Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Przyszła mama chyba zostaliśmy ostatnie na tym forum 😜

U mnie jutro leci w ruch pierwszy test, ale czuje ,że się nie udało bo już mnie bolał wczoraj i brzuch i plecy . Także to będzie jutro tylko formalność. 

Mam nadzieję, że tobie chociaż się uda. Kiedyś w końcu musi się udać 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMama

Haha tez mam takie wrażenie ze zostałyśmy same :p no co , to oznacza ze teraz musi być nasza kolej 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że chociaż Tobie się uda. Bo ja już po malu czuje brzuch. A cycki nic mnie nie bola . Także u mnie raczej nici. Ale po Twoich objawach jestem pełna nadzieji że Ci się uda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Ja co miesiąc mam takie objawy także wiesz 😂 cycki mam tylko spore ale nic więcej :) i to ćmienia jajnika ale w sumie ja czuje to bardzo często , nie ma co ... co ma być to będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Hej, ja was czytam 🙂 i trzymam kciuki za Wasze testy. 

U nas brak starań w tym cyklu, za to mierzylam temp plus testy i wszystko gra jak należy 🙂

Maz niedługo wraca więc przed nami cykl starań w czerwcu dopiero. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też cały czas was czytam, w tym miesiącu się nie staraliśmy dopiero dzisiaj zaszaleliśmy ale według kalendarza powinnam być po owulacji no i to mój pierwszy cykl z duphastonem 😀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inka A jaka masz temp w drugiej fazie cyklu? 

Ania u mnie już 4 cykl z duphastonem 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez was ciagle czytam 🙂 co prawda odpuszczam na dwa cykle 😉 znaczy sie bedziemy kochac sie normalnie ale nie biede mierzyć temp, testowac owu i patrzec  na dni plodne oraz testowac pozniej jak glupia.. Na te dwa miesiące odpuszczam calkiem bo jak juz pisałam chcialam zorganizować ostatnie nasze " szalone wakacje " 😄

 

a po wakacjach biore sie konkretnie za to 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze nam do was pytanie,  czy któraś z Was bada sobie szynkę macicy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
1 godzinę temu, Bezsil napisał:

A ja jeszcze nam do was pytanie,  czy któraś z Was bada sobie szynkę macicy? 

Ja nie umiem wiec tego nie robię , ogólnie nie polecam bo można przenieść jakieś bakterie do środka . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja tak czasem z ciekawości pod prysznicem sprawdzałam. I zawsze przed okresem była nisko. Już się nastawiam na okres A dzisiaj sprawdzam A ona jest bardzo wysoko ledwo mogę dosięgnąć.  I dużo białego śluzu. Ale nie chce się nastawiac bo brzuch boli 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciarka

Dziewczyny, ja się już staram ponad 3 lata. Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosciarka napisał:

Dziewczyny, ja się już staram ponad 3 lata. Jestem załamana.

O kurde.. A robilas jakieś badania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościarka
5 minut temu, Madzikkin napisał:

O kurde.. A robilas jakieś badania? 

Tak, robiliśmy z mężem. Podobno jesteśmy zdrowi. Z hormonami i owulacją wszystko w porządku. Chyba już wpadliśmy w depresję przez te starania. Przez to comiesięczne oczekiwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, a drożność jajowodow też miałaś badane? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Bezsil napisał:

O kurczę, a drożność jajowodow też miałaś badane? 

Tak. Mieliśmy już przeogromną ilość badań. Obecnie biorę tabletki na wspomaganie owulacji. Jesteśmy wykończeni i smutni. Lekarz sugeruje inseminację, albo in vitro, ale mój mąż nie zgadza się na to. Ja też byłam przeciwna, bo chciałam naturalnie, ale już zwątpiłam. Zaczynam rozważać zmianę kliniki, może powinniśmy zrobić te same badania gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz sie przerazilam.. Bo u nas tez wszystko ok a to juz zaraz rok bedzie.. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A długo już bierzesz tabletki na wspomaganie. Może warto zasięgnąć opinie innego lekarza. Niekoniecznie powtarzać badania ,ale żeby ktoś inny spojrzał na wasze wyniki. Znam parę która 10 lat leczyla się próbowali też in vitro i się nie udawało. Zmienili lekarza i znalazl przyczynę . Kobieta urodziła w wieku ok 40 lat zdrowa córkę. 

