Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Franciszek

Serial Magda M. Czy Ally Mc Beal?

Polecane posty

Gość Zuza
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A potem zaprosze ich na prestiżową  imprezę  do różowego pokoiku będą flipsy i Lech free z puszki przypal będzie taki ze guziczek z balkonu wypadnie. Juz to zapisałam w notesie jutro przepisze do bujo tylko czekam na nowe naklejki z aliekspres bo przy zaplanowanej imprezie musze odpowiednie naklejki wkleić szlaczek pierdyknać a Asia mi jeszcze kredek nie zatemperowała!

Małpa jedna.

Hahahaha 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hard core w Redzie
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A potem zaprosze ich na prestiżową  imprezę  do różowego pokoiku będą flipsy i Lech free z puszki przypal będzie taki ze guziczek z balkonu wypadnie. Juz to zapisałam w notesie jutro przepisze do bujo tylko czekam na nowe naklejki z aliekspres bo przy zaplanowanej imprezie musze odpowiednie naklejki wkleić szlaczek pierdyknać a Asia mi jeszcze kredek nie zatemperowała!

Małpa jedna.

Dziś dostałam masę maili biznesowych. C&A online shop, HBO GO, rabaty Media Markt, Asia z Endomondo, Julia z Szanujzieleń. Nie wiem tylko dlaczego przekierowuje je na spam. Ech, co za przypau. 

Z Aliexpress naklejki 2 miesiace idą, to może zdążę z rozplanowaniem i przygotowaniem wixy na moje urodziny. Mam dość chaosu. Moje życie pędzi jak pocisk. #businesswomannaprzypale

PS. I jeszcze mnie tym szlaczkiem dobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elainer

Aśka, śmiej się z nami, nie wstrzymuj, nie słuchaj matki, nic ci nie uschnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×