Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety które nie pracują

Polecane posty

Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ale tutaj chyba nikt nie pisze o matkach siedzących przez kilka lat, bo dziecko, tylko siedzących lat kilkanaście, bo tak. 

No ile tych tych matek jest, skoro one muszą być prawie w wieku waszych mam i gdzie je widujecie? Aaaa faktycznie jedna napisała, że u niej na wsi dużo takich biedot siedzi w domu...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara panna
6 minut temu, Gość gość napisał:

No ile tych tych matek jest, skoro one muszą być prawie w wieku waszych mam i gdzie je widujecie? Aaaa faktycznie jedna napisała, że u niej na wsi dużo takich biedot siedzi w domu...

 

A czy to ważne ile ich jest? Ważne, że to o takich matkach trwa tu dyskusja a nie o takich co siedzą kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przecież kobiet które cale życie nie pracują jest garstka a wy  plujecie jadem jakbyście wściekliznę miały . Lepiej zainteresujcie sie ilu jest więźniów i ile kosztuje miesięczne utrzymanie jednego z waszych podatków  . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

U mnie to już przeszłość. Szybko przemówiłam jaśniepanu do rozumu. Niestety dalej funkcjonują takie modele życia np. u moich koleżanek z pracy.

Tak się właśnie kończy wskakiwanie w "życie rodzinne" zanim ludzie zdążą cokolwiek razem przeżyć i się wybawić. Nie dziwię się im wcale, skoro to przeważnie kobiety zachodzą w ciążę kiedy im się podoba, nawet nie pytając  partnera o zdanie. I robią to z premedytacją, żeby już nie mógł uciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

No ile tych tych matek jest, skoro one muszą być prawie w wieku waszych mam i gdzie je widujecie? Aaaa faktycznie jedna napisała, że u niej na wsi dużo takich biedot siedzi w domu...

 

Na tym wątku? Przecież któraś nawet pisała, że wszyscy pracują, bo muszą, a ona nie musi. Były też argumenty z ogarnianiem domu i urlopami 20 razy w roku, a dzieci w wieku szkolnym gdzieś na marginesie się pojawiały. I skąd te obliczenia? Że niby nie znajdą się 30 paro latki, które nie skalały się pracą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara panna
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Przecież kobiet które cale życie nie pracują jest garstka a wy  plujecie jadem jakbyście wściekliznę miały . Lepiej zainteresujcie sie ilu jest więźniów i ile kosztuje miesięczne utrzymanie jednego z waszych podatków  . 

A dlaczego lepiej zainteresować się więźniami? Może lepiej klerem? Albo politykami? Nie można się interesować tym i tym jednocześnie? Tu jest akurat temat o matkach. Jakbyśmy chciały pogadać o więźniach to poszłybyśmy na temat o więźniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Przecież kobiet które cale życie nie pracują jest garstka a wy  plujecie jadem jakbyście wściekliznę miały . Lepiej zainteresujcie sie ilu jest więźniów i ile kosztuje miesięczne utrzymanie jednego z waszych podatków  . 

Niech zgadnę, zwolenniczka NAGRODY śmierci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość gość napisał:

a są i takie (tych chyba najwięcej na kafe), których za żadne skarby nikt BRAĆ nie chce

Właśnie dlatego,  wypisują bzdury " o zobowiązaniach towarzyskich".Pewnie są takie tych zobowiązań spragnione bo żaden facet nie chce " ich brać".Brak se.... wywołał u nich zaburzenia psychiczne i stąd to dziwne zachowanie . To swoje napięcie muszą rozładować , więc postanowiły na paniach które maja udane związki.Każda niepracująca w ich zaburzonym  świecie leży i czeka aby jej właściciel mógł swoje potrzeby zaspokoić.Biedne oby ich " dziwny stan umysłu" nie musiał być leczony na oddziałach psychiatrycznych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara panna
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Właśnie dlatego,  wypisują bzdury " o zobowiązaniach towarzyskich".Pewnie są takie tych zobowiązań spragnione bo żaden facet nie chce " ich brać".Brak se.... wywołał u nich zaburzenia psychiczne i stąd to dziwne zachowanie . To swoje napięcie muszą rozładować , więc postanowiły na paniach które maja udane związki.Każda niepracująca w ich zaburzonym  świecie leży i czeka aby jej właściciel mógł swoje potrzeby zaspokoić.Biedne oby ich " dziwny stan umysłu" nie musiał być leczony na oddziałach psychiatrycznych 

