Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Byjanna

O co chodzi z tym przenoszeniem sie z miejsca na miejsce w ramach jednej wyspy? Tak jest taniej? Bo te domki sa prawie identyczne, a ciagle trzeba sie rozpakowywac i pakowac na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isnnsn

Frotka do włosów ze scinkow 😂😂 najpierw pier że jako prezent do koszul a później muszą policzyć ile by to kosztowało. A takie fotki materiałowe były modne 30 lat temu miałam we wszystkich kolorach tęczy.Babcia szyla za grosze. Mg cofa się do lat 80. 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszz
25 minut temu, Gość Isnnsn napisał:

Frotka do włosów ze scinkow 😂😂 najpierw pier że jako prezent do koszul a później muszą policzyć ile by to kosztowało. A takie fotki materiałowe były modne 30 lat temu miałam we wszystkich kolorach tęczy.Babcia szyla za grosze. Mg cofa się do lat 80. 🤦‍♀️

Dramat... co jeszcze wymysli zeby ciagnac hajs z glupich madek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolaluia
49 minut temu, Gość Byjanna napisał:

O co chodzi z tym przenoszeniem sie z miejsca na miejsce w ramach jednej wyspy? Tak jest taniej? Bo te domki sa prawie identyczne, a ciagle trzeba sie rozpakowywac i pakowac na nowo

Mogło być tak, ze wcześniej pisała do gospodarzy tych domków ze jest słynna instagramerka i czy jej wynajmą w zanim za reklamę i pewnie one się godziły ale nie dłużej niż kilka dni dlatego co chwile pakowali walichy i targali je do innego domku. Takim sposobem mieli wakacje za free dla 5 osób. Bo wątpię ze sama z własnej woli zapłaciła po dwie noce w każdym domku. To żaden relaks co dwa dni się pakować i przeprowadzać. Ale mogę się mylić. Wiem ze mnóstwo instagramerek czy blogerek tak robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjjdj
1 godzinę temu, Gość Isnnsn napisał:

Frotka do włosów ze scinkow 😂😂 najpierw pier że jako prezent do koszul a później muszą policzyć ile by to kosztowało. A takie fotki materiałowe były modne 30 lat temu miałam we wszystkich kolorach tęczy.Babcia szyla za grosze. Mg cofa się do lat 80. 🤦‍♀️

W ten sposób można pozbyć się nadmiaru śmieci, które powstają przy produkcji koszul i jeszcze na tym zarobić.  Ten POMYS to prawdziwy hit. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bum

O nie.. będzie druga książka. Czy ona czyta jakieś obiektywne opinie na temat swoich książek czy tylko te pochwały, które dostaje na insta i od zaprzyjaźnionych influencerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
7 minut temu, Gość Bum napisał:

O nie.. będzie druga książka. Czy ona czyta jakieś obiektywne opinie na temat swoich książek czy tylko te pochwały, które dostaje na insta i od zaprzyjaźnionych influencerek

Jej nie obchodzą opinie. Ważne, ze kasa się zgadza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gośćkawarana
1 godzinę temu, Gość Lolaluia napisał:

Mogło być tak, ze wcześniej pisała do gospodarzy tych domków ze jest słynna instagramerka i czy jej wynajmą w zanim za reklamę i pewnie one się godziły ale nie dłużej niż kilka dni dlatego co chwile pakowali walichy i targali je do innego domku. Takim sposobem mieli wakacje za free dla 5 osób. Bo wątpię ze sama z własnej woli zapłaciła po dwie noce w każdym domku. To żaden relaks co dwa dni się pakować i przeprowadzać. Ale mogę się mylić. Wiem ze mnóstwo instagramerek czy blogerek tak robi. 

Właśnie tak dokładnie jsk piszesz  robią instagramerki , tylko to sztuka na raz  w jednym domku i muszą dalej kombinować, bo nie wnoszą nowych klientów do biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
2 godziny temu, Gość Isnnsn napisał:

Frotka do włosów ze scinkow 😂😂 najpierw pier że jako prezent do koszul a później muszą policzyć ile by to kosztowało. A takie fotki materiałowe były modne 30 lat temu miałam we wszystkich kolorach tęczy.Babcia szyla za grosze. Mg cofa się do lat 80. 🤦‍♀️

Często jako reklama wyskakują mi takie frotki do włosów tylko że z jedwabiu kosztują powyżej 40 zł , są reklamowane że nie gniota włosów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byjanna

To juz wole zaplacic normalnie i nie musiec co 2 dni pakowac gratow tylko odpoczac i pozwiedzac wyspe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gośćgość A

Antikythera, a  Greek wyspa nawet zapłaci jak przeniesiesz się na wyspę i założysz biznes, tak to nie bujda !

