Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościk

Wewnętrzna doskonałość w kolorze fuksji

Polecane posty

Gość Gościk

Zapraszam do dalszych rozważań na temat wielkiej miłości Bigosiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

znowu usunięty wątek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa

Jest wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ten o śnieżynce jest o kimś innym. Gdzie jest jakiś inny wątek? Chociaż w jakiej jesy kategorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie ma miłości jest depresja 💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nie ma miłości jest depresja 💩

Jest miłosc, nawet juz walentynki dla niej byly. A Busia specjalnie napisala dzis ze głos stracila zeby jutro nie nagrywac i sie nie tłumaczyc z kim i gdzie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartoromeło
12 minut temu, Gość Kinia napisał:

Jest miłosc, nawet juz walentynki dla niej byly. A Busia specjalnie napisala dzis ze głos stracila zeby jutro nie nagrywac i sie nie tłumaczyc z kim i gdzie 😂

Z nimi św. Walenty zamieszkał na stałe, wstrętne zazdrośnice 😉 Was odwiedza jedynie raz w roku albo i nie🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

- Jak single nazywają Walentynki ?

.

.

.

- Dzień Niepodległości.

Także Buka, nie łamać się i dumnie obnosić ze swoją niezależnością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
1 godzinę temu, Gość Bartoromeło napisał:

Z nimi św. Walenty zamieszkał na stałe, wstrętne zazdrośnice 😉 Was odwiedza jedynie raz w roku albo i nie🙂

Hahaah taaak, ten jej pelen wyzszosci ton jak to u nich walentynki caly rok. Farsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Jaa napisał:

Hahaah taaak, ten jej pelen wyzszosci ton jak to u nich walentynki caly rok. Farsa.

Tylko nijak ma się to do posta o zranieniu przez @partnera życiowego 🤣😉🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcdef
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tylko nijak ma się to do posta o zranieniu przez @partnera życiowego 🤣😉🤣

Zranienie było ale już nie ma, bo przecież buka 5 min po napisaniu tego postu potrzebowala pewnie pokocy @partnera zyciowego. Ciekawe ile jeeszcze tego udawania ze go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Berni powinien po prostu nagrac jakiś filmik kulinarny i wszyscy wybaczyliby mu, wszystkim zmiękłyby serduszka, ile w końcu można się gniewać na nieboraka? On musi przeżywać katusze czując ten chłód od fanek😥

Zlitujcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Berni powinien po prostu nagrac jakiś filmik kulinarny i wszyscy wybaczyliby mu, wszystkim zmiękłyby serduszka, ile w końcu można się gniewać na nieboraka? On musi przeżywać katusze czując ten chłód od fanek😥

Zlitujcie się...

Założę się, ze nawiedzone fanki buki pisały pogróżki do niego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🤮🤮🤮

Nowe foto— coś strasznego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups

„Niektórzy w domu” bełt chyba nie doczeka się wymówienia imienia swego 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Ups napisał:

„Niektórzy w domu” bełt chyba nie doczeka się wymówienia imienia swego 😂

No niestety...i ten ton jeszcze! Biedny bełt musi sie bardzo starać teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

No niestety...i ten ton jeszcze! Biedny bełt musi sie bardzo starać teraz.

Ona chyba już teraz nie wie jak wybrnąć z tego wszystkiego. Wiadomo, że to belt ją oporządza, widywani byli na mieście, nie wyniosła się do Podkowy, a jednak nie potrafi wymówić teraz jego imienia. A jeszcze 2 mies temu misjowala co chwile 🧐 widać, że sobie nie radzi. I te spacery z Darią- kogo ona chce oszukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ona chyba już teraz nie wie jak wybrnąć z tego wszystkiego. Wiadomo, że to belt ją oporządza, widywani byli na mieście, nie wyniosła się do Podkowy, a jednak nie potrafi wymówić teraz jego imienia. A jeszcze 2 mies temu misjowala co chwile 🧐 widać, że sobie nie radzi. I te spacery z Darią- kogo ona chce oszukać?

