Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościk

Wewnętrzna doskonałość w kolorze fuksji

Polecane posty

Gość Gosc hop

Taka nuda u niej na profilu że ją przestanę obserwować. Na to się nie da patrzeć. Jak nie wróci Bartek, dni z nami to wieszcze koniec ANR. Na jej koncie na yt byłam ostatnio jak był dzień z nami z Kołobrzegu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc hop napisał:

Taka nuda u niej na profilu że ją przestanę obserwować. Na to się nie da patrzeć. Jak nie wróci Bartek, dni z nami to wieszcze koniec ANR. Na jej koncie na yt byłam ostatnio jak był dzień z nami z Kołobrzegu. 

Zgadzam się! Bez Bartka Bogusia jest pretensjonalna i przykra do oglądania. Wieje nudą i smutkiem. Może dlatego, że im się jednak nie układa? No nie będę tutaj domysłów snuć. Ale filmiki po tej aferze i jej instagram to nic ciekawego. Już Otra lepszy kontent wrzuca, co zresztą widać po statystykach. Buka smęci jak jakaś niewydymka po 50... Jeszcze wiecznie ta Daria daje lesbijską atmosferę. Albo feministyczną. Po prostu do kitu jest bez Bartka, już nawet tu nikt o Zbuce nie pisze... Jej filmów też nikt nie ogląda. Nawet ulubieńcy nie uratowali sytuacji, bo dodany przez Otrę film w tym samym czasie ma o wiele więcej wyświetleń. Także Zbuka oficjalna porażka, Łostra Cię przegoniła, ludzie wolą jej marudzenie niż Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups
13 minut temu, Pinezka napisał:

Myślę, że ona zdaje sobie z tego sprawę. Pytanie, czy coś z tym zrobi, a jeśli tak, to w którą stronę pójdzie. Jeśli myśli o utrzymaniu kanału to powinna szybko podjąć jakieś kroki w celu zatrzymania widzów, bo taka sytuacja jaka jest teraz, to raczej równia pochyła. Widać, że prawie nikt nie chce oglądać jej makijaży, ulubieńców i recenzji, więc co pozostaje? Ano, moim zdaniem, jeśli zdecydowała się zostać z Bartkiem, to jak najszybsze przywrócenie go do łask i pokazywanie w filmikach, a jeżeli zdecydowała się odejść - uruchomienie jakiejś nowej serii w stylu "Moje życie jako singla w wielkim mieście" 😉 lub coś równie mocno pachnącego prywatą. Innej recepty na sukces nie widzę 🙂

Nosi obrączkę, więc nie singelka ;) A przez to, że udaje, że się nic nie stało coraz więcej ludzi truje jej w komentarzach. Dała post o zranieniu, to mogłaby teraz jasno powiedzieć- tak wybaczyłam, jesteśmy silniejsi etc. Lub- chodzimy na terapię małżeńską/ podjęliśmy decyzję o rozwodzie 😉 sama nakręciła tą spiralę ciekawości wokół męża, a teraz oburzona 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuj

Mnie najbardziej śmieszy,jak Bogusia odpowiada "nie znasz,  to nie oceniaj, ja pokazuje tylko urywek z mojego życia" itp......, no ludzieee, przecież każdy, kto ją ogląda, mógłby samodzielnie napisać jej życiorys.

Przecież Ona pokazała już WSZYSTKO,, zaczynając od dzieciństwa, ilość złamań, pobytów w szpitalu, "sraczyku" pod wózkiem, znamy całą jej rodzinkę,wiemy jak poznała męża, jak brała ślub, jak ją partner życiowy zranił, oglądaliśmy co jedzą ( już niestety filmiki wyparowały), jaką kawkę pije, wizyty u lekarzy, u fryzjera, na pazury, kamera towarzyszy przy każdym wyjeździe, jak obchodzi urodziny i inne "święta, co kupuje w markecie i innych galeriach, oglądaliśmy fotki, jak leży na gołej klacie Barta, buziaki w nosek, a nawet kiedy ma OKRES, to czego jeszcze nie wiemy ?

