Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość Przyszlamama

Dziewczyny my z mężem kochaliśmy się przed owulacją i stwierdziliśmy, że nie będziemy myśleć o dziecku i spinać się bo seks to ma być przyjemność. 2 miesiące później czekałam na okres, ból piersi i brzucha czyli standardowo jak co miesiąc ale ten nie przyszedł. Za kilka dni zaczynam 5 miesiąc ciąży. Miałam różne aplikacje do mierzenia cyklu ale okazało się, że owulacje miałam szybciej - organizm to nie maszyna. Życzę wam starań bez stresu. To chyba klucz do sukcesu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Ja w sumie tez mam zawsze 4-5 dni okres , ostatnio miałam 2 i to takie ledwo ledwo co . Ale robiłam testy 2 tyg temu i negatywne . A powiesz ile mniej więcej płacisz za te testy owu ? Patrzyłam na Allegro i widziałam testy 50 sztuk za 20 zł ale np w drogerii kosztujejeden za tyle samo , nie wiem czy kupować i są dobre czy nie . Doradźcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w drogeriach jedyne jakie znalazlam to za 20zl 5 testow..

Dlatego zamowilam 2 opakowania na allegro po 9.99 gdzie jest 7 czy 8 testów plus 2 ciazowe 😉 wyszlo taniej i dyskretniej 😉 u mnie w mieście to kazdy kazdego zna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Ja tez chyba zamówię:) chociaż niby czuje kiedy ta owulacja jest ale lepiej sie upewnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle zastanawiam się nad tym ovarinem. Jutro mam wizytę u ginekologa, zobaczy czy będzie owulacja czy też znowu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Gusiak ja mam dwie szwagierki bez dzieci i tez myślę ze jak mi teraz któras ogłosi ciąże przy obiedzie to się chyba popłacze przy wszystkich.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gusiak podpytaj go na temat oviaranu co? Moze ci go zaleci albo odradzi 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyny to jest najgorsze, na rodzinnych spotkaniach jak babcie, ciocie oglaszaja dobre nowiny, ze kolejna kuzynka, czy ktokolowiek z rodziny spodziewa sie dziecka. Az trudno coś przełknąć.. Taki gol :(( a co gorsza jak slyszysz, ze nie chcieli ale jak juz jest to jest... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Madzikkin napisał:

Gusiak podpytaj go na temat oviaranu co? Moze ci go zaleci albo odradzi 😉

 

Postaram się 😉 i dam Wam znać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina 82

O Gosik jak możesz to zapytaj o Ovarin. Bo przyszła mama bardzo zachwala ale czytałam na innym forum ze dziewczynom przesunął owu i się im wydłużył cykl do 40dni i się trochę boje przez to spróbować. Może ci powie w jakich przypadkach warto brać a w jakich nie.

Co do testow owu to ja w pierwszym miesiącu zużyłam chyba 6, w następnym 4 a teraz to już wiem, które objawy występują wcześniej, które później i zużywam od 1 do max 3 testow co miesiąc. Kupuje Clearblue, na początku nie byłam przekonana ale jednak są super skuteczne, tzn. Jak wyznacza mi owu to potem jak w zegarku 13 dni i jest @. Fakt ze są bardzo drogie, ale jak już się nauczycie kiedy mniej więcej zacząć testować na tych tańszych to chyba warto.

Mnie i mojego faceta trochę te testy stresowaly i na razie robię przerwę na dwa trzy miesiące. Wiec radze wam pogadać z facetem i znaleźć jakieś zdrowe podejście do sprawy zanim zaczniecie. Bo wychodzi pozytywny i zaczyna się stres, to teraz seks czy za 12godzin czy jeszcze raz rano i jeszcze poprawić wieczorem i zaczyna się fabryka...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dziewczyny że jesteście. Ja się znowu dowiedziałam że następna koleżanka w ciazy 😞 już mam dość. Wolę chyba żeby nikt się do mnie nie odzywał:( 

Ja jak kiedyś robiłam te testy to n8gdy mi owulacja nie wychodziła i nie wiem czy to moja wina czy testów:( 

