Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Malina coa czuje, ze to to meeeeega ze sie udalo😍

Natalia mozesz spróbować. Jak nie to w dniu okresu powtórzyć 🙂 oczywiście trzymam kciuki 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂 jestem nowa i cieszę się, że znalazłam taki temat. Mam nadzieję, że w ten sposób mogę do Was dołączyć 🙂 Staramy się z mężem o dziecko od 1,5 roku, jednak podczas tego była półrocza przerwa ponieważ miałam silne leki dermatologiczne. 

Choruje na niedoczynność tarczycy, ale wszystkie wartości mam w normie i pod kontrolą. Zdaniem endykeonologa od tej strony nie powinno być problemów. Moim problemem jest to, że bardzo wszystko przeżywam i stresuję się. Miałam dużo przebojów z pracą, ale trzeci miesiąc pracuję w wymarzonej pracy. Z jednej strony mam stabilność umowy i finansową, lecz z drugiej boję się żebym kogoś zawiodła tak szybko od nowej umowy zachodząc w ciążę. Ahh za dużo myślę o innych 😞

Co miesiąc przychodzi nieszczęsny okres. Pragniemy mieć dziecko. Teraz przeżywam chyba jakiś okres buntu. Nie widzę sensu brania kwasu foliowego i witamin, drażnią mnie koleżanki, które mają dzieci ze swoimi komentarzami, a tym bardziej Ci wszyscy ludzie którzy bardzo chcą wtrącać się w nasze życie seksualne (nie mówiliśmy innym o tym, że się staramy, po za kilku przyjaciołom). Mam nadzieję, że Wy mnie zrozumiecie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łopatko, tutaj wszystkie przeżywamy podobne chwile - złość, zawód, komentarze otoczenia... Bądź silna i dawaj znać, co u Ciebie 🙂

Dziewczyny, kto czeka na okres? U mnie dzisiaj 26dc i przyszło krwawienie 😞 nie wiem, czemu tak szybko. Na razie nie wygląda jak mój standardowy okres, zobaczę do jutra, jak się rozwinie. Ech, kolejny cykl na straty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarlaJ

Do mama Natalii

Slyszalam ze test owu wskazuje ciaze z rana i ta pierwsza kreska powinna buc ciut bardziej czerwona niz ta glowna. Mi tak wyszlo jak robilam z porannego siuska, wiec pewnie jesteś w ciazy! Super!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde pierwszy raz slysze aby test owu pokazywal ciaze, przeciez on wykrywa inny hormon 🙂

jestem juz dwa dni po owu, i jakoś czuje znowu te bole.. Czyli sie pewnie nie udalo 😄 ale najważniejsze, ze owu jest i teraz jakos lzej na duszy i moge sie starać kolejne cykle. 🙂

 

Witaj Lopatka 🙂 tak to juz jest, co prawda staram sie 8/9 cykl ale przechodzie to podobnie. Kwas foliwy zdaza mi sie nie brac przez tydzien bo po co? Albo pije energetyki bo mam ochotę i moge bo w ciazy nie jestem przeciez.

Edytowano przez Madzikkin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Zaraz idę po test i zrobię jutro rano. Ale szczerze mówiąc to jestem pewna, że się udało, czuję się inaczej. Nawet te bóle miesiączkowe co mam i miałam są podobne, ale jednak jakby trochę inne od dwóch dni. Jeśli to sobie wkręcam tylko to powinnam medal dostać;) Mój facet jest pewien, że się nie udało, bo test jak oglądam zdjęcie teraz to faktycznie blaaady, ale kreska jest i nie pod światło czy inne cuda, po prostu jest:)

Witam wszystkie nowe babki, w grupie raźniej! Jak potwierdzę jutro testem rano to wam opiszę „objawy”:P

Jak się nie potwierdzi oj to będę wyć!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malina 3mam kciuki chociaż jestem prawie pewna że będą te 2 kreski 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malina A odrzuciło Cię np od kawy?  Albo mialas jakiś inny objaw? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iluzja

Starania zaczęłam 4 cykle temu wraz z urządzeniem do wyznaczania dni płodnych komputer cyklu myway wyznacza moją owulację na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Kawę piję codziennie i nie mogę sobie wyobrazić dnia bez kawy. Nie czuję mdłości, mogę teraz pomyśleć o rożnym żarciu i nie odrzuca mnie od niczego.