Była by dużo wiarygodniejsza gdyby normalnie to załatwiła i nie udawała ze oporządza ją duch święty, a nie robi szopki..i nagla ta przyjazn z Daria też mnie dziwi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czekamy na filmik buni jak wchodzi na łóżko z wózka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buka

Chyba na filmik opętani.. buka latająca na wózku.. chociaż ostatnio jak krążyła w arkadii to leciała na nim wręcz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Czekamy na filmik buni jak wchodzi na łóżko z wózka 

Już to widze, jak ,,zgrabnie" przeskakuje z wozka na lozku...z taka waga!? Przeciez nawet pisze ze machanie pedzli ja męczy, bie zdejmie sama sobie maseczki,nie zrobi herbaty a juz widze jak sie turla...dobre zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Buka zamknęła temat o sobie. Żegnaj podkovo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nieszkodzi. podbnie jak sławetne filmy jej @męza np na temat zdrady - zostaną w naszej pamieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkv

To nie Bu, to kafe. Inne tematy też znikają, albo są blokowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Gumtree też poleciał i temat o łotrze 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oaza

Dawno nie oglądałam, nie czytałam, a tu takie newsy. Co się stało? Byli na urlopie, w grudniu potem co za dramaty że koniec tej miłości? I zdziwienie me weszłam na ostatni filmik i w mieszkaniu u Bartka jest? Czy to nie przypadkiem chęć podbicia wyświetleń? Ktoś coś bardziej wywnioskował.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny Sylwester
12 minut temu, Gość Oaza napisał:

Dawno nie oglądałam, nie czytałam, a tu takie newsy. Co się stało? Byli na urlopie, w grudniu potem co za dramaty że koniec tej miłości? I zdziwienie me weszłam na ostatni filmik i w mieszkaniu u Bartka jest? Czy to nie przypadkiem chęć podbicia wyświetleń? Ktoś coś bardziej wywnioskował.?

Po kołobrzegu 2 wypłynęły skriny Małej Mi, która pokazała rozmowę z @mężem, który próbował wydębić od niej zdjęcia do oceny tego czy ma się czego wstydzić (dziewczyna też z jakąś chorobą), pytał co robi kiedy jest niegrzeczna, plus stwierdził że jego @żona nie będzie miała nic przeciwko. Zrobiła się afera, Bu wstawiła na IG zdjęcie, o tym że @partnerżyciowy ją skrzywdził i zamilkła na kilka tygodni. Oczywiście wróciła, udawała, że @mąż zniknął z jej życia i że jest samodzielna, nagrywając cały czas u niego w mieszkaniu. W międzyczasie wyparowały wszystkie sm niewiernego partnera życiowego i filmiki kulinarne (bye bye devolaj i łosoś utopiony w maśle 😢). W tym czasie wyświetlenia nudnych makijaży zaczęły spadać na łeb do tego stopnia, że jej odwieczna rywalka - znana prawniczka Magda A przebiła ją w temacie., więc nasza doskonałość gubi się w zeznaniach i na pytania o dni z nami raz odpowiada, że nie ma czasu ich nagrywać, raz że jednak jakieś tam będą. Chyba sama nie wie co z tym fantem zrobić, bo widzi że bez sprzedawania prywaty i @męża kanał pada, a propagandy #razemnajlepiej nie da się dalej ciągnąć. Jest w kropce, tym bardziej że udawanie, że odeszła od męża nie bardzo wyszło, bo Warszawa nie za górami i kilka osób widziało ich razem na mieście. Więc zrodził się problem: udawać, że może sobie radzić sama i ma honor się już nie da 😐 Tak w skrócie. 

A na kafe niektóre tematy znikają, a niektóre są blokowane i nie wiadomo o co chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oaza

Dziękuję za streszczenie czasem obejrzała jej filmik z życia, te z poradami kosmetycznymi nie dla mnie. I zawsze byłam zdziwiona tym misiowaniem i okazywanie uczuć na pokaz, jakimiś artykułami o wielkiej miłości było to dla mnie sztuczne i niezrozumiałe. Smutne to dwoje ludzi nieszczęśliwych, a mają tylko jedno życie. Tylko Bogusia sama, kiepsko to widzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Oaza napisał:

Dawno nie oglądałam, nie czytałam, a tu takie newsy. Co się stało? Byli na urlopie, w grudniu potem co za dramaty że koniec tej miłości? I zdziwienie me weszłam na ostatni filmik i w mieszkaniu u Bartka jest? Czy to nie przypadkiem chęć podbicia wyświetleń? Ktoś coś bardziej wywnioskował.?

Nic się nie stało. Po prostu małżeństwo im się rozpadło. A raczej rozpadło się do reszty. #takilajf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugu
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nic się nie stało. Po prostu małżeństwo im się rozpadło. A raczej rozpadło się do reszty. #takilajf

Tylko ona najpierw udawała zranioną, a teraz udaje jakby nic się nie stało, tylko w 2019 postanowiła ograniczyć pokazywanie prywaty 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×