Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mqjnw

Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Nananana

A Luks się wytlumaczyła z plastikowego kubeczka na imprezie, żeby później Pani H. jej nie wytykała hipokryzji. Bardzo fajnie, że pokazała ten kubeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Io

Myślę,że cały problem polega na tym ,że jest niespójna,nie potrafi być "jakaś",dziś na kilometr można wyczuć bycie jak chorągiew..to mierzi bardzo kiedy próbuję się sztucznie uduchowic świat tandetnego czegoś ,czego nawet nie można nazwać.Zycze szczerze ,aby pani Kasia odnalazła swoją niszę,przestała nazywać siebie Kafi ,zrozumiała ,że autentyczność i klasa to jest coś co zawsze obroni się samo..

No i żeby już nie profanowala Geppert 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kolejny raz pokazuja i polecaja ten sam film na netfliksie... no ale tym razem trzeba zareklamowac telewizor ktory dostali za darmo.. porazka.... jak mozna byc takim pasozytem .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smart tv

O nie. Właśnie obaliłaby butelkę wina i miałam napisac : 

reklama telewizora 

 

3,2,1

 

a tu gościu mnie ubiegł. Matko. Ale obciach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek

Od pewnego czasu to forum zaczyna być mega zabawne. Jak te stare, które nam usunięto. Wróciły dawne „kolezanka szklanka” baby ze wsi, te, którymi pani H tak gardzi. My, które nie mamy co z sobą zrobic P-Pt, bo siedzimy w domu i zawodowo czerpiemy inspiracje z miastowych z Wawy. Czekajcie, aż znów nas usuną, bo przecież chcemy znać nasze opinie, ale tylko te pozytywne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwym

Szczytem zenady jak dla mnie jest wrzucanie zdjec pt nowe cycki mojej zony ..... ktore on wrzucil - no masakra bo za chwile beda zdjecia  z alkowy malzenskiej jak tak dalej pojdzie..... bo opowiesci o tym jak ona robi gale juz byly 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alibaba

ciekawe co zaszło w grudniu ??? Ktoś , Coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Podobno ktos z rodziny ale nie tej najblizszej zmarl/ ciezko zachorowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem kompletnie tego całego fenomenu ktoś udostepnia jakieś zdjęcia po retuszu częstą nie mające nic wspólnego ze stanem faktyczny i rzeczywitością a ludzie obserwuja nabijają widownie a tym samym portfele tym ludzia potem jeszcze sami hejtują to 😄  dla mnie takie osoby nie są absolutnie wyznacznikiem tego co modne a już tym bardziej nie są godnymi do naśladowania bo dla mnie osobiście  jest to tylko i wyłącznie nastawione na łatwy zysk i nic więcej... ale jak ktoś lubi takie treści to niech dalej karmi się taką "idealną" rzeczywitością niestety często tylko na instagramie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inezz

Boshe... czy Wy to widzicie? Czy Harmonka serio nosi na codzień na głowie ręcznik na siłownię, który dostała na promce linii Bizuu sport obowiązany gumką do włosów? 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
45 minut temu, Gość Inezz napisał:

Boshe... czy Wy to widzicie? Czy Harmonka serio nosi na codzień na głowie ręcznik na siłownię, który dostała na promce linii Bizuu sport obowiązany gumką do włosów? 😂😂😂

Coś okropnego ...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ręczniczek
2 godziny temu, Gość Inezz napisał:

Boshe... czy Wy to widzicie? Czy Harmonka serio nosi na codzień na głowie ręcznik na siłownię, który dostała na promce linii Bizuu sport obowiązany gumką do włosów? 😂😂😂

Hahaha tak. Trendsetterka przecież. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Biedna zaatakowana przez konta widmo kobieta . Może mąż zapomniał uprzedzić ze kupił trochę więcej niż zwykle?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosj

Jakoś szkoda mi tego chirurga. Chłop Bogu ducha winny. Nabrał się jak inni. Mnie osobiście wkurzałoby gdybym sfinansowała coś komuś za reklamę. Ogłaszam już od kilku dni tego live. A tu pani w ogóle nie przygotowana. Jeżeli już zamierza zarabiać na tym i nagrywa te filmiki to pora zainwestować w sprzęt a nie tylko kamera gdzie widać super jakość do tego z rozladowujaca się bateria na kanapie przy żadnym świetle. No oprawa typowa czyli zero przygotowania. Lekarz widać tez był wkurzony. Miny przy ustawianiu i chichotaniu głupkowatym przez nią strzelał pierwsza klasa. No i ta powalająca ilość osób i pytań. No aż padło wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej

O rany, cała Kasia, pełna profeska, przygotowanie pierwsza klasa, dużo szumu wokół tematu, a tu znów totalny niewypał 😂 pamiętacie projekt w Łazienkach Królewskich lub akcję z nadsyłaniem filmików tanecznych, z których miał być zmontowany klip? Wiele hałasu o nic, podobnie jak z dzisiejszym livem. Jedynie doktor stracił trochę cennego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zluzuj

