Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety które nie pracują

Polecane posty

Gość Gość
12 minut temu, Gość oooo napisał:

Gość Patologiatusama

To nudne, monotonne, nie rozwija, trzeba mieć strasznie ubogie życie wewnętrzne, żeby za towarzysza wybrać sobie dziecko i być z tego zadowolonym.

x

 Wlasne dziecko, które kształtujesz, na rozwój  intelektualny ktorego masz wpływ,  ktore ma  chłonnośc umysłu taką, jakiej nie ma juz dorosły? Które zreszta potem bedzie twoim  towarzyszem życia przez kolejne 60 lat?

Trzeba miec strasznie ubogie życie wewnetrzne, żeby o tym nie pomyśleć...

Serio uważasz, że twoje dziecko będzie twoim towarzyszem żyia przez kolejne 60 lat? Chcesz trzymać je pod spódnicą całe życie? W sumie tak to jest jak się ma własnego życia. Będzie się taką toksyczną mamuską, ktora nie będzie chciała nigdy odciąć pępowiny. I dziecko zamiast załozyć własną rodzinę i żyć własnym życiem, będzie musiało non stop znosić towarzyszkę w postaci swojej mamusi. Super plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Niesamowite jak zajechałaś mnie argumentami . Ty serio czytasz te wszystkie komentarze i czepiasz sie tylko błędów .Suuuuuper .

Słowo 'piepszyć" padało tu i było poprawiane tyle razy, że naprawdę już można było się nauczyć pisać to poprawnie. Tak samo jak "rozumię'. No bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Słowo 'piepszyć" padało tu i było poprawiane tyle razy, że naprawdę już można było się nauczyć pisać to poprawnie. Tak samo jak "rozumię'. No bez jaj.

Noi co z tego, to jest tematem dyskusji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Noi co z tego, to jest tematem dyskusji ?

Nie. Ale pokazuje poziom dyskutujących :-D Trzeba wziąć poprawkę na to, że musi być z nimi bardzo słabo skoro nawet tak prostych rzeczy nie potrafią się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Aborcja to nie wymysł naszych czasów. jest to znany od zarania dziejów proceder. Dziś mamy antykoncepcję, więc tych aborcji jest relatywnie mniej.

50 milionów rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 minut temu, Gość gosc napisał:

Na szczescie maja gdzies twoja opinie a ty nie mozesz im nic zrobic.

czy wykształciuch wyczytał tu jakąś opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie. Ale pokazuje poziom dyskutujących 😄 Trzeba wziąć poprawkę na to, że musi być z nimi bardzo słabo skoro nawet tak prostych rzeczy nie potrafią się nauczyć.

To akurat nie jest takie pewne , w szkole mialam koleżankę  która dyktanda zawsze na 6 pisała ,a  nie potrafiła kompletnie się wysłowić i z wiedzą ogólną też za wesoło nie było, więc nie wydawaj wyrokow tutaj że ten kto bezbłędnie pisze to taki inteligentny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Czyli znajomość psychologii cię zawiodła ,bo ja napisałam tutaj tylko dwa komentarze , więc szukaj dalej może znajdziesz osobę , która prowadziła tamtą dyskusję , a ode mnie proszę się,, odpierwszegomaja ".

Nie interesuje mnie ile komentarzy napisałaś, napisałaś pod moim komentarzem  "durne pytanie, głupia odpowiedz", ja natomiast w pytaniu " czy ktoś chodzi po ulicy w ciapach" nic durnego nie widzę, Dlatego zapytałam co widzisz tu durnego a ty odpisałaś "wszystko", i nie potrafiłaś uzasadnić o co ci chodzi. Dlatego stwierdziłam, że to ty jesteś autorką rozciągniętego sweterka i starych  kapci . Absolutnie nie mam zamiaru szukać dalej autorki dyskusji bo mam to w nosie to  ty odczep się od mojej osoby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To akurat nie jest takie pewne , w szkole mialam koleżankę  która dyktanda zawsze na 6 pisała ,a  nie potrafiła kompletnie się wysłowić i z wiedzą ogólną też za wesoło nie było, więc nie wydawaj wyrokow tutaj że ten kto bezbłędnie pisze to taki inteligentny .