Chyba wiem o niej więcej, niż o mojej najlepszej przyjaciółce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
48 minut temu, Pinezka napisał:

Myślę, że ona zdaje sobie z tego sprawę. Pytanie, czy coś z tym zrobi, a jeśli tak, to w którą stronę pójdzie. Jeśli myśli o utrzymaniu kanału to powinna szybko podjąć jakieś kroki w celu zatrzymania widzów, bo taka sytuacja jaka jest teraz, to raczej równia pochyła. Widać, że prawie nikt nie chce oglądać jej makijaży, ulubieńców i recenzji, więc co pozostaje? Ano, moim zdaniem, jeśli zdecydowała się zostać z Bartkiem, to jak najszybsze przywrócenie go do łask i pokazywanie w filmikach, a jeżeli zdecydowała się odejść - uruchomienie jakiejś nowej serii w stylu "Moje życie jako singla w wielkim mieście" 😉 lub coś równie mocno pachnącego prywatą. Innej recepty na sukces nie widzę 🙂

No Buka bedzie probowala sie ratowac ,,tygodniem z nia" ktory ma sie lada chwila pokazac, specjalnie zrobila tydzien przerwy zeby ludzie czekali i wiecej wyswietlen było. Ale co ona moze pokazac?

Mysle ze ludzie nie ogladaja jej przez te klamstwa ze jest samodzielna itp. Kazdy wie, ze nawet na chwile sie z mieszkania nie wyprowadzila. Kłamczucha z nich to i wyswietlenia ida na łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooom
18 minut temu, Gość kuj napisał:

Mnie najbardziej śmieszy,jak Bogusia odpowiada "nie znasz,  to nie oceniaj, ja pokazuje tylko urywek z mojego życia" itp......, no ludzieee, przecież każdy, kto ją ogląda, mógłby samodzielnie napisać jej życiorys.

Przecież Ona pokazała już WSZYSTKO,, zaczynając od dzieciństwa, ilość złamań, pobytów w szpitalu, "sraczyku" pod wózkiem, znamy całą jej rodzinkę,wiemy jak poznała męża, jak brała ślub, jak ją partner życiowy zranił, oglądaliśmy co jedzą ( już niestety filmiki wyparowały), jaką kawkę pije, wizyty u lekarzy, u fryzjera, na pazury, kamera towarzyszy przy każdym wyjeździe, jak obchodzi urodziny i inne "święta, co kupuje w markecie i innych galeriach, oglądaliśmy fotki, jak leży na gołej klacie Barta, buziaki w nosek, a nawet kiedy ma OKRES, to czego jeszcze nie wiemy ?

Chyba wiem o niej więcej, niż o mojej najlepszej przyjaciółce. :)

Hahaha, dokładnie, pokazała i powiedziała nam juz  wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk
3 minuty temu, Gość sooom napisał:

Hahaha, dokładnie, pokazała i powiedziała nam juz  wszystko

Nawet wiemy że sama przechodzi z wózka na wyrko, tylko jeszcze nie ma dokumentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No właśnie, to by był bardzo dobry pomysł na nową serię. Mogłaby pokazać, jak osoba z niepełnosprawnością radzi sobie w życiu. Jak lepi pierogi, przechodzi wyrka na wózek, szyje ubranka dla zwierząt, sprząta miejsca znajdujące się w jej zasięgu. Byłoby to bardzo inspirujące zwłaszcza dla osób, które są mniej samodzielne, choć posiadają mniejszą niepełnosprawność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Fanki nawet nie odważą się zadać pytania o Bertolomeo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

No właśnie, to by był bardzo dobry pomysł na nową serię. Mogłaby pokazać, jak osoba z niepełnosprawnością radzi sobie w życiu. Jak lepi pierogi, przechodzi wyrka na wózek, szyje ubranka dla zwierząt, sprząta miejsca znajdujące się w jej zasięgu. Byłoby to bardzo inspirujące zwłaszcza dla osób, które są mniej samodzielne, choć posiadają mniejszą niepełnosprawność.

Przeciez ona nawet herbaty sobie nie umie zrobic, to co miałaby pokazywać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkv

Komentarze wczoraj już wyparowały. Odpowiedzi nie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkv

 

44 minuty temu, Gość gość napisał:

No właśnie, to by był bardzo dobry pomysł na nową serię. Mogłaby pokazać, jak osoba z niepełnosprawnością radzi sobie w życiu. Jak lepi pierogi, przechodzi wyrka na wózek, szyje ubranka dla zwierząt, sprząta miejsca znajdujące się w jej zasięgu. Byłoby to bardzo inspirujące zwłaszcza dla osób, które są mniej samodzielne, choć posiadają mniejszą niepełnosprawność.

 

31 minut temu, Gość Gość napisał:

Przeciez ona nawet herbaty sobie nie umie zrobic, to co miałaby pokazywać....

