Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościk

Wewnętrzna doskonałość w kolorze fuksji

Polecane posty

Gość haga

Bartek od 2011 to schudł na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo
10 minut temu, Gość help napisał:

A props fejsa Bartka. Zobaczcie zdjęcia Bogusi....

Ma prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help
7 minut temu, Gość lolo napisał:

Ma prywatne.

Prywatne, ale publiczne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Według mnie Bartek ma w sobie coś pierwotnego, coś co sprawia, że kobieta chce mu się oddać. Że chce być przez niego zdominowana, znaleźć się pod tym jego potężnym ciałem. Ta jego męskości, to taki samiec Alfa. Groźny, silny, dziki, jurny ogier. Który długo wierzga w sypialni. Jak go widzę to mam mokro ... Ta na dole mi szaleje... Bartek ma to coś.

Madzia, wstawaj, zesrałaś się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Według mnie Bartek ma w sobie coś pierwotnego, coś co sprawia, że kobieta chce mu się oddać. Że chce być przez niego zdominowana, znaleźć się pod tym jego potężnym ciałem. Ta jego męskości, to taki samiec Alfa. Groźny, silny, dziki, jurny ogier. Który długo wierzga w sypialni. Jak go widzę to mam mokro ... Ta na dole mi szaleje... Bartek ma to coś.

Mam nadzieję, że to trolling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Niezapominajka1987 napisał:

Mam nadzieję, że to trolling

Nie. Spisałam kiedyś nawet swoją erotyczną fantazję z nim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🗡🗡🗡
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie. Spisałam kiedyś nawet swoją erotyczną fantazję z nim. 

Dawaj 🧨🧨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość 🗡🗡🗡 napisał:

Dawaj 🧨🧨

Byłam w tej fantazji mieszkanką Podkowy. Miałam młodego, przystojnego, bogatego, ale nudnego męża. Mieszkaliśmy w wielkiej willi. I brakowało mi przygód. Pewnego razu wpadłam na niego, bo przyjechał tam z żoną. Najpierw tylko gadaliśmy, a potem pod różnymi pretekstami wymykał się do mnie i pod nieobecność mojego męża, uprawialiśmy dziką miłość gdzie tylko się dało... a potem wrócił do Warszawy u została tęsknota. Ale nie chcę wklejać całości, za dużo szczegółów prawdziwych, imion, nazwisk, itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Byłam w tej fantazji mieszkanką Podkowy. Miałam młodego, przystojnego, bogatego, ale nudnego męża. Mieszkaliśmy w wielkiej willi. I brakowało mi przygód. Pewnego razu wpadłam na niego, bo przyjechał tam z żoną. Najpierw tylko gadaliśmy, a potem pod różnymi pretekstami wymykał się do mnie i pod nieobecność mojego męża, uprawialiśmy dziką miłość gdzie tylko się dało... a potem wrócił do Warszawy u została tęsknota. Ale nie chcę wklejać całości, za dużo szczegółów prawdziwych, imion, nazwisk, itp..

Cykor 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widzieliście story buki? Totalnie odleciała. Jaka to niby prześladowana, a podaje dane laski, która do niej napisała 😵 nagonka bukofanek🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Widzieliście story buki? Totalnie odleciała. Jaka to niby prześladowana, a podaje dane laski, która do niej napisała 😵 nagonka bukofanek🤣

Nie podała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🧨🧨🧨
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Widzieliście story buki? Totalnie odleciała. Jaka to niby prześladowana, a podaje dane laski, która do niej napisała 😵 nagonka bukofanek🤣

Wyszedł prawdziwy anioł 😂🧨 czy jak ktoś wyżej napisał - jaszczur z piekła 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie podała

Widać nazwę dokładnie i fotę, laska łatwa do zlokalizowania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkv
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Widzieliście story buki? Totalnie odleciała. Jaka to niby prześladowana, a podaje dane laski, która do niej napisała 😵 nagonka bukofanek🤣

Norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkv
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie podała