No właśnie. Pragnę abyś zwróciła łaskawie uwagę, że ja nigdzie nie napisałam, że ten kto bezbłędnie pisze "to taki inteligentny". W ogole nie pisałam nic o inteligencji piszących bezbłędnie. Napisałam natomiast, że musi być bardzo słabo z tym, kto mimo wielokrotnego zwracania uwagi nie potrafi nauczyć się pisać pewnych wyrazów poprawnie. A do tego jeszcze okazuje się, że nie potrafi wyciągnąć poprawnych wniosków z tego co czyta. Coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxxx
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No właśnie. Pragnę abyś zwróciła łaskawie uwagę, że ja nigdzie nie napisałam, że ten kto bezbłędnie pisze "to taki inteligentny". W ogole nie pisałam nic o inteligencji piszących bezbłędnie. Napisałam natomiast, że musi być bardzo słabo z tym, kto mimo wielokrotnego zwracania uwagi nie potrafi nauczyć się pisać pewnych wyrazów poprawnie. A do tego jeszcze okazuje się, że nie potrafi wyciągnąć poprawnych wniosków z tego co czyta. Coraz lepiej.

Pani nauczycielka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie interesuje mnie ile komentarzy napisałaś, napisałaś pod moim komentarzem  "durne pytanie, głupia odpowiedz", ja natomiast w pytaniu " czy ktoś chodzi po ulicy w ciapach" nic durnego nie widzę, Dlatego zapytałam co widzisz tu durnego a ty odpisałaś "wszystko", i nie potrafiłaś uzasadnić o co ci chodzi. Dlatego stwierdziłam, że to ty jesteś autorką rozciągniętego sweterka i starych  kapci . Absolutnie nie mam zamiaru szukać dalej autorki dyskusji bo mam to w nosie to  ty odczep się od mojej osoby 

To nie sugeruj czegoś czego nie jesteś pewna i odczepiam się od twojej osoby z największą przyjemnością . Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaa

Zgłoś post

Napisano 56 minut temu

  1 godzinę temu, Gość oooo napisał:

Gość Patologiatusama

To nudne, monotonne, nie rozwija, trzeba mieć strasznie ubogie życie wewnętrzne, żeby za towarzysza wybrać sobie dziecko i być z tego zadowolonym.

x

 Wlasne dziecko, które kształtujesz, na rozwój  intelektualny ktorego masz wpływ,  ktore ma  chłonnośc umysłu taką, jakiej nie ma juz dorosły? Które zreszta potem bedzie twoim  towarzyszem życia przez kolejne 60 lat?

Trzeba miec strasznie ubogie życie wewnetrzne, żeby o tym nie pomyśleć...

Serio uważasz, że twoje dziecko będzie twoim towarzyszem żyia przez kolejne 60 lat? Chcesz trzymać je pod spódnicą całe życie? W sumie tak to jest jak się ma własnego życia. Będzie się taką toksyczną mamuską, ktora nie będzie chciała nigdy odciąć pępowiny. I dziecko zamiast załozyć własną rodzinę i żyć własnym życiem, będzie musiało non stop znosić towarzyszkę w postaci swojej mamusi. Super plan

x

 Ja bylam towarzyszką mojej mamy przez wlasnie prawie  60 lat , do konca jej zycia. Kazda z nas miala wlasne zycie , dom , zycie wlasnej rodziny, co nie przeszkadzalo nam sie zawsze wspierac  i byc wspanialymi przyjaciólkami (uprzedzę ewentualny atak -  mama  pracowała na odpowiedzialnym stanowisku, miala wielkie  sukcesy zawodowe, bo pomagala w wychowaniu babcia, ktora swoj zawod zostawiła -  tak,było to wyrzeczenie, ale babci nie odebrało to ani rozumu, ani wykształcenia). Moje dzieci sa moimi towarzyszami ponad 30 lat, oczywiscie kazde ma swoje zycie i rodzinę. Jaka pępowina? spodnica? Szacunek, milość,tolerancja,  chęc pomocy, rady , cieszenia sie z wzajemnych sukcesów - normalne, zdrowe stosunki rodzinne. A to sie wlasnie wypracowuje w najwczesniejszych latach. I nie ma znaczenia, czy matka, babcia ma etat czy nie, bo bywają  rózne sytuacje - wazne jest to, ze wychowywanie wlasnego dziecko nie nudzi, nie męczy , nie jest ponurym obowiazkiem, od którego sie ucieka.  Damy przyjażń , milość, poświęcimy czas, uwagę  - rośnie przyjaciel na lata  -  od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

