Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościk

Wewnętrzna doskonałość w kolorze fuksji

Polecane posty

Gość Gosc
5 minut temu, Pinezka napisał:

No, Renia zaszalała 🙂  Komentarz jeszcze wisi, czy zniknął?

Jest, bjuti guru zostawi go na przekór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andi

Patrzac na zdjecia z otwarcia salonu pazurów, widać że Bjuti guru zwiększa powierzchnię pod przyszłe makijaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERAWENIA

Smieszne jest to,że Bogusia popadła ze skrajności w skrajność,od ociekających lukrem dni z nami,kochanie,misiu,skarbie,o tak się kochamy,po całkowitą dematerializację Bartka,nie pada nawet jego imię,tak jakby nie istniał,rozmył się w nicości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bogusia szczęśliwa na insta, bo dostała aplikację do kablowania, a w dodatku może na bieżąco sprawdzać efekty swojego donosicielstwa. Pewnie każdy mandat będzie świętowała kubeczkiem śmietany 36%... Ja rozumiem, że trzeba reagować na łamanie przepisów, ale nie znam drugiej takiej osoby, która tak by się cieszyła, że może komuś dojepać. Pewnie teraz będzie urządzała polowania po Warszawie, żeby tylko móc kablować. W końcu to jej żywioł. Pełna nienawiści i złości. Bogusia jest niczym reptilianka, która przed kamerą przybiera ludzką postać, ale czasami niekontrolowanie przybiera gadzią postać i obnaża swoje prawdziwe ja. Bogusia tak bardzo podekscytowała się tym, że może donosić, że nawet nie zauważyła jak kipi jadem i złością. Jak to się z niej sączy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Bogusia szczęśliwa na insta, bo dostała aplikację do kablowania, a w dodatku może na bieżąco sprawdzać efekty swojego donosicielstwa. Pewnie każdy mandat będzie świętowała kubeczkiem śmietany 36%... Ja rozumiem, że trzeba reagować na łamanie przepisów, ale nie znam drugiej takiej osoby, która tak by się cieszyła, że może komuś dojepać. Pewnie teraz będzie urządzała polowania po Warszawie, żeby tylko móc kablować. W końcu to jej żywioł. Pełna nienawiści i złości. Bogusia jest niczym reptilianka, która przed kamerą przybiera ludzką postać, ale czasami niekontrolowanie przybiera gadzią postać i obnaża swoje prawdziwe ja. Bogusia tak bardzo podekscytowała się tym, że może donosić, że nawet nie zauważyła jak kipi jadem i złością. Jak to się z niej sączy. 

No tymbardziej ze dzis na instastory jak pokazywala druga strone ulicy to widac bylo ze jest tam duzo miejsca..ale trzeba bylo pokazac jaka to jest uciemiezona. Przeciez musi o czyms gadac na instastory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkv
31 minut temu, Gość TERAWENIA napisał:

Smieszne jest to,że Bogusia popadła ze skrajności w skrajność,od ociekających lukrem dni z nami,kochanie,misiu,skarbie,o tak się kochamy,po całkowitą dematerializację Bartka,nie pada nawet jego imię,tak jakby nie istniał,rozmył się w nicości.

Tym bardziej, że wiemy, że nadal mieszka u niego, jest z nim widywana na mieście, słychać było jak tłucze gary w tle jej IS 🤦🏼‍♀️👍🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkv
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

No tymbardziej ze dzis na instastory jak pokazywala druga strone ulicy to widac bylo ze jest tam duzo miejsca..ale trzeba bylo pokazac jaka to jest uciemiezona. Przeciez musi o czyms gadac na instastory.

Wiecie, ja to rozumiem - kwestię tego parkowania, bo to akurat prawda w W-wie. Czasem nawet zdrowa osoba ma problem z przejściem i musi iść po błocku, bo samochód zajmuje większość chodnika. Nie wspominając o tym, że czasem jest tak wąsko, że wycierasz jego karoserię własnym płaszczem, albo torebką 😠 I to w/ku/rwia. 

No ale macie rację z tą "gadzią postacią"  (zdróweczko ulepkiem dla tej, która to wymyśliła 😂). Też nie widziałam, żeby ktoś się tak cieszył na możliwość donoszenia 😐 Sic! Ona nadal jest tą starą Bogusią pod płaszczykiem takiej, co to przeszła jakąś zmianę w kierunku bardziej ludzkim.

Co do jej wyświetleń to na innych forach też już piszą, że szkoda im strzępić język na tę dwójkę i tracić czas na oglądanie jej nudnych makijaży, więc to już chyba koniec jej podrygów w necie. Wywiady się skończyły, epatowanie big love po śniadaniówkach też. Nie wiem co  musiałaby wymyślić, żeby wrócić do starych wyświetleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofy

Odnosnie jej tajemniczego projektu ktorego final mamy poznac za kilka miesiecy to wydaje mi sie ze chodzi o nowe mieszkanie lub wysiudala babcie z domu i beda robic remont. Bo bylo duzo pytan odnosnie polecen lozka, mebli kuchennych itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opap

Mnie ta para po tym calym szambie z apetytem na miescie, podrywami i slinieniem sie na necie zaczeła brzydzić. Dziwny jest ten układ i dziwnie żyją. W jakiś oparach absurdu, kłamstw, kreacji i tłuszczu. Ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jest aplikacja do donoszenia? To Otra pewnie już też ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość opap napisał:

Mnie ta para po tym calym szambie z apetytem na miescie, podrywami i slinieniem sie na necie zaczeła brzydzić. Dziwny jest ten układ i dziwnie żyją. W jakiś oparach absurdu, kłamstw, kreacji i tłuszczu. Ble.