To możecie wiedzieć jakie tam może być codzienne życie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czy jest tu któraś która rodziła w koszuli od mg? serio ona się potem nadaje do noszenia 'na miasto' jak to reklamuje nicole? kiedyś jedna laska na yt nagrała filmik o porodzie i mówiła że miała takie wspomnienia z porodu że koszule w której była od razu wyrzuciła, bo nie chciała jej nosić i przywoływać wspomnień. o plamach z krwi nie wspominając... a mg zaraz w swojej koszuli na bal jakiś pójdzie :/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka
9 minut temu, Gość gość napisał:

czy jest tu któraś która rodziła w koszuli od mg? serio ona się potem nadaje do noszenia 'na miasto' jak to reklamuje nicole? kiedyś jedna laska na yt nagrała filmik o porodzie i mówiła że miała takie wspomnienia z porodu że koszule w której była od razu wyrzuciła, bo nie chciała jej nosić i przywoływać wspomnień. o plamach z krwi nie wspominając... a mg zaraz w swojej koszuli na bal jakiś pójdzie 😕

Nie rodziłam w koszuli Mg a w zwykłej bawełnianej z Primarka. Zostawiłam ją sobie tylko przez sentyment do tamtych chwil i nie spie w niej juz nawet, bo zostały ślady krwi po położeniu dziecka na klatce zaraz po porodzie... Dziwie sie, że ktoś chciałby i mógłby w ogóle chodzić w koszulach nocnych po mieście... bezsensu. Ona reklamowała te koszule w Santorini zakładając, że nikt jej tam nie zna i może czuła się swobodnie. Ciekawe czy po centrum Warszawy zasuwa w tych swoich workach...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iw.

ja rodzilam w t-shircie męża. Spałam w nim czasem, kiedy byłam w ciazy, wiec był wygodny,  dobrze się w nim czułam, wyrzuciłam go już po porodzie (t-shirt, nie meza ;) ). W pewnym momencie porodu i tak byłam właściwie rozebrana , przykryta trochę prześcieradłem, wiec jeżeli o mnie chodzi, kupowanie drogich koszul do porodu jest bezcelowe. Nie miałam tez potrzeby wyglądać stylowo na porodówce (chociaż na co dzień lubię się fajnie ubrać, jest to dla mnie dość istotne), nie zamierzałam robić tam zdjęć na insta ani nic podobnego. 

Niemniej, wiadomo - co kto lubi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O matko, podnieca sie gumka do wlosow🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

O matko, podnieca sie gumka do wlosow🤦‍♀️

I koszula do porodu 🙂 do tego stopnia, że chodziła w niej cały dzień i teraz jeszcze będzie w niej spać 😞 fu fu fu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy to jej mieszkanie jest jeszcze w trakcie urzadzania czy to juz koncowy efekt? Bo jest niezwykle puste, zimne, bez wyrazu, brakuje dodatkow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

I koszula do porodu 🙂 do tego stopnia, że chodziła w niej cały dzień i teraz jeszcze będzie w niej spać 😞 fu fu fu 

Czego się spodziewać po Najkolce, która woli z telefonem pomykac, niż zęby umyć. 😱😱😱.Mąż spi, po co zmieniać worek porodowy na sexi piżamkę 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Czy to jej mieszkanie jest jeszcze w trakcie urzadzania czy to juz koncowy efekt? Bo jest niezwykle puste, zimne, bez wyrazu, brakuje dodatkow. 

Po co komu bibeloty 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 godzin temu, Gość Lolaluia napisał:

Mogło być tak, ze wcześniej pisała do gospodarzy tych domków ze jest słynna instagramerka i czy jej wynajmą w zanim za reklamę i pewnie one się godziły ale nie dłużej niż kilka dni dlatego co chwile pakowali walichy i targali je do innego domku. Takim sposobem mieli wakacje za free dla 5 osób. Bo wątpię ze sama z własnej woli zapłaciła po dwie noce w każdym domku. To żaden relaks co dwa dni się pakować i przeprowadzać. Ale mogę się mylić. Wiem ze mnóstwo instagramerek czy blogerek tak robi. 

