Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewcia27

Jakie miałyście objawy ciąży?

Polecane posty

Cześć Dziewczyny. Któraś z Was wcześniej pisała, że miała owulację dopiero ok. 20 dnia cyklu, i użyła testu, który wskazywał Jej, że będzie miała owulację dopiero za 4 dni. Co to za test, jakiej firmy i jak się nazywa. Mam 30-stkę i problemy z zajściem w ciążę, m.innymi nieregularne cykle, zaburzenia owulacji itp. Biorę 2 miesiąc hormony na jajeczkowanie, może się uda. Jak ktoś coś wie o sprawdzonych testach to niech da znać. Trzymam kciuki za wszystkie kobiety, które marzą o własnym maleństwie, by im się udało. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanie do dziewczyny, która miała owulację ok. 20 dnia cyklu. Jakiej długości są Twoje cykle i czy są regularne. Bo moje są 30-33 dniowe. Pozdrawiam i powodzenia i przyjemności w zachodzeniu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina 27
Kupiłam test Acon LH za 38,23 ale jeszcze go nie sprawdziłam, dam Wam znać po. Jest na nich iformacja, że udaje się średnio w czasie po 3-4 miesiącach. Staramy się krótko,, ale wiem już że tak od razu to się nie uda. Postanowiłam więc sobie sprawę ułatwić. Wszystkie starające życzę powiedzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina 27
A w opakowaniu jest 5 testów - to jest jeden z tańszych.Ceny są bardzo rozmaite: 60, 80 i więcej. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka Konewka
Dziewczynki, w sumie to okres powiinam dostac wczoraj, ewentualnie dzisiaj, ale jakos to wszystko przebiega inaczej niz zwykle i mam nadzieje, ze jednak nie dostanę. Zawsze bolały mnie przed okresem piersi, i gdy juz dostałam to cały dzien bolał mnie brzuch ale momentalnie przestawały bolec piersi. A teraz jest tak: Cały czas czuję sie jakbym była napomopowana. 27 dzien cyklu- bół brzucha jakbym miała okres( przed nigdy nie miałam). Zmniejszył się bół piersi. 28 dzień cyklu- w ciagu dnia kręciło mi się w głowie i było mi niedobrze. Piersi przestajć boleć .( Zwykle działo się to dopiero w trakcie okresu. ) Zauwałyłam też, ze przestaje mi smakowac kawa, Ale nie jest to tak, ze mnie od kawy odrzuca. Po prostu zawsze uwilabiałam kawę a teraz jakos nie umiem zrobic takiej jaka mi zawsze smakowała. Poza tym bółe kręgosłupa, bez żadnego powodu. Innych objawów brak. Mam nadzieję, ze ten okres się nie zjawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka Konewka
Aaa. zapomniałam. mam tez większa ochotę na seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewko Konewko
Trzymam kciuki, myślę że Ci się udało. Daj znać, za jakiś czas......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnn
💤 🌼 :O :P :D ;) 😭 :classic_cool: 🌼 ❤️ 😴 😠 😡 💤 👄 👋 [do bani]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka84
Cześć!! Mam sprawę. Otóz miesiąć temu skonczyłam zarzywanie tabletek anty Diany35, wiem ze na okres czeka sie pozniej nawet 2,3 miesiące. Ale nie to mnie martwi. Otóz od pewnego czasu bardzo mnie boli brzuch, kłuje w różnych częśćiach brzucha, sikam non stop, przeważnie w nocy. Jestem zmęczona, śpiąca, boli mnie jeden sutek, ale to bardzo mocno. Nie wiem czy to ciąża. Dodam ze ostatnio kochałam sie jeszcze jak brałam tabletki, ale byłam chora, wiec działanie mogło byc obniżone. Co o tym sądzicie. Błagam o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja********
Bardzo chciałabym byc już w ciązy. Dziś jestem w 26dc.Nie mam żadnych objawów, chociaz jak zaczęłam czytać ten topik to jajnik zaczyna mnie bolec i piersi...Chyba podświadomość się ze mną drażni...Zastanawiam się czy jak zmierzę jutro temperaturę to gdybym była w ciązy to będzie podwyższona czy niekoniecznie? A jeżeli będzie podwyższona to chyba to też nie wyrokuje ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, cześć, mam ten sam dzień cyklu, co Ty, mój dzisiejszy 27 dzień cyklu, mnie od 1,5 tygodnia bolą jajniki i podbrzusze(kłują), w okolicach, 12-15 dnia cyklu(owulacja) jajniki szalały jak nie wiem co. Od 12 dni mam temp. na poziomie 37oC i parę kreseczek, w wtorek mam mieć @, mam nadzieję, że nie dostanę i że będę wreszcie w ciąży, bo staramy sie już 7 cykl i nic :-( od owulacji bardzo dużo piję - jak nigdy w życiu, od 3 dni boli mnie głowa, piersi od tygodnia bardzo zwłaszcza sutki, w którymś momencie to musiałam zdjąć stanik, bo ni mogłam wytrzymać. Ale czy jestem w ciąży? :-(. Bardzo o tym marzę. Muszę przyznać, że nigdy tak długo mnie nie bolały jajniki i podbrzusze(kłują).A w tym cyklu od owulcji jest to nieustanne.. Pozdrawiam, piszcie co o tym myślicie, i trzymajcie kciuki za mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca się przyszła mama
