Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Tym razem miałam robione usg w innym gabinecie i na innym sprzęcie, ogólnie przychodnia jest taka starodawna, myślicie, że to też mogło być niemiarodajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyśka, dzięki. Pomogłaś mi podjąć decyzję. Ja samą owulację w ciążowym cyklu miałam bez objawów, poza śluzem, który był wtedy idealny, rozciągliwy. Chyba nie ma reguły, trzeba się tez wstrzelić z seksem. Dziś udało mi się kupić inozytol bez dodatków, 5 aptek odwiedziłam, ale dostałam Swansona. Mnie zależy też na poprawie nastroju, lepszym śnie, zobaczymy, jak będzie.

Emila, kciuki zaciśnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

W Ovarinie jest ta witamina B8 i to nawet na pierwszym miejscu w składzie. To prawda ze przyjmując te witaminy sluz jest zupełnie inny :) w tym miesiącu nie biorę i widzę różnice a zbliżam się do owulacji . 

Przez ostatnie 3 noce śni mi się ze robię test ciążowy i wychodzą 2 kreski . Koszmar poprostu to jiz jakoś podświadomie działa . Starałam się ostatnio bie udzielać na forum żeby właśnie wyluzować ale organizm sam się nakręca nawet jak o tym nie myśle :p

dzis jakiś wirus żołądkowy mnie dopadł . 

W czwartek mam ginekologa , mamy jakieś ogólne pytania na ktore chcemy znac odpowiedz? Mogę podpytać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka
2 godziny temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

W Ovarinie jest ta witamina B8 i to nawet na pierwszym miejscu w składzie. To prawda ze przyjmując te witaminy sluz jest zupełnie inny 🙂 w tym miesiącu nie biorę i widzę różnice a zbliżam się do owulacji . 

Przez ostatnie 3 noce śni mi się ze robię test ciążowy i wychodzą 2 kreski . Koszmar poprostu to jiz jakoś podświadomie działa . Starałam się ostatnio bie udzielać na forum żeby właśnie wyluzować ale organizm sam się nakręca nawet jak o tym nie myśle 😛

dzis jakiś wirus żołądkowy mnie dopadł . 

W czwartek mam ginekologa , mamy jakieś ogólne pytania na ktore chcemy znac odpowiedz? Mogę podpytać 

Zapytaj proszę czy ten izotynol trzeba brac caly cykl? Czy on moze zle wpływać jak zajdzie sie w ciążę?  Dziwne objawy mam w tym cyklu. 2 cykl stosuje sam izotynol. No i w sumie 18-19 powinnam dostać okres. Mam teraz strasznie dziwny śluz. Cały czas mi mokro jak w dni płodne. Możliwe żeby ten izotynol wydłużał owulacje czy tak działał?  

Ja do gina umowie sie jak skończę okres dopiero, zeby tak trafić ok 14 dla i zobaczyc w końcu kiedy jest ta owulacja. 

Mam dzisiaj kiepski humor bardzo. Dopadł mnie jakiś dołek.  Myślę sobie , ze moze nie jest mi dane juz miec dziecka? Ze to moze jakis sygnał zeby juz dać sobie spokój?  Nie wiem czemu ale zwątpiłam dzisiaj pierwszy raz w racjonalność swoich działań.  Ja mam tyle pracy przy moim synu i wyjazdów z nim. Mój syn jest niepełnosprawny. Tak trudno było go nauczyć rzeczy , ktore innym przychodzą od tak. Czuje , ze bardzo chciałabym mieć dwójkę. Nie boję sie pracy i wychowania. Powiem Wam , ze jak sie rodzi dziecko to wiele sie zmienia. Ale kiedy ono jest chore to zmienia sie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emilia : zawszzawsze warto zasięgnąć opini innego lekarza, jezeli cos Cię niepokoi. Trzymam kciuki! Bedzie dobrze😍

Przyszla mama: trochę zazdroszczę ci tego wkręcania, ja bylam kilka dni temu u gina i ciąży nie ma. Więc czekam grzecznie na okres jeszcze tylko 4 dni.