Czułam że mam owulacja śluz, temp, i bol brzucha lub jajnika. Jak zaczęłam brać Tablet ki to nie czuje żadnych objawów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bąbel

u mnie tez w tym miesiącu się nie udało, ale nie ma co się łamać tylko działać dalej 😉

 

Trzymam kciuki dziewczyny żeby Wam się teraz udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Testy mają różną czułość, jak wychodzą zawsze pozytywne to trzeba szukać mniej czułe I na odwrót. Moje które mi wychodzą dobrze maja czułość 25, ale to chyba każda musi sobie dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie juz niedługo owulacja... działamy... A czy któraś z Was używa jakiegoś żelu do nawilżanie. Bo przyznam że mam problem z suchoscia . A czytałam że żele durex są niewskazane przy starania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bezsil napisał:

U mnie juz niedługo owulacja... działamy... A czy któraś z Was używa jakiegoś żelu do nawilżanie. Bo przyznam że mam problem z suchoscia . A czytałam że żele durex są niewskazane przy starania 

Tak, durexy maja w skladzie cos co zabija plemniki. Najlepiej isc do apteki luz zapytac ginekologa.. Kiedys uzywalam jakis taki przez ginekolog zapisany wlasnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też słyszałam że te żele przy staraniach nie są wskazane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nie będę korzystać z tego, będę musiała się wybrać do apteki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauważyłam, że mój śluz stał się lekko brązowy i przy podcieraniu pojawiły się też niteczki krwi. Trwało to wieczorem może z 3 godziny. Ktoś wie co to może być? Może zbliżającą się owulacja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marelia

Hej. 

U mnie też raczej nic nie wyjdzie, od 4 dni piersi i brzuch boli. A tu jeszcze 5 dni o okresu. No chyba się w ogon ugryze do tego czasu jak tak cały czas będzie bolało. Chyba, że przyjdzie szybciej i się zdziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gussiak ponoć przy owulacj czasem może być takie lekkie plamienie. 

Dziewczyny nie zalamujcie się bólem brzucha przed okresem. Ja kiedyś też tak miałam że zaczął mnie boleć dużo wcześniej przed okresem. I myślę jak nic przyjdzie okres, a tu okazało się co innego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ból i krwawienie podczas owulacji ma 75% kobiet. Ból jest związany z pęknięciem pęcherzyka Graafa i uwolnieniem komórki jajowej. Płyn, który wylewa się z pęcherzyka, podrażnia otrzewną i to jest powodem bólów. Krwawienie jedno lub dwudniowe jest objawem niewielkiego, fizjologicznego obniżenia się stężenia estradiolu. Powyższe objawy świadczą o prawidłowym owulacyjnym cyklu miesiączkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marelia

Chyba to jednak okres szybciej o 5 dni mnie nawiedzi, bo teraz przy podcieraniu delikatne pasemka krwi na papierze. No nic może w kolejnym cyklu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość marella zobaczymy czy się okres rozkręci 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bąbel

a co jak się nie rozkręci ? wcześniej lub nawet w terminie tej małpy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może świadczyć o zagniezdzeniu zarodka. Chyba że zacznie się normalne krwawienie to wtedy lipa i trzeba się starać dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marelia

Wiem dlatego bie chce się na nic nastawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
3 godziny temu, Gość Marelia napisał:

Chyba to jednak okres szybciej o 5 dni mnie nawiedzi, bo teraz przy podcieraniu delikatne pasemka krwi na papierze. No nic może w kolejnym cyklu 🙂

Może to ciąża :D ja tez mam za 5 dni mieć okres i jak narazie to tylko czuje mega napięte cycki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje testy juz sa, według instrukcji testuje od wtorku 🙂 zobaczymy czy coś pomoga 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny najważniejsze, aby sie nie nakręcac czy to ciaza czy nie. Bo jak bedzie okres to bedzie podwojnie przykro 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marelia

U mnie juz napewno nic, test z rana negatywny,apka wskazuje 4dni,ale wszystko coraz mocniej się rozkręca także myślę, że dopadnie mnie najdalej jutro. Także ja odpadam w tym cyklu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×