Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety które nie pracują

Polecane posty

Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Oczywiscie ,że tylko poza domem dbam o siebie , w domu jestem  brudasem w wyciągniętych dresach i swetrze .😁

No widzisz. Czyli wewnętrznie jesteś "kobietą". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, Gość Gość napisał:

czy ktos tu mowi o chodzeniu po domu

A kto chodzi w kapciach po ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

A kto chodzi w kapciach po ulicy?

Są takie co chodzą. Ostatnio były w modzie takie klapki z futerkiem i pomponikiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

czy ktos tu mowi o chodzeniu po domu

Jak dla mnie jest oczywiste, że chodzi o strój  domowy bo ktoś napisał o starych "trepach"a trepy to ( kapcie, ciapy) chyba nikt w ciapach po ulicach nie chodzi :-) No chyba, że jestem w błędzie, może ta pani która to napisała chodzi w kapciach po ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Są takie co chodzą. Ostatnio były w modzie takie klapki z futerkiem i pomponikiem. 

Ok. Ale to klapki a nie trepy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak dla mnie jest oczywiste, że chodzi o strój  domowy bo ktoś napisał o starych "trepach"a trepy to ( kapcie, ciapy) chyba nikt w ciapach po ulicach nie chodzi 🙂 No chyba, że jestem w błędzie, może ta pani która to napisała chodzi w kapciach po ulicy.

A ja myślalam ze trepy to stare schodzone buty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Gość napisał:

A kto chodzi w kapciach po ulicy?

Zadajesz durne pytania i dostajesz głupie odpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Zadajesz durne pytania i dostajesz głupie odpowiedzi .

Przepraszam ale co widzisz durnego w tym, że ktoś się spytał s " kto chodzi w ciapach po ulicy". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Przepraszam ale co widzisz durnego w tym, że ktoś się spytał s " kto chodzi w ciapach po ulicy". 

Wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Wszystko 

Brak argumentu logicznego wyjaśnienia. Skoro jakaś osoba napisała, " czy ktoś tu mówi o chodzeniu po domu" (chodzi oczywiście o te trepyi rozciągnięty sweter)Więc ktoś zapytał "kto chodzi w ciapach po ulicy" Logiczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Brak argumentu logicznego wyjaśnienia. Skoro jakaś osoba napisała, " czy ktoś tu mówi o chodzeniu po domu" (chodzi oczywiście o te trepyi rozciągnięty sweter)Więc ktoś zapytał "kto chodzi w ciapach po ulicy" Logiczne. 

Boję się odpowiadać na głupie pytania bo mogę się dać wciągnąć w dyskusję i ten głupi pokona mnie głupotą w której ma doświadczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Boję się odpowiadać na głupie pytania bo mogę się dać wciągnąć w dyskusję i ten głupi pokona mnie głupotą w której ma doświadczenie .

A ja czuję złośliwość i brak argumentów z twojej strony. Głupie to było jak ktoś zapytał skąd wiadomo, że chodzi d strój domowy. Świadczy to o tym,  że ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem, bo dla większości osób logiczne jest, że trepy ( ciapy, kapcie) to obuwie służące do chodzenia w domu. Rozumię, że jesteś osobą która pisała o tym swetrze czyli chyba i tą która spytała " skąd wiadomo, że chodzi o dom" i dlatego ta złośliwość i niechęć w logicznym wytłumaczeniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 31.01.2019 o 14:23, Gość Gość napisał:

Nigdy w życiu nie zazdrościłam kobietom prowadzącym dom. Jeśli czegoś zazdroszczę innym kobietom to raczej sukcesów w pracy i wysokich zarobków. Nie zaradnych facetów tylko właśnie osiągnięć kobiet na polu zawodowym.

I nie drażnią mnie kobiety niepracujące, które zajmują się domem i dziećmi. To w ogóle nie moja bajka. Traktuje je trochę jak takie hmmmm, lekko upośledzone...???