Dyska ; jezeli moge spytaćac? Jaka to niepełnosprawnosc u twojego synka? Ile ma lat?  Sama czasem mam chwilę zwątpienia czy sie uda i czy te starania wgl maja sens 🙂

 

A u mnie ; za 4 dni okres, od jutra moj zaczyna brac te witaminy i jak zwykle po okresie dzialamy dalej 🙂 nie poddam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Hej dziewczyny, robiłam właśnie test owulacyjny i wyszły dwie grube i bordowe krechy :D aplikacja mówi ze owulacja dopiero za 3 dni. Dziś będziemy działać wiec trzymajcie kciuki. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość przyszła mama działajcie, niech będzie owocnie 😉

U mnie dziś termin @, ale na razie cisza... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
1 godzinę temu, Guusiak napisał:

Gość przyszła mama działajcie, niech będzie owocnie 😉

U mnie dziś termin @, ale na razie cisza... 

Oby okres nie przyszedł 😊

dziewczyny, czy mam robić jeszcze te testy owu? Jak wy robilyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłam jeszcze dzien potym jak pokazala mi dwie kreski 🙂 czy juz spada 😉 i na drugi dzień mialam juz druga kreske blada co oznaczalo ze owu minela 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
17 minut temu, Madzikkin napisał:

Robiłam jeszcze dzien potym jak pokazala mi dwie kreski 🙂 czy juz spada 😉 i na drugi dzień mialam juz druga kreske blada co oznaczalo ze owu minela 😄

Ok to zrobię jeszcze jutro i w piątek jeśli jutro nadal będą 2 kreski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja licze ze w następnym cyklu te tabletki pomoga mojemu i jego żołnierskiej armi 😂plus testy owu pokaza owu i w koncu sie uda ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
2 minuty temu, Madzikkin napisał:

Ja licze ze w następnym cyklu te tabletki pomoga mojemu i jego żołnierskiej armi 😂plus testy owu pokaza owu i w koncu sie uda ❤

Trzymam kciuki za żołnierzy 😊

mi się ostatnio śniło ze plemniki leciały z kranu i można je lapac w sitka i wystawiać na wyprzedaży 😂 wtf 🤦‍♀️🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

Hej, 

W lutym był mój 1 cykl starań, już się ucieszyłam że tak szybko się udało bo już 36dc czyli 7 dni po Terminie ale testy negatywne a gin znalazł torbiel i niby to opóźnia @ 😞

Nadal się ludze że jednak może się udało no temp 36,9 - 37,2 ale test który zrobiłam przed chwilą mówi swoje... Niby robiony wieczorem ale... Nie ma co się łudzić. A najlepsze jest to że miałam okres regularny mniej więcej, a akurat w tym cyklu jakiś torbiel wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Ale jestem zła, parkuje pod klinika i dostaje telefon ze Doktor się rozchorowała i jej nie będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde, kiedy bedziesz mieć następną wizyte? Ale pech..

 

Gość Madzia tez mi wykryla torbiela teraz ale tego dobrego co z okresem zejdzie ( poowulacujny) dobry torbiel bo potwierdza ze byla owulacja 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena93
56 minut temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Ale jestem zła, parkuje pod klinika i dostaje telefon ze Doktor się rozchorowała i jej nie będzie :/

Kurde :/ najgorsze to oczekiwanie na kolejna wizytę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
50 minut temu, Gość Lena93 napisał:

Kurde :/ najgorsze to oczekiwanie na kolejna wizytę 

Na szczęście mam pakiet medyczny wiec mogę mieć i jutro ale kurde przecież to wczoraj lub dziś miała być owulacja wiec co mi po jutrzejszej wizycie lub poniedziałkowej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Zrobiłam sobie LH test jeszcze dziś dla zabawy i znów tak samo mocno pozytywny . Test ciążowy tez dla zabawy negatywny😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia
4 godziny temu, Madzikkin napisał:

O kurde, kiedy bedziesz mieć następną wizyte? Ale pech..

 

Gość Madzia tez mi wykryla torbiela teraz ale tego dobrego co z okresem zejdzie ( poowulacujny) dobry torbiel bo potwierdza ze byla owulacja 😂

No chociaż tyle 😂 ale nadal  ludze się że to jednak dzidzia 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia
4 godziny temu, Madzikkin napisał:

O kurde, kiedy bedziesz mieć następną wizyte? Ale pech..