Wczoraj jak mnie złapał atak nerwów to zanim poszłam po test wypaliłam papierosa (w zeszłą sobotę też wypaliłam jednego) i mnie nie odrzuciło w ogóle.. nawet miałam ochotę na następnego;) - nie pale od prawie trzech miesięcy.

Jedyne co to od małego wysiłku fizycznego takiego, że przyspiesza trochę oddech, zaczyna mi się kręcić w głowie, normalnie jak po karuzeli, przedwczoraj mi krew z nosa leciała (pierwszy raz od... 20 lat?)

w piersiach mam takie dziwne uczucie, jak wymacuję to nic nie boli ani nic nie czuje, ale jak nie dotykam to coś czuje dziwnego cały czas jakby w środku pod brodawkami takie dziwne napięcie, ale piersi generalnie są flakowane.

Bóle jak na okres mam od czasu do czasu, ale bez tego palącego uczucia gorączki w podbrzuszu, tylko bardziej po bokach w jajnikach. No nie wiem, gdyby test wyszedł negatywny to bym powiedziała ze dokładnie jak na okres ale trochę delikatniej.

co jeszcze... złapało mnie przeziębienie mega silne z wysoką gorączka, zawalonymi zatokami, bólem pleców i mięśni, 4dpo ale trwało dwa dni dokładnie i było po wszystkim, to teraz mi się wydaje podejrzane, bo normalnie jak już coś złapie to zawsze przynajmniej 5-7 dni mnie trzyma.

Tak do 10dpo czułam się zupełnie jak co miesiąc. 11dpo zaczęłam mieć przeczucie/nadzieje ze coś jest na rzeczy, które było inne niż w poprzednich cyklach. 12dpo złapał mnie atak nerwów, ze pomyślałam albo test albo szpital.

No dobra, jak jutro wyjdzie negatyw to na prawdę będę bardzo wyć, trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Aha, i nie mam śluzu chyba pierwszy raz w życiu! Sucho kompletnie, a zawsze przed okresem robił się z kremowego coraz bardziej lepki i przezroczysty. A teraz był kremowy, potem jakby bardziej ciągliwy jednego dnia, a potem zanikł zupełnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsil

wow to kazda kobieta inna :) ja mialam wlasnie duzo sluzu. a co do przeziebienia to moja kolezanka tez tak miala ,ze byla bardzo chora a to chyba bylo zaplodnienie albo zagniezdzenie:)

Nie kazdego odzuca od palenia. ja ogolnie rzuclam palenie ale zawsze jak sie zbiza okres mam ochote zapalic, takie nerwy. 

Ja mialam jeszcze cos takiego ,ze strasznie mi sie odbijalo czy cos zjadlam czy nie. bekalam jak stary chlop, a to bylo 10 dni przed okresem. teraz biore tabletki i nawet nie patrze na objawy bo one moga byc przez tabsy. 

Malina bedzie wszystko dobrze. Nie denerwuj sie i nie stresuj :) 3mam mocno kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja takie objawy mam przed okresem 🙂 a mialam w ciazy takie cos, ze strasznie mnie nerki bolaly zrobil mi sie zastuj w nerkach 😉 i malo sikalam a jak juz sikalam to tak na ciemno - stan zapalny mi sie zrobil.. I mialam dosc silne antybiotyki. (Nie wiedzilam, ze jestem w ciazy ) A niby w ciazy sie duzo sika.. 😉Plus piersi jak kamienie i zylek pelno takich dużych... 🙂

 

i wszyscy kogo spotkalam mowili mi na ulicy, zeby sobie krew zbadala bo jestem strasznie blada. 🙂