Myślę, że to była ironia 😉 W końcu to wszystko co Bu naopowiadała że potrafi, ale nigdy jakoś nie pokazała 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość gość napisał:

No właśnie, to by był bardzo dobry pomysł na nową serię. Mogłaby pokazać, jak osoba z niepełnosprawnością radzi sobie w życiu. Jak lepi pierogi, przechodzi wyrka na wózek, szyje ubranka dla zwierząt, sprząta miejsca znajdujące się w jej zasięgu. Byłoby to bardzo inspirujące zwłaszcza dla osób, które są mniej samodzielne, choć posiadają mniejszą niepełnosprawność. 

Takie coś już jest na kanale Życie na wózku. Tylko ten chłopak jest z milion razy bardziej samodzielny. Ale widziałam też kiedyś taki filmik gdzie chłopak totalnie sparaliżowany pokazywał jak wygląda jego dzień. Chyba ma na imię Artur? albo Arek? Nie pamiętam. W każdym razie takie nagrania na pewno są jakimś tchnieniem nadziei w osoby, które np. niedawno stały się niepełnosprawne i nie wyobrażają sobie swojego dalszego funkcjonowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkv
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Takie coś już jest na kanale Życie na wózku. Tylko ten chłopak jest z milion razy bardziej samodzielny. Ale widziałam też kiedyś taki filmik gdzie chłopak totalnie sparaliżowany pokazywał jak wygląda jego dzień. Chyba ma na imię Artur? albo Arek? Nie pamiętam. W każdym razie takie nagrania na pewno są jakimś tchnieniem nadziei w osoby, które np. niedawno stały się niepełnosprawne i nie wyobrażają sobie swojego dalszego funkcjonowania.

Problem polega na tym, że gdyby nie Bart, to ona potrzebowałaby opiekuna 24h/7 więc jedyne co może pokazać, to swoją niesamodzielność i wtórną niepełnosprawność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość pdkv napisał:

Komentarze wczoraj już wyparowały. Odpowiedzi nie 😂

Nie chcę nikogo obrażać, ale fanki Bogusi to takie typowe przekupki. Uwielbiają tandetny kicz, którym emanuje Bogusia. Uwielbiają te jej motywacyjne gadki. Ale chętnie też rzucą się na trolla. Mam wrażenie, że czasem tylko na to czekają, bo to w końcu jakieś emocje, a nie tylko nudne przytakiwanie Bogusi. Przy trollu zawsze mogą się "wykazać", wyżyć, wykrzyczeć, puścić wodzę fantazji i stanąć w obronie uciśnionej. Niestety, ale w tym swoim odwecie są zawsze naiwnie głupiutkie, nieporadne, chamskie i płytkie. Potrafią jedynie odzwierciedlić poziom trolla, tylko, że po drugiej stronie barykady. No bo hejt na Bogusię jest "be", ale jak one gnoją człowieka, to już ok 😉 Tm razem troll, a może nie troll, przechytrzył je i na te pyskate komentarze odpowiadał merytorycznie, grzecznie i ukazując ich złe zachowanie. One nie są gotowe na coś takiego. Potrafią tylko ślepo wydrapywać oczy za Bogusie. Chodź pewnie nawet nie wiedzą o co walczą. Jak trafiły na kogoś kto nie da się sprowokować do chamskiej kłótni, tylko zaprasza do merytorycznej dyskusji, to pozabierały swoje zabawki i zostawiły Bogusię samą w jej piaskownicy. Soryy, Bogusia, ale radź sobie sama z prawdą, jak przyjdzie jakiś chamski troll z hejtem, to wtedy sobie na nim odreagujemy, nara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie chcę nikogo obrażać, ale fanki Bogusi to takie typowe przekupki. Uwielbiają tandetny kicz, którym emanuje Bogusia. Uwielbiają te jej motywacyjne gadki. Ale chętnie też rzucą się na trolla. Mam wrażenie, że czasem tylko na to czekają, bo to w końcu jakieś emocje, a nie tylko nudne przytakiwanie Bogusi. Przy trollu zawsze mogą się "wykazać", wyżyć, wykrzyczeć, puścić wodzę fantazji i stanąć w obronie uciśnionej. Niestety, ale w tym swoim odwecie są zawsze naiwnie głupiutkie, nieporadne, chamskie i płytkie. Potrafią jedynie odzwierciedlić poziom trolla, tylko, że po drugiej stronie barykady. No bo hejt na Bogusię jest "be", ale jak one gnoją człowieka, to już ok 😉 Tm razem troll, a może nie troll, przechytrzył je i na te pyskate komentarze odpowiadał merytorycznie, grzecznie i ukazując ich złe zachowanie. One nie są gotowe na coś takiego. Potrafią tylko ślepo wydrapywać oczy za Bogusie. Chodź pewnie nawet nie wiedzą o co walczą. Jak trafiły na kogoś kto nie da się sprowokować do chamskiej kłótni, tylko zaprasza do merytorycznej dyskusji, to pozabierały swoje zabawki i zostawiły Bogusię samą w jej piaskownicy. Soryy, Bogusia, ale radź sobie sama z prawdą, jak przyjdzie jakiś chamski troll z hejtem, to wtedy sobie na nim odreagujemy, nara...

