Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety które nie pracują

Polecane posty

Gość kkk
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak właśnie  kobiety pracujące uważają, że pieniądze które zarobi żona są jej a pieniądze które zarobi mąż są jego nie ma wspólnych chyba wspólne jest tylko łóżko chociaż pewnie nawet to nie zawsze.

Technicznie na to patrząc, to pieniądze tego, kto je zarobił są jego, tak, jak skarpetki, które nosi, albo jego nerki. Jak daje dostęp do konta, to daje dostęp, tak samo, jak udostępnia się nerkę do przeszczepu, która też technicznie jest nerką dawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanana
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego musi ją utrzymywać może poprostu chce ją utrzymywać .

Ok, ale chwilę temu była mowa o wspólnych pieniądzach, a tu wspólne są tylko pieniądze męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nikt sie nie zlosci, ze musi pracowac, wy tepe, leniwe pindy. Normalni ludzie lubia pracowac, a przynajmniej wola to niz doopy na zawolanie musiec dawac, bo jak nie to szlaban na gary i waciki 😄 i ze ... 24 na dobe latac i przy garach stac 😄 A ta z 3 kierunkami studiow i doktoratem, to widac, ze tylko stara sie czyms usprawiedliwic swoje istnienie, bo i tak nie ma zamiaru tych studiow wykorzystac, bo po co - lepiej ze "wspolnych" brac. 😄 Nikt was nie szanuje, zapamietajcie sobie to - wszyscy was lekcewaza i wami pogardzaja. Mozecie sobie gdakac ile chcecie i obrazac pracujacych ludzi, ale to was wszyscy darza pogarda. Bez odbioru, wasz glos i tak sie nie liczy.

Stwierdzam fakt że jestes zgorzkniałą babą ,a do tego durną i pustą . I co dała ci ta praca ? Tylko tyle potrafisz napisać ? Argumentww zero i w głowie zero . Zajmij się już swoim zdrowiem psychcznym bo niedługo będzie za późno dla ciebie . I zapytaj kto szanuje taką podłą osobę jak ty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego musi ją utrzymywać może poprostu chce ją utrzymywać .

 

21 minut temu, Gość Gosc napisał:

"Rozumię," - aha piszesz doktorat :-D

Swoja droga z czego ten doktorat, ze maz cie musi utrzymywac. Przeciez normalnie doktorantom jakies stypendium sie placi.

A kto powiedział, że jedynymi pieniędzmi którymi dysponuje to mojego męża. Napisałam, że szanuję pieniądze mojego męża i zapewnia mi on życie na dobrym poziomie.Oczywiście jeszcze wspomniałam, że mogąc siedzieć w domu miałam na tyle czasu aby skończyć dodatkowe kierunki studiów.Ale nigdzie nie napisałam, że jestem tylko na utrzymaniu męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie chce mi sie zmieniac ustawien w kompie, tylko po to zeby napisac pare postow na kafe. Tym bardziej, ze rownolegle robie cos innego.

A pisanie "Rozumię" to zupelnie inny caliber niz nie stosowanie polskich liter 😄😄😄😄

To znaczy że jesteś leniwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

 

A kto powiedział, że jedynymi pieniędzmi którymi dysponuje to mojego męża. Napisałam, że szanuję pieniądze mojego męża i zapewnia mi on życie na dobrym poziomie.Oczywiście jeszcze wspomniałam, że mogąc siedzieć w domu miałam na tyle czasu aby skończyć dodatkowe kierunki studiów.Ale nigdzie nie napisałam, że jestem tylko na utrzymaniu męża.

Nie siedząc w domu, nie miałabyś na to czasu? Co to za kierunki, jeśli mogę spytać? Pytam bez uszczypliwości, sama jestem osobą, która się dokształca, tylko ja mam obowiązek pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

To znaczy że jesteś leniwa .

Nie. Tzn, ze wybralam optymalne rozwiazanie. Nie bede ustawiac polskich liter tylko po to zeby napisac komentarz, a za chwile nie bede zmieniac tego na uprzednie ustawienia, aby zrobic cos innego. I tak wkolo Macieju. A bez polskich liter i tak daje sie czytac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfg
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie. Tzn, ze wybralam optymalne rozwiazanie. Nie bede ustawiac polskich liter tylko po to zeby napisac komentarz, a za chwile nie bede zmieniac tego na uprzednie ustawienia, aby zrobic cos innego. I tak wkolo Macieju. A bez polskich liter i tak daje sie czytac..

