Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Labamba

Hej, ona o tych kotach bo to pewnie jedyny poród, który do tej pory przyjęła :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość....

Po tych instagramowych pseudo lekarzach widzimy jaka "elyta" idzie na medycynę 😂😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
24 minuty temu, Gość Gość.... napisał:

Po tych instagramowych pseudo lekarzach widzimy jaka "elyta" idzie na medycynę 😂😂

 

Oj tak- elita i ynteligencja, że aż rzygać się chce, słuchając tych pseudolekarzy de...bili.

I tacy mają nas później leczyć?

Bez wiedzy, bez serca, bez kultury, bez empatii dla chorych....

Sprzedający gacie, niczym handlarze na rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
32 minuty temu, Gość Labamba napisał:

Hej, ona o tych kotach bo to pewnie jedyny poród, który do tej pory przyjęła :) 

Pewnie tak, bo ona tylko w pracowni usg siedziała.

Lepiej, żeby ta pani nigdy nie przyjmowała porodów ludzkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
2 godziny temu, Gość gość napisał:

ponadprzeciętni... ostatnio mój brat poszedł do lekarza, bo miał kleszcza i to w bardzo nietypowym miejscu, pod dużym, wypukłym pieprzykiem. lekarz stwierdził że 'jego zdaniem tam nie ma kleszcza' i nic z tym nie zrobił. więc sama wyjęłam tego gada pęsetą. no ku*wa jeszcze się ruszał po wyjęciu. ale najważniejsze że lekarz nic tam nie zobaczył 🙂 a na jakiego chama i buraka lekarza trafiłam w trakcie ciąży to juz się nawet nie będę rozpisywać. nie zlecił mi tych badań co potrzeba, zamiast mnie zważyć stwierdził że 'nie wyglądam na wychudzoną' i tyle.

masz racje, nie wiem jak wygląda studiowanie medycyny, kto ma na studiach przywileje i jak się tam dostać. ale wiem na jakich wybitnych lekarzy trafiam. jeden bardziej ponadprzeciętny od drugiego... no i zawsze mamy też innego lekarza - mg ze specjalizacją z antykoncepcji dla kotów.

Tez trafiłam na beznadziejnych lekarzy, ale zdecydowanie na więcej dobrych. Uważam, ze należy wierzyć w młode pokolenie :) na 4-5 lekarzy którzy mnie zawiedli młody był tylko jeden, reszta to starsi, zatrzymani w PRL 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co za przygłup... widzieliście jak Gilbert płakał? Najpierw dławił się u kogoś na rękach, a potem u niej płakał, a ona niewzruszenie opowiadała o porodzie kota!!! Nie przerwała, nie przytuliła go, nic! Przecież to jakaś patologia!!! Kuba powinien ją zamknąć w szpitalu na odwyku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula
37 minut temu, Gość madzia napisał:

Oj tak- elita i ynteligencja, że aż rzygać się chce, słuchając tych pseudolekarzy de...bili.

I tacy mają nas później leczyć?

Bez wiedzy, bez serca, bez kultury, bez empatii dla chorych....

Sprzedający gacie, niczym handlarze na rynku...

Osobiście to wolę żeby mnie leczył lekarz, który może być i hydraulikiem po godzinach, i nie potrzebuje jego empatii, byle by miał wiedzę i był dobry w tym co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosix
24 minuty temu, Gość Urszula napisał:

Osobiście to wolę żeby mnie leczył lekarz, który może być i hydraulikiem po godzinach, i nie potrzebuje jego empatii, byle by miał wiedzę i był dobry w tym co robi

Co Ty pleciesz, dobry lekarz nawet po godzinach nie ma szansy  na takie hobby jak  bycie hydraulikiem ,  bo kolejka  potrzebujących pacjentów do niego . Przykro , że z przepracowania  sami chorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie
6 godzin temu, Gość Nsbsb napisał:

Ejjjj... daj już spokoj. Przecież ona uczyła się na tym kocie medycyny i karmiła go „szczykawka” . Ta historia to prawdziwy hit. 

Haha rozwalił mnie ten komentarz 😂 fakt ona tak mówi: szczykawka, przeczkole 😂 

A tak naprawdę weszłam tu poczytać Wasze komentarze o kotach i ile osób ją obgada za poplamiona bluzkę 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Masakra. Teraz jest specjalistą od zwierząt. Dobrze, że moja siostra, lekarz weterynarii nie słyszała co ona mówi. Kotki i ... się sterylizuje, zastrzyki antykoncepcyjne powodują u nich masę chorób. Poza tym wystarczy zapomnieć o jednym zastrzyku i ciąża gotowa. 

