Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Ja kiedyś miałam normalny okres i test wyszedł pozytywny. Ale to wtedy m8 wyszła ciaza pozamaciczna. Jeżeli teraz też tak będzie to się chyba załamie. Druga ciaze właśnie straciłam bo zaczęłam plamic w 6 tyg ciazy I byłam w hol. Postanowiłam że jak będę w ciazy to od razu jadę do Pl,  ale nie przypuszczałam że to tak bedzie wyglądać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem cie.. Masakra a narzekają u nas na służbę zdrowia.. A jednak u nas od pierwszego dnia ciazy mozemy uzyskać pomoc.. 🙂

a mocno krwawisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bezsil napisał:

Mam luteine podjezykowa myślicie że mogę wziąć? 

Możesz nie zaszkodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 2 dni to bylo tylko plamienie brazowe. Nawet wkładki były czyste tylko z rana przy szukaniu troszkę krwi. No dzisiaj zdecydowanie więcej krwi. I do tego mocny bol brzucha . Naprawdę myślałam że to nic z tego I wzięłam ketonal rano. Włożyłam tampon i po prostu nie chciałam myśleć o tym wszystkim. 

Powiem wam że pod względem ciazy to cieszę się że mogę ja prowadzić w Pl. Bo jak tu mi zarodek obumarla to dostałam tabletki poronne do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boze przeciez to jest okropne.. Jak w domu? A jakby cos sie działo zlego.. Ah slyszalam ze w UK jest podobnie.. 

Ciesze sie ze mieszkam w Polsce mimo wszystko..

Kochana moze to nie bedzie nic groźnego.. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałam wybór albo czekamy albo od razu tabletki, albo lyzeczkowanie.  Wybrałam czekanie A jak nic się nie ruszy to tabletki. Tak normalnie dostałam tabletki do domu i jakby było większy krwawienie to miałam się pojawić szybko na pogotowiu. Jednak to bylo normalnie. Nie było dużego krwawienia. Ogólnie z innych dziedzin nie narzekam, leki wszystkie mam za darmo. Najgorsze jest właśnie że do ginekologa muszę mieć skierowanie od lekarza rodzinnego. Tu nie ma prywatnie. I nie ma żadnych leków jak luteina czy duphaston na początku. Bo co ma byc to będzie. 

A przy pierwszej ciazy to dopiero była masakra:( 

Dlatego mówię nosić ciaze najlepiej jest w Pl . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj sie kochana.. 🙂 pisz jak cos bieżąco jak sie sytuacja rozwija, jesli bedziesz miala ochotę oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Bezsil- koniecznie zrob jeszcze jeden test. Czy w Holandii jest jakas możliwość prywatnej wizyty np? . 

Swoja droga ja tego nie ogarniam jaka jest w innych krajach opieka prenatalna. Mojej kolezance q norwegii przez 9 m. Nikt nie zrobil ani jednego usg! Ani jednego! Ona nawet nie miala szansy dowiedzieć sie płci ani czy jest zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny. Jutro rano zrobię test. Jak wyjdzie pozytywny spróbuje zrobić bete . Z dwojga złego wolę żeby nic nie bylo albo biochemiczna. Bo kolejnej pozamacicznej chyba nie zniose.  Dam znać jutro co i jak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bezsil napisał:

Mam luteine podjezykowa myślicie że mogę wziąć? 

Ja jestem w ciąży i mam luteine dopochwowa z racji tego że moja pierwsza ciąża również była zagrożona i mam bóle brzucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA

Bezsil a masz jeszcze jakies objawy? Krwawienie jak to mówią może się zdażać, ale ten ból? Zawsze masz tak silny przy miesiączce? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Gdzies kiedyś czytałam ze testy pozytywne kłamią czasem jak są z krwią . Zrób sobie rano jeszcze jeden i już :) pamietaj ze możesz mieć tez okres przez kilka pierwszych miesięcy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martyna kiedyś mialalam zawszecpierwszego dnia taki ból. Później jak brałam tabletki to już tak nie było aż do teraz. 