Dodajmy, żelLudzki mózg działa tak, że nie takie rzeczy potrafimy odczytać właściwie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie siedząc w domu, nie miałabyś na to czasu? Co to za kierunki, jeśli mogę spytać? Pytam bez uszczypliwości, sama jestem osobą, która się dokształca, tylko ja mam obowiązek pracować.

Nie jestem panią, która pisała o tym doktoracie, ale nie da się równocześnie studiować i być na pełnym etacie. Ale wydaje mi się, że robiąc doktorat można pracować chociażby na uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie. Tzn, ze wybralam optymalne rozwiazanie. Nie bede ustawiac polskich liter tylko po to zeby napisac komentarz, a za chwile nie bede zmieniac tego na uprzednie ustawienia, aby zrobic cos innego. I tak wkolo Macieju. A bez polskich liter i tak daje sie czytac..

Ale to właśnie oznacza że jesteś leniwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gfg napisał:

Dodajmy, żelLudzki mózg działa tak, że nie takie rzeczy potrafimy odczytać właściwie 🙂

A jak ktoś napisze z błędem to nie wiesz co to słowo oznacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale to właśnie oznacza że jesteś leniwa .

To oznacza, ze nie jestem na tyle nierozsadna, aby dodawac sobie niepotrzebnej roboty. Staram sie byc efektywna. Ale moze byc, ze jestem leniwa, jesli to cie usatysfakcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość masakra napisał:

Nie jestem panią, która pisała o tym doktoracie, ale nie da się równocześnie studiować i być na pełnym etacie. Ale wydaje mi się, że robiąc doktorat można pracować chociażby na uczelni.

Rozumiem, czasem się da, zależy, jaką pracę się wykonuje, w jakim trybie i co się studiuje. Tak, na doktoracie człowiek normalnie zajmuje się dydaktyką na uczelni i ma z tego jakieś pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

A jak ktoś napisze z błędem to nie wiesz co to słowo oznacza ?

Zalezy z jakim bledem. Jesli chodzi o ten konkretny przypadek to wiem. Tylko, ze smiesznie czyta sie posty pani, ktora pisze jak to mozgu siedzac w domu nie rozwinela, ile to kierunkow studiow nie pokonczyla i ile ma doktoratow w drodze a jednoczesnie sadzi takie glupie bledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfg
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A jak ktoś napisze z błędem to nie wiesz co to słowo oznacza ?

Poparłam Cię i jeszcze mi się obrywa, dzięki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To oznacza, ze nie jestem na tyle nierozsadna, aby dodawac sobie niepotrzebnej roboty. Staram sie byc efektywna. Ale moze byc, ze jestem leniwa, jesli to cie usatysfakcjonuje.

Tak satysfakcjonuje mnie to 👍👍👍👍👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Nie siedząc w domu, nie miałabyś na to czasu? Co to za kierunki, jeśli mogę spytać? Pytam bez uszczypliwości, sama jestem osobą, która się dokształca, tylko ja mam obowiązek pracować.

A gdzie jest napisane, że nie miałabym czasu pracując? Napisałam siedząc w domu miałam na tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gfg napisał:

Poparłam Cię i jeszcze mi się obrywa, dzięki 🙂

Akurat mnie nie poprawiłaś . Ja jestem głupkiem i mam tylko maturę . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gfg napisał:

Poparłam Cię i jeszcze mi się obrywa, dzięki 🙂

Sorki przeczytałam ,,poprawiłam cię " zwracam honor i proszę o wybaczenie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Cicho kury! Dzieci, ryby i kury domowe glosu nie maja. Przestancie juz tak tu walczyc, bo jeszcze przegapicie jak wasz wlasciciel do domu wroci i nie zdazycie kapci w zebach przyniesc. I co potem bedzie jak pan dostep do konta zablokuje? I tak kazdy mysli, ze jestescie uposledzone, leniwe baby i do niczego innego sie nie nadajecie 😄

No mój mąż zablokował mi dostęp do konta,dlatego że miałam romans i on się boi że z jakimś gachem ucieknę i wyczyszczę konto 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

A gdzie jest napisane, że nie miałabym czasu pracując? Napisałam siedząc w domu miałam na tyle czasu.