czesc! mam juz jedni dziecko 6 letnie i pragnę drugiego. Myslałam ze jestem w ciąży ale......... dostałam okres i to dosyc obfity i trwał 7 dni co jest u mnie nienormalne, dodam ze w 25 dniu cyklu(normalnie 30-33). Bolały mnie wtedy piersi teraz juz nie. Chyba juz sama wymyslam sobie objawy ale mam ciemniejszą kreskę miedzy lonem a pępkiem, wkoło sutków tez mam ciemniejsze zabarwienie. nie wiem juz sama..........miałyscie obfite plamienie i błyscie jednak w ciąży?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem mamą
Nie miałam jako takich objawów - nie miałam nudności (oczywiście nie miałam okresu)- dopiero ok 3 miesiąca przestała mi smakować kawa i zaczęły mi przeszkadzać różne zapachy zaczynając od mydła przez detergenty a kończąc na perfumach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam dopiero dziś @, wiedziałam że ją dostanę, bo temp. dziś spadła mi do 36,75oC, (wczoraj jeszcze 37,02 oC) choć termin miałam na wczoraj :-( a już myślałam, że będę mamą :-( Kupiłam ziółka i witaminki dla mnie i męża, więc zaczynamy od dziś:-) może się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozena
Siedizlam trzeci dzie nw cel imialam meic okres nei mialam Zaduch slodkawy zapch wymioty. Jedzenei ohydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam rozstępy na piersiach i udach, dziwne niebieskie linie na piersiach i trochę mnie bolą, poza tym bóle brzucha, temerature ciągle miedzy 36.9- 37. 2, płaczę po 3 razy dziennie nieraz ale okres dostalam normalnie i to zupelnie normalnie. testu nie robilam, u ginekologoa tez nie bylam. Nie wierze zeby to mogla być ciązą mimo że kilka razy kochalismy sie bez zabezpieczenia.Niemozliwe jest miec okres w ciazy, moga wtedy wystapic jedynie lekkie plamienia a moj okres byl najzwyczajniejszy na swiecie. Nawet wystpił o 2 dni wcześniej i trwal nieco dłużej. Czy w ogole myslicie ze jest jakies prawdopodbienstwo ze moge byc w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola26
sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem 6 dni po ewentualnym zapłodnieniu, bolą mnie piersi od jajeczkowania, mam extra nastroje i wilczy apetyt, 4 dni po zapłodnieniu robiłam test wyszła 1 kreska a na 2 dzień widać było 2 bardzo jasną. Dziś mam zgagę, ledwo wytrzymuje, zaczęło msię w nocy to tak jak bym się ACE napiła, to moja pierwsza zgaga z życiu, boli mnie głowa i już sama nie wiem czy ja jestem w ciąży czy mam grypę, marzę o dziecku, mam nadzieję że okresu nie dostanę, ale skąd dreszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina 27
Dolina z tym staraniem, już 6 miesięcy i jajk jutro nie dostanę @, to kto wie, może w końcu.Już ponad tydzień mam skurcze macicy jak na okres, bolące piersi, podwyższoną temperaturę, powoli dochodzą wieczorne mdłości i senność. Jak dostanę...to znaczy, że ześwirowałam do końca od tych starań. Mężowi już nic nie mówię, chcę się upewnić i dopiero. Przynajmniej tylko ja wiem, że fiksuję, a nie cały świat. Wydaje mi się, że się udało trzymajcie kciuki!!! w piątek lub sobotę zrobię teścik i zobaczymy... Powodzenia- życze innym, któe chcą widzieć w końcu dwie kreseczki(z nacikiem na różową)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻAŁOSNA
Co jakiś czas świruję, wmawiam sobie że się udało, odczuwam jakieś chore objawy. Mam wrażenie, że fiksuję. Ciekawe czy tylko mi tak odbija?! Może jeszcze ktoś tak ma?Tragedia człowiek zdaje sobie sprawę że robi z siebie idiotę. I w imię czego./niby wyluzowałam, ale chyba tylko oszukiwałam siebie...Czy ktoś ma też takie odczucia???? Pozdrawiam wszystkie"szalone"!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgtg
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:) Żałosna ja przezywam to samo co Ty, zaczęłam wariowac:( staramy sie od pół roku i nic, a moja kumpela zaszła od razu bez specjalnego celowania w owulacje której ponoć wg lekarza nie miała. A ja nic. Myslałam ze sie wyluzowałam, ale jak sie zbliża termin @ zaczynam fiksować. Mam 150 róznych objawów, ale i tak wiem, ze nic z tego nie bedzie:( Strasznie mi smutno. Jak @ ma przyjsc to niech przyjdzie jak najpredzej, nie chce sie meczyć:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje sie... do klubu probujacych zajsc... mam dzis strasznie kiepski nattroj.. probujemy od ponad polroku.. a dzis jakos szczegolnie kiepsko sie czuje.. jakies zawroty glowy... nie wiem.. nie zdarzaly mi sie takie rzeczy.. normalnie lekkie zawirowanie glowy.. nic pozatym .. zadne zgagi.. apetyty.. tylkokiepsko z rownowaga.. oczywiscie za wczesnie na ciaze.. wydaje mi sie.. bo okres powinnam dostac... w przyszlym tygodniu..wiec za wczesnie zapewne na objawy..wiem kazda inaczej przechodzi... moze to juz przesilenie wiosenne.. a moze.. nie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żałosna
Po prostu wielkie dzięki- Dorotko 27, i inne, któe udawadniacie mi, że nie jestem sama. Najpierw celowałam w owulacje i przejmowałam się. Potem zaczęłam być niby wyluzowana, ale świrować przed- wszystkie objawy+ nawet skurcze macicy itp. Generalnie pełnoobjawowa ciąża. W tym miesiącu stwierdziłam, że mam dość i chyba pójdę do lekarza, aby wspomógł moje starania, bo inaczej za dwa miesiące wyląduję zamiast u ginola u psychiatry. Wczoraj miałam dół, dzisiaj wzięłam się za siebie. Jeszcze raz wielkie dzięki - za odpowiedź! Nie wiem czy zwróciłyście uwagę, ale ta strona to jeden wielki monolog. Szukamy potwierdzenia - że to musi być to, lub odwrotnie. A 85 % z nas ......Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia
Hej wszytskim! A ja mam takie pytanko! Czy jak sie bierze tabletki antykoncepcyjne mozna zajsc w ciaze???? ja biore ale od tygodnia mam mdlosci ktore nasilaja sie wieczorem! poza tym zadnych innych objawow! nie bola mnie piersi itp! okres powinnam dostac za pare dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olusi
Niektóre źle dobrane tabletki antykon, wywołują skutki uboczne, takie jak: mdłości, podwyższoną temper, dreszcze, huśtawki nastrojów- sama tak miałam! bWarto też zrobić sobie po jakimś czasie badania wątroby(u mnie po 1,5 roku brania miałam widoczne uszkodzenia wątroby) Częśc tych objawów po jakimś czasie ustąpiła, ale poradź się lekarza, czy nie należałoby zmienić tabletek. Tabletki stanowią ochronę przed ciąża z tego co pamiętam, to dopiero po 2 tyg zażywania! Ale nie stresuj się, ja zaczęłam wcześniej i nie zaszłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta!! Ja to dopiero jestem przerazona!!!!!!! Wydaje mi sie, ze jestem w ciazy, ale nie tym faktem jetsem przerażona, tylko tym, ze pozwalalam sobie sobie na zapalenie papieroska, np, z rana, albo wypicie winka, koniaczku, czy piwka!!!!!!!!!! Najgorsze z tego wszystkiego sa papierosy!!!!! Napiszcie prosze, czy ktoras z Was palila w poczotkowym okresie i czy byly tego jakies skutki okropne. Wiem, ze poczatkowy okres jest bardzo wazny. Pozdrawiam goraca. Ps. juz nie pale, odrzucilo mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś pisałam tu o moich objawach mając nadzieję, że jestem w ciązy. Dziś mogę napisać o objawach będąc w ciązy :) Właściwie to pierwszym objawem było zatrzymanie miesiączki. Ale jakos intuicyjnie wiedziałam , ze jej nie dostanę. Satarliśmy się o dzidzię przez 10 miesięcy a tym razem czułam, ze się udało :) No właściwie to był jeszcze jeden objaw - zaczęłąm chodzić spać o 19-tej bo padałm z nóg . Teraz jestem w 9 tygodniu ciązy i niestety doszły mdłości, wymioty, wstręt do wszelkich kuchennych zapachów ( do kucni w ogole nie wchodzę), sennośc, straszne zmęczenie ( cokolwiek robię -robię na rarty odpoczywając w miedzyczasie) , osłabienie ( mrozki przez oczami gdy wstaję). Dzieczynki, trzymam kciuki za te starające się. Ja tez tu kiedyś pisałam mając nadziejęze sie uda i sie udało. :) Wam też się uda. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×