Ej, zobowiązania towarzyskie to miała akurat pani niepracująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Właśnie dlatego,  wypisują bzdury " o zobowiązaniach towarzyskich".Pewnie są takie tych zobowiązań spragnione bo żaden facet nie chce " ich brać".Brak se.... wywołał u nich zaburzenia psychiczne i stąd to dziwne zachowanie . To swoje napięcie muszą rozładować , więc postanowiły na paniach które maja udane związki.Każda niepracująca w ich zaburzonym  świecie leży i czeka aby jej właściciel mógł swoje potrzeby zaspokoić.Biedne oby ich " dziwny stan umysłu" nie musiał być leczony na oddziałach psychiatrycznych 

Czy możesz z łaski swojej nie wpieprzać w tę dyskusję argumentów o chorobach psychicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Stara panna napisał:

A dlaczego lepiej zainteresować się więźniami? Może lepiej klerem? Albo politykami? Nie można się interesować tym i tym jednocześnie? Tu jest akurat temat o matkach. Jakbyśmy chciały pogadać o więźniach to poszłybyśmy na temat o więźniach. 

Raczej temat o niepracujacych kobietach a one nie zawsze są matkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Właśnie dlatego,  wypisują bzdury " o zobowiązaniach towarzyskich".Pewnie są takie tych zobowiązań spragnione bo żaden facet nie chce " ich brać".Brak se.... wywołał u nich zaburzenia psychiczne i stąd to dziwne zachowanie . To swoje napięcie muszą rozładować , więc postanowiły na paniach które maja udane związki.Każda niepracująca w ich zaburzonym  świecie leży i czeka aby jej właściciel mógł swoje potrzeby zaspokoić.Biedne oby ich " dziwny stan umysłu" nie musiał być leczony na oddziałach psychiatrycznych 

Tak sobie tlumacz bidulo. Ciebie tylko ten jeden chcial i nie mialas innego wyboru tylko kuchta na cale zycie dla Zenobiusza zostac. Takie mialas marzenia, a tu jak 99% procent Karyn na wioskach, wyladowalas z grubym Zenobiuszem i zasmarkana gromadka gowniakow,  kiedy te madrzejsze i ladniejsze korzystaja z zycia, moga przebierac i wybierac  i smieja sie z ciebie. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Stara panna napisał:

A czy to ważne ile ich jest? Ważne, że to o takich matkach trwa tu dyskusja a nie o takich co siedzą kilka lat.

Skrzyknijcie się, złapcie za widły i taczki i huziaaaa! Pogonić Jagny! Będzie po waszemu a nie jakieś darmozjady z waszą podatkowej krwawicy będą korzystały..

hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Skrzyknijcie się, złapcie za widły i taczki i huziaaaa! Pogonić Jagny! Będzie po waszemu a nie jakieś darmozjady z waszą podatkowej krwawicy będą korzystały..

hihihi

Opanujecie się dzieci drogie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

"Paranoja? Oczywiście cały czas piszesz z jedną osoba tutaj. Ciekawe skąd wiesz że ktoś od kilku dni pisze? Chyba tylko stąd, że sama od kilku dni tu siedzisz i wszystkich własną miarka mierzysz."

Wiem ze siedzisz tu od rana do wieczora  .. To gdzie pracujesz?  