Usunelam ją z obserwowanych. Nie mogę patrzeć na jej wszystkowiedzącą, okrągłą, prostacką twarz. Pomyśleć, że 2 lata temu ją lubiłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Masakra. Teraz jest specjalistą od zwierząt. Dobrze, że moja siostra, lekarz weterynarii nie słyszała co ona mówi. Kotki i ... się sterylizuje, zastrzyki antykoncepcyjne powodują u nich masę chorób. Poza tym wystarczy zapomnieć o jednym zastrzyku i ciąża gotowa. 

Usunelam ją z obserwowanych. Nie mogę patrzeć na jej wszystkowiedzącą, okrągłą, prostacką twarz. Pomyśleć, że 2 lata temu ją lubiłam. 

Ja nie rozumiem tego ciągłego przechwalania Nicoli, a to przyjęła poród kota wcześniaka ułożonego miednicowo , na studiach już asystowała przy operacji swojego psa bo weterynarz nie chciał sam operować  WTF ???

 

Nicola lepiej zostaw temat weterynarii specjalistom bo gadasz głupoty.

Może jakaś pogadanka medyczna ???

Nie piszę o pro zdrowotnej bawełnie w gaciach z mięsnego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alenna
35 minut temu, Gość Aga napisał:

Ja nie rozumiem tego ciągłego przechwalania Nicoli, a to przyjęła poród kota wcześniaka ułożonego miednicowo , na studiach już asystowała przy operacji swojego psa bo weterynarz nie chciał sam operować  WTF ???

 

Nicola lepiej zostaw temat weterynarii specjalistom bo gadasz głupoty.

Może jakaś pogadanka medyczna ???

Nie piszę o pro zdrowotnej bawełnie w gaciach z mięsnego.

 

Już ja bratowa poprawiła ze jak miała tego kota to babcia Wanda już dawno nie żyła. A ile jest takich historii w których popłynęła na całego i maja niewiele wspolnego z prawda? Których oczywiście nie sprostowała? Ona robi z siebie eksperta w każdej dziedzinie a potem wychodzi szydło z wora tak jak z panią „Flawia” która przechrzciła Hahahah 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh

Ona ma jakąś wadę wymowy? Czy jej rodzice pochodzą z jakiejś części Polski , gdzie nie słychać t w wyrazach "trzeba", "trzy", czy ta "szczykawka" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula
10 godzin temu, Gość Gość gosix napisał:

Co Ty pleciesz, dobry lekarz nawet po godzinach nie ma szansy  na takie hobby jak  bycie hydraulikiem ,  bo kolejka  potrzebujących pacjentów do niego . Przykro , że z przepracowania  sami chorują.

To był sarkazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miaiaaa

To już wiem kto przed Laty założył na kafeterii ten słynny temat „mojego psa pudełka porwał jaszczomb” Hahah zagadka rozwikłana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ehh napisał:

Ona ma jakąś wadę wymowy? Czy jej rodzice pochodzą z jakiejś części Polski , gdzie nie słychać t w wyrazach "trzeba", "trzy", czy ta "szczykawka" ?

Tak, ma wadę wymowy, która się nazywa "miałam w życiu jedną lekcję polskiego". Zdaniem Nikoli to usprawiedliwia wszystkie przejawy niechlujstwa językowego i zwykłego lenistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Alenna napisał:

Już ja bratowa poprawiła ze jak miała tego kota to babcia Wanda już dawno nie żyła. A ile jest takich historii w których popłynęła na całego i maja niewiele wspolnego z prawda? Których oczywiście nie sprostowała? Ona robi z siebie eksperta w każdej dziedzinie a potem wychodzi szydło z wora tak jak z panią „Flawia” która przechrzciła Hahahah 

A co to za historyjka? I druga sprawa z tym mięsnym. Czy to nie jest tak, że ktoś o tym mięsie napisał dla jaj a oni wzięli to na poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbjd

Nicola ma fantazje i małe kłamstewka wykorzystuje do pokolorowywania swoich historii żeby wyglądały na takie barwne i niesamowite. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzienia
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak, ma wadę wymowy, która się nazywa "miałam w życiu jedną lekcję polskiego". Zdaniem Nikoli to usprawiedliwia wszystkie przejawy niechlujstwa językowego i zwykłego lenistwa.

