Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość Emm933

Ja zrobiłam test godzinę temu, bo nie wytrzymałam... Dwie kreski...Jedna bledsza ale dwie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Ja zrobiłam test godzinę temu, bo nie wytrzymałam... Dwie kreski...Jedna bledsza ale dwie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Ja zrobiłam test godzinę temu, bo nie wytrzymałam... Dwie kreski...Jedna bledsza ale dwie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
Przed chwilą, Bezsil napisał:

Emm gratuluję:) ile cykli się staraliscie? 

Udało się za pierwszym razem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
Przed chwilą, Bezsil napisał:

Emm gratuluję:) ile cykli się staraliscie? 

Udało się za pierwszym razem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaaa! Gratulacje Emm933 😍 cóż za szczęśliwy miesiąc 😉 mam nadzieję, że któraś z nas jeszcze dołączy do brzuchatek w tym miesiącu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
3 godziny temu, Madzikkin napisał:

Przyszlamama a ty masz juz dzieci ? Ile sie staracie? 🙂

Ruda co tam u Ciebie :)? 

 

Nie mam dzieci , staraliśmy się teraz o pierwsze . Mam 27 lat . Nie jesteśmy w związku małżeńskim i narazie nie chcemy . Oboje mamy zle doświadczenia w rodzinie z tym . Chyba na spokojnie porozmawiam o tym z lekarzem i dojdziemy do dobrego rozwiązania . Boje się tylko ze jak w tym wieku zaczne brać antykoncepty przy bardzo regularnych miesiączkach to później mi się wszystko rozreguluje i będę mieć problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
15 minut temu, Guusiak napisał:

Emm933 jakieś objawy u siebie zauważyłaś? 😉

Zawsze przed okresem strasznie dużo mialam krost na dekoldzie i twarzy, brzuch mnie bolał...A teraz nic ani jednej krosty, brzuch nie boli. Piersi jedynie. Spać mi się ciągle chce (to mogloby też być poprostu przesilenie wiosenne) i policzki mnie pieką. A 6dni po owulacji miałam mocny ból brzucha jak na okres który trwał pół dnia i jakoś tak intuicyjne wiedziałam że to implantacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena93

Dziękuje dziewczyny 😍

Emm gratulacje! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA

Emm gratulacje!!! Dużo zdrówka 😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Bezsil napisał:

Gusiak A Ty jak się czujesz po tabletkach? 

Odziwo dobrze, nie zauważyłam póki co żadnych skutków ubocznych 😉 a z tego co czytałam w internecie to występują dosyć często, zobaczymy jak będzie bliżej @. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Guusiak napisał:

Odziwo dobrze, nie zauważyłam póki co żadnych skutków ubocznych 😉 a z tego co czytałam w internecie to występują dosyć często, zobaczymy jak będzie bliżej @. 

 

No to dobrze:) kiedy masz mieć teraz @? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a mam pytanie. Czy któraś z Was była już w ciazy ( udało się za pierwszym razem) A po stracie długo się staraliscie?

Ja w dwie pierwsze ciaze zaszła za pierwszym razem. A teraz już się nie udaje:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Bezsil napisał:

No to dobrze:) kiedy masz mieć teraz @? 

 

Termin @ za 9 dni dopiero. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
41 minut temu, Guusiak napisał:

Odziwo dobrze, nie zauważyłam póki co żadnych skutków ubocznych 😉 a z tego co czytałam w internecie to występują dosyć często, zobaczymy jak będzie bliżej @. 

 

Co to za tabsy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsil udalo mi się zajsc za pierwszym razem.. I to jeden sex w cyklu i bach.. A od straty mija rok a w ciaze nie umiem zajść. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mama chodzi o duphaston

Madzia to nie jestem sama. Za pierwszym razem też tylko raz było nie nastawialam się na ciaze A tu niespodzianka. Za miesiąc minie rok 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi gin powiedzila ze nie widzi żadnych przeszkód ja zdrowa, partner zdrowy. Cos albo ktos tam na górze chyba wystawia nas na jakaś próbę 🙂 ( tak sobie czasem tlumacze, ze moze jakis aniol stróż daje nam jeszcze czas ) hahah 😂 glupie ale jakoś mi lzej ze moze tak ma byc i koniec ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin jak ja Ci zazdroszczę tego optymizmu. I takiego podejścia. Ja się staram mówić sobie nie nakręca się zajmij się czymś. Ale zbliża się ten czas i znowu rozczarowanie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt malo kiedy jestem zdolowana czy cos. 🙂 zawsze nawet w najgorszych chwilach szukam czegos pozytywnego nawet jakby miala to byc jakas błahostka 🙂

Ja tam zawsze panikuje przed okrsem te kilka dni 😉 pozniej jest smuteczek ale chwilowy bo pozytywy wyciągam i lece dalej haha 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin A ile masz lat? 

No właśnie u mnie teraz smuteczek. Ale niedługo znowu starania i to trochę pociesza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To do 30 napewno urodzisz 🙂Ja też żałuję teraz że wcześniej nie zabrałam się do tego:( nic już się nie poradzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bezsil napisał:

Dziewczyny a mam pytanie. Czy któraś z Was była już w ciazy ( udało się za pierwszym razem) A po stracie długo się staraliscie?

Ja w dwie pierwsze ciaze zaszła za pierwszym razem. A teraz już się nie udaje:( 

Ja zaszlam 3 razy za pierwszym  razem, 4 ciaza to byl ze tak powiem 3 cykl. 

2 lata po 4 ciazy zupelnie przypadkiem( bralam tabletki, ale mialam antybiotyk,zaraz po nim srodki przeczyszczajace do kolonoskopii i gdzies po drodze szczepienia) znowu zaszlam i to byla pierwsza poroniona ciaza ( dowiedzialam sie 3 tyg po szczepieniu) od tamtej pory staralismy sie ale kazda kolejna konczyla sie tak samo, w sumie juz 6 wczesnych poronien 😞😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Bezsil napisał:

To do 30 napewno urodzisz 🙂Ja też żałuję teraz że wcześniej nie zabrałam się do tego:( nic już się nie poradzi. 

Chciałabym 😉  no ale zycie i czas pokaże jak to bedzie 😉 marzylam kiedys aby mieć dwójkę, teraz marze aby miec choc jedno 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsil zapeszyłam jeśli chodzi o objawy po tabletkach. Dziś w nocy zaczęły mnie boleć piersi, dziś ledwo co mogę je dotknąć .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×