Podała. W pierwszym story masz nick na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😇😇😇

Buka chyba ma trudne dni- walczy z samochodami, teraz z ewidentym trollem na insta. A to wszystko pod płaszczykiem #stophejt. Bogusiu- Dałabyś przykład zaczynajac od siebie. Dopiero później wymagaj od innych 🤷🏻‍♀️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A teraz podała nazwę profilu i liczy, że jej „fanki” zlinczują laskę 🤣 anioł miłosierdzia po raz kolejny z niej wyleciał. Widać, ze jest pełna jadu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plums

To kryzysowy PR. Bogusia zgrywa anioła zbawienia, ostoję moralności i próbuje sobie zjednoczyć ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powiedziałaby w końcu prawdę o Bartku i skończyłyby się te domysły. 

Bełt lajkuje jej foty, łazi na sushi/ do fryzjera, bu nadal siedzi w jego mieszkaniu. Przecież to oczywiste, że są razem i ona nigdy go nie puści. 

Ludzi wkurza te jej niedomówienie i jeszcze to lajkowanie przez buke komentarzy, które jadą osobę która ośmieliła się o to zapytać. No sorry. Fakt, ze laska poleciała z wiadomością, ale Buka mogła zachować święty spokój i wykazać się anielskim wnętrzem 🤣 wyszedł jaszczur plujący jadem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość 🧨🧨🧨 napisał:

Wyszedł prawdziwy anioł 😂🧨 czy jak ktoś wyżej napisał - jaszczur z piekła 🤣

buka jaszczur 😄

 

zapodaj. net/ 98a40cf5f9451.jpg. html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Powiedziałaby w końcu prawdę o Bartku i skończyłyby się te domysły. 

Bełt lajkuje jej foty, łazi na sushi/ do fryzjera, bu nadal siedzi w jego mieszkaniu. Przecież to oczywiste, że są razem i ona nigdy go nie puści. 

Ludzi wkurza te jej niedomówienie i jeszcze to lajkowanie przez buke komentarzy, które jadą osobę która ośmieliła się o to zapytać. No sorry. Fakt, ze laska poleciała z wiadomością, ale Buka mogła zachować święty spokój i wykazać się anielskim wnętrzem 🤣 wyszedł jaszczur plujący jadem 

Ciebie wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ciebie wkurza

Ja znam prawdę wiec mnie tylko śmieszy 🤣 sama ich widziałam kilka razy w arcadii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Faktycznie fb Bartłomieja to dobra kopalnia zdjęć 😊 A Bogusia poleciała po całości... Nie jest ani trochę konsekwentna w tym co zapowiadała. Totalnie nie rozumiem vlogerek które najpierw wywalają na wierzch całą swoją prywatę, a jak dzieje się jakiś kwas i ludzie o to pytają, to jest wielkie halo i nagle obrona prywatności. Odnoszę wrażenie, że my-odbiorcy mamy bezmyślnie wszystko przyjmować tak jak sobie życzy dana vlogerka a jak ktoś próbuje trzeźwo ocenić sytuację to już otrzymuje miano hejtera. A wystarczyło by kilka słów wyjaśnienia i tyle...🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Faktycznie fb Bartłomieja to dobra kopalnia zdjęć 😊 A Bogusia poleciała po całości... Nie jest ani trochę konsekwentna w tym co zapowiadała. Totalnie nie rozumiem vlogerek które najpierw wywalają na wierzch całą swoją prywatę, a jak dzieje się jakiś kwas i ludzie o to pytają, to jest wielkie halo i nagle obrona prywatności. Odnoszę wrażenie, że my-odbiorcy mamy bezmyślnie wszystko przyjmować tak jak sobie życzy dana vlogerka a jak ktoś próbuje trzeźwo ocenić sytuację to już otrzymuje miano hejtera. A wystarczyło by kilka słów wyjaśnienia i tyle...🙄