To samo mam. Nie umiem jej już oglądać. Takim bezsensem od niej wali, czymś obleśnym, żałosnym. A to jest dorosła osoba. To nie jest pies, który błąka się poboczem. Tu pomóc sobie może tylko Bogusia. Mam taki opór przed włączaniem jej stories. Zawsze mnie nudziły, a teraz wręcz odrzucają, brzydzą. Rozumiem, że dawanie rad jest bez sensu, bo każdy ma swój moment, w którym odważy się na zmiany bądź nie. Przyglądać się jej hipokryzji nie mogę, bo aż oczy i uszy krwawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest tak wielka, że dziwne, że w ogóle się gdziekolwiek mieści🤷‍♀️ Mniej ulepkow i pierogów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To samo mam. Nie umiem jej już oglądać. Takim bezsensem od niej wali, czymś obleśnym, żałosnym. A to jest dorosła osoba. To nie jest pies, który błąka się poboczem. Tu pomóc sobie może tylko Bogusia. Mam taki opór przed włączaniem jej stories. Zawsze mnie nudziły, a teraz wręcz odrzucają, brzydzą. Rozumiem, że dawanie rad jest bez sensu, bo każdy ma swój moment, w którym odważy się na zmiany bądź nie. Przyglądać się jej hipokryzji nie mogę, bo aż oczy i uszy krwawią.

Znów przyjdzie okres stulecia i będzie jojczyć na story. W sam raz do słuchania przy drugim śniadanku 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość TERAWENIA napisał:

Smieszne jest to,że Bogusia popadła ze skrajności w skrajność,od ociekających lukrem dni z nami,kochanie,misiu,skarbie,o tak się kochamy,po całkowitą dematerializację Bartka,nie pada nawet jego imię,tak jakby nie istniał,rozmył się w nicości.

Ważne, że daje jej lajki pod zdjęciami na fb- czyli Bart żyje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość TERAWENIA napisał:

Smieszne jest to,że Bogusia popadła ze skrajności w skrajność,od ociekających lukrem dni z nami,kochanie,misiu,skarbie,o tak się kochamy,po całkowitą dematerializację Bartka,nie pada nawet jego imię,tak jakby nie istniał,rozmył się w nicości.

Zastąpiła go Babochlopka 😂 Daria to, Daria tamto 🤣 nie wiem co gorsze- chociaz z misjowania można było się można pośmiać, a ta niby przyjaźń mocno naciągana, wręcz żałosna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiedząc, że "nie może" od niego odejść- nie lepiej było powiedzieć- słuchajcie, mój facet popełnił błąd, on tego bardzo żałuje itd?

Przeciez jest masa kobiet zdrowych, pełnosprawnych które latami siedzą z alkusami, facetami bijącymi, znęcającymi się nawet mimo posiadania dzieci. Kazdy by zrozumiał. Po co brnac? Czy w tych czasach to naprawde taka wielka ujma przyznac sie do błędu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Ważne, że daje jej lajki pod zdjęciami na fb- czyli Bart żyje 😉

Nie umiał się zachować jak mężczyzna, to został całkiem odsunięty od filmów, taka kara, bo na fejmie mu zawsze zależało jak mało komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Niezapominajka1987 napisał:

Nie umiał się zachować jak mężczyzna, to został całkiem odsunięty od filmów, taka kara, bo na fejmie mu zawsze zależało jak mało komu.

O to to to. Ludzie zastanawiają się, dlaczego on występował w jej filmikach, jak to się stało, że się nie wstydził. Ano parcie na szkło. On tak chciał zaistnieć, być podziwiany, że zdecydował się ośmieszyć na pół PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkv
3 minuty temu, Niezapominajka1987 napisał:

Nie umiał się zachować jak mężczyzna, to został całkiem odsunięty od filmów, taka kara, bo na fejmie mu zawsze zależało jak mało komu.

A mnie się wydaje, że ten konkretnie fejm - płynący z jej filmików i bycia znanym z bycia jej @mężem, bardzo go juz męczył. Owszem był mu w jakiś sposób potrzebny, ale myślę, że nie do końca chciał być już kojarzony z @żoną. Z jakichś przyczyn szukał kontaktu z innymi. Myślę, że zniknięcie mogło być jego inicjatywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

O to to to. Ludzie zastanawiają się, dlaczego on występował w jej filmikach, jak to się stało, że się nie wstydził. Ano parcie na szkło. On tak chciał zaistnieć, być podziwiany, że zdecydował się ośmieszyć na pół PL.

