Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety które nie pracują

Polecane posty

Gość Mari

No ciekawe kto ma bezstresowe życie.

Ja zarabiam więc się kasa nie muszę martwić. A kobieta żyjąca przy mężu to sorry ale nie ma swojego grosza przy dupie.

W teorii konto jest wspolne.  Ale jak mąż przestanie dostarczać tam środków to lipa. Idą wszyscy mieszkać pod most 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dkpo
46 minut temu, Gość Mari napisał:

No ciekawe kto ma bezstresowe życie.

Ja zarabiam więc się kasa nie muszę martwić. A kobieta żyjąca przy mężu to sorry ale nie ma swojego grosza przy dupie.

W teorii konto jest wspolne.  Ale jak mąż przestanie dostarczać tam środków to lipa. Idą wszyscy mieszkać pod most 

Ale ciebie też mogą zwolnić i grosza przy dupie nie będziesz miała i co i lipa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Dkpo napisał:

Ale ciebie też mogą zwolnić i grosza przy dupie nie będziesz miała i co i lipa :D

To znajdzie nową pracę. A jak taką niepracującą panią właściciel pogoni to drugiego naiwniaka do utrzymywania jej tak szybko nie znajdzie. A że latka lecą, nie ten wygląd i przychówek wpakiecie, to pewnie nie znajdzie w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamatrojeczki

Jakby był górnikiem a nie nauczycielem to moja mama by nie pracowała. Byłam jedyna w klasie z pracująca mamą. W latach 90 mało która kobieta pracowała, a jeśli już to gdy dzieci poszły do szkoły. Ich mamy piekły ciasta na szkolne uroczystości a moja nigdy ciasta nie upiekła bo nie umie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Mamatrojeczki napisał:

Jakby był górnikiem a nie nauczycielem to moja mama by nie pracowała. Byłam jedyna w klasie z pracująca mamą. W latach 90 mało która kobieta pracowała, a jeśli już to gdy dzieci poszły do szkoły. Ich mamy piekły ciasta na szkolne uroczystości a moja nigdy ciasta nie upiekła bo nie umie. 

Mimo wszystko jest jakiśtaki urok w tym twoim trollowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Olik napisał:

Jaka cisza tutaj :-)wszystkie pracujące na chłopów zarabiają a niepraccujące co robią? 

A może poprostu i jedne i drugie mają dosyć tekstów takich prymitywów jak ty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Niepracujące to damy a dama leży i pachnie. 

A ty śmierdzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość0
4 godziny temu, Gość gość napisał:

I jak zwykle leniwe kuvrvvy domowe się zleciały 😄

A tobie o co chodzi nie potrafisz zrozumieć że nie ktore kobiety potrafiły się ustawić . Stać nas żeby 7 czy 8 razy do roku pojechac na wakacje Malediwy ,Seszele , Bahamy , Dubaj  i co ci do tego jak my  pojedziemy to ty zbiedniejesz czy jak ? Nawet jak mnie w dupe kopnie to sobie poradzę mam tyle nieruchomości że dam radę się utrzymać a ty tyraj dalej na swojego pana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Mamatrojeczki napisał:

Jakby był górnikiem a nie nauczycielem to moja mama by nie pracowała. Byłam jedyna w klasie z pracująca mamą. W latach 90 mało która kobieta pracowała, a jeśli już to gdy dzieci poszły do szkoły. Ich mamy piekły ciasta na szkolne uroczystości a moja nigdy ciasta nie upiekła bo nie umie. 

Mogłabyś nie kłamać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gość0 napisał:

A tobie o co chodzi nie potrafisz zrozumieć że nie ktore kobiety potrafiły się ustawić . Stać nas żeby 7 czy 8 razy do roku pojechac na wakacje Malediwy ,Seszele , Bahamy , Dubaj  i co ci do tego jak my  pojedziemy to ty zbiedniejesz czy jak ? Nawet jak mnie w dupe kopnie to sobie poradzę mam tyle nieruchomości że dam radę się utrzymać a ty tyraj dalej na swojego pana .

Ach ta ironia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Mogłabyś nie kłamać? 

Przecież to TROLL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😂😂😂😂😂😂
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Przecież to TROLL

A ty trolica 😝😝😝😝😝🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

To znajdzie nową pracę. A jak taką niepracującą panią właściciel pogoni to drugiego naiwniaka do utrzymywania jej tak szybko nie znajdzie. A że latka lecą, nie ten wygląd i przychówek wpakiecie, to pewnie nie znajdzie w ogóle.

Mylisz się nie pogoni za dobrze ma z nią, a naiwniaka można znajść szybciej niż ci się wydaje. Są kobiety przy których jak mówisz takich naiwniaków pełno się kręci i tylko czekają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mylisz się nie pogoni za dobrze ma z nią, a naiwniaka można znajść szybciej niż ci się wydaje. Są kobiety przy których jak mówisz takich naiwniaków pełno się kręci i tylko czekają 

A co ty tłumaczysz tej niby ambitnej pracującej która zapiernicza z jęzorem na wierzchu z jednej roboty do drugiej czyli do garów i sprzątania w domu. Ona nie wie co to wygląd, bo nie ma czasu aby zadbać o siebie. Taka zadbana kurka znajdzie szybciej naiwniaka niż ona nową prace :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
52 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mylisz się nie pogoni za dobrze ma z nią, a naiwniaka można znajść szybciej niż ci się wydaje. Są kobiety przy których jak mówisz takich naiwniaków pełno się kręci i tylko czekają 

"Znajść"????? Chyba menela spod budki z piwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamam555

Ponieważ gdy mieszka się w małym mieście kobieta bez pomocy babci czy kogoś z rodziny nie ma szans do pracy ponieważ wszędzie praca na 2-3 zmiany i musisz być ciągle dyspozycyjna na dodatek po 10 godzin gdzie przedszkola są do 15. Nie ma z kim zostawić dziecka gdy mąż pracuje jako kierowca a rodzice daleko mieszkają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, Gość Gość napisał:

"Znajść"????? Chyba menela spod budki z piwem.