Edytowano przez Madzikkin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarlaJ

Ja tez uslyszalam o tym dopiero niedawno. Jak poczytacie na necie to niektore dziewczyny wlasnie najpierw robia test owulacyjny a dopiero pozniej ciazowy. Test owu wykrywa dwa hormony i tez wlasnie hcg a ciazowy tylko hcg 🙂

Malina na pewno sie udalo! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin każda z nas inna 🙂 Ja przed okresem mniej sika bo woda mi się zatrzymuje i często jakieś małe zapalenia się robią .  W pierwszej ciazy piersi strasznie bolały A w drugiej nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam z tym testem jak byłam w ciazy to też wychodził owulacyjny z dwoma kreskami.  Tylo to chyba było już po spodziewanej miesiaczce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo człowiek cale zycie sie uczy 🙂 no to jak okres mi sie spozni to zrobie owu najpierw bo sa tańsze 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha ale mimo wszystko nie jest to ciazowy test. Ja przy drugiej ciazy 4 dni przed okresem zrobiłam bete i wyszła ujemna. Załamana myślę to jadę do tej Holandii . Jakie moje zdziwienie że w dniu okresu wyszedł test pozytywny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajoma miala tak spóźnił sie jej okres zrobila test o negatyw, po tygodniu dostala i machnela ręka na to bo skoro okres i test negatywny to staraja sie dalej. Znowu nie dostala okresu zrobia test i okazal sie juz pozytywny i ze jest juz 2 miechy w ciazy. ( prawdopodobnie to nie byl okres tylko poronila jednego z bliźniaków ). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow różne są widać przypadki. Ja to się zastanawiam niektóre mają normalne krwawienie i z dzieckiem wszystko dobrze A ja lekkie plamienie i po Ciazy 😞 Aaa to takie niesprawiedliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam to samo lekkie palmienie i juz po.. Ale bylo minęło musimy walczyć dalej 🙂 i uda sie na pewno 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A brałaś jakieś tabletki na podtrzymanie czy nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dostalam zestaw w szpitalu ale w nocy bylo juz po wszystkim.. Za szybko sie to dzialo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hej pisałam już tu kiedyś że moja znajoma miała do 16 tygodnia normalne krwawienia w dniach okresu zorientowałam się dopiero w 16 tygodniu że coś jest nie tak😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej próbowali ratować. Też czasem bym rak chciała dowiedzieć się w drugim trymestrze ile to mniej stresu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda plus bardzo miala i fajna pania doktor mialam, teraz jest moim ginekologiem. 😉 cudowna jest bo lekarz jeden walna taki tekstem do mnie jak siedzilam zalamana " to wszystko przez dźwignie" "mloda jestes dasz rade zrobic kolejne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy lekarze to nie wiem po co takie rzeczy mówiła:( chyba taka znieczulica 😞 Ja na samych lekarzy nie narzekam bo bardzo mili. Ale co z tego jak do 12 tygodnia nic nie robią. Po prostu się stało,  tak bywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Mamy z mężem 6 latke i chcielibyśmy dla niej rodzeństwo o córkę staraliśmy się 4 lata teraz staramy się 3 miesiące i coś czuję że znów długa droga przed nami;( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Hej dziewczyny , ja w końcu zrobiłam test i wyszedł negatywny. Zrobię jeszcze raz badania bo widocznie jest coś nie tak z moim cyklem miesiączkowym . Już nawet mi się nie chce starać . Mój mówi ze nie ma się co załamywać . Zaczęliśmy starania od razu jak to dziwne krwawienie ustało . Nigdy niewiadomo kiedy się zaciąży . Jedni zachodzą podczas okresu, jedni kiedy powinna być owulacja ... może mi się uda kiedyś . Warto próbować cały czas . 

Malinka oby chociaż Tobie się udało w tym miesiącu :D trzymam kciuki za Was wszystkie, co miesiąc któraś z nas będzie zachodzić a ja pewnie jak będzie już koniec kafeterii 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×