 

Gość Madzia tez mi wykryla torbiela teraz ale tego dobrego co z okresem zejdzie ( poowulacujny) dobry torbiel bo potwierdza ze byla owulacja 😂

No chociaż tyle 😂 ale nadal  ludze się że to jednak dzidzia 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Hej dziewczyny! Mój synek był przeziębiony i nie miałam czasu na pisanie. Jestem nieco rozkojarzona , ale ktoś pisał tu o temperaturze 36.9-37.2. Jeśli temperatura jest podwyzszona, cykle sa dosc długie a ciazy brak to moze oznaczac problemy hormonalne. Nie do konca pamietam jakie, ale wiem ze moja kuzynka miala dosc podobnie i bezskutecznie starali sie 9 miesiecy. 

Od dwóch dni boli mnie mocno brzuch na miesiaczke, ale bez zadnego krwawienia. Czuje sie jakbym rozbieralo mnie chorobsko i mam dużo śluzu i nic w sumie poza tym. Ale wiadomo 😎 główka juz mi pracuje i od razu wywęszyłam jakaś szanse na sukces. W poniedziałek/wtorek powinnam miec okres. Ale , że jade na wycieczke z moim synem to testuje w niedziele. Jak jestem w ciąży to będziemy sie cieszyć.  Jak nie jestem to zrzucamy sie dla mnie na leczenie psychiatryczne na nerwice i wmawianie sobie syptomów. Niby już byłam w ciąży i to jednak było inaczej 😏 ale nadzieja umiera ostatnia. Czy ktoś chętny jest na testowanie w niedziele jeszcze? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo dziewczyny 😉 cisza się tu ostatnio zrobiła. Co tam u Was słychać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

No właśnie tez to zauważyłam ze tu jakaś cisza :(

Ja w końcu umówiłam się na wizytę do gina na 10 kwietnia czyli wtedy kiedy będę mieć owulacje . O dziwo testy owulacyjny pokazują ja kilka dni przed ta co ma być według aplikacji . Przez ostatnie dwa dni wychodziły testy pozytywne , dziś nie robiłam ale zrobię sobie może jutro . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj znac co ci wyjdzie z testowania w niedziele 😉

 

Ja dalej czekam na okres.. Cala spuchlam( nabieram wody przed okresem) okres jutro powinien byc. Rano czulam lekkie bole ale przeszly, więc czekam az sie cos zacznie. Moj bierze te witaminy nawet nie musze mu przypominać. 🙂

 

oczywiście musialam wczoraj zrobic test hahah nie wytrzymalabym czekac spokojnie na okres. Czas sie chyba leczyc bo to juz jest chore haha 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja się trochę podlamalam. I odpuszczam co ma byc to będzie. Muszę się czymś zająć żeby nie liczyć nie czekać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi okres spóźnia się już 3 dzień. Testu nie robiłam bo przecież gin mówił że nie było owulacji to skąd tu ciąża 😂 ale mimo wszystko nadzieja umiera ostatnia 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ciagle zyje nadzieją.. 🙂

ja wlasnie znalazlam sobie cel ;D Wiosna idzie wiec ogarniam moj ogrodek dzialkowy. ;D od lat nic tam nie bylo robione zaroslo strasznie. W tym roku chce zrobic super miejsce na wypady weekendowe aby sie super odpoczywalo i grillowalo ze znajomymi .taki plan i dzialam poki mam zapal 😉 a jak tak przekopie 2 grzadki to nie mam sily myslec o ciąży. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wysprzatalam cały dom. Biorę się za siebie n8edlugo ślub koleżanki i przeszłam na dietę i dużo ćwiczę. Jak się zmecze to też już siły nie ma na myślenie. Plus czytanie książek. Co tydzień jakiś wypad na miasto. Co ma być to będzie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł zająć głowę czymś innym 😉 ja od lutego też ćwiczę 😉 przyjemne z pożytecznym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez ćwiczę, znaczy sie staram sie haha bo to wiadomo jak jest 🙂 duzo gotuje różnych fit czy tam zdrowszych potraw 😉 oceniam ze wszystko to działa na plus. Lepiej tak niz lezec i sie zastanawiać kiedy sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×