Może warto posłuchać co kto inny ma do powiedzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

O kurczę to długo, a może wszystko siedzi w głowie ? 

Ile dni przed miesiączka i o ile stopni wzrasta temp ? Ja codziennie msn 36,6 a dziś rano miałam 36,9 a okres mam mieć dopiero w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mama z własnego doświadczenia temp zaraz po owu rosnie i utrzymuje się aż do @. Nie musi to być duży wzrost. Dzień przed @ powinna spaść i na drugi dzień okres. Żeby stwierdzić ciaze temp na wyższym poziomie musi się utrzymywać przez 18 dni. Także szybciej wyjdzie C8 test ciazowy 😉

No i trzeba ja mierzyć zawsze o stałej porze jeszcze przed wstaniem z łóżka;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

No niby tak :D ale ten organizm jest skomplikowany 😂 Boże niby kończę medycynę ale na ginekologii nie znam się zupełnie . Tylko stomatologia ...  

tak mi się dziś nic nie chce , chętnie poszłabym spac dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

U mnie jeszcze za wcześnie ale już czuje ze nic z tego a Bezsil chyba ma okres 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Bezsil pierwsza faza cyklu to 36,1 a druga to 36,5,, szyjke badałam w poprzednim cyklu i u mnie przed okresem była nisko, miękka i lekko otwarta. Która miała testować I się nie chwali? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem,  ale negatywnie  jedna Krecha.  Czekam na okres 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie już brzuch boli.  Czuje że już niedługo będzie. Najgorsze że przez ten duphaston rano ledwo otworzę oczy i mi strasznie niedobrze 😞

inna ja w tym cyklu zobaczę na dniach plodnych, ma być wysoko ledwo dosiegalna. Mi się chyba już obniża do okresu. 

ja naprawdę muszę trochę odpuścić bo w wariatkowie wyląduje. Wczoraj mi się śniło ,że ładne dwie kreski się pojawily. A dzisiaj ,że okresu dostałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Hej 🙂 Ja czytam, ale się nie staram 😄 waga idzie w dół, odżywiam się zdrowo, pilnuję diety i jestem bardzo ciekawa jak to wpłynie na moje zdrowie, a zwłaszcza owulację. Ściskam wszystkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Bezsil u mnie szyjka była parę dni przed okresem już nisko, na pewno na 5 dni przed była nisko i już otwarta lekko. 

Przeoczyłam Twój test, ale może jeszcze nie wszystko stracone? 

Mi dziś opryszczka ma wardze wyszła, w zeszłym tygodniu byłam chora a dziś to 😩 po pracy lecę do apteki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka

Dziewczyny powiedzcie mi tak szczerze, czy wy macie taki silny instynkt macierzyński? zawsze go miałyście?

Mam 32lata, zawsze chcialam mieć dzieci, uwielbiam je. Jak mam mozliowość pobycia  z takim dzieckiem to kompletnie odlatuje, zacalowalabym go.... ale sama boje się zajść w ciąże :(

Jak ja żałuje, że jak byłam mlodsza to czasami sobie nie odpuscilam z antykoncepcja, może wtedy życie by samo zadecydowało :)

Mój strach raczej wiąże się z moim zdrowiem, mam bardzo duzy problem z kręgosłup i wiem od lekarza ze okres ciąży będzie dla mnie bolesny i przelezany, co będzie potem może operacja.

W każdym bądź razie od czerwca podejmujemy próby z mężem, zobaczymy czy szybko się uda czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inka w pon miałam 26dc robiłam test który wyszedł negatywny. Ale jakoś nie nastawiam się na ciaze. Czekam teraz 3 dni na okres. Wiem ,że póki @Jest szansa , ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×