Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościk

Wewnętrzna doskonałość w kolorze fuksji

Polecane posty

Gość Smutny Sylwester
2 godziny temu, Gość Oaza napisał:

Dziękuję za streszczenie czasem obejrzała jej filmik z życia, te z poradami kosmetycznymi nie dla mnie. I zawsze byłam zdziwiona tym misiowaniem i okazywanie uczuć na pokaz, jakimiś artykułami o wielkiej miłości było to dla mnie sztuczne i niezrozumiałe. Smutne to dwoje ludzi nieszczęśliwych, a mają tylko jedno życie. Tylko Bogusia sama, kiepsko to widzę. 

Wiesz, generalnie to wszystko wskazuje na to, że problemem nie jest to co robi Bart, ale to że się wydało. Wiesz, jak afera z Sową... Nie winny ten co robi machloje, ale ten co to ujawnił. Bo po Kołobrzegu majowym - rocznicowym, doskonała wewnętrznie twierdziła, że to nic takiego i że robi tak każdy facet, że nie jest zazdrosna itd, ale tu wybiło gorsze szambo i nijak nie dało się ciągnąć tamtej narracji 🤷🏻‍♀️Wyszło na to, że to fikcja na resorach i padł domek z kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 godzin temu, Gość Smutny Sylwester napisał:

Po kołobrzegu 2 wypłynęły skriny Małej Mi, która pokazała rozmowę z @mężem, który próbował wydębić od niej zdjęcia do oceny tego czy ma się czego wstydzić (dziewczyna też z jakąś chorobą), pytał co robi kiedy jest niegrzeczna, plus stwierdził że jego @żona nie będzie miała nic przeciwko. Zrobiła się afera, Bu wstawiła na IG zdjęcie, o tym że @partnerżyciowy ją skrzywdził i zamilkła na kilka tygodni. Oczywiście wróciła, udawała, że @mąż zniknął z jej życia i że jest samodzielna, nagrywając cały czas u niego w mieszkaniu. W międzyczasie wyparowały wszystkie sm niewiernego partnera życiowego i filmiki kulinarne (bye bye devolaj i łosoś utopiony w maśle 😢). W tym czasie wyświetlenia nudnych makijaży zaczęły spadać na łeb do tego stopnia, że jej odwieczna rywalka - znana prawniczka Magda A przebiła ją w temacie., więc nasza doskonałość gubi się w zeznaniach i na pytania o dni z nami raz odpowiada, że nie ma czasu ich nagrywać, raz że jednak jakieś tam będą. Chyba sama nie wie co z tym fantem zrobić, bo widzi że bez sprzedawania prywaty i @męża kanał pada, a propagandy #razemnajlepiej nie da się dalej ciągnąć. Jest w kropce, tym bardziej że udawanie, że odeszła od męża nie bardzo wyszło, bo Warszawa nie za górami i kilka osób widziało ich razem na mieście. Więc zrodził się problem: udawać, że może sobie radzić sama i ma honor się już nie da 😐 Tak w skrócie. 

A na kafe niektóre tematy znikają, a niektóre są blokowane i nie wiadomo o co chodzi. 

Jak to nie wiadomo o co chodzi? Ja wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przecież nie byłoby tej afery gdyby bunia głupio nie paplała o wielkiej miłości, nienawiści do zdrady wszelkiej postaci itd. Że dla niej zdrada równa się rozstanie :P no i co mamy? Zdradzającego wg jej standardów męża, ona przymykająca oko ( bo przecież trzeba gdzieś w stolicy mieszkac + ktoś musi oporządzać). Zastanawiam dię teraz tylko czy wydębiła od miasta mieszkanie i robi tylko "pod siebie" czy wyprowadzi się tam z bełtem. Wielce tajemniczą udaje by jeszcze jakieś wyświetlenia miec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z kim Bełtek zdradził Bu? Wie ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Cytat