To by się zgadzało, bo byli na miejscu oglądać jakiś domek, ale mówiła, że nie wie czy właściciel pozwoli im zamieszkać i chyba tam nie mieszkali. Pewnie nie chciał za darmo pozwalać mieszkać i dobrze!!! 

I też zwróćcie uwagę, że mieszkali w miejscach położonych na uboczu. MG kilja razy mówiła, że ʼjestesmy pierwszymi gośćmi w tym rokuʼ i dawała namiary na te babki, które zajmowały się tymi domkami. Specjalnie szukała takich miejsc żeby ktoś w zamian za reklamę pozwolil zamieszkać na 2 dni. Ciekawe co to za uczucie tak żebrać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

To by się zgadzało, bo byli na miejscu oglądać jakiś domek, ale mówiła, że nie wie czy właściciel pozwoli im zamieszkać i chyba tam nie mieszkali. Pewnie nie chciał za darmo pozwalać mieszkać i dobrze!!! 

I też zwróćcie uwagę, że mieszkali w miejscach położonych na uboczu. MG kilja razy mówiła, że ʼjestesmy pierwszymi gośćmi w tym rokuʼ i dawała namiary na te babki, które zajmowały się tymi domkami. Specjalnie szukała takich miejsc żeby ktoś w zamian za reklamę pozwolil zamieszkać na 2 dni. Ciekawe co to za uczucie tak żebrać 😂

Potwierdza się reguła, że im więcej ktoś ma, tym jest bardziej skąpy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

I koszula do porodu 🙂 do tego stopnia, że chodziła w niej cały dzień i teraz jeszcze będzie w niej spać 😞 fu fu fu 

Wyczuwam, że teraz będą w sprzedaży zestawy :D Koszula do porodu +gumka do włosów, dopasowane kolorystycznie. Te gumki są swoją drogą teraz bardzo popularne, ja je znam jako 'scrunchies' i są dobre, ale jak się ma pięć włosów na krzyż. Przy gęstych włosach w ogóle ich nie trzymają, ja związywałam włosy normalną gumką i traktowałam te miękkie z materiału jako ozdobę.

Btw. sorry, ale nie wyobrażam sobie noszenia tego namiotu jako ...enki po mieście. No chyba, że wyjechałabym za miasto i przewidywałabym, że może zastać nas tam noc i będziemy rozbijać biwak ;). Poza tym te ...enki wyglądają na koszmarnie sztywne - czy one faktycznie są z takiego materiału, że jakby je postawić, to się nie przewrócą?

Cytat

Czy to jej mieszkanie jest jeszcze w trakcie urzadzania czy to juz koncowy efekt? Bo jest niezwykle puste, zimne, bez wyrazu, brakuje dodatkow. 

 

Taki chyba miał być efekt zamierzony. Mi się osobiście - nie mówię tego z hejtu, tylko po prostu mam inną opinię względem wykończenia wnętrz - ten wszechobecny beton nie bardzo podoba. Właśnie mam podobne wrażenie, że sprzęty tam wyglądają jak wstawione przypadkowo w remontowane, niewykończone wnętrze. Ale ewidentnie MG i jej rodzina lubią taki styl - w jej domu rodzinnym akurat bibelotów, o których ktoś tu wspominał, jest całe mnóstwo, a wygląda to jak muzeum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Wyczuwam, że teraz będą w sprzedaży zestawy 😄 Koszula do porodu +gumka do włosów, dopasowane kolorystycznie. Te gumki są swoją drogą teraz bardzo popularne, ja je znam jako 'scrunchies' i są dobre, ale jak się ma pięć włosów na krzyż. Przy gęstych włosach w ogóle ich nie trzymają, ja związywałam włosy normalną gumką i traktowałam te miękkie z materiału jako ozdobę.

Btw. sorry, ale nie wyobrażam sobie noszenia tego namiotu jako ...enki po mieście. No chyba, że wyjechałabym za miasto i przewidywałabym, że może zastać nas tam noc i będziemy rozbijać biwak ;). Poza tym te ...enki wyglądają na koszmarnie sztywne - czy one faktycznie są z takiego materiału, że jakby je postawić, to się nie przewrócą?