Ona jakoTrrrrooooollll pracuje jak dla niej to bardzo ambitne zajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara panna
11 minut temu, Gość gość napisał:

Skrzyknijcie się, złapcie za widły i taczki i huziaaaa! Pogonić Jagny! Będzie po waszemu a nie jakieś darmozjady z waszą podatkowej krwawicy będą korzystały..

hihihi

Takie metody stosujesz jak masz z kimś problem? Myślałam, że te czasy już dawno minęły, a tu proszę. Kafeterianki jeszcze to stosują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Opanujecie się dzieci drogie? 

Monty Python by tego wszystkiego nie wymyślił 😂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Stara panna napisał:

Takie metody stosujesz jak masz z kimś problem? Myślałam, że te czasy już dawno minęły, a tu proszę. Kafeterianki jeszcze to stosują.

Minęły? To tylko nowa odsłona, wieś przeniosła się do miasta, z pola prosto do korpo, ze sztybletów Tommy Hilfigera słoma wystaje a z napompowanych botoksem rybiustek wylewa się szambo...Tipsy w ruch drogie panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara panna
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Minęły? To tylko nowa odsłona, wieś przeniosła się do miasta, z pola prosto do korpo, ze sztybletów Tommy Hilfigera słoma wystaje a z napompowanych botoksem rybiustek wylewa się szambo...Tipsy w ruch drogie panie!

Mopy i wałki do ciasta kontra tipsy? Będzie ciekawie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Stara panna napisał:

Mopy i wałki do ciasta kontra tipsy? Będzie ciekawie 😄 

Kartofle kontra pomarańcze 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zresztą w każdym temacie to samo, podobnie się pożarłyście w temacie o wyższości bezdzietnych nad dzietnymi, dokładnie te same argumenty i wyzwiska. W temacie o ulubionych porach roku czyli przysłowiowej pogodzie....dokładnie to samo.

W większości piszą te same chore osoby, nie wiem, może z więzienia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Tak sobie tlumacz bidulo. Ciebie tylko ten jeden chcial i nie mialas innego wyboru tylko kuchta na cale zycie dla Zenobiusza zostac. Takie mialas marzenia, a tu jak 99% procent Karyn na wioskach, wyladowalas z grubym Zenobiuszem i zasmarkana gromadka gowniakow,  kiedy te madrzejsze i ladniejsze korzystaja z zycia, moga przebierac i wybierac  i smieja sie z ciebie. 😉

Mnie chociaż jeden Zenobiusz chciał a ty Grażyno nie masz swojego Janusza bo zwiał jak poznał twój " stan umysłu"Na wiosce to chyba ty wylądowałaś co można po twojej kulturze poznać Jedyny kontakt z rzeczywistością dla ciebie oprócz dojenia krów to to forum. A gromadkę dzieci to chyba ty masz , Janusz zanim zwiał od ciebie zdążył zasiać, oby tylko takie" inteligentne inaczej" jak ty te twoje dzieci nie były. Z życia moja droga to ja korzystam , ale komuś takiemu jak ty nie będę tłumaczyć , bo jeszcze zaczniesz marzyć o moim Zenobiuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość gosc napisał:

Tak sobie tlumacz bidulo. Ciebie tylko ten jeden chcial i nie mialas innego wyboru tylko kuchta na cale zycie dla Zenobiusza zostac. Takie mialas marzenia, a tu jak 99% procent Karyn na wioskach, wyladowalas z grubym Zenobiuszem i zasmarkana gromadka gowniakow,  kiedy te madrzejsze i ladniejsze korzystaja z zycia, moga przebierac i wybierac  i smieja sie z ciebie. 😉

A ciebie zaden nie chciał i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dla mnie takie kobiety, które zamują się wyłącznie domem i wychowaniem dzieci, powinny otrzymywać regularną, comiesięczną pensję, jeśli nie mają macierzyńskiego.

