Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Gość
36 minut temu, Gość Mateusz napisał:

Nie jesteś facetem to morda w kubeł bo nikt cię o zdanie nie pytał. Dla mnie jest atrakcyjna

Hahahaha skąd wiesz, że nie jestem? Nie jest atrakcyjna, to babcia, zadbana ale babcia. Czyżby fan seksu z emerytami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahahaah
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Hahahaha skąd wiesz, że nie jestem? Nie jest atrakcyjna, to babcia, zadbana ale babcia. Czyżby fan seksu z emerytami?

Fan seksu z emerytkami i do tego kawał chama. Zwraca się do ludzi jak jego babcia do niego zapewne 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jeju, jaki milf to strasza kobieta po 60 wez nie gadaj takich głupot. Milfem może być babka koło 30,40 i po 59 może się zdarzyć, a nie nie babka po 60, to niesmaczne...fuuu

Rozwiniecie temat? Może link do tego macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka

Te gumki i opaski to jakiś żart. Takie rzeczy to się nosiło paręnaście lat temu 🙄 Czy ona nigdy nie ma dosyć? Jeszcze jednej książki nie sprzedała dobrze a już drugą planuje. Masakra. Że też jakiekolwiek wydawnictwo zgadza się na taki szajs. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Milkaaaa014789 napisał:

Ona kiedyś prowadziła bloga zawierającego treści nieco erotyczne🙈 może właśnie o takiej treści ksiazke wyda 😂😂

O do tego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Paskudne te opaski. Jak mg się tak ostro bierze za książkę, to może celuje z premierą na WOŚP (chyba że teraz będzie wspierać tylko swoją fundację)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Mateusz napisał:

No i dobrze. To żaden wstyd interesować się tym czym interesują się wszyscy!  A poza tym mama mamy g to hot milf i myśle ze książka byłaby chętnie czytana. 

Hot Milf?😂 Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to zastosuj się do swoich slow: Morda w kubeł !😎 Prostak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja on

Za prenascie lat same będziecie stare pomarszczone i do tego zjedzone od środka żółcią która rzygacie tu na codzień. Będziecie wręcz marzyć żeby wyglądać jak matka mg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Ja uważam ta kobietę za bardzo atrakcyjna. I atrakcyjna może być pani w każdym wieku. Co z tego ze wy jesteście sporo młodsze skoro w tych pustych głowach macie tylko siano? Przez to nawet wasze resztki atrakcyjności spadają do zera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Mateusz napisał:

Ja uważam ta kobietę za bardzo atrakcyjna. I atrakcyjna może być pani w każdym wieku. Co z tego ze wy jesteście sporo młodsze skoro w tych pustych głowach macie tylko siano? Przez to nawet wasze resztki atrakcyjności spadają do zera 

😂😂😂😂

fajnie, pisz do Mg ze uważasz jej matkę za milfa (okreslenie to jest wulgarne) zobaczymy co ci odpisze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Ja on napisał:

Za prenascie lat same będziecie stare pomarszczone i do tego zjedzone od środka żółcią która rzygacie tu na codzień. Będziecie wręcz marzyć żeby wyglądać jak matka mg 

Zgadzam się z Tobą mama mg jest zadbana kobieta, ale nie jest Hot milf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mumie Lg

Te opaski są boskie! I to dosłownie! W tych opaskach wyglądają jak jakieś matki boskie z aureolami takie to wielkie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Przecież nie chciałem nikogo urazić. A już na pewno nie tej pięknej kobiety. Jeśli to zrobiłem to przepraszam. Może to faktycznie zabrzmiało nienajlepiej. Chodziło mi o to ze jest bardzo atrakcyjna.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie
58 minut temu, Gość Mateusz napisał:

Przecież nie chciałem nikogo urazić. A już na pewno nie tej pięknej kobiety. Jeśli to zrobiłem to przepraszam. Może to faktycznie zabrzmiało nienajlepiej. Chodziło mi o to ze jest bardzo atrakcyjna.?

Skąd Ty się tu w ogóle wziąłeś? Na kafeterii na pewno znajdziesz wątki o hot milfach po 60 😂😂😂

Facet oglądający instastory mg, sledzący hejterskie wątki o niej  na kafeterii i do tego wielbiący jej matkę hahahha nie no fake jak nic 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Ja on napisał:

Za prenascie lat same będziecie stare pomarszczone i do tego zjedzone od środka żółcią która rzygacie tu na codzień. Będziecie wręcz marzyć żeby wyglądać jak matka mg 

Masz racje, matka mg wyglada lepiej od niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Masz racje, matka mg wyglada lepiej od niej. 

Przesadzacie. Ona wyglada normalnie jak na 34 łatkę. Ani ładna ani brzydka. Zwykła kobietka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani

jak na 36 lata ma tradycyjny sposob ubierania postarza sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena
37 minut temu, Gość pani napisał:

jak na 36 lata ma tradycyjny sposob ubierania postarza sie 

Przynajmniej ubiera się klasycznie i z klasa a nie jak inne wiejskie kwoczki. Ledwie się wcisną w rurki z dziurami i zgrywają nastki. Chca się odmłodzić a jest efekt dzidzi piernik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okti

Te opaski to mega wiocha. Jak one  w tym wygladaja niech mnie jasny c*u* strzeli. Zuzia nke brzydka dziewczyna a wyglada jak Pi*d* zza krzaka. Juz o alicji pediatrze nie wspomne. Z tymi wlosami to sie nie popisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale z tymi kręconymi włosami nie jest coś nie tak? Nie są zrobione zle? Jakoś tak wyglądają jakby były sztuczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddast
6 godzin temu, Gość Grażka napisał:

Te gumki i opaski to jakiś żart. Takie rzeczy to się nosiło paręnaście lat temu 🙄 Czy ona nigdy nie ma dosyć? Jeszcze jednej książki nie sprzedała dobrze a już drugą planuje. Masakra. Że też jakiekolwiek wydawnictwo zgadza się na taki szajs. 