Ja mam źle doświadczenia związane z pozytywnym testem u okresem:( 

Powtórzę jutro test i dam wam znać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Bezsil, no co za świńskie podejście tam mają... Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Dawaj znać, czekamy!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny. Jest druga kreska Ale bardzo leciutko. Okres rozkręcił się na dobre. Bil brzucha rano nie do wytrzymania. Tak ze jeżeli to ciaza to biochemiczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Ja się wstrzymuje narazie, w środę idę do ginekologa po antykoncepty. Za duzo ostatnio się psuje w naszym związku , myśle ze oboje musimy pomyśleć nad tym czego chcemy . Jeśli będziemy chcieli to po jakimś czasie odstawię tabletki i może uda się szybciej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny 🙂

Bezsil nie zawsze krwawienie musi oznaczac poronienie. Masz luteine to ja bierz i lez, lez i z lozka nie wstawaj, a jak krwawienie ci sie skonczy to zrob test jeszcze raz. 

I tak jak ktos juz tu napisal, jesli twoj mocz wymieszal sie z krwia to na tescie moze pojawic sie druga kreska,  wiec bierz poprawke tez na to.

Pozdrawiam i trzymam za was wszystkie kciuki bardzo mocno.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruda ostatnio jak miałam okres i test pozytywny to była ciaza pozamaciczna. U mnie zawsze jest coś nie tak. Ja się już nie nastawiam na nic. Leje się ze mnie jak z fontanny plus rano okropny bol brzucha. 

Nie wiem jedynie co zrobić żeby w przyszłym cyklu się nie nakręcac. Na początku jest spoko ,ale przychodzi ten dzień i mózg wariuje. Tym bardziej 30 lat na karku i bez dzieci:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Madzikkin napisał:

Przyszlamama a ty masz juz dzieci ? Ile sie staracie? 🙂

Ruda co tam u Ciebie :)? 

 

U mnie cisza jak na razie.

Slub mam juz za soba, emocje opadly i wrocilo myslenie 😞 Mialam zrobic sobie badania jak jechalam do Pl na slub ale nie bylo czasu zeby nawet spokojnie po tylku sie podrapac 😉 ale jutro jade do pl to w srode zrobie sobie pare badan.Dzwonilam do mojej ginekolog do ktorej chodzilam przed wyjazdem z polski, prowadzila moje 3 ciaze, przedstawilam jej caly moj problem telefonicznie, kazala przyjsc, oczywiscie prywatnie, po recepte na luteine i zaproponowala tez terapie ale najpierw wyniki badan i jesli zajde to na poczatek sprobowac z luteina.

Czytam was codziennie i czekam na dobre wiesci 🙂😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA

Bezsil ty to masz dopiero ciężko, nie do pozazdroszczenia. 

Przyszlamama, najgorsze co może być to właśnie problemy między partnerami. Super, że podjęłaś taką decyzje, silna jesteś. Może właśnie jak się ułoży to później będzie bezproblemowo. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym wiedziała jak to będzie wyglądać to już dawno zaczelabym się starać. Pociesza mnie czasem to, że ja będę stara matka. Ale mój partner jest młodszy to dzidzia będzie miała młodego tatusia 😉

Ruda to Ty masz już trójkę dzieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena93

Dziewczyny u mnie od rana dwie czerwone grube krechy :) 

nie wierze po prostu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lena gratuluję. 🙂 miejmy nadzieję że każdego miesiąca każda z nas będzie miała 2 kreski 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena93

9 cykl starań, od trzech miesięcy na oviarinie. 

Objawy to od samego początku ból piersi, brzucha i tak jakby macicy?  Dwa razy mnie zmulilo No i ciagle zmęczenie. Ale największy objaw to brak mózgu - ciagle gafy. 

Martwie się tylko bo brałam neosine :( bo coś mnie rozkładało. Mam nadzieje ze nie zaszkodziłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Bezsil napisał:

Jakbym wiedziała jak to będzie wyglądać to już dawno zaczelabym się starać. Pociesza mnie czasem to, że ja będę stara matka. Ale mój partner jest młodszy to dzidzia będzie miała młodego tatusia 😉

Ruda to Ty masz już trójkę dzieci? 

Bezsil ja mam juz 4 dzieci. 3 juz duzych niedlugo opuszcza gniazdo a najmlodszy za tydzien konczy 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Lena93 napisał:

Dziewczyny u mnie od rana dwie czerwone grube krechy 🙂

nie wierze po prostu 

GRATULACJE 😍 Dbaj o was 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA

Lena gratulacje!!!  Piękne wiadomości 😀 Już sobie wyobrażam tą radość u Was!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×