Przecież nie byłoby tej afery gdyby bunia głupio nie paplała o wielkiej miłości, nienawiści do zdrady wszelkiej postaci itd. Że dla niej zdrada równa się rozstanie :P no i co mamy? Zdradzającego wg jej standardów męża, ona przymykająca oko ( bo przecież trzeba gdzieś w stolicy mieszkac + ktoś musi oporządzać). Zastanawiam dię teraz tylko czy wydębiła od miasta mieszkanie i robi tylko "pod siebie" czy wyprowadzi się tam z bełtem. Wielce tajemniczą udaje by jeszcze jakieś wyświetlenia miec 

Kilka miesięcy temu mówiła, że nie chce mieszkania od miasta, bo są ludzie bardziej potrzebujący, a ona da sobie radę. Zresztą z jakiej racji ona miałaby dostać mieszkanie za free? Ma męża z mieszkaniem, rentę, pracę, ewentualnie rodziców i dom rodzinny do którego może wrócić. Gdyby faktycznie wyżebrała lokum od państwa to byłaby to dyskryminacja osób z pełnosprawnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roll
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Jak to nie wiadomo o co chodzi? Ja wiem o co chodzi

O co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Kilka miesięcy temu mówiła, że nie chce mieszkania od miasta, bo są ludzie bardziej potrzebujący, a ona da sobie radę. Zresztą z jakiej racji ona miałaby dostać mieszkanie za free? Ma męża z mieszkaniem, rentę, pracę, ewentualnie rodziców i dom rodzinny do którego może wrócić. Gdyby faktycznie wyżebrała lokum od państwa to byłaby to dyskryminacja osób z pełnosprawnością.

Czy Ty wierzysz,że Bogusia odmówila by mieszkania,bo ktoś inny bardziej potrzebuje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkv
29 minut temu, Gość zoska napisał:

Czy Ty wierzysz,że Bogusia odmówila by mieszkania,bo ktoś inny bardziej potrzebuje ? :)

Otóż to 😂 Jej to tylko dawaj... Tym bardziej, że dawno marzyła o większym mieszkanku. Myślę jednak że to nierealne w jej przypadku. NIe wiem jakie są zasady przyznawania mieszkań ON, ale podejrzewam, że kobieta niezależna i zaradna się nie łapie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

https:// zapodaj.net/c897b29e398e8.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkv
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

https:// zapodaj.net/c897b29e398e8.jpg.html

Skąd skrin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 997

Co z hejterami z kafe, oni tez powinni zostac ukarani 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dobrze, ze Buka nie widzi co na wizażu od paru lat wisi 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roll
57 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dobrze, ze Buka nie widzi co na wizażu od paru lat wisi 😂

A co wisi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uwaga, Buka wzięła się za ksionszki. Wprawdzie nie czytałam tej pozycji, ale zgaduję, że jest o poświęceniu dla miłości, najpewniej dla kobiety, że zawiera sporo Greya i pobudza nietknięte od lat krocze. Naiwne romansidełko o miłości, która zwalczy wszystkie przeciwności i o seksie, bo to Bigosi ulubiony temat. Czytałyście? Bardzo się pomyliłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Uwaga, Buka wzięła się za ksionszki. Wprawdzie nie czytałam tej pozycji, ale zgaduję, że jest o poświęceniu dla miłości, najpewniej dla kobiety, że zawiera sporo Greya i pobudza nietknięte od lat krocze. Naiwne romansidełko o miłości, która zwalczy wszystkie przeciwności i o seksie, bo to Bigosi ulubiony temat. Czytałyście? Bardzo się pomyliłam?

Jesteś głupsza niż ustawa przewiduje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahah
Dnia 18.02.2019 o 09:02, Pinezka napisał:

O to to! Dokładnie o to chodzi. Póki piękna fasada zasłaniała podśmiardującą prawdę, wszystko było cacy. A gdy fasada się zawaliła, smrodek rozniósł się po internetach i nie dało się go dłużej maskować. 