Znajdź sobie  sama faceta spod budki z piwem, ale ty chyba  takiego już masz i  niestety musisz pracować :D Biedna kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Mylisz się nie pogoni za dobrze ma z nią, a naiwniaka można znajść szybciej niż ci się wydaje. Są kobiety przy których jak mówisz takich naiwniaków pełno się kręci i tylko czekają 

Serio "znajść"? Kto będzie chciał taką analfabetkę. Do tego nie pierwszej młodości? Chyba jekiś desperat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn
5 minut temu, Gość e-wii napisał:

Serio "znajść"? Kto będzie chciał taką analfabetkę. Do tego nie pierwszej młodości? Chyba jekiś desperat.

Pewna jesteś, że ta osoba jest nie "pierwszej młodości"?Może jest właśnie  bardzo młoda. Desperat to może jest z tobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
7 minut temu, Gość Onn napisał:

Pewna jesteś, że ta osoba jest nie "pierwszej młodości"?Może jest właśnie  bardzo młoda. Desperat to może jest z tobą. 

Takiej wysłużonej kurze domowej, którą właściciel kopnie w zadek, "znajść" drugiego jelenia będzie trudno. Chyba, że jakiegoś totalnego desperata. Nie wiem. Jakiegoś dziadka szukającego opiekunki lub jakiegoś perwersa, od którego normalne kobiety uciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii

W sumie zmieniłam zdanie. Może "znajść" jakiegoś faceta, któremu ona będzie się bardziej opłacac niż kucharka i sprzątaczka. Będzie prała mu gacie, sprzątała jego brudy i gotowała mu, w zamian za dach nad głową i miskę ciepłej strawy. Także spoko. Kura domowa po kopnięciu w dupę przez własciciela może "znajść sobie" kolejnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggość
22 minuty temu, Gość e-wii napisał:

Takiej wysłużonej kurze domowej, którą właściciel kopnie w zadek, "znajść" drugiego jelenia będzie trudno. Chyba, że jakiegoś totalnego desperata. Nie wiem. Jakiegoś dziadka szukającego opiekunki lub jakiegoś perwersa, od którego normalne kobiety uciekają.

Normalne może uciekają, ale ty do nich nie należysz to pewnie z dziadkiem siedzisz. Albo ta twoja praca ambitna to opieka nad starszym panem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Gość e-wii napisał:

Takiej wysłużonej kurze domowej, którą właściciel kopnie w zadek, "znajść" drugiego jelenia będzie trudno. Chyba, że jakiegoś totalnego desperata. Nie wiem. Jakiegoś dziadka szukającego opiekunki lub jakiegoś perwersa, od którego normalne kobiety uciekają.

O marzeniach swoich piszesz "perwersa " byś chciała ?To szukaj może  kiedyś znajdziesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
10 minut temu, Gość Ggość napisał:

Normalne może uciekają, ale ty do nich nie należysz to pewnie z dziadkiem siedzisz. Albo ta twoja praca ambitna to opieka nad starszym panem 

Ja nie. To jest raczej przyszłość kopniętych w kuper kurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
54 minuty temu, Gość e-wii napisał:

Takiej wysłużonej kurze domowej, którą właściciel kopnie w zadek, "znajść" drugiego jelenia będzie trudno. Chyba, że jakiegoś totalnego desperata. Nie wiem. Jakiegoś dziadka szukającego opiekunki lub jakiegoś perwersa, od którego normalne kobiety uciekają.

No tak bo ty jesteś ta robotnica z ambicjami i nie masz właściciela tylko pana który wygonił do roboty a po powrocie do domu znowu praca gotowanie, sprzątanie, pranie pana gaci. Zazdrość, że musisz tak za.......rniczać a kurka leży i pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość e-wii napisał:

Ja nie. To jest raczej przyszłość kopniętych w kuper kurek.

Raczej to ty się mylisz " robotnico" tobie w kuper to pewnie twój pan nie raz .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Raczej to ty się mylisz " robotnico" tobie w kuper to pewnie twój pan nie raz .......

Robotnice nie mają kuprów. Kury mają kupry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gośc napisał:

No tak bo ty jesteś ta robotnica z ambicjami i nie masz właściciela tylko pana który wygonił do roboty a po powrocie do domu znowu praca gotowanie, sprzątanie, pranie pana gaci. Zazdrość, że musisz tak za.......rniczać a kurka leży i pachnie.

Jak jużwyszoruje kibel po właścielu to rzeczywiście może się położyć na chwilę zanim weźmie się do prania jego gaci. Ale czy pachnie to już kwestia gustu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Robotnice nie mają kuprów. Kury mają kupry.

A przepraszam masz rację, robotnice mają wiadra czyli mogą być kopnięte w wiadro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak jużwyszoruje kibel po właścielu to rzeczywiście może się położyć na chwilę zanim weźmie się do prania jego gaci. Ale czy pachnie to już kwestia gustu :-D

A potem waruje przy drzwiach z kapciami swojego właściciela, robotnika w dziobie, aż ten z roboty przyjdzie i będzie mogła go obsłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×