i ten powiedział: oj, zaraz dostanie pani okres, no chyba, że jest to baaardzo wczesna ciąża, a ja na to - panie drze, ale strasznie bolą mnie piersi i brzuch trochę!, dr przytaknął, że pierwsze objawy ciąży są takie jak przed miesiączką; po kilku dniach zrobiłam sobie test - no i jestem; aha, jeszcze jedno - przeogromny apetycik na sex;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolineczka
hej dziewczyny mam pytanie czy mieliscie taki objaw jak uczucie ciezkosci brzucha prosze odpowiedzcie mi to jest dla mnie bardzo wazne czy moze to byc przez tabletki antykoncepcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu napisał że
BĘDĄC W CIĄŻY MOŻNA MIEĆ JESZCE OKRES, od koleżanki też to słyszałam. Jak to możliwe i jakie są wtedy objawy. Nie wydaje mi się, żebym mogła zajść w ciążę ale i tak się czasem stresuję. Biorę tabletki zawsze o tej samej godzinie, rzadko piję alkohol a jeśli już to bardzo mało więc nie osłabia on działania tabletek, mój chłopak wychodzi ZAWSZE przed końcem ale raz na jakiś czas robimy to bez gumki. I jeśli się zdarza ten "raz na jakiś czas bez gumki" to czy powinnam się martwić? Dzisiaj już się martwiłam bo zwykle dostawałam okres we wtorki albo środy rano a dostałam jakies 2 godziny temu. Od wczoraj się dziwnie czułam...ale minęło mi od razu jak dostałam okres. Już raz tak miałam dawno temu, że chciało mi się wymiotować a minęło z momentem kiedy dostałam okres. Wygląda na to, że to tylko z nerwów. Więc jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina 27
Koleżanko! Przesadzasz na maxa, na prawdę nie jest łatwo zajść w ciążę, szczególnie zabezpieczając się po zęby. A okres spóźnia się z wielu powodów, zmiana klimatu, stres, zmiana trybu życia i wielu wielu innych. Jak ze wszystkim tak schizujesz to współczuję. Także spoko, mi teraz też po raz pierwszy sporo się przesunął - organizm przestawia się na ..jesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmlllllll
jestem ciekawa czy ja jestem w ciazy????????pod koniec sierpnia uprawialam petting z moim chlopakiem..i byc moze wlozyl mi palec jak mial na nim sperme........bardzo sie przestraszylam i przez caly czas od tamtego incydentu bolal mnie brzuchale nic...po dwoch tygodniach dostalam normalny okres...trwal 6 dni..ucieszylam sie....tydzien po okresie dostalam takich boli valego brzuchawszystko mnie bolalo-zoladek......mialam kilka dni biegunke...potem klucia w brzuchu....a na koniec dostalam lekkiego plamienia przez dwa dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmllllll
co o tym sadzicie????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmlllllll
prosze!!!!powiedzcie co o tym sadzicie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina 27
Hej starające się o dzidziusia! Dzisiaj byłam w aptece i są testy owujacyjne, już za 38 zł, a nie 200 jak pisała jedna z dziewcznyn, zamówiłam je sobie, plecam. Napiszę jaki skutek. Powodzenia i do usłyszenia- po co walczyć w nieskończoność....Ja chcę już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mmmmmmmmmmmmmmmmm
Polcam wizytę u lekarza, bądź zrobienie testu. Twoje objawy mogą być związane ze stresem, który przeżywasz. My kobiety poprzez psychikę napędzamy też ciało. Potrafimy wywołać u siebie wszelkie objawy ciąży itp. Podejrzewam że to psycha płata Ci figla. Wyluzuj na pewno wszystko jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmllllll
dziekuje za wsparcie:)ulzylo mi.......naprawde dzieki:)....juz staram sie nie denerwowac....i jakos mi to wychodzi....wiem jak to jest, jak sie sobie cos wmawia!!atakuje to nas z podwojna sila!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia1981
Witam mamusie! Gratulacje dla wszystkich, którym się udało :). Jestem obecnie w 6 tygodniu i prawie wszystkie objawy o których pisałyście pasują do mnie - no, może z wyjątkiem nudności (tylko 1 reakcja na smażone rybki). Dodatkowo zauważyłam bardzo szybkie wzmocnienie paznokci i częściej trzeba golić nóżki - bo depilacja podobno nie jest wskazana ze względu na żylaki, które później mogą się pojawić :( najsilniejsze objawy to: 1. bolące piersi 2. skurcze w dole brzucha (nad kością łonową) - to one sprawiły ze udałam się do ginekologa 3. dokuczają mi zapachy - przede wszytkim smażone mięsko 4. SENNOŚĆ i zmęczenie 5. nadwrażliwość 6. nabieram wagi (przez 6 tygodni 2 ,5 kg) Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życze powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaś
witam panie jestem w 7 tygodniu, jeszcze nie wiem czy bije serduszko (mam wizytę i usg dopochwowe w przyszłym tygodniu-chyba umrę ze strachu!!!) a wiem że może być różnie (mam za sobą jedno poronienie i jedną "niezachaczoną ciążę", biore hormony i wierzę, że wszystko będzie ok, ale co do obijawów ciąży to jestem zaskoczona, że czuję się tak żle: nudności stale z krótkimi przerwami, potworna senność przez cały dzień a wieczorem to już nic nie kontaktuję piersi jak balony i sutki napęczniałe bóle chyba jajników, skurcze no i jem więcej chyba już przytyłam początkowo myślałam , że to od hormonu ale z tego co tu czytam wynika że nie napiszcie proszę czy po 3 m-cu będzie lepiej? PS napiszcie jeśli wiecie kiedy powinno być widoczne serduszko na usg dopochwowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pierwsze badanie dopochwowe było gd byłam w 4 tygodniu.Ale czy było widać serduszko???jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pierwsze badanie dopochwowe było gd byłam w 4 tygodniu.Ale czy było widać serduszko???jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSiuLa*wLk
dziewczynY ... mam wazne pytanie !! czy mozna miec okres, a byc w ciazy ?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×