I co pinezka nie ma juz watku o madzi? Och jaka Szkoda 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Hahah napisał:

I co pinezka nie ma juz watku o madzi? Och jaka Szkoda 🤣🤣🤣🤣

Jest 😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Jest 😂😂😂😂😂😂😂

Juz niedlugo🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Madzia napisał:

Juz niedlugo🤣🤣🤣🤣

suchy ten twoj dzisiejszy film... pogrążasz się, czubku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roll

Kurde, ale podbród wrócił z nawiązką 🤦🏼‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia
54 minuty temu, Gość Gość napisał:

suchy ten twoj dzisiejszy film... pogrążasz się, czubku

gówniarze, do spania!! Ale juz mi stad,zasrance😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogini Seksu

Miśje, zasłałam łóżko, Bałtek mnie zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka

Porzucił ją Guziczek drań,
Co biuro wirtualne w Gdyni miał.
Nie miała, dokąd udać się,
Jej przypałowy świat zawalił się
Wtem Goślickich dom,
to w nim znalazła kąt, 
choć nie było łatwo nie, 
choć nie było łatwo!

Ostra ma swój styl, 
co rozbraja wszystkich!
Ostra, dobrze wie ,
Buka w domu rządzi, bancia nie!
Ostra sposób zna, 
jak rozpalić Bejtka!
Ostra ma swój wdzięk!

To Ostra Bida
Bida to Ostra

To Ostra Bida
Bida to Ostra 

To Ostra Bida
Bida to Ostra 


Nadszedł Ostrej czas! 
Niania Ostra wita Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roll

Pwrót Barta na IG i zniknięcie posta o zranieniu przez partnera życiowego. Powrót sielanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
54 minuty temu, Gość roll napisał:

Pwrót Barta na IG i zniknięcie posta o zranieniu przez partnera życiowego. Powrót sielanki?

Zamiatanie pod dywan 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezo

Kicha. Brak wyświetleń, nędzny wątek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roll

Brak treści u Bu to i na wątku nie ma co pisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukens

i tak wlasnie skonczyl grubas, nikt sie nia juz nie interesuje :D teraz nagrywa "tydzien ze mna", by jakos ratowac wyswietlenia. ponizajace to musi byc, nie dosc ze zostala z dewiantem, od ktorego jest uzalezniona w 200%, to jeszcze musi robic teraz wszystko, by utrzymac widzow na kanale. porażka życiowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość bukens napisał:

i tak wlasnie skonczyl grubas, nikt sie nia juz nie interesuje 😄 teraz nagrywa "tydzien ze mna", by jakos ratowac wyswietlenia. ponizajace to musi byc, nie dosc ze zostala z dewiantem, od ktorego jest uzalezniona w 200%, to jeszcze musi robic teraz wszystko, by utrzymac widzow na kanale. porażka życiowa.

Porażkę łatwo przekuć na sukces, ale trzeba się do niej przyznac. Moim zdaniem oni przeprowadzaja sie. A raczej ona wziela hajs od starych, zeby kupic mieszkanie i żeby na to mieszkanie zatrzymać zBoczka. A mogłaby sobie wziac opiekunkę i życ bez faceta chama. Nic to. Jeszcze nie dojrzala. Nie ma odwagi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Porażkę łatwo przekuć na sukces, ale trzeba się do niej przyznac. Moim zdaniem oni przeprowadzaja sie. A raczej ona wziela hajs od starych, zeby kupic mieszkanie i żeby na to mieszkanie zatrzymać zBoczka. A mogłaby sobie wziac opiekunkę i życ bez faceta chama. Nic to. Jeszcze nie dojrzala. Nie ma odwagi. 

Zaklina rzeczywistość, inaczej nie umie. W pon wleci tydzień z bunią i się okaże jaka jest samodzielna i zarobiona. Męża pewnie jeszcze nie pokaże,  ale po komentarzach od widziw na kolejny juz wleci chociaż jego cień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×