Chyba nie nazwiecie kobiet, które dostają macierzyńskie nierobami i pasożytami?

Mowa pewnie o kobietach, które wiele lat są na utrzymaniu męża. To inna sprawa. 

Jednak jak kobieta przez pierwsze kilka lat życia dziecka zostanie z nim w domu, nie widzę powodu, by nazywać ją pasożytem.

Inna sprawa, jak kobieta NIE MA DZIECI, mąż pracuje, ona jest zdolna do pracy, a pracować nie chce. To jest dziwna sytuacja.

Jednak nie przeszkadza mi to, bo to nie mój interes, to nie ja mam na głowie utrzymywanie takiej osoby, więc wam też radzę zająć się sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara panna
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

dla mnie takie kobiety, które zamują się wyłącznie domem i wychowaniem dzieci, powinny otrzymywać regularną, comiesięczną pensję, jeśli nie mają macierzyńskiego.

Chyba nie nazwiecie kobiet, które dostają macierzyńskie nierobami i pasożytami?

Mowa pewnie o kobietach, które wiele lat są na utrzymaniu męża. To inna sprawa. 

Jednak jak kobieta przez pierwsze kilka lat życia dziecka zostanie z nim w domu, nie widzę powodu, by nazywać ją pasożytem.

Inna sprawa, jak kobieta NIE MA DZIECI, mąż pracuje, ona jest zdolna do pracy, a pracować nie chce. To jest dziwna sytuacja.

Jednak nie przeszkadza mi to, bo to nie mój interes, to nie ja mam na głowie utrzymywanie takiej osoby, więc wam też radzę zająć się sobą.

Też tak sądzę. Powinny otrzymywać pensję od swoich mężów, bo w końcu to oni są przez nie obsługiwani. Pensja powinna być tak jak każdego innego pracownika oskładkowana i zapłacony powinien być normalnie PIT od dochodu. W końcu jakby nie patrzeć taka żona świadczy pracę na rzecz męża. Gdyby zatrudnił sobie kucharkę, sprzątaczkę i opiekunkę do dziecka to musiałby jej zapłacić i podpisać umowę o pracę (żeby zrobić to legalnie). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość Stara panna napisał:

Mopy i wałki do ciasta kontra tipsy? Będzie ciekawie 😄 

 

28 minut temu, Gość Gość napisał:

A ciebie zaden nie chciał i dobrze

Nie! Grażyna miała kiedyś Janusza ale jak poznał jej "stan umysłu" to zwiał . Dlatego nasza szanowna Grażynka cierpi i poniża panie które mają prawdziwych potrafiących zadbać o rodzinę facetów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Stara panna napisał:

Też tak sądzę. Powinny otrzymywać pensję od swoich mężów, bo w końcu to oni są przez nie obsługiwani. Pensja powinna być tak jak każdego innego pracownika oskładkowana i zapłacony powinien być normalnie PIT od dochodu. W końcu jakby nie patrzeć taka żona świadczy pracę na rzecz męża. Gdyby zatrudnił sobie kucharkę, sprzątaczkę i opiekunkę do dziecka to musiałby jej zapłacić i podpisać umowę o pracę (żeby zrobić to legalnie). 

Nicość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara panna
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nicość 

Uważasz, że gospodyni domowa nie świadczy pracy na rzecz męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Stara panna napisał:

Uważasz, że gospodyni domowa nie świadczy pracy na rzecz męża?

oczywiście, że świadczy. Bycie sprzątaczką, kelnerką, opiekunką do dziecka, kochanką itd. to wiele osobnych zawodów. 😉 Gdyby chciał te wszystkie panie zatrudnić, wyszłoby o wiele drożej 🙂 także mężowie szanujcie żony za to, że są dzisiaj takie multizadaniowe! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Stara panna napisał:

Uważasz, że gospodyni domowa nie świadczy pracy na rzecz męża?

Nie uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×