Do tego trzeba trochę dojrzałości. Umówmy się, że ludzie, którzy pokazują swoich partnerów, prezenty gwiazdkowe, zakupy, zużyte opakowania mają w głowie sianko. Gdy byłam dzieckiem uczono nas, żeby nie chwalić się zdobyczami komunijnymi, bo mamy różny status finansowy i żeby nikomu nie było smutno. Proste. Już jako osoba dorosła nie tyle stosuję się do tej zasady, co wiem, że g*wno kogo obchodzi, co ja sobie kupiłam. Można pobzdurzyć z przyjaciółką, ale nie gadać o tym obcym ludziom. Zawód vloger to zawód zdziecinniały egocentryk i samotnik. Normalni ludzie tak nie funkcjonują. Pokazywała związek, męczyła misjowaniem, a każdy dorosły wie, że jest dualizm, że zawsze dobrze nie jest. I tu wychodzi jej "dojrzałość". Bo ona chciała tylko jedną stronę pokazać. No nie ma tak. Pokazujesz dwie albo żadną, bo inaczej kłamiesz. Buka to mentalny, emocjonalny dzieciak. Ona nie umie żyć w świecie dorosłych. Fajnie pokazuje się swoją niezależność, ale bez pokazania zależności. Czyli obraz zakłamany. Nie umiesz pokazać całości prawdy, nie pokazuj nic. Ewentualnie zrób kanał o kosmosie i przekazuj wiedzę merytoryczną co odcinek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrr

Boguska ma silną potrzebę psychicznego eksihibicjonizmu, wkurza się, bo nie wie jak wybrnąć z kaszany, którą sobie sama zrobiła xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grr
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Buka to mentalny, emocjonalny dzieciak. Ona nie umie żyć w świecie dorosłych. Fajnie pokazuje się swoją niezależność, ale bez pokazania zależności. Czyli obraz zakłamany. Nie umiesz pokazać całości prawdy, nie pokazuj nic. Ewentualnie zrób kanał o kosmosie i przekazuj wiedzę merytoryczną co odcinek. 

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wii

Nie cierpię zarzutu o wnikanie w prywatność osób, które sprzedają ją co dzień, ze szczegółami, na własne życzenie. A potem pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Do tego trzeba trochę dojrzałości. Umówmy się, że ludzie, którzy pokazują swoich partnerów, prezenty gwiazdkowe, zakupy, zużyte opakowania mają w głowie sianko. Gdy byłam dzieckiem uczono nas, żeby nie chwalić się zdobyczami komunijnymi, bo mamy różny status finansowy i żeby nikomu nie było smutno. Proste. Już jako osoba dorosła nie tyle stosuję się do tej zasady, co wiem, że g*wno kogo obchodzi, co ja sobie kupiłam. Można pobzdurzyć z przyjaciółką, ale nie gadać o tym obcym ludziom. Zawód vloger to zawód zdziecinniały egocentryk i samotnik. Normalni ludzie tak nie funkcjonują. Pokazywała związek, męczyła misjowaniem, a każdy dorosły wie, że jest dualizm, że zawsze dobrze nie jest. I tu wychodzi jej "dojrzałość". Bo ona chciała tylko jedną stronę pokazać. No nie ma tak. Pokazujesz dwie albo żadną, bo inaczej kłamiesz. Buka to mentalny, emocjonalny dzieciak. Ona nie umie żyć w świecie dorosłych. Fajnie pokazuje się swoją niezależność, ale bez pokazania zależności. Czyli obraz zakłamany. Nie umiesz pokazać całości prawdy, nie pokazuj nic. Ewentualnie zrób kanał o kosmosie i przekazuj wiedzę merytoryczną co odcinek. 

Zgadza się, ale jaką widzisz w tym wszystkim rolę Bartosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Zgadza się, ale jaką widzisz w tym wszystkim rolę Bartosza?

W tej lukrowanej kreacji czy w ich życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

W tej lukrowanej kreacji czy w ich życiu?

W JEGO życiu. Madrze piszesz, jestem ciekawa Twojej opinii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×