W Wiedniu chodziła ledwie do przedszkola a czuje się już Austriaczka na całego zwolniona z obowiązku poprawnego mówienia po polsku. Tysiące dzieci chodziło w uk do przedszkoli a nawet szkół i lepiej mówią i piszą po polsku od niej. Ale cóż. Ona uważa ze z ta swoją niewiedza jest taaaka rozkoszna i za to jej fanki ja kochają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najkolka

Nicole, po tej Grecji utyłaś chyba z 5 kilo 😂😂😂. Hashimoto, Crohn, teraz musisz chyba coś nowego wymyślić 😂😂😂, hmmm, może obżarstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Nie komentujcie tu wyglądu bo ona nie ma wpływu za bardzo na to jak wyglada. Poza tym każdy może wyglądać jak chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość Magda napisał:

Nie komentujcie tu wyglądu bo ona nie ma wpływu za bardzo na to jak wyglada. Poza tym każdy może wyglądać jak chce. 

no to albo "nie ma wpływu na to jak wygląda" albo "może wyglądać jak chce" 🤣  jeśli dużo jesz, czy niewłaściwie dbasz o cerę to masz wpływ na to jak wyglądasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bum

Matka mg też wzięła się za pisanie książki... 🙈

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Cała rodzinka wyczuła żyłę złota to ciągną ile się da z plebsu. 

Wiem, że sporo osób ogląda ją dla beki, ale czy pozostałej części nie drażni jej sposób bycia? Egocentryzm, samolubstwo, brak krzty pokory. Ma studia medyczne, ale zachowuje się jak prostaczka. Jakby urodziła się w innej rodzinie nie osiągnęłaby zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc od insta
27 minut temu, Gość Bum napisał:

Matka mg też wzięła się za pisanie książki... 🙈

 

Jeśli ktoś czyta komentarze to polajkujcie chiquita_bae będzie wiadomo skąd haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uyt

Każdy ma wpływ na to jak wygląda...Tu wystarczy spojrzeć na metamorfoze Aśki z Chłopaków do wzięcia. Nie ma ludzi brzydkich są....

No ale wszyszycy nie mogą być tacy sami i całe szczęście jest różnorodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipokrytka

Wreszcie usunęłam ja z obserwowanych. Ale będę hipokrytka i będę podglądać ten kabaret ;) w każdym razie stwierdziłam ze w tej chwili to już naprawdę obciach obserwować tą panią oficialnie haha to jest po prostu fenomen socjologiczny i intryguje mnie w jakim kierunku się to wszystko potoczy 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gośćedu
30 minut temu, Gość Gosc napisał:

Cała rodzinka wyczuła żyłę złota to ciągną ile się da z plebsu.....

Ale po co tak.

Teraz od Południa do Pomorza i Polki mieszkające za granicą robią dla siebie i na prezenty segregatory dostosowane według potrzeb i korzystania.

 Można dowiedzieć się  o darmowej publikacji na stronie ministerstwa zdrowia, gov

 Jest ZA DARMO  DO POBRANIA  PORADNIK KARMIENIE  Piersią.

  W tym wszystko o badaniach w ciąży omówione przez specjalistów.

Przygotowanie do porodu ,karmienie, zamieszczone są siatki centylowe dla dziewczynek i chłopców

Przechodzenie na pokarmy stałe

Prawa mamy,  gdy chce wracać do pracy.

 Za kilka złotych kupuje się segregator i  kieszonki na skierowania, zalecenia, recepty, wyniki badania

KARTA  Ciąży  najlepiej gdy ma swoją  kieszonkę  z napisem : To Weź Do Szpitala !

Ten poradnik jest najlepszy pod względem  specjalistycznych treści..Cenna pozycja za dwa segregatory , Tutaj   wszystko  jest w jednym praktycznie ,Zakres wiedzy obejmuje czas od planowania ciąży  do momentu ,gdy dziecko ma 3 lata.

Też są wymienione rodzaje badan do 18 lat.  Dla obecnych i przyszłych  mam pozycja najlepsza ,

Jak nie masz dostępu do komputera, to w gminie czy urzędzie miasta jest dział zdrowia i zgłoś potrzebę zrobienia kopi .

Mnie zrobili.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
1 godzinę temu, Gość Bum napisał:

Matka mg też wzięła się za pisanie książki... 🙈

 

Ojejku

Ciekawe, czy gorsze g...ówno napisze, jak córka?

Straszny plebs ta cała rodzinka.

 

A ktoś wie może, kiedy wspaniały rezydent Sochacki wraca do pracy do kliniki?

Pewnie profesor i reszta lekarzy tęsknią już za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
37 minut temu, Gość Hipokrytka napisał:

Wreszcie usunęłam ja z obserwowanych. Ale będę hipokrytka i będę podglądać ten kabaret ;) w każdym razie stwierdziłam ze w tej chwili to już naprawdę obciach obserwować tą panią oficialnie haha to jest po prostu fenomen socjologiczny i intryguje mnie w jakim kierunku się to wszystko potoczy 🤔

Fenomen socjologiczny to jest, a obserwowanie jej oficjalne to faktycznie wstyd haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×