Bo to jest trochę jak z gadką o homoseksualizmie czy eutanazji. Jedna strona jest zacietrzewiona i druga też. Im bardziej jedna strona nie pozwala drugiej na własne zdanie, tym mocniej ci drudzy go bronią. I pewnie sami by się w końcu zastanowili nad za i przeciw, ale że muszą bronić "za", to wyśmiewają argumenty "przeciw".

Bo ja rozumiem, że ktoś nie popiera pytań o Bartka i też chciałabym, żeby ten ktoś zrozumiał, że ja do takowych pytań nic nie mam. Ba. Nie mam nic do pytań o zdradę czy pieluchę. Są to pytania trudne, ale jeśli Bogumiła jest dojrzałą osobą, nie będzie miała problemu z odpowiedzią bądź odmową odpowiedzi. Jeżeli będziemy unikać "trudnych" kwestii, to za chwilę okaże się, że można Buce tak jak Otrze pisać tylko, że jest piękna, mądra, za resztę ban.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość pdkv napisał:

Problem polega na tym, że gdyby nie Bart, to ona potrzebowałaby opiekuna 24h/7 więc jedyne co może pokazać, to swoją niesamodzielność i wtórną niepełnosprawność.

Ten sparaliżowany facet może ruszać jedynie głową, więc ma jeszcze gorzej od Bogusi. A jednak pokazał w jaki sposób jego żona radzi sobie z posadzeniem go na wózku, ubraniem itp. Szacun dla niego za odwagę. Bo jednak trzeba się w jakiś sposób przełamać, by pokazać innym swoją zależność od drugiego człowieka. U Bu pokazanie tego jest niemożliwe, bo to kłóciłoby się z jej mottem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zaloze się, że kilka komentarzy do "hejterki" napisała sama buba z fejk konta. Ona przeciez na pokaz taka miła, usmiechnięta i pozytywna dla wszystkich. A za plecami pisze do pracodawcow, straszy problemami na uczelni, sklada pozew na policje 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkv
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Ten sparaliżowany facet może ruszać jedynie głową, więc ma jeszcze gorzej od Bogusi. A jednak pokazał w jaki sposób jego żona radzi sobie z posadzeniem go na wózku, ubraniem itp. Szacun dla niego za odwagę. Bo jednak trzeba się w jakiś sposób przełamać, by pokazać innym swoją zależność od drugiego człowieka. U Bu pokazanie tego jest niemożliwe, bo to kłóciłoby się z jej mottem...

A, ok.. Nie znałam szczegółów, dzięki. No ale w tym przypadku niewiele to zmienia, bo Bu przecież zapoczątkowała kampanię "kobieta niezależna", więc przyznanie się jak to wygląda naprawdę, byłoby jednoczesnym przyznaniem się do notorycznego kłamania w ciągu ostatnich ładnych paru lat. Tak źle, a tak niedobrze. Zapętliła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żulica Aleksandra Cysternówna dawaj te screeny że cię Magunia prosi o darmowe logo bo nikt nie wierzy bajkopisarko zaraz napiszę do Magdy że ją oczerniasz i jak kłamstwo wyjdzie na jaw to będzie ci wstyd jak łapie a cysterna rzuci ci w twarz brudnym żwirkiem za te kalumnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Żulica Aleksandra Cysternówna dawaj te screeny że cię Magunia prosi o darmowe logo bo nikt nie wierzy bajkopisarko zaraz napiszę do Magdy że ją oczerniasz i jak kłamstwo wyjdzie na jaw to będzie ci wstyd jak łapie a cysterna rzuci ci w twarz brudnym żwirkiem za te kalumnie

bezczelna prowokantka!!! daj madziuni spokoj i nie oczerniaj jej!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 przesladowczyni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Takie coś już jest na kanale Życie na wózku. Tylko ten chłopak jest z milion razy bardziej samodzielny. Ale widziałam też kiedyś taki filmik gdzie chłopak totalnie sparaliżowany pokazywał jak wygląda jego dzień. Chyba ma na imię Artur? albo Arek? Nie pamiętam. W każdym razie takie nagrania na pewno są jakimś tchnieniem nadziei w osoby, które np. niedawno stały się niepełnosprawne i nie wyobrażają sobie swojego dalszego funkcjonowania.