 

Taki chyba miał być efekt zamierzony. Mi się osobiście - nie mówię tego z hejtu, tylko po prostu mam inną opinię względem wykończenia wnętrz - ten wszechobecny beton nie bardzo podoba. Właśnie mam podobne wrażenie, że sprzęty tam wyglądają jak wstawione przypadkowo w remontowane, niewykończone wnętrze. Ale ewidentnie MG i jej rodzina lubią taki styl - w jej domu rodzinnym akurat bibelotów, o których ktoś tu wspominał, jest całe mnóstwo, a wygląda to jak muzeum 😉

MG w takiej stylistyce się wychowywała nawet stół ma z domu rodziców, na Santorini jej się bardzo podoba bo też stylistyka podobna.

Dla mnie takie wnętrze jest zimne i wcale nie eleganckie ale każdy ma swój gust. Nic mi do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Wyczuwam, że teraz będą w sprzedaży zestawy 😄 Koszula do porodu +gumka do włosów, dopasowane kolorystycznie. Te gumki są swoją drogą teraz bardzo popularne, ja je znam jako 'scrunchies' i są dobre, ale jak się ma pięć włosów na krzyż. Przy gęstych włosach w ogóle ich nie trzymają, ja związywałam włosy normalną gumką i traktowałam te miękkie z materiału jako ozdobę.

Btw. sorry, ale nie wyobrażam sobie noszenia tego namiotu jako ...enki po mieście. No chyba, że wyjechałabym za miasto i przewidywałabym, że może zastać nas tam noc i będziemy rozbijać biwak ;). Poza tym te ...enki wyglądają na koszmarnie sztywne - czy one faktycznie są z takiego materiału, że jakby je postawić, to się nie przewrócą?

 

Taki chyba miał być efekt zamierzony. Mi się osobiście - nie mówię tego z hejtu, tylko po prostu mam inną opinię względem wykończenia wnętrz - ten wszechobecny beton nie bardzo podoba. Właśnie mam podobne wrażenie, że sprzęty tam wyglądają jak wstawione przypadkowo w remontowane, niewykończone wnętrze. Ale ewidentnie MG i jej rodzina lubią taki styl - w jej domu rodzinnym akurat bibelotów, o których ktoś tu wspominał, jest całe mnóstwo, a wygląda to jak muzeum 😉

Podloga u Nicole na przedpokoju wyglada jak na klatce schodowej u mojej mamy w bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hahahah ostatnio były tu komentarze ze wstawianie igstory zajmuje jej dużo czasu bo jeszcze musi je obejrzeć - nicole dementuje plotki, są literówki bo nie ogląda tego co wstawia😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość madzia napisał:

Ojejku

Ciekawe, czy gorsze g...ówno napisze, jak córka?

Straszny plebs ta cała rodzinka.

 

A ktoś wie może, kiedy wspaniały rezydent Sochacki wraca do pracy do kliniki?

Pewnie profesor i reszta lekarzy tęsknią już za nią.

Ona kiedyś prowadziła bloga zawierającego treści nieco erotyczne🙈 może właśnie o takiej treści ksiazke wyda 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz
Przed chwilą, Milkaaaa014789 napisał:

Ona kiedyś prowadziła bloga zawierającego treści nieco erotyczne🙈 może właśnie o takiej treści ksiazke wyda 😂😂

No i dobrze. To żaden wstyd interesować się tym czym interesują się wszyscy!  A poza tym mama mamy g to hot milf i myśle ze książka byłaby chętnie czytana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość Mateusz napisał:

No i dobrze. To żaden wstyd interesować się tym czym interesują się wszyscy!  A poza tym mama mamy g to hot milf i myśle ze książka byłaby chętnie czytana. 

Jeju, jaki milf to strasza kobieta po 60 wez nie gadaj takich głupot. Milfem może być babka koło 30,40 i po 59 może się zdarzyć, a nie nie babka po 60, to niesmaczne...fuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lana

Te opaski to jakiś żart?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jeju, jaki milf to strasza kobieta po 60 wez nie gadaj takich głupot. Milfem może być babka koło 30,40 i po 59 może się zdarzyć, a nie nie babka po 60, to niesmaczne...fuuu

Nie jesteś facetem to morda w kubeł bo nikt cię o zdanie nie pytał. Dla mnie jest atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×