Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

No ja w statnim cyklu bylam pewna tez ze na 100% sie udalo. Wszystko bylo jak nalezy, witamini plus sex ciagle w dni plodne i nie.. 😞 ach na ale co zrobic. Moze los chce aby zobaczyla jeszcze kawalek świata 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Madzik gdzie lecicie na wakacje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcemy samochodem zrobic objazdowke 😉 i zatrzymać sie w Albanii na dwa tygodnie ;D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej u mnie dziś 1 dc i zaczynamy procedurę do invitro :):):)

1 nieudana inseminacja

5-6 lat starań 

Trzymam kciuki za wszytskich 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Madzikkin napisał:

Gosc gosc a co u was jest przyczyną niepowodzenia ? 

Plemniki - za mało, ale nie az tak mało gdyby nie to ze ze :

- nie  ruszają jak tak jak powinny

- robiliśmy badanie na wiązanie się z jakimś kwasem chyba hialuronowym No i tez słabo wyszło (otoczka jajeczka jest tez zrobiona z takiego kwasu) Wiec ta garstka która dotrze do jaja  może  się nie przebić :)

Próbowałam suplementów na nasienie. Dostał leki od androloga.

u mnie niby wszystko ok 

no i koniec końców idziemy na invitro. 

 

  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Ja dziś dostałam plamienia, jutro się okres rozkręci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko do kobietek które brały duphaston, a mianowicie dwa dni temu wzięłam ostatnią tabletkę a dziś pojawił sie śluz w bardzo dużej ilości przypominający płody, czy to jest normalne, trochę się niepokoje bo nigdy nie brałam tego leku i nie wiem czego się spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ania ja nie miałam,  ale po tym leku wszystko możliwe. Ja po odstawieniu 2-3 dni i zostawiłam okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Co tam dziewczyny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mialam pisac,ze cos tu sie tak cicho zrobilo 😄 co u was? Ja na luziku nic nie robie.. Leniu...e nic nie testuje zadnego owu i powiem wam, ze czuje luz ( choc przez chwile mnie kusilo ). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie czekam na @, starań w tym miesiącu za specjalnych nie było także pełen luzik i relaksik 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Hej u nas pełen relaksik na działce 🙂 miałam gorszy dzień wcześniej bo ten cykl z powodu wyjazdu męża nam przepadł ale jest już ok. Jak do września nie zajde to później też może być ciężko bo mąż będzie w delegacjach. Trzymam kciuki za Wasze 2 kreski, ja mam parę dni do okresu, mąż wróci akurat po okresie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AniaA dostałaś okres?

Inka mam nadzieję, że Ci się uda.

U mnie na psychice troszkę lepiej. Okres się kończy, ale bez spiny. Uznałam, że na każdą z nas kiedyś przyjdzie czas. Jak nie teraz to za rok 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia

Ja zaczęłam starania, lekarz polecił mi śledzenie swojego cyklu i w dni około płodne i płodne aplikować sobie żel wspomagający zapłodnienie prefert vaginal żel. Ma od dostosowywać ph śluzu płodnego i zmniejszać napięcie tak by więcej plemników przetrwało drogę do komórki jajowej. Znalazłam go i kupiłam na stronie sklepu naturalnaplodnosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Hej dziewczyny. Czy któraś z was używa Inofem ? Mi poleciła, to Pani ginekolog w kwietniu, że pomaga przy owulacji. Od tamtej pory, gdy go zaczęłam brać mój cykl coraz bardziej sie rozwala. Na poczatku miałam plamienia parę dni przed @, następna, to już 9 dni przed miesiaczką, a dziś ? Jeszcze 14 dni do miesiączki, a ja już znowu zauważyłam, że mi sie zaczynają. Bardzo mnie, to denerwuje i chyba przestanę go brać. Do ginekologa narazie nie mam możliwości pójścia. Czy któraś z was miała podobnie ? Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Hej dziewczyny. Czy któraś z was używa Inofem ? Mi poleciła, to Pani ginekolog w kwietniu, że pomaga przy owulacji. Od tamtej pory, gdy go zaczęłam brać mój cykl coraz bardziej sie rozwala. Na poczatku miałam plamienia parę dni przed @, następne, to już 9 dni przed miesiaczką, a dziś ? Jeszcze 14 dni do miesiączki, a ja już znowu zauważyłam, że mi sie zaczynają. Bardzo mnie, to denerwuje i chyba przestanę go brać. Do ginekologa narazie nie mam możliwości pójścia. Czy któraś z was miała podobnie ? Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej Sylwia, niestety nic takiego nie bralam 😉 a czytalas cos o tym juz moze na necie? Innych forach? Moze to jakis skutek niepożądanych albo coś 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sylwia ja biorę infolic combi ,ale nie bardzo pomogę bo dopiero pierwsze opakowanie. Wcześniej miałam jakieś saszetki do picia ,ale to tylko 20. Mi ogólnie w pierwszym cyklu brania owulacja się poprawiła. Teraz czekam na drugi cykl. Plamien nie mam. Z tego co czytałam plamienia mogą być spowodowane niskim progesteronem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Szukałam skutków ubocznych o inofemie na wielu forach i nic takiego nie znalazłam. Może, to też progesteron, chociaz wcześniej przed stosowaniem tego, tak nie było. Będę musiała sie wybrać do mojej Pani ginekolog i to sprawdzić, ale to dopiero za miesiąc, jak do polski wrócę 😒 Dziękuję wam za odpowiedzi 💚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłam skład tego inofemu i tam oprócz kwasu foliowego i tego inozytolu nic nie ma. Każdy organizm oczywiscie jest inny. To może być również zmiana klimatu. Obserwuj ten cykl i tak za miesiąc będziesz w Pl to się zbadasz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc 2019

Hej Dziewczyny:)

Czytam Was od dluzszego czasu i postanowilam  dolaczyc:) u mnie starania od stycznia i poki co zadnego skutku 😞 Nie wiedzialam, ze to tak dlugobtrwa!  Biorę Inofem drugi miesiac i sama nie wiem co myslec. Skrocil cykle, poprawil cerę. Czesto czuję jajniki, moj gin mowi ze 3 miesiace trzeba brac by byly efekty. Teraz kazal kupic Ovarin. Inozytol ogolnie reguluje hormony i pomaga w owulacji. Polecany przy pcos. Podobno ladnie czysci jajniki z pęcherzyków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gościu:) 

Ja też czekam na efekty:) zobaczymy czy działa. Ostatnio czytałam stare forum i tam dziewczyny pisały że po ovarinie po 2 czy 3 cyklach zachodziły w ciaze. Także trzeba czekać na efekty 🙂

przyszła mama A Ty jak tam się czujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc gosc 2019
4 minuty temu, Bezsil napisał:

Witaj Gościu:) 

Ja też czekam na efekty:) zobaczymy czy działa. Ostatnio czytałam stare forum i tam dziewczyny pisały że po ovarinie po 2 czy 3 cyklach zachodziły w ciaze. Także trzeba czekać na efekty 🙂

przyszła mama A Ty jak tam się czujesz? 

Trzymam kciuki zeby zadzialalo! Ja za dwa dni startuje z ovarinem. Tez czytalam o nim wiele dobrych opinii, wiec jestem pelna nadziei, choc z miesiaca na miesiac ciezej to przychodzi ;( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsil właśnie nie dostałam okresu jeszcze a to już 4 dzień po odstawieniu duphastonu także cały czas czekam.. 😀

Edytowano przez AniaA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ania A jakieś objawy masz? Może zrób jutro test jak nie dostaniesz? Bo jak wyjdą 2 kreski to powinnaś brać dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o dziwo nic, w tamtym cyklu sutki mnie bolały okropnie a teraz nic a nic oprócz tego jednorazowego incydentu ze śluzem dwa dni temu, hmm to może zrobię dla świętego spokoju, a tak w ogóle zapomniałam lekarza zapytać co z tym duphastonem robić gdyby się udalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewnie była implantacja:) 

Zrób test i skonsultuj się z lekarzem. Mi powiedziała, że jak tylko wyjdą dwie kreski mam od razu brać, żeby nie było tak że za dużo progesteronu spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 No nawet mi nie mów, ja w tym cyklu w ogóle się na ciążę nie szykowałam 🙈 ale by była niespodzianka, chociaż czy to możliwe żeby żadnych objawów nie było? dzisiaj rano już myślałam że dostanę @ bo trochę mnie bolał brzuch ale przeszło i póki co nic 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×