Dokładnie tak, blogi, wywiady, Instagram. Przez chwilę czuł się jak gwiazda, jeden ( pewnie z wielu ) błąd i czar prysł hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Zastąpiła go Babochlopka 😂 Daria to, Daria tamto 🤣 nie wiem co gorsze- chociaz z misjowania można było się można pośmiać, a ta niby przyjaźń mocno naciągana, wręcz żałosna 

Może Bogusia wije sobie gniazdko z Darią? Stara panna i rozwódka. W końcu teraz to są papużki nierozłączki. Daria się tak rozpływa na Bogusią, więc może już szykuje przebierak w swoim mieszkanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość pdkv napisał:

A mnie się wydaje, że ten konkretnie fejm - płynący z jej filmików i bycia znanym z bycia jej @mężem, bardzo go juz męczył. Owszem był mu w jakiś sposób potrzebny, ale myślę, że nie do końca chciał być już kojarzony z @żoną. Z jakichś przyczyn szukał kontaktu z innymi. Myślę, że zniknięcie mogło być jego inicjatywą.

I dlatego zrezygnował z własnego kanału a potem pousuwał filmiki na czele ze "zdradą" ?:D

On juz dawno przypieczętował swój los a po akcji z zaczepianiem panienek na insta jest spalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkv
1 minutę temu, Gość gość napisał:

I dlatego zrezygnował z własnego kanału a potem pousuwał filmiki na czele ze "zdradą" ?:D

On juz dawno przypieczętował swój los a po akcji z zaczepianiem panienek na insta jest spalony.

Tak, dlatego. Bo myślę, że o nią się nie martwił. Wszystko to dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka

E tam, spalony. Bart mógłby zrobić prawdziwą karierę na tubce, prowadząc kanał "Moje życie z Aniołem. Historia prawdziwa." 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bartek jest taki trochę jak Linkiewicz. Nie wiesz jak skupić na sobie uwagę, to robisz coś za wszelką cenę. A że potem ta cena okazuje się za wysoka, to było do przewidzenia. Bartek jest prostym człowiekiem. I zresztą tak w życiu jest, że jak kręcisz, kombinujesz, chcesz iść na skróty, to początkowo udaje się, żeby potem je_nąć z większym hukiem. 

Z innymi kobietami szukał kontaktu, bo on od początku taki właśnie miał zamysł. Taką patchworkową rodzinę chciał tworzyć. Matka nie akceptuje Buki, więc z matką za plecami żony. Z żoną za plecami matki. Z małą Mi za plecami jej chłopaka i swojej żony. Do tego jeszcze Amouranth czyli najbliższe jego sercu upodobanie. Słowem cały sztab ludzi miał go zaspokajać. Pewnie coś takiego wyniósł z domu. Że koledzy ojca byli do rozmowy, żona do prania i gotowania, obce baby i cudze dzieci do podziwiania, a marzenia do topienia w alko. Niektórzy ludzie nie wierzą, że można mieć to, czego się pragnie. Uważają, że zgniłe kompromisy to norma.

Pamiętam jak Bełt krytykował mocny róż na policzkach i jakieś jeszcze cechy u kobiet. I tak sobie pomyślałam, że dojrzaly facet, który rzekomo akceptuje kalectwo, nie czepia się takich detali, nie wyśmiewa takich bzdur. Bo on tak naprawdę nie akceptuje jej niepełnosprawności. Zakochał się natomiast w roili opiekuna i bohatera, ale i tego ma dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość pdkv napisał:

Tak, dlatego. Bo myślę, że o nią się nie martwił. Wszystko to dla siebie.

Był czas, że on z chłopca do bicia i szkolnego głupiego Jasia stał sie obiektem uwielbienia fanek i popłynął, uwierzył w to, a teraz się rozwaliło i biedaczyna spadł już naprawdę do roli opiekuna, którego nie ma, bo wstyd go pokazać, a teraz te wielbicielki nawet o niego nie zapytają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Był czas, że on z chłopca do bicia i szkolnego głupiego Jasia stał sie obiektem uwielbienia fanek i popłynął, uwierzył w to, a teraz się rozwaliło i biedaczyna spadł już naprawdę do roli opiekuna, którego nie ma, bo wstyd go pokazać, a teraz te wielbicielki nawet o niego nie zapytają:(

Skok był ogromny - z głowy w kiblu w gimnazjum na kanapę DDTVN. Sodówa uderzyła trochę. A potem się okazało, że takiej sławy to jednak nikt nie zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny, a Bartek jest Bi? Bo ma na facebooku, że interesują go mężczyźni i kobiety... myślicie, że może mieć bardziej skłonności homo, ale to wypiera i Bu to taka idealna żona, bo nie wymaga spełniania obowiązków małżeńskich w sypialni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziewczyny, a Bartek jest Bi? Bo ma na facebooku, że interesują go mężczyźni i kobiety... myślicie, że może mieć bardziej skłonności homo, ale to wypiera i Bu to taka idealna żona, bo nie wymaga spełniania obowiązków małżeńskich w sypialni?

gruby lubi dziewczynki, ale bez wzajemnosci niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help

A props fejsa Bartka. Zobaczcie zdjęcia Bogusi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×