No tak, tyle że to jest młody, wysportowany chłopak, który niestety stracił niektóre kończyny. Bogusia jest niepełnosprawna od urodzenia i bardzo otyła, a mimo to dobrze sobie radzi (jeśli jej wierzyć na słowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość gość napisał:

No tak, tyle że to jest młody, wysportowany chłopak, który niestety stracił niektóre kończyny. Bogusia jest niepełnosprawna od urodzenia i bardzo otyła, a mimo to dobrze sobie radzi (jeśli jej wierzyć na słowo).

Dobry bait

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh...

Niby tak miała chronić prywatność, pokazała Mamę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 minuty temu, Gość Ehh... napisał:

Niby tak miała chronić prywatność, pokazała Mamę...

Jutro wjedzie okres 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobrze, że Bogusia ma przyjaciółkę, która wspiera ją w zaklinaniu rzeczywistości:

Cytat

stylwidzenia

Uwielbiam zmianę na Twoim profilu jaką ostatnio nastąpiła...🤩❤️ więcej makijażu....recenzji... to jest to💪

Jeszcze kilka takich "dobrych zmian" a oglądalność filmów spadnie poniżej 100 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Dobrze, że Bogusia ma przyjaciółkę, która wspiera ją w zaklinaniu rzeczywistości:

Jeszcze kilka takich "dobrych zmian" a oglądalność filmów spadnie poniżej 100 😉

Daria ze stylu widzenia się wkurzyła bo na Youtube ktoś ją pocisnął, że nie zastąpi Bartka 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Dobrze, że Bogusia ma przyjaciółkę, która wspiera ją w zaklinaniu rzeczywistości:

Jeszcze kilka takich "dobrych zmian" a oglądalność filmów spadnie poniżej 100 😉

Hahahha to samo zauważylam, napewno Daria z niecierpliwoscia czeka na recenzje 100 tuszu czy podkładu...mi sie nawet na te recenzje nie chce patrzec.

I ta pogadanka o złym parkowaniu, a widac bylo ze po drugiej stronie jwst wiecej miejsca..no ale o czyms trzeba i stastory wrzucac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Hahahha to samo zauważylam, napewno Daria z niecierpliwoscia czeka na recenzje 100 tuszu czy podkładu...mi sie nawet na te recenzje nie chce patrzec.

I ta pogadanka o złym parkowaniu, a widac bylo ze po drugiej stronie jwst wiecej miejsca..no ale o czyms trzeba i stastory wrzucac...

Fanki Bu chyba nie lubią Darii 😄 A może ona chce atencji więc wmawia Buce, że jest dobrym materiałem na sm.

 

Renia Gąsior12 godzin temu

Mam nadzieję, że vlog będzie z udziałem Bartłomieja, bo niestety bez niego Twoje filmiki straciły dawną ikrę. Daria go nie zastąpi. Kiedyś na Twoim kanale było wesoło, teraz takie pitu pitu. Z Bartkiem tworzyliście super parę i to się fajnie oglądało. Mogłabyś uczciwie powiedzieć, czy on wróci czy nie. Bo wiele osób tylko na niego czeka. Jak nie wróci to powiedz szczerze, to od razu usuwam subskrypcję, jak pewnie wiele innych osób, bo to też nie ładnie tak nas za nos wodzić. Bawić się naszymi uczuciami - wróci nie wróci. Jak nie wróci to ja już wolę filmy Madzi A. Ostatnio nagrywa po fajną serię jak sobie radzi, są ze sklepu sceny, itp... a nie w kółko kadr na wersalkę i tapetę i o kosmetykach. Taka wymuszona cisza, żeby czasem Bartek w kadr nie wszedł. A kiedyś było spontanicznie i było super. Teraz porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Te komentarze, ze ktoś lubi jej makijaż to chyba fejk konta. Dla mnie nic odkrywczego nie pokazuje. Nie znoszę jej tonu glosu, skrzeku wlasciwie. Dałaby napisy to może bym przebrnęła dłużej niż poczytać komentarze 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×