Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość Innka

Bezsil to może za wcześnie ten test zrobiłaś, trzymam dalej kciuki któraś musi zajść jeszcze na wiosnę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Bezsil no pewnie ze za wcześnie!!! Zrób test w dzień spodziewanej miesiączki . Ja mam mieć okres w niedziele ale już dziś czuje jajniki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że może za wcześnie.tym bardziej że owu była ok 18-20 dc. Ale robiłam bo odstawiłam duphaston . 

Już sama nie wiem co mam myśleć. Najgorszy jest stres i to czekanie. Naprawdę wolałabym już dostać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Nie martw się , jedziemy na tym samym wózku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Jezu czy Wy tez macie dziś taki ból głowy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

No masakra , zgaga mnie meczy , głowa mi pęka , przez tem ból aż jest mi niedobrze :( oszaleje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

ale za to szyjka jest nisko i twarda wiec czekam na okres ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Dzisiaj u mnie 28dc @ brak. TTest niestety negatywny 😞 zaczynają mnie cycki boleć Ale tylko po bokach . Mogła by cholera już przyjść, żeby zacząć mowy cykl. Tabletki odstawione A mi z rana dalej jest niedobrze. Chociaż pewnie lek jeszcze się trzyma w organizmie. Strasznie mnie wyslalo na dekoldzie nie wiem dlaczego 😞

mam do was pytanie czy wam też tak włosy wypadają na wiosnę? Bo mi strasznie lecą wydaje mu się że już mi połowę wypadła. 

Edytowano przez Bezsil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka 😄 u mnie dzisiaj 8 dzien okresu.. Az nie moge w to uwierzyć zawsze max 6 dni i to ostatki to takie plamienia a tu jak w pierwszy dzien. 🙂 juz mam dosc fizycznie i psychicznie.. 

A co tam u was? Przyszla mama kiedy testujesz? Bezsil okres sie pojawil ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do włosów to kiedys mi wypadły garsciami ale lylam salfazin i raz w tygodniu myje Dermika na wypadanie wlosow i zero prawie 🙂 a u mnie to ciężko z tematem wlosow bo mam dlugie az za dupe i jak widze, ze wypadja to wariuje i wszystko robie aby temu zapobiedz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin okres się nie pojawił.  Późno miałam owu , więc mała nadzieja jest, ale raczej się nie nastawiam. Cycki zaczynają boleć. 

To dziwne,że aż tak długo trwa , zawsze pod górkę 😥 niedługo się pewnie skończy i będziesz mogła zacząć działać:) 

U mnie mój facet ,też zauważył, że wszędzie są moje włosy:( muszę chyba też coś zacząć lykac na wzmocnienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi sie chwilowo do staran nie spieszy 😉 na dwa cykle odpuszczam bo wakacje 😂 pozniej bede panikowac 🙂 teraz zero testów, zero oczekiwania na owu bedzie ochoto sie sie bedziemy kochac nic na sile 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Bezsil mi się ostatnio okres spóźniał 5 dni także może nasze organizmy znów chcą mieć okres w tym samym czasie :D 

Co do włosów to tez mi wypadają garściami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Bezsil mi się ostatnio okres spóźniał 5 dni także może nasze organizmy znów chcą mieć okres w tym samym czasie :D 

Co do włosów to tez mi wypadają garściami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin I to jest zdrowe podejście 😀 i ja też tak sobie postanawiam 🙂

przyszła mama może masz rację hehehe oby oba nie przyszły. Mam jeszcze w szafce 2 testy , ale jak @ nie przyjdzieprzyjdzie do piątku to wtedy je uruchomie. Mi się nie spóźnił, zawsze odstawiłam tabletki i był.

Temp 37.2 szyjka wysoko, sama już nie wiem co mam myśleć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Kochana, według mnie to ciąża! Ja mam 36,7 i mam szyjkę twarda, chyba do tylu przesunięta i nisko 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Chociaż już teraz jej nie czuje 😂 Boże nie wiem , nie będę schizowac . Niech się dzieje wola Boga 😂😂😂😂 ale mogłoby się nie udać , wtedy bym zmieniła prace bo fajna propozycje mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać i zobaczymy. Ja właśnie mam propozycję fajnej pracy od środy:) I pewnie pójdę bo mi się podoba 🙂 A Ty kiedy masz termin @? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Mam mieć okres w niedziele :) zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Ale mi się dluuuuuuuzy ten czas strasznie :( już bum chciała niedziele 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem co czujesz , tak samo miałam. Ja nawet nie mogłam się niczym zająć bo cały  czas myślałam. I niektórzy dobrze mówią , że wszystko siedzi w głowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic z tego. temp spadła,  boli mnie brzuch. Jutro przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Ajjj ... bądź dobrej myśli do samego końca :) ja właśnie zrobiłam domowe porządki . Zwolniłam się z pracy i przechodzę do nowej . A jak będę w ciąży to trudno , nie muszę pracować :) ja narazie nie mam żadnych objawów :) a jak Twoja szyjka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testujesz w niedzielę jak wyjdą 2 kreski będziesz miała wspaniały prezent na dzień dziecka 🙂

to życzę powodzenia w nowej pracy 🙂 

ja już sama nie wiem raz mi się wydawało, że trochę się opuściła później że wyżej. Nie wiem już sama czekam .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I już mogę powiedzieć, że się nie udało. Płakać mi się chce..

Dzisiaj tak mnie bolał brzuch i dostałam plamien. Okres będzie się rozkręcal 😞

Odpuszczam i nie będę już tak często tu zaglądać, muszę odpocząć psychicznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsil jak ja cie rozumiem.. Po moim ostatnim roczarowaniu tez usiadlam i powiedzialam stop. Obydwoje z moim uznaliśmy, ze czas odpocząć o odpuscic.. Za duzo nerwow i rozczarowań 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Tym bardziej zm,że w głębi duchu trochę liczyłam, że się udało bo ten cykl całkowicie się różnił od pozostałych 😞 nicnic nie poradzę:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bezsil, przestań mierzyć tę cholerną temperaturę. Naprawdę sama to sobie robisz. Rób testy owulacyjne żeby mieć pewność i to wszystko. Może trochę Ci się głowa oczyści z ciśnienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Bezsil , widocznie jakaś ... wcisnęła się przed nami w kolejkę po dziecko ;) mnie już cycki bolą wiec tez na okres czekam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×