To nie sugeruj czegoś czego nie jesteś pewna i odczepiam się od twojej osoby z największą przyjemnością . Pa.

Tu chodziło o wyjaśnienie co widzisz durnego w pytaniu" czy ktoś chodzi w kapciach po ulicy"? .Ty nie potrafiłaś logicznie wytłumaczyć swojego komentarza bo odpowiedź" wszystko" chyba do logicznych nie należy. , że nie jesteś autorka " . Miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Boję się odpowiadać na głupie pytania bo mogę się dać wciągnąć w dyskusję i ten głupi pokona mnie głupotą w której ma doświadczenie .

Napisała co wiedziała, pytanie nie jest głupie tylko nie znasz odpowiedzi na nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Patologiatusama napisał:

Piepszycie caly czas to samo takie wykształcone, a nic nowego nie potrafią napisać .

Wykształcone? Jak by były to takich głupot by nie wypisywały i nie poniżały innych kobiet . Bo wykształcenie do czegoś zobowiązuje , trzeba potrafić się zachowywać z klasa a nie jak prostak z pod budki z piwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ciemnoto a ty nie zrozumiałaś, że to był sarkazm?

Napewno komentarz napisany został przez panią  " prezeskę" bo tylko one maja satysfakcję poniżając i wyzywając inną kobietę . Te które mają się za lepsze chyba tylko w wyzywaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onna
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie koniecznie trepy to znaczy kapcie ,trepami też nazywane są buty wojskowe albo rozchodzone stare buty wiec nie rób z siebie jakiejś wyroczni .

Co ty takie bzdury opowiadasz kobieto " trepami nazywane są buty wojskowe":-) gdzie ty to usłyszałaś .Trepami w wojsku są nazywani zawodowi żołnierze. Stan twojej wiedzy przeraża a ty nie rób z siebie pośmiewiska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dokładnie tak samo myślę. Trzeba mieć dość małe ambicje i niespecjalnie szerokie horyzonty, żeby nie czuć że cokolwiek się traci z życia siedząc x lat w domu i zajmując dzień w dzień obowiązkami domowymi i dzieckiem. To nudne, monotonne, nie rozwija, trzeba mieć strasznie ubogie życie wewnętrzne, żeby za towarzysza wybrać sobie dziecko i być z tego zadowolonym. Ale to się widzi jak się spotka taką typową mamite "mame na pełen etat" - nie ma z taką za bardzo o czym rozmawiać, z reguły mało wykształcone, takie bagienko intelektualne. No co kto lubi

"Mało wykształcone bagienko intelektualne" kochana nie mów tak o sobie jesteś zbyt krytyczna w stosunku do swojej skromnej osoby. Naprawdę twoje życie jest tak nudne ,monotonne, ubogie wewnętrznie,  ach i siedzenie na kafeterii pomaga ci się troszkę bardziej  rozwinąć. Przykre no ale jak tak lubisz, to pisz, pisz i jeszcze raz pisz na forum o swoim życiu tylko nie bądź już taka surowa dla siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham dzieci
Dnia 31.01.2019 o 14:05, Gość gosc napisał:

widzisz,a ja wariowalam w domu,bo non stop gary, dzieci,sprzatanie, kazde wyjscie z dziecmi,kolezanka czy kuzynka wpadala z dziecmi i robili wiekszy bajzel,wiecej sprzatania.dodatnowo zero czasu dla siebie,bo nawet w kiblu dzieci.. ja wole wyjsc do pracy

no i wlasnie takie matki nie wychowuja szczesliwych ludzi. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggość
5 minut temu, Gość kocham dzieci napisał:

no i wlasnie takie matki nie wychowuja szczesliwych ludzi. Tyle w temacie.

 Właśnie i nie ma się co dziwić, że gabinety terapeutyczne pękają w szwach od dorosłych dzieci takich matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Napisała co wiedziała, pytanie nie jest głupie tylko nie znasz odpowiedzi na nie 🙂

Jasne że nie jest głupie jest ...ne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Onna napisał:

Co ty takie bzdury opowiadasz kobieto " trepami nazywane są buty wojskowe":-) gdzie ty to usłyszałaś .Trepami w wojsku są nazywani zawodowi żołnierze. Stan twojej wiedzy przeraża a ty nie rób z siebie pośmiewiska 🙂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 za to twoja wiedza jest niesamowita ,jakbyś nie zauważyła całe wojsko już jest zawodowe i na korpus szeregowych nikt nie mówi ,,trepy" ty masz jakieś wiadomosci przestarzałe i tym właśnie pokazujesz swoją wyższość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
6 godzin temu, Gość Ggość napisał:

 Właśnie i nie ma się co dziwić, że gabinety terapeutyczne pękają w szwach od dorosłych dzieci takich matek.

Co najgorsze, wśród terapeutów przeważają kobiety! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wewewe
6 godzin temu, Gość Onna napisał:

Co ty takie bzdury opowiadasz kobieto " trepami nazywane są buty wojskowe":-) gdzie ty to usłyszałaś .Trepami w wojsku są nazywani zawodowi żołnierze. Stan twojej wiedzy przeraża a ty nie rób z siebie pośmiewiska 🙂

Przepraszam,że wtrącam się w waszą dyskusję,ale w końcu ktoś napisał coś,co mnie bezpośrednio dotyczy.Jestem żołnierzem(lub jak kto woli żołnierką)i właśnie mówiąc potocznie noszę "trepy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Ggość napisał:

 Właśnie i nie ma się co dziwić, że gabinety terapeutyczne pękają w szwach od dorosłych dzieci takich matek.

Jakie uogólnianie, patrząc na problemy z punktu widzenia coraz bardziej uznawanej perspektywy systemowej, to cała rodzina wpływa na siebie wzajemnie i trudno znaleźć "winnego", jak to jest w nurtach czerpiących z psychoanalizy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gosć napisał:

Co najgorsze, wśród terapeutów przeważają kobiety! 

Kobiety są gorszymi terapeutami od facetów ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kobiety są gorszymi terapeutami od facetów ??????

Nie, one pracują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wykształcone? Jak by były to takich głupot by nie wypisywały i nie poniżały innych kobiet . Bo wykształcenie do czegoś zobowiązuje , trzeba potrafić się zachowywać z klasa a nie jak prostak z pod budki z piwem.

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 za to twoja wiedza jest niesamowita ,jakbyś nie zauważyła całe wojsko już jest zawodowe i na korpus szeregowych nikt nie mówi ,,trepy" ty masz jakieś wiadomosci przestarzałe i tym właśnie pokazujesz swoją wyższość ?

Oczywiście  wiem  droga blondynki i chyba wszyscy wiedzą , że teraz wojsko jest zawodowe. Ale uważałam , że jest to oczywiste dla wszystkich więc nie tłumaczyłam tego Ale trepami nie nazywa się wojskowych butów tylko trep to zawodowy żołnierz. A ze swoimi wiadomościami jestem na bieżąco ( zawodowego żołnierza mam w domu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście  wiem  droga blondynki i chyba wszyscy wiedzą , że teraz wojsko jest zawodowe. Ale uważałam , że jest to oczywiste dla wszystkich więc nie tłumaczyłam tego Ale trepami nie nazywa się wojskowych butów tylko trep to zawodowy żołnierz. A ze swoimi wiadomościami jestem na bieżąco ( zawodowego żołnierza mam w domu)

Nono masz 😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×