Skoro pisałaś, że studiowałaś siedząc w domu, to zrozumiałam, że wcześniej nie mogłaś sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

Skoro pisałaś, że studiowałaś siedząc w domu, to zrozumiałam, że wcześniej nie mogłaś sobie pozwolić.

Żle zrozumiałaś nie chodziło  o to, że wcześniej nie mogłam sobie na to pozwolić, bo studiowałam po zdaniu matury i skończyłam jeden kierunek. Kolejne dwa kierunki równocześnie robiłam niepracując. Nie wiem czy przeczytałaś wcześniejsze wpisy co niektórych  forowiczki ale sądzę, że tak więc napewno się orientujesz o co to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

niepracując

Ja pierniczę 😄 Trzy kierunki studiów.... 😂 i doktorat 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Żle zrozumiałaś nie chodziło  o to, że wcześniej nie mogłam sobie na to pozwolić, bo studiowałam po zdaniu matury i skończyłam jeden kierunek. Kolejne dwa kierunki równocześnie robiłam niepracując. Nie wiem czy przeczytałaś wcześniejsze wpisy co niektórych  forowiczki ale sądzę, że tak więc napewno się orientujesz o co to chodziło.

Aaa ok, jakoś w głowie miałam jeden kierunek po drugim, a nie 2 równocześnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Nie wiem czy przeczytałaś wcześniejsze wpisy co niektórych  forowiczki ale sądzę, że tak więc napewno się orientujesz o co to chodziło."

XXX

Bez ładu i składu i do tego "napewno" i "o co to chodziło". No skoro tak rozwinęłaś mózg siedząc w domu, to nawet boję się pomyśleć jak było wcześniej 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra
14 minut temu, Gość Gość napisał:

"Nie wiem czy przeczytałaś wcześniejsze wpisy co niektórych  forowiczki ale sądzę, że tak więc napewno się orientujesz o co to chodziło."

XXX

Bez ładu i składu i do tego "napewno" i "o co to chodziło". No skoro tak rozwinęłaś mózg siedząc w domu, to nawet boję się pomyśleć jak było wcześniej 🤣

Zgubiłaś przecinek przed „jak“ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

"Nie wiem czy przeczytałaś wcześniejsze wpisy co niektórych  forowiczki ale sądzę, że tak więc napewno się orientujesz o co to chodziło."

XXX

Bez ładu i składu i do tego "napewno" i "o co to chodziło". No skoro tak rozwinęłaś mózg siedząc w domu, to nawet boję się pomyśleć jak było wcześniej 🤣

Nie zwracaj komuś uwagi, jak sama zbyt poprawnie nie piszesz. A pewna jesteś, że to jest ta sama osoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie zwracaj komuś uwagi, jak sama zbyt poprawnie nie piszesz. A pewna jesteś, że to jest ta sama osoba ?

Ja się nie chwalę rozwiniętym mózgiem w przeciwieństwie do tej pani. Pani pisze o sobie w pierwszej osobie, co wskazywałoby, że to ta sama osoba. Pewności oczywiście mieć nie mogę, w końcu to anonimowe forum i każdy może napisać co chce. Nawet, że ma 3 kierunki studiów, doktorat i profesura belwederskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja się nie chwalę rozwiniętym mózgiem w przeciwieństwie do tej pani. Pani pisze o sobie w pierwszej osobie, co wskazywałoby, że to ta sama osoba. Pewności oczywiście mieć nie mogę, w końcu to anonimowe forum i każdy może napisać co chce. Nawet, że ma 3 kierunki studiów, doktorat i profesura belwederskiego.

* profesora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

"Rozumię," - aha piszesz doktorat :-D

Swoja droga z czego ten doktorat, ze maz cie musi utrzymywac. Przeciez normalnie doktorantom jakies stypendium sie placi.

A gdzie napisała, że mąż ją utrzymuje ?Napisała tylko, że siedzenie w domu wpłynęło na......... ,  że mąż o nią  dba i zapewnia jej  godne życie. Gdzie ty ostra widzisz, że mąż ją utrzymuje, albo masz jakiś kompleks,  albo masz problem ze zrozumieniem tekstu który czytasz. Oj biedna ty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×