 

Śmieszne te opaski

nie hit A kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Podloga u Nicole na przedpokoju wyglada jak na klatce schodowej u mojej mamy w bloku

Nie znasz sie! Przeciez to HIT! 

Ona juz wiedziala w zeszlym roku ze to brdzie modne, jak wszystko zreszta..

od tych jej przechwalek az sie 🤮 chce... 

a potem okazuje sie ze wszystko to radosna tworczosc samej nikolki jak z opowiescia o kocie.. 

 

a apropo: na ile wy „wlanczacie” swoj rosol? 😂

niech jej ktos przemowi do tego pustego lba zeby nauczyla sie poprawnie mowic, dzieci potem beda powtarzac a oni nie beda mieli glupuego wytlumaczenia ze urodzili sie za granico 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie znasz sie! Przeciez to HIT! 

Ona juz wiedziala w zeszlym roku ze to brdzie modne, jak wszystko zreszta..

od tych jej przechwalek az sie 🤮 chce... 

a potem okazuje sie ze wszystko to radosna tworczosc samej nikolki jak z opowiescia o kocie.. 

 

a apropo: na ile wy „wlanczacie” swoj rosol? 😂

niech jej ktos przemowi do tego pustego lba zeby nauczyla sie poprawnie mowic, dzieci potem beda powtarzac a oni nie beda mieli glupuego wytlumaczenia ze urodzili sie za granico 

 

Hahah i ten jej tekst po opowiesci o kocie: "widze, ze opowiesc o kocie was nie poruszyla, za to poruszyla cala moja rodzine" 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Marlena napisał:

Przynajmniej ubiera się klasycznie i z klasa a nie jak inne wiejskie kwoczki. Ledwie się wcisną w rurki z dziurami i zgrywają nastki. Chca się odmłodzić a jest efekt dzidzi piernik 

Hahah oj tak, te ...enki jak cerata to faktycznie sama klasa👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszka
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nie znasz sie! Przeciez to HIT! 

Ona juz wiedziala w zeszlym roku ze to brdzie modne, jak wszystko zreszta..

od tych jej przechwalek az sie 🤮 chce... 

a potem okazuje sie ze wszystko to radosna tworczosc samej nikolki jak z opowiescia o kocie.. 

 

a apropo: na ile wy „wlanczacie” swoj rosol? 😂

niech jej ktos przemowi do tego pustego lba zeby nauczyla sie poprawnie mowic, dzieci potem beda powtarzac a oni nie beda mieli glupuego wytlumaczenia ze urodzili sie za granico 

 

No właśnie autorka 3 książek "włancza" rosół 😂 A wczoraj przypadkiem nie miało być spotkania autorskiego? Czyżby przypadkiem przyszły 3 osoby i Nicola wstydziła się to pokazać na insta?? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy
7 godzin temu, Gość Szyszka napisał:

No właśnie autorka 3 książek "włancza" rosół 😂 A wczoraj przypadkiem nie miało być spotkania autorskiego? Czyżby przypadkiem przyszły 3 osoby i Nicola wstydziła się to pokazać na insta?? 😂

Dzisiaj jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Grażka napisał:

Te gumki i opaski to jakiś żart. Takie rzeczy to się nosiło paręnaście lat temu 🙄 Czy ona nigdy nie ma dosyć? Jeszcze jednej książki nie sprzedała dobrze a już drugą planuje. Masakra. Że też jakiekolwiek wydawnictwo zgadza się na taki szajs

To jest self-publishing przecież. Te książki wydaje "Roger Publishing", czyli ona je publikuje własnym sumptem. Ja wiem, że po niektórych wyskokach na rynku wydawniczym trudno w to uwierzyć, ale nadal jednak jest jakaś kontrola nad tym, co się wydaje ;)\

 

P.S. Swoją drogą jak słucham storisków Nikoli i jej niesamowitych opowieści z życia i tych wszystkich talentów... to przypomina mi się "Samochwała" Brzechwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale z tymi kręconymi włosami nie jest coś nie tak? Nie są zrobione zle? Jakoś tak wyglądają jakby były sztuczne 

Te włosy wyglądają jak peruka dla klauna , nienaturalne i sterczące od razu widać że są sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Czy przypadkiem lekarz nie ma obowiązku ciągłego poszerzania swojej wiedzy medycznej? Czy zgodne z etyką lekarską jest wciskanie ludziom produktów wykorzystując swój tytuł lekarski?

Bardzo krzywdzące jest dla innych lekarzy, że jakaś rezydentka zbudowała i napompowała swój autorytet do poziomu profesora z wieloletnim stażem. W dzisiejszych czasach nie musisz nawet mieć praktyki, wystarczy zbudować markę na instagramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ggg napisał:

Czy przypadkiem lekarz nie ma obowiązku ciągłego poszerzania swojej wiedzy medycznej? Czy zgodne z etyką lekarską jest wciskanie ludziom produktów wykorzystując swój tytuł lekarski?

Bardzo krzywdzące jest dla innych lekarzy, że jakaś rezydentka zbudowała i napompowała swój autorytet do poziomu profesora z wieloletnim stażem. W dzisiejszych czasach nie musisz nawet mieć praktyki, wystarczy zbudować markę na instagramie.

Kiedys Nicole mowila, ze wie, ze najwiecej nieprzychylnych osob ma w srodowisku lekarskim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×