Dokładnie tak samo myślę. Trzeba mieć dość małe ambicje i niespecjalnie szerokie horyzonty, żeby nie czuć że cokolwiek się traci z życia siedząc x lat w domu i zajmując dzień w dzień obowiązkami domowymi i dzieckiem. To nudne, monotonne, nie rozwija, trzeba mieć strasznie ubogie życie wewnętrzne, żeby za towarzysza wybrać sobie dziecko i być z tego zadowolonym. Ale to się widzi jak się spotka taką typową mamite "mame na pełen etat" - nie ma z taką za bardzo o czym rozmawiać, z reguły mało wykształcone, takie bagienko intelektualne. No co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wszystkie kobiety świata chcą mieć dzieci. One w końcu żyją po to aby mieć dzieci. I jak nie mają to tylko dlatego, ze albo nie mogą, albo nie ma ich kto zapłodnić. I zazdroszczą tym co dzieci mają.

Ciekawe, ze miliony kobiet rocznie maja aborcje co doskonale obala twoje id.iotyczne stwierdzenie rodem z nie wiem juz ktorego wieku. Moga, ktos je zaplodnil, a nie chca. I co na to powiesz ciemnoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja czuję złośliwość i brak argumentów z twojej strony. Głupie to było jak ktoś zapytał skąd wiadomo, że chodzi d strój domowy. Świadczy to o tym,  że ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem, bo dla większości osób logiczne jest, że trepy ( ciapy, kapcie) to obuwie służące do chodzenia w domu. Rozumię, że jesteś osobą która pisała o tym swetrze czyli chyba i tą która spytała " skąd wiadomo, że chodzi o dom" i dlatego ta złośliwość i niechęć w logicznym wytłumaczeniu .

Czyli znajomość psychologii cię zawiodła ,bo ja napisałam tutaj tylko dwa komentarze , więc szukaj dalej może znajdziesz osobę , która prowadziła tamtą dyskusję , a ode mnie proszę się,, odpierwszegomaja ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ciekawe, ze miliony kobiet rocznie maja aborcje co doskonale obala twoje id.iotyczne stwierdzenie rodem z nie wiem juz ktorego wieku. Moga, ktos je zaplodnil, a nie chca. I co na to powiesz ciemnoto?

Ciemnoto a ty nie zrozumiałaś, że to był sarkazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patologiatusama
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dokładnie tak samo myślę. Trzeba mieć dość małe ambicje i niespecjalnie szerokie horyzonty, żeby nie czuć że cokolwiek się traci z życia siedząc x lat w domu i zajmując dzień w dzień obowiązkami domowymi i dzieckiem. To nudne, monotonne, nie rozwija, trzeba mieć strasznie ubogie życie wewnętrzne, żeby za towarzysza wybrać sobie dziecko i być z tego zadowolonym. Ale to się widzi jak się spotka taką typową mamite "mame na pełen etat" - nie ma z taką za bardzo o czym rozmawiać, z reguły mało wykształcone, takie bagienko intelektualne. No co kto lubi

Piepszycie caly czas to samo takie wykształcone, a nic nowego nie potrafią napisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Ciekawe, ze miliony kobiet rocznie maja aborcje co doskonale obala twoje id.iotyczne stwierdzenie rodem z nie wiem juz ktorego wieku. Moga, ktos je zaplodnil, a nie chca. I co na to powiesz ciemnoto?

Miliony kobiet zabijają swoje dzieci, bo ich nie chcą - postęp jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ciemnoto a ty nie zrozumiałaś, że to był sarkazm?

No nie, sorki - myslalam, ze to znowu jakas odmozdzona samica i az sie we mnie zagotowalo 😡😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Patologiatusama napisał:

Piepszycie caly czas to samo takie wykształcone, a nic nowego nie potrafią napisać .

hahahaha przez piętnaście lat w korpo oglądałam te szerokie horyzonty i bogate życie wewnętrzne u wybitnie wykształconych kobiet...nie wiem, śmiać się czy płakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Miliony kobiet zabijają swoje dzieci, bo ich nie chcą - postęp jak cholera

Na szczescie maja gdzies twoja opinie a ty nie mozesz im nic zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja czuję złośliwość i brak argumentów z twojej strony. Głupie to było jak ktoś zapytał skąd wiadomo, że chodzi d strój domowy. Świadczy to o tym,  że ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem, bo dla większości osób logiczne jest, że trepy ( ciapy, kapcie) to obuwie służące do chodzenia w domu. Rozumię, że jesteś osobą która pisała o tym swetrze czyli chyba i tą która spytała " skąd wiadomo, że chodzi o dom" i dlatego ta złośliwość i niechęć w logicznym wytłumaczeniu .

Nie koniecznie trepy to znaczy kapcie ,trepami też nazywane są buty wojskowe albo rozchodzone stare buty wiec nie rób z siebie jakiejś wyroczni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo

Gość Patologiatusama

To nudne, monotonne, nie rozwija, trzeba mieć strasznie ubogie życie wewnętrzne, żeby za towarzysza wybrać sobie dziecko i być z tego zadowolonym.

x

 Wlasne dziecko, które kształtujesz, na rozwój  intelektualny ktorego masz wpływ,  ktore ma  chłonnośc umysłu taką, jakiej nie ma juz dorosły? Które zreszta potem bedzie twoim  towarzyszem życia przez kolejne 60 lat?

Trzeba miec strasznie ubogie życie wewnetrzne, żeby o tym nie pomyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A ja czuję złośliwość i brak argumentów z twojej strony. Głupie to było jak ktoś zapytał skąd wiadomo, że chodzi d strój domowy. Świadczy to o tym,  że ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem, bo dla większości osób logiczne jest, że trepy ( ciapy, kapcie) to obuwie służące do chodzenia w domu. Rozumię, że jesteś osobą która pisała o tym swetrze czyli chyba i tą która spytała " skąd wiadomo, że chodzi o dom" i dlatego ta złośliwość i niechęć w logicznym wytłumaczeniu .

"Rozumię"? Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Na szczescie maja gdzies twoja opinie a ty nie mozesz im nic zrobic.

szkoda że takiego postępu nie bylo jak ty miałaś przyjśc na świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość gosc napisał:

Ciekawe, ze miliony kobiet rocznie maja aborcje co doskonale obala twoje id.iotyczne stwierdzenie rodem z nie wiem juz ktorego wieku. Moga, ktos je zaplodnil, a nie chca. I co na to powiesz ciemnoto?

To był sarkazm :-D Ale fajnie, że nawałaś tę opinię ...yczną. Bo niektore tutaj mi przytaknęły :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość oooo napisał:

Gość Patologiatusama

To nudne, monotonne, nie rozwija, trzeba mieć strasznie ubogie życie wewnętrzne, żeby za towarzysza wybrać sobie dziecko i być z tego zadowolonym.

x

 Wlasne dziecko, które kształtujesz, na rozwój  intelektualny ktorego masz wpływ,  ktore ma  chłonnośc umysłu taką, jakiej nie ma juz dorosły? Które zreszta potem bedzie twoim  towarzyszem życia przez kolejne 60 lat?

Trzeba miec strasznie ubogie życie wewnetrzne, żeby o tym nie pomyśleć...

Trzeba mieć bardzo ubogie życie wewnętrzne ,żeby mieć tak wąskie postrzeganie świata, żeby myśleć że wszyscy muszą żyć wedlug jednej reguły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Patologiatusama napisał:

Piepszycie caly czas to samo takie wykształcone, a nic nowego nie potrafią napisać .

A ty jeszcze nie nauczyłać się pisać słowa "pieprzyć"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość gość napisał:

Miliony kobiet zabijają swoje dzieci, bo ich nie chcą - postęp jak cholera

Aborcja to nie wymysł naszych czasów. jest to znany od zarania dziejów proceder. Dziś mamy antykoncepcję, więc tych aborcji jest relatywnie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty jeszcze nie nauczyłać się pisać słowa "pieprzyć"?

Niesamowite jak zajechałaś mnie argumentami . Ty serio czytasz te wszystkie komentarze i czepiasz sie tylko błędów .Suuuuuper .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×