Pani Kasia pisze do swoich obserwatorek,właśnie chyba tych kumatych, które widzą niespójność w jej przekazie, cytuję:"zluzujcie gumę w majtach, a wszystko stanie się prostsze“.🤔 Może warto zacząć tak od siebie samej? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karyna

Ta moda na pokazywanie syfu to tak ze dwa lata temu już była krytykowana, było nawet kilka mocnych wpisów "influencerek" i podział na dwa fronty, jedne były za pokazywaniem brudu, inne za pokazywaniem jednak czystego domu (problemy influencerek od 7 boleści) więc nie wiem co teraz to ma być, odgrzewany kotlet nr 100500100900? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyluzowana

Wyluzowana to Ona byla ewidentnie... haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyluzowana
15 minut temu, Gość Wyluzowana napisał:
16 minut temu, Gość Wyluzowana napisał:

Wyluzowana to Ona byla ewidentnie... haha

Kto sponsorował alko? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Przynajmniej RAZ była szczera, a nie pod publiczkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaki
26 minut temu, Gość Wyluzowana napisał:

 

Martin na tronie jako sponsor luzu w gaciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość King of The World
1 minutę temu, Gość Kaki napisał:

Martin na tronie jako sponsor luzu w gaciach.

No wlasnie tez mi to dało do myślenia, z jakiej perspektywy on to nagrywał? Ten kop w piżamę zasługuje na Oscara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 10.05.2019 o 16:54, Gość Zobaczcie napisał:

 

Totalna masakra ⚠️

Tyle czekania na live, a tutaj nagrywał to chyba z szafki. Nie rozumiem nie potrafiła jakoś się przygotować czy coś??? Wstyd i wg lekarz chyba też był zniesmaczony, zapewne przewidywał sobie to troszkę inaczej. 

A dziś... Wielce jaka ona to nie prawdę pokazuje... No tak jest!!! Pokazując profil dziewczyny nie golacej się i ona cieszy się że jest to naturalne... Gdzie nagle sobie sama przeczy mówiąc dziś ze jak to my chcemy widzieć prawdę i naturalne rzeczy itd.... No jak to tak... To kuźwa albo Kaśka jesteś naturalna i eko itd albo nie i proste. Gdybyś tak nie trula dupy że jesteś super eko super naturalna super profile takie owakir bo natura, bo są realne tamto sramto a potem jest inaczej.... To nie mieli by ludzie pretensji że ich kłamiesz. Nie jesteś żadna blogera za którą się uważasz. Masz jakiś mały blog gdzie wg są jakieś słabe info. ⚠️⚠️⚠️⚠️ A uważasz się za gwiazdę która nawet live nie umie nagrać a rozglasza to jak by nie wiem co się miało dziac. Dlatego nie lubią cię osoby. Tak jak z tymi osobami na Ig które przybyły.. Nagle to konta fejkowe które musisz usunąć dobre mi to!!!! I że niby oni cię dodawali a tyz nie widziała tego wcześniej, sami się tam znaleźli MASAKRA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxAli

Zgadzam się z tym totalna lipa! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godn

Zaskakująca jest w ogóle. I ta jej złość ze znowu musi się tłumaczyć ze nikt jej nie rozumie. Zastanowiłabym się nad tym skoro to aż tyle osób zauważa. Do tego wczoraj ta pokazówka. W sumie nie wiem do czego ona bo przecież tematu tego nie było. Albo coś się wypiło i odbiło 😄 nic nie było ze idealne życie na insta albo coś. Ostatnio jest tylko temat operacji i tego jak jej złe i jak to ludzie piszą ze ona nigdy nie narzeka. Serio?? Nigdy??? Chyba ze nigdy to codziennie prawie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmietana

Kaśka mocno kupuje followersow co każdy zauważy.. na siedemset lajkow tylko klika komentarzy.. słabiutko. Wg mnie ona nie powinna nazywać się blogerka czy instagramerka a raczej żebraczka. tyle w temacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duperele

Nigdy przenigdy nie zeozumie fenomenu osoby ktora jest nie ma nic madrego do powoedzenia tylko co od kogo uslyszy to chce przekazac dalej. Szczyt zycia to kremy slomki I proszki I nowe cycki. I ona nazywa sie influencer? To jest szczyt plytkosci intelektualnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

wcale bym sie nie zdziwila gdyby nikt sie nie zglosil do tego jej lipnego konkursu i potem napisalaby ze konkurs sie nie odbyl z przyczyn od niej niezaleznych albo wybierze i zaciagnie na sile jakies 3 dalsze swoje znajome z insta zeby nie bylo obciachu ze nikt sie nie zglosil 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duperele

Szczyt ambicji osoby ktora nie ma nic do powowdzenia albo zaaoferowania swoja osoba oprocz konkursu zeby robic selfies I insta stories. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie za darmo

A teraz za darmoszke kolejny zabieg na czolo.... i poleca bardzo! Naprawde bo wie co I jak i ile zaoszczedzila. Z dziecmi wkoncu nie musi siedziec bo w przedszkolu to moze sie oddac trywialnym obowiazkom